Sú to kurie oká alebo bradavice?

samokub
8. jún 2019

Mam dilemu s dcérou že či sú to kurie oká alebo bradavice. A príladne ak viete čo či by nebol problém náhodou na bradavice použiť prípravok na kurie oká a na kurie oká použiť prípravok na bradavice😊😂

eleu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
8. jún 2019

@samokub Treba ist na kozne.

mufo24
8. jún 2019

Nakrájajte citrónovú kôru na kocky, namočte do octu a na noc prilepiť na kúrie oká. Postupne scerneju a odlupia sa. Mne aj dcére asi po štyroch aplikáciách

lenzas
8. jún 2019

@eleu No mna aj bradavica bolela, ked som na nu stupila, este viac ako kurie ako.
Inac ako bradavica mne to nepripada, skor ako kurie oko, ale nie je to velmi vidiet.
Ale aj skusena pedikerka povie co to je, ked je to kurie oko, tak s tym vie pomoct.

denda83
8. jún 2019

My sme nedávno riešili bradavicu... fakt je dobre zájsť ku kožnej nech určí o čo ide a zvolí vhodnú liečbu... nám dala masticky a pomohli, každý večer kúpeľ na nohy a dve masticky nám dala, poctivo sme dávali a zmizla teda vypadla a klop klop mame pokoj. Ale tipujem bradavice

bibih
8. jún 2019

@denda83 dobry den, mozem sa opytat aky kupel a ake masticky? a ci to pre dospeleho? dakujem

lubik87
9. jún 2019

@samokub veľké ložisko 😶treba zájsť na kožné

gopika
9. jún 2019

Mne vždy 100% pomohlo aj na bradavice aj kurie oko natrieť to tou žltou šťavou z lastovicnika. Rastie to všade, natrela som ráno a večer a do 3 dní všetko preč.

denda83
9. jún 2019

@bibih nie dcérka mala, kúpeľ tepla vody so soľou, poriadne vymocit, s pemzou vysuchat poriadne, potom som natierala a prelepovala na noc, tie masticky nám napísala kozna, sa miešali... skúsim pozrieť keď prídem domov možno sú ešte v chladničke

ludinka
9. jún 2019

@samokub ja som mala také niekoľko rokov, nakoniec mi pomohla propolisova tinktura, tie malé po pár dňoch zmizli, veľké asi za mesiac. Za mňa to bol zázrak. Citrónová kôra s octom vypali aj kožu dookola a ešte viac potom boli pri stupani....naozaj odporúčam tu tinkturu, aj pedikerka nechcela veriť, ta má posielala na kožné vypalovat.
A podľa mňa to sú bradavice, lebo majú čierne korene.

bibih
10. jún 2019

@denda83 dakujem. len ja to potrebujem pre dospeleho. neviem, ci by to pomohlo. no skusim, ak najdete nazov kremu.

denda83
10. jún 2019

@bibih bohužiaľ nenašla som, asi som vyhodila...

bibih
10. jún 2019

@denda83 nevadi. dakujem aj tak 🙂

viera
19. apr 2020

@ludinka Ahoj aku propolisovu presne tinkturu si prosim pouzila alebo pouzivas, dakujem.

ludinka
19. apr 2020

@viera kúpila som normálne v lekárni, značku žiaľ neviem🤔