Štítna žľaza a otehotnenie. Viete niečo bližšie?

l7067
27. feb 2007

Mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy,chýba mi neviem koľký chromozom a to znamená,že moje telo si vytvára protilátky voči štítnej žlaze.Takže mám v tele moooc protilátok a nemôžeme preto otehotnieť.Chodíme do gyn-fivu,ale zatiaľ sú všetky testy ok.Ak niekto niečo o tom vie bližšie prosím o radu.

mabe
5. júl 2009

jezis, chtela jsem tam dat 🙂

mabe
5. júl 2009

jasnacka, ze nemuzu mit priznaky uz tak brzo.

len
5. júl 2009

Já bych uvítala žádné špinění a pak žádnou MS 😀
Sakra, my jsme ale hodně mimo téma diskuze 🤐

mabe
5. júl 2009

jsme 😕 , ale co delat. Myslis, ze to bude nekomu az tak moc vadit? Mame spatnou stitnici? Mame.

len
5. júl 2009

No, to je pravda 😀
Taky bychom mohly do nějaký popotratový diskuze, jsme my to ale veselé případy 🙄

mabe
5. júl 2009

ja chodim do Druhy missed, napotreti to musi vyjit 🙂 . Mame toho hodne len, ale snad uz je vsechno za nami a uz bude jenom vse ok. Ja tomu uz zase verim. Jasne, ze budu mit strach, ale to se neda nic delat.

A co ty? Kdy mas testit a jit do prace?

len
5. júl 2009

Testit chci asi v pátek. No a do práce... momentálně žádnou nemám, takže při // rizikáč a při / pracák. Vždyť říkám, veselý případ 😉

mabe
5. júl 2009

Leni, tak to mas dobry. Takze v patek ti budu drzet palecky 😉 . Jdu se divat chvilku na telku a spat. Zitra musim do prace. 😒 Pa

len
5. júl 2009

Dobrou! 🙂
Já bych do práce hrozně ráda, minulé IVF jsem při ní zvládala mnohem líp, ale když mě vykopli krátce před IVF 😝

mabe
6. júl 2009

Dobre ranko, zdravim z prace. 😝

len
6. júl 2009

Ahoj ahoj, dneska v práci, jo? 😕

mabe
6. júl 2009

Ahoj len, presne tak. My opravujeme ctecky carovych kodu z cele evropy a ta svatek nema. Takze musime byt v praci. Pujdu driv nez v 14:45h, ale uz se mi nechce. Mam tady jenom 4 lidi. Tak je to nuda. 😝 A dneska se citim blbe. Boli me ten kriz a citlivy podbrisek a unava z toho Utrose. To je prace se mnou, ze? 😀 Proste bych si nejradsi lehla.

len
6. júl 2009

No, to nezávidím - ani práci, ani bolesti... Tak to nějak vydrž, ať to rychle uteče 🙂

mabe
6. júl 2009

Zkusim to nejak vydrzet. Premyslela jsem, ze bych jela s manzou na motorku, ale asi ne, kdyz me boli ta bederni pater. Ono by se to mohlo zhorsit. 😒

len
6. júl 2009

Tak, jestli se necítíš OK, tak se doma natáhni, hodně pij a odpočívej...

mabe
6. júl 2009

Leni, natahnu se doma a nic nebudu delat. 😉 Jeste hodinku vydrzim v praci a nazdar.

mabe
6. júl 2009

Tak uz jdu domuuuuuuuuuu 🙂

len
6. júl 2009

Tak přeji hezký zbytek dne! 🙂

mabe
9. júl 2009

Ahoj leni, tak jak? Uz neco vime? 😕

Ja jsem tedka plne vytizena z prace. Vcera a prede 11h. 😝 Dneska jdu normalka, jsem z toho hrozne unavena. 😝 Ja mam 9DPO - v utery dobiram utros a pak se musim testnout, kdyby nahodou, abych vedela, co s tim utrosem.

mabe
9. júl 2009

Leni, to je me lito. ☹ Drz se holka. Ten zivot je nespravedlivej. 😖

len
9. júl 2009

Nojo, no, však on nám v životě nikdo žádnou spravedlnost nesliboval 😒 Jenom doufám, že teda tohle je to úplný dno a hlouběji už neklesneme 😝 V září jdu zase na kontrolu štítnice, endokrinoložka napíše do zprávy "v mezidobí IVF, neúspěšné" a jedeme dál...

delfi07
17. aug 2009

Ahoj Len, to mě sakra mrzí, že se to takhle vybere všechno zároveň, to snad není možný.... To už se to špatné snad vybilo na dvacet let dopředu 😖 Tohle by si zasloužili všichni ti různí vtipálci a radiči. A v práci jim budeš chybět, však oni na to brzo přijdou, chytráci

delfi07
17. aug 2009

tak aspoň na dálku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 držím pěsti a hoď je všechny chvilku za hlavu, zasloužíš si dovču

tromboska
17. aug 2009

Caute baby,
je tu nejaka taka, ktora ma vyoperovanu stitnu zlaszu a snazi sa otehotniet?

len: neboj bude dobre, ja som mala tiez teraz take tazke obdobie asi 6 mesiacov, ze radsej ani nepisem.
Drzim palce.

strouzek
17. aug 2009

trombosko já mám štítku venku celou půl roku. napíšu ti do IP 😉

tromboska
17. aug 2009

strouzek mas IP 🙂

zuuuzana7
17. aug 2009

ahojte,

prosim Vas mohol by mi niekto s vas poradit. som trochu v ahosnej dialnici co sa tyka mojej SZ.
v oktobri mame naplanovane ivf, ale na nete som citala, ze je potrebna mat hodnotu tsh ca. 2,0.
ja mam 4,39 lekar s tym nic nerobi. beriem euthyrox 125 mg.
v akom case je mozno znizit tsh na 2 ?
a vobec je to pravda o tej hodnote tsh pred ivf?
dakujem za vasu pomoc

groka
17. aug 2009

ahojte

zuzana tak ja som mala tsh vyse 25 a dnes mam 3 po 3 mesiacoch bratia euthyrox 75,

konecne mozme sa ist snazilkovat,ani som necakala ze tak rychlo sa to napravi

zuzka no ale pokial viem ja tak tsh by mala byt 2 to je ideal ale inak do 5 nad 5 je uz to na liecbu

strouzek
17. aug 2009

zuzana no já nevím jak je to při ivf ale nemyslím si že pro otěhu vůbec je důležitý jestlimáš TSH 2 nebo 3 nebo 4. když je to v normě tak si myslím že by to vadit nemělo, mě v těhu dokonce řekli že je lepší mít před Otěhu trošku vyšší normu protože je normální že v začátku to TSH hodně klesne a mohlo by se to zhoupnout do hyperfunkce. jinak snížit to jde asi rychle, já měla na konci února TSH 12!!! a začátkem května už 2,2 !!! beru euthyrox 125