Strata dieťaťa a následné špinenie po menštruácii

martamarta
11. nov 2007

Prosím,poraďte mi!

Minulý mesiac som otehotnela, nemala som to potvrdené testom,ani inak,ale som si istá. Bábo sa však bohužiaľ neudržalo a dostala som MS vlastne ešte skôr,ako zvyknem mať, na 35. DC (normálne mám 38. a neskôr). Bolo to celkom silné na moje pomery, na piaty deň,kedy už zvyknem mať len mierne špinenie som sa milovala s manželom a po styku zostala tmavokrvavá škvrna na perine. Odvtedy v podstate veľmi slabunko špiním dodnes a to už je 8. deň, ale nie stále, niektorý deň vôbec,ale ako sa mi cyklom mení množstvo výtoku (dnes už 11.DC), tak ten výtok nie je ako vždy,ale mierne dohneda. Nič ma nebolí,nepáli. Môže to byť spôsobené nejakým hormonálnym výkyvom, príp. kvôli tomu tehotenstvu???
Som z toho nervózna, budem musieť asi k doktorovi, že? Ale dostať sa k nemu je celkom problém...Ďakujem.

poleva
11. nov 2007

lekár...neviem nadčím ešte rozmýšľaš

roasha
11. nov 2007

martamarta,nemala si tehotenstvo potvrdene ani testom,a napriek tomu si si ista?par krat by som si"bola ista",a nebolo to tak. 😕

katy2
11. nov 2007

marta, ja by som na tvojom mieste sla k lekarovi... A k tomu tehotenstvu: Ja som mala tehu dokonca potvrdene aj testom a to dokonca viacerymi a teraz viem, ze to bolo falosne... Tehu som nikdy nebola... 😔

vera113
11. nov 2007

Čo iné Ti poradiť? Lekár a to jednoznačne! 😕

annavi
11. nov 2007

lekar a lekar...aby to nebolo neskor nieco vaznejsie...nieje to sranda...

martamarta
autor
11. nov 2007

Jasne,viem,že musím ísť,len som nervózna...Vážnejšie to snáď nebude,pred dvoma mesiacmi som bola na preventívke a všetko bolo ok. Ďakujem.

ibi
11. nov 2007

Ahoj* mne sa niekedy zvyklo stat, ze tesne na konci, al. po MZ sa mi po orgazme alebo horucom kupeli este objavila krv. Bola vsak taka konzistencia ako ked sa porezes, nie ako MZ. A po takych 2 dnoch to preslo. Moja Dr ma vysetrila a povedala, ze to sa niekedy po Mz stava, je to puknutie vlasocnice v matern. Mala pravdu, odkedy to viem, sa mi to uz nestava. Ale Ty mozes mat nieco ine. Chod k Dr!

bubo27
27. okt 2010

tahojte,
akto pred tyzdnom mi prisla mrska presne na 28 den.. skoncila mi v nedelu ..
v pondelok sme mali sexik s manzelikom a vcera nic, a dnes prave teraz som v praci
bola na wc a mam cele nohavicky hnedeee take ako keby som zacala mrsku...
proste neviem..sem tam mam na pravej strane taky pocit divny....neviem co to je
co myslite? v utorok idem na meranie folikul....
nestalo sa aj Vam nieco take? moze byt clovek napr. aj tehotny a nemusi o tom vediet?

zasha
29. aug 2011

@bubo27 ahoj, ja som presne dnes zacala takto isto spinit, mrcha bola 18/8 a mali sme keksik, lebo sa snazime, ale test mi ukazal ze nie som... tak neviem, ty si ako dopadla s tym spinenim? ked to uz bolo tak davno... :D

bubo27
30. aug 2011

@zasha ahoj tak ja si to uz ani tak nepamatam akosi to preslo a podarilo sa nam samovolne splodit babatko necakane vo februari 🙂 takze nemysliet na to 🙂 teraz som uz v 7 mesiaci tak je to super krasny pocit 🙂
drzim palce aby to coskoro vyslo aj Vam 🙂 treba mysliet a verit ze to co chvila pride 🙂 my sme sa snazili 3 roky a vyslo to az vtedy ked sme od toho upustili a venovali sa inym aktivitam 🙂

zasha
30. aug 2011

@bubo27 ahaa, tak vam gratulujem k pocatiu 🙂 a vsetko dobre ti prajem 🙂