Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

hiva
autor
21. okt 2009

no s hlienom mam aj ja vzdy problemy....nikdy to neviem rozoznat....ja som sa parkrat snazila nejaky ziskat z krcka, ale aky to bol som nevedela nikdy identifikovat....ci to bol watery alebo egg white netusim....maximalne viem rozoznat, ci je natahovaci alebo lepkavy 😅

mire....super ze ti tak pomohol....a ani pregnyl si nepotrebovala 😉

ja som rada, ze sa mi podarilo sa mu vyhnut....i ked neviem, ako dlho mi to vydrzi...ja si myslim, ze ovulka dosla ako dosledok liecby DIane, ktory mi znizil testosteron...a laparka tomu este pomohla....len neviem, ako dlho vydrzi byt ten TST taky nizky....a s nasou frekvenciou snazenia a (niekedy mam aj pocit ze s pristupom mojho MM) sa k babu tak skoro nedopracujeme 😠

shaarka
21. okt 2009

kati, myslim, ze kazdy o ma inak. ja som nemala vela plodneho - takze to mame vyvazene 🙂))))))
ale kludne ho mozes mat husty, mozno ho na gatkach nevidis, ak nenosis cierne (ja len cierne), alebo sa nazbiera a ked ides cikat, tak odide... proste nemusis ho zaregistrovat.
ale nemusis sa znepokojovat, hladina progesteronu sa urcite neodzrkadluje na hliene.

ked som mala tu ovulu, tak som neverila a isla som ako samoplatca na odber krvi na progesteron, lebo moja Dr. mala dovolenku. chcela som si byt ista, ze prog mam velky, taky ako ma byt v LF 😉
😀 😀 😀 tak chod aj ty, pre pokoj v dusi.

katkaajurko
21. okt 2009

no jasne..ale vela bab ma vytok a ja mam sucho zatial 🙂 teda teraz som bola kuk a jemnucko malicko kremoveho tam je ale straasne malicko :D ja nosim intimky-tak to moc asi nevidno

mireag
21. okt 2009

Shaarka, a aku si mala hodnotu progesteronu..?
Inak ja som nebola ani na inzulinovej rezistencii. Bola som objednana, ale prave vtedy som bola v nemecku a teraz sa mi uz nekce znova objednavat... Furt mam vycitky, ze to nejako zanedbavam... 😒 Ale ked bola ovu a folik praskol sam, tak mi ten cukor asi probelmy nerobi, nie..?

hiva
autor
21. okt 2009

mire...ked mas ovulu, problem nie je ziadny 😉....iba ak by so zltym telieskom a na to prave beries duphaston 😉

mireag
21. okt 2009

hiva, hovoris mi zduse. Tiez takto rozmyslam, no furt som taka neista a nemozem svoje teorie vyvalovat na dr. a diskutovat s nim, lebo oni to nemaju radi. Ale je super, ze tu si mozme o vsetkom pokecat. Minule sme sedeli s Jancos v cakarni a este tam bola dalsia baba s PCO, tak hovorim si super partia... Ostatne museli cumet, co mi rozoberame. 😀 😀 😀

Inak dnes som isla do roboty busom a zima jak v rusku, kurnik. Musim si okamzite kupit dlhu zimnu bundu, lebo tuto mam len do pasa - este prechladnem. 😠 Nie som sice hakliva, ale vajka mi teda prave teraz ofukovat nemusi. 😠

mireag
21. okt 2009

co my rozoberame.... 😀

katkaajurko
21. okt 2009

ale na mna uz kamosky niekedy kukaju-ze co ja vsetko neviem..ze som jak chodiaca gynekologicka 😀 😀 😀

shaarka
21. okt 2009

prog som mala pekne v strede... myslim, ze hodnoty maju byt nejak od 3-50 alebo kolko a tusim, ze som mala 27 alebo tak nejak

shaarka
21. okt 2009

baby, vratila som sa o par mesiacov spat a prave si citam, ako som neverila, ze mam ovu 😀 😀 😀 jaka to bola sranda, fakt... 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lauritka
21. okt 2009

shaari ahojki a ta pet.s nahodou nepotratila ?? 😔 😕

hiva
autor
21. okt 2009

ja som citala, ze ma byt nad 3,5 😉 ...ale neviem coho 😀 😀 😀

hiva
autor
21. okt 2009

no vidis shaarka....ja som ti to stale hovorila...ja som t verila... a ty si mi len nadavala do dyne 😀 😀 😀

mireag
21. okt 2009

hiva, ano, aj moj dr. mi to povedal...
Ale kurnik, ovu mam potvrdenu na UTZ, bolelo ma brucho, BT tiez tomu zodpoveda... Sak mi staci tolko dokazov... 😀 Kaslem uz na krv. 🙄

katkaajurko
21. okt 2009

no veru - sharka neverila a neverila-a ked otestla-vtedy ju tu blokli-pamatate?? 🙂

hm ta pets. uz nema tt pri mene tak asi to nedopadlo dobre ☹

mire-presne - kasli uz na krv

ani ja si nejdem nic dat zobrat - uz mi to nepomoze aj tak tento cyklus - dokelu sak nech sa o mna aj dokina trochu stara

hiva
autor
21. okt 2009

mire...presne tak...netreba to prehanat...tu krv mas uz zbytocnu...ovula bola basta 😎

shaarka
21. okt 2009

prepacte, ja si ziadnu pet.s nepamatam, teda nick ano, ale ze som si s nou pisala... 😅 trapas 🤐
bazalka je ok, to na potvrdenie ovu staci, ale tak ja som musela, chapete 😀 😀 😀

hiva
autor
21. okt 2009

shaarka...ved na tej stranke, co si dala odkaz, tam boli prispevky od pet.s 😉 ...ona sa tusim pridala do temy iba v tom momente....pred tym alebo potom uz tam tusim nebola 😉

jancos
21. okt 2009

caute baby, tak som vam to tu trochu prisla pokazit, ja pco-ckarka bez ovulky, tu sa uz zacinam citit ako by to bolo cudne🙂)) nie nie velmi vam to prajem, a ked budete tehu, tak si objednavam tehu bacily🙂
shaarka, ja cucim, uz si 12tt, mna to vzdy prekvapi, ked to vidim🙂 mam v tebe strasnu nadej, ze aj ne mna pride, ze motyka vystreli🙂)
ja som sa teraz rozhodla sa chvilu sustredit na nieco ine / na 2 mesiace, zase zacinam chudnu, lebo sa mi to vymkĺo z ruk/ a po 2 mesiacoch davam clostil. asi je to tazke pochopi, ale strasne by som sa mu chcela vyhnut, neviem preco mam z neho taky strach. no nevadi, bude ako ma byt.
este pripajam graf, aj ked asi zbytocne, jedina zaujimava vec je, ze napriek tomu, ze som mala ms, tak mi ff nezacal novy cyklus🙂 zvlastne, nie?
http://www.fertilityfriend.com/home/28ca51

katkaajurko
21. okt 2009

no co si poslala ten link-tam sisa bavila s tou pets.a ona bola po IVF v 7tt -ale teraz tam tyzdne uz nezobrazuje... 😔

shaarka
21. okt 2009

jeziiis, prepacte, ja som taky narcis, ze som citala len to svoje, co som pisala 😔

shaarka
21. okt 2009

a bosorkajarka 32tt
a pralinka25 11tt 😀
a mmmk uz nepise...

a pet.s ma dovod v albume... 😢

katkaajurko
21. okt 2009

jancos to je zvlastne-ze ti ff nedal novy cyklus...

aj ja idem chudnut - do vianoc musim 🙂

jancos
21. okt 2009

som nevedela, ze aj pralinka je tt 🙂 supeer🙂

jancos
21. okt 2009

katka, tak vela zdaru do chudnutia🙂 a co je na vianoce, ze si si dala taky termin?

citala som si o pralinke, super to je, nevies nahodou shaari, ze ci si ten cyklus, ked otehotnela, dala duph pred ovulkou?

katkaajurko
21. okt 2009

na vianoce su vianocne kolaciky 😅

jancos
21. okt 2009

🙂 to je dobry dovod🙂)

mireag
21. okt 2009

jancos, a ja ze kde ty tolko trcis... 😀 Zanedbavas nas. 😉
Neboj sa tak toho clostilu. Ved vidis, ze robi zazraky. 😉
Ber to tak, ze ked do 2mesiacov nic, nasadis ho a hotovo. Clostil ti ma pomoct a nie uskodit - musis byt pozitivne naladena a len v dobrom o nom rozpravat. 😉 😎
Inak velmi obdivujem tvoju trpezlivost. Ja som zase na vsetko hrrr, ale vyplatilo sa a cakam na vysledok snazenia. 😎 Dufam, ze si si kukla moj graf. 😉

shaarka
21. okt 2009

jancos, jaky problem s clotilom? take male nic, 5 dni... to zvladnes. ja som ani nevedela, ze nieco beriem 😀
a neviem, co brala, ci brala prali nieco, - mozno som aj vedela, ale zabudla, ako inak 😠

mireag
21. okt 2009

Shaarka, tiez si myslim, ze je to take male nic, ale ked som citila, ako mi dole pucia foliky, tak som bola veeeelmi rada, ze ho beriem a ze som nepocuvla dr. a necakala este mesiac na duph 11-25... 😠
Okrem bolesti v podbrusku a bolesti hlavy som s nim nemala ziadny iny problem. Ale si zober, ze ti nastartuje nefunkcne vajecniky, cize vedlajsim ucinkom sa ani necudujem a da sa to vydrzat. 😎
Mam pred sebou treti cyklus a musim hodit rec s dr., ci ho mam brat dalej alebo vysadit... Neviem...