Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

strouzek
5. mar 2010

7 days neeee, ten dělá čárky i chlapovi!!!! mě 7 days ukázal čárky pokaždý jednou čáru jak brno a přitom sex nebyl!!!!! radši pepíno 😵

vendulak
5. mar 2010

Strouži však já ten test budu nejspíš dělat vlastně v noci 😀. Bo poslední dny se pravidelně budím na záchod kolem třetí ráno 😒. No nevím. Já to fakt nějak chci nechat na zítra. Prostě sem si to tak už řekla a nebudu to asi měnit. Ono ať dneska nebo zítra prostě na výsledku nic nezměním. A já kdyžtak holt probulím sobotu. Nakoupíme nějaký mňamni 😀, bo já musím v takových chvílích jíst sladký 😀, a bude pak zase snad líp, protože prostě musím jít zase dál, a musím za to miminko zase dál bojovat. A musím se zvednout i kvůli příťovi. A hlavně v neděli vím že bude hezky ať tak nebo tak, přijede kamarádka se psem a s nima pojedeme na výlet ještě k další kamarádce, která má teď nového pejska z útulku. Takže bude sešlost a psinec 😀 a věřím že bude fajn. Jsou to skvělý holky a dokážou mě rozesmát vždycky 🙂 a ještě k tomu ti hafíci...těším se 🙂.

vendulak
5. mar 2010

7 days??? 😕 o tom já nic neříkala 😀, ten neznám a nemám 😀. Jestli chcete vypsat všechny značky co mám 😀 tak mám ty 20mlU/ml a to to Pepíno a ForYou, a pak 25mlU/ml mám 3x GS Mamatest, 1x GS Mamatest COMFORT, 3x Gravitest a jeden nějaký PECOM těhotenský test 😀

vendulak
5. mar 2010

Pardon PERCOM 😔 😉

marti84
5. mar 2010

Vendu a jakt ze netestis? tolik testu... to musis nejakej zkusit... 😉 jestli chces muzem to tedla zhkusit najednou 😉

marti84
5. mar 2010

a dke se da sehnat to pepino? to bych mozna zkusila 😉

vendulak
5. mar 2010

Marti právěže Pepíno se dá sehnat normálně v hypermarketech. Strouži říkala že ho kupovala v Kauflandu, ale tedy u nás v Plzni ho v Kaufu nevedou, ale mají ho zato tady v každým Albertu (bývalé Hypernovy) 😉.
Jinak já mám teď nový akorát to Pepíno a ten ze včera ForYou, a ty ostatní už mám doma celou věčnost, ale prostě netestuju. Proč taky? Pokud dojde ovulka tak pak mi ms chodí na den přesně 14 dní po ní, takže testovat nebyl důvod. A bezdůvodně už se rozhodně nehodlám týrat pohledem jen na jednu / 😉. Ale věřím, že jednou jejich čas přijde 🙂.

marti84
5. mar 2010

ja ho mozna zkusim to pepino 😉

vendulak
5. mar 2010

Marti zkus, Stroužinka na ně pěje chválu 😀 🙂.

strouzek
5. mar 2010

v noci jo? no tak třeba to bude noční překvápko 😉 já si pamatuju jak jsem si vždycky představovala jak najdu // a manžovi udělámpřekvápko koupím přáníčko a bla bla. a co myslíš? já je jednou našla v práci a to mi manža zrovna psal na icq co dělám a já muodepsala "testím a ty bláho jsou tam" a podruhý jsem přišla z kuchyně a říkám manžovi s výrazem debila,"myslíš že těhutest může ukazovat ovulaci?" takže romantika nebyla nikdy spíš pokaždý řádnej šok 😀

každopádně určitě kdyby nic doporučuju obrečet, já nesnáším jak někdo říká jak musím být silná, akorát to v sobě člověk drží a je to horší a pak stačí blbost a vybuchne, takže kdyby nic tak obrečet a bude líp a když jo tak obrečet taky ale dojetím 😉

pepíno jasně pepíno, ten ukazuje fakt dobře a přesně, for you není špatnej ale pepíno a mamáče jsou lepší, není špatnej gravitest ten ukazuje poctivě ale když je to moc brzo tak ukáže jen slabounkou čárku takže se hůř odhaluje jestli jo nebo ne(viz u mého prvního těhu, čárka byla ale taková jak linka tužkou slabou) to mamáče a pepíno ukážou silnější tak se na ní líp kouká 😉

vendulak
5. mar 2010

Jo Strouži to jsem si taky vždycky říkala a plánovala. A nikdy nic z toho. A tak sem si řekla proč teď nezkusit na to jako prvního nechat kouknout Filipa 😀.
No já neumím nebrečet. Někdy si říkám že nebudu a pak to sice chvíli vydržím. Ale nakonec se to stejně nějak spustí a bulím. Vždycky ☹.
No holky jako já už sem z tý diskuze o testech tak zblblá že tady ať dělám co dělám tak myslím na to jestli bych to neměla jít přeci jenopm zkusit a pak si řeknu ne, měj trochu vůli 😀.

len
5. mar 2010

Vendul, asi budu jediná, kdo podpoří tvé rozhodnutí 😉
Jinak nechat na to kouknout chlapa, je-li aspoň trochu racionálně založenej, znamená, že když tam bude jenom stín, tak ti řekne, že dle něj tam není nic. I na tu mou druhou čárku po Pregnylu řekl - no, pokud teda tohle chceš nazývat pozitivní, tak budiž, negativní to asi není, něco tam slabě je 😒 Aspoň troška zdravýho rozumu do toho všeho 😉

strouzek
5. mar 2010

vendul to obdivuju já vůli na testování neměla nikdy, když musíš tak musíš 😀 akorát s tím chlapem no nevím teda, já byla těhu čárku pěknou a můj manža itvrdil že nic nevidí 😀 a s brečením no já jsem to vždycky vydržela na veřejnosti, třeba jsem testovala v práci a nic, ten den jsem teda nesnášela všechno a všechny kolem sebe ale tak nějak jsem to zvládala ale jak jsem došla dom, zavřela dveře tak jsem spustila pláč a byl konec.

vendulak
5. mar 2010

Tý jo Strouži ty už jsi 39tt 😕. Tobě to tedy uteklo hrozně rychle... 🙂

pavlisa
5. mar 2010

Vendul, to vydržíš netestit 😉 aspoň pak budeš mít jistotu, protože teď i kdyby to bylo negativní, stejně to v tobě bude hlodat, jestli není na test přeci jen brzo..
Známe to, že..

vendulak
5. mar 2010

Pavli bzo není. Ale že prostě jestli by to spíš nebylo vidět v tej ranní a tak, že odpolední už je ředěná a já nevím co. To už sem tu právě psala že by to hlodalo. Proto to udělám zítra a tečka.
Ale už bych to chtěla vědět i kdyby to co má přijít byla mrcha. Je mi totiž hrozně, sem hrozně napjatá a podrážděná, s příťou jsme se teď pohádali a psala mi kámoška a chtěla si popovídat po ICQ a já radši držela hubu abych se nepohádala ještě s ní. Tak tu zas brečím. Tohle je hrozný napětí fakt. Já mám někdy pocit že už nemůžu, že už nevydržím na to dítě tak dlouho čekat 😢.

simasla
5. mar 2010

vendulko no tak - nervuješ se předčasně - to bulíš teď a pak budeš tak jako tak - buď štěstím a nebo neštěstím - to jako jestli ti to pomůže - tak prosím, ale jinak je to zhovadilost... to si jdi radši zdřímnout - kolikrát se snažím blbou náladu zaspat, nebo zaneprázdnit se nějakou jinou činností - ale vím že je to těžké.. taky jsem taková, že když už se v tom mám vykoupat, tak pořádně, a vypadám pak děsně...

pavlisa
5. mar 2010

vendul, aha, já myslela, že právě máš LF 14dní a chceš tomu dát čas do soboty kvůli tomu Utroši, že by tu teplotu mohl držet.
a nebul protože to ničemu nepomůže, jestli to přijde, tak si kup něco hezkého a těš se do dalšího cyklu, jo?
A budeme si pak fandit na druhé IUI spolu.
Já vím, že to zmákneme 😉
když ne teď, tak na podruhý nebo napotřetí 🙂

jéé, já ale nebudu o víkendu na mailu, no tak to budu napjatá jak kšandy 😀

vendulak
5. mar 2010

Pavli jo jo já mám LF 14 dní 😉. A čas tomu dávám asi proto že sem srab 😒.
Jinak já už se v podstatě na další cyklus těším 😀. Mě se samo IUI náhodou líbilo, hrozně mě uklidňovalo jak jsem v ordinaci pak sama ležela 🙂. A i to posychrovávání pak doma ještě s Pre-seedem bylo moc fajn 😀.
Já nevím proč mi tak je prostě sem nějaká podrážděná. chtělo by to čokoládu 😀. No zatím tedy uzobávám Cheerios 😀.

pavlisa
5. mar 2010

počůráš zítra testík a budeš vědět na čem jsi a pak za a) půjdeš si koupit krásný těhu triko nebo za b) přepadneš cukrárnu a koupíš si na oslavu dalšího IUI čoko dort 😉

vendulak
5. mar 2010

Jo Pavli tak to je dooost dobrej plán 😀 😉. Skoro lepší než ta pizza a víno 😀. To sice taky miluju, ale na sladký sem ujetá mnohem víc.
Btw. Kolik jsi ty vlastně DPO? A už se nějak cítíš? 😉

pavlisa
5. mar 2010

šmarjá já taky miluju sladké, teda čoko ani ne, ale buchty, koláče, je to dost náročné, musím pořád péct 🙂
musíme si to jídlo užít, než budeme každý ráno u záchodové mísy, no ne?

a já jsem přesně 7DPO, no lechtání v podbříšku přestalo, prsa mě bolí furt od prvního dne, to je tou dávkou Pregnylu určitě..jinak nic, je brzo.
Pořád mi chutná kafíčko a muffin, který teď užírám, takže se mám výborně 🙂

strouzek
5. mar 2010

baf jsem zpět, dělala jsem oběd a trošku uklízela.

vendul no jo uteklo jsem sama v šoku jak to uteklo.

koukám že máš stejný příznaky jak já, před testíkem jsem bývala nervozní, vadili mi lidi prostě děs.buď jsem se vztekala nebo brečela, takže pro mě bylo fakt lepší testovat a vědět než někoho v afektu zabít 😀 hele každopádně tě fakt chápu, já jsem byla to samé kolikrát jsem brečela dopředu abych se připravila na tu horší verzi, chudák manža ten si se mnou užil 😅

vendulak
5. mar 2010

P0avli to já miluju i čokoládu, ale taky i všechny buchty, koláče a podobné 😀. Už mám slíbeno od příti že prostě zítra dostanu buď // nebo veeeeelikánskej dort a zmrzlinu Carte Dore 😀.
Jo to je ještě opravdu brzičko. Mě tedy prsa ze začátku vůbec nebolely, tipla bych že až tak od 10DPO, ale já zase neměla Pregnyl 🙂. A podbříško mě začalo bolet pár dní po IUI ale jenom takové ryté nárazové bolesti, ale tedy hnusně velké 😒. Teď už nic. Jůůů Mufin mňaaaaaaaam! 😀 Pekla si sama? Kámoška taky pořád básní o tom jak je peče, ale já si to nedokážu ani moc představit 🙂.

Strouži se mnou si to bohužel příťa ještě furt užívá 😒. Tuhle když sem se ho dokonce ptala jestli si myslí jestli už tam miminko máme tak mi povídal že jo, že se totiž chovám strašně ( 😀 😠 ), jinak než normálně, že sem hrozně veselá a šťastná když třeba přijde a pak v zápětí brečím nebo sem na něho protivná. Tak sem mu tedy chytře vysvětlila že to je nejspíš předmenstruační syndrom 😀. Ale chudák taky si ty hormony se mnou fakt užívá 😀.

strouzek
5. mar 2010

vendul no jak u nás, já byla to samé, buď jsem byla přehnaně veselá nebo podřážděná nebo jsem brečela v koupelně že jsem neplodná a ať se rozvede a každej měsíc to bylo horší a horší. hlavně teda před mrchou a v den mrchy to byl děs, to se radši manža držel zpět protože já byla fakt šílená

vendulak
5. mar 2010

Tak jsem zpět z pošty 😎, ale šíleně mě jako bolí hlava 😒. Ale venku je krááásně 😎.
Strouži tak u mě je to něco podobného ☹. Peostě jsem taková hrozně náladová teď 😒. A taky mám pocit že je to snad každý měsíc horší a horší ☹. Proto si taky často říkám, že nevím jak dlouho tohle ještě zvládnu ☹.

estrellita
5. mar 2010

strouzi, vendul: to mate zlate chlapy, ja myslim, ze teda to vydrzi jen hodne silne povahy. a nedovedu si predstavit, ze bych se tak chovala kazdy mesic a jak by reagoval manzel 🙂

vendulak
5. mar 2010

Estrell já se tak nechovám každý měsíc naštěstí 😀. Myslela jsem tu náladovost, tu mám jen teď 😕. Ale tedy brečet brečím vždycky, ale to né před příťou, nebo u něj se spíš už pak jen tulím a jsou to takový ty poslední vzlyky 😀. To největší sklamání si vždycky radši vyžeru sama 🙄. Ale jinak můj chlap je zlatej to jo 😵. Fakt myslím že lepšího a hodnějšího bych nikde nenašla 🙂 😵.

vendulak
5. mar 2010

Jinak holky já se pro dnešek loučím, šíleně mě bolí hlava tak si chci trošku odpočinout od toho šumění z počítače než F. přijede a pak razíme na chvíli pryč a pak si chci užít večer jen tak prostě s ním 😵. Tak všem přeju hezký zbytek dne a tím co se tu o víkendu neukáží tak celý hezký víkend!!! 😉

estrellita
5. mar 2010

vendul: jo ja myslela, ze je to kazdy mesic 🙂 tak to jo, to pak musi vydrzet kazdy chlap, ze jo🙂 ja jsem se taky kolikrat schoulila nestastna manzelovi do naruce, i jsem brecela.
no nevim, jestlijsem vam to taky psala, tyden pred testem, co jsem objevila //, jsem jela v tramvaji a za mnou sedela maminka s holcickou, tak (neumim odhadovat vek deti) 2 az 3 roky a nadherne si povidaly a ta mala pak rekla te pani - maminko, kdyz ja te tak miluju, ty jsi takova moje krasna a hebka. no a kdyz jsem to vypravela manzelovi, tak jsem to ani nedorekla a rozbercela jsem se 😀 😀 😀 chudak byl ze me uplne vystraseny, co se mi stalo 😀 😀