Strašné štípanie, pálenie a bolesť

monikam20
19. máj 2018

Ahojte baby , potrebujem poradit, strasne ma to svrbí , páli, bolí ,,tam dole,,. Hrozny zapal .Mam vodnaty vytok , kedze je vikend nemozem ist na gyndu. Uz sa to neda vydrzat . Ja neviem co mam robit uz som zufala. Hrozne to štípe a manzel to odo mna dostal. Poradte daku prvu pomoc , za kazdu radu velmi moc dakujem . Velmi moc moc dakujem

maca2017
19. máj 2018

Zbehni do lekarne, ak sa ti da, budu vediet poradit. Dobry je Rosalgin-vyplach, pripadne nieco na co je aj na mykozu aj bakterialnu infekciu. Pripadne na pohotovost, ale tam to mas za 10€.

monikam20
autor
19. máj 2018

@maca2017 juuj ked ja sa bojim ze ma vysmeju na pohotosti 😢

mijunik
19. máj 2018

@monikam20 ak je to na vydržanie, určite aj na pohotovosti by vedeli pomôcť. Super zvykne zaberať protimykotický krém z lekárne (názov nepíšem kvôli reklame, liečivo je klotrimazol). ☺️

mijunik
19. máj 2018

@monikam20 prečo by Ťa, prosím Ťa pekne, mali vysmiať??? 😮😮

majka01_74
19. máj 2018

@monikam20 Fungicidin krem aj tabletky na vkladanie do posvy by mai byt volne dostupne. Ak to ma aj partner, treba vziat stery a preliecit peroralnymi antibiotikami.

topasitta
19. máj 2018

Vodnaty? Aj je napeneny? Aku ma farbu?
Necitit ho akoby po rybach?

mijunik
19. máj 2018

Ja, keď som mávala (dosť často) takúto pliagu, tak výtok obsahoval mini biele hrudky. Nevedela som sedieť, čo to svrbelo, pálilo, bolelo... A zrejme aj opuchnuté bolo... VĎAKA za voľnopredajný krém... 😊😊😊😊 Aj lekárka to zopárkrát vyyšetrila, predpísala lieky. Zopakovalo sa po krátkom čase znovu. Začala som používať dezinfekčný sprej na spodné prádlo (vraj je aj proti plesniam), pred praním nastriekam, vyperiem. Na utieranie po sprchovaní používam na "ono miesto" kuchynské utierky. A musím si zaklopať, problémy ustali.

gondyo
19. máj 2018

chlorella normálne ako vaginálna tableta na noc

srnkaknm1
19. máj 2018

Biely jogurt vie pooct ked nic ine nie je po ruke a potom lekaren a predajne lieky su ok

miriam11
19. máj 2018

@monikam20 chod do lekarne a kúp si Canesten kombi. Nic nemusis vysvetlovat. Na noc si daj ten vaginalny cipok, natri si to zaroven kremom. Ulavi sa, pomoze. Cez tyzden si zbehni na gyndu pre cipky proti mykoze.

topasitta
19. máj 2018

Canesten je na mykozu, vtedy je vytok ako cottage. Hrudkovity nie vodnaty ako uvadza. V lepsom pripade to moze byt bakterialna vaginoza, na to je dobry Canesbalance. Su v tom myslim aj take mini testy, na rozlisenie mykozy a vaginozy. V horsom, dufam ze sa nepotvrdi, aj trichomonaza.
Urcite treba zajst k lekarovi, my to tu neposudime spravne.

sandra000
21. máj 2018

Ja ked som mala palenie a svrbenie tak som bola tehotna 😂😂ale to na zaciatku este som nevedela ze som v tom. ze to preto lebo sa mi zmenilo ph.. ale tak priatel to nemal😂

majka2211993
26. máj 2018

Ahojte dobrý deň neviem do ktorej diskusie sa prihodiť ja keď som mal takýto problém bol mi predpísaný canesten krém a vaginálne tablety je to aj voľno predajne v letáku je písané že môže ovplyvniť ochranu kondómu no a moja otázka znie ovplyvňuje to aj antikoncepciu?? Ďakujem