Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

shaarka
26. okt 2009

ifulka, tak zatial to vyzera, ze ano 😉 ale tie prazdne kruzky su merane neskor alebo skor?
asi treba este par dni pockat, kym to bude 100% 😉

ifulka
27. okt 2009

Juchuchu 😎 Dobré ránko...
http://www.fertilityfriend.com/home/ifulka

katkaajurko
27. okt 2009

ifulka pekna ovulka...

ja padam...a sucasne ma tlaci na mrchu... takze uz sa to blizi... asi pride aj skor ako inokedy myslim... 😔

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

ifulka
27. okt 2009

Ahoj Shaarka, ty prázdné jsou měřené později, ale jen o hodinku. Vím, že to může být zkreslené, ale i tak ve mě číhá naděje, že to nespadlo úplně dolů jako ty předešlé dny, to skákalo strašně. Dneska je to ještě víš, takže douuufaaaam 😉

ifulka
27. okt 2009

Katka, děkuji, snad...Minimálně jedno pozitivum to měření má, těším se až se každý ráno probudím, což se mi teda už dlouhou dobu nestávalo 😅 Jsem vždycky zvědavá, co se na teploměru objeví 😀
Katy, držím palce, ať se to ještě zhoupne nahoru... 😉

tigi
27. okt 2009

ahojte babule 🙂
po kontrole po clostylbegyte na 12DC s folikacom 19 mm a sliznicou 5,8 mm vyzera moj graf takto. mrknite na to, mylsite ze by to mohlo vyzerat na ovulku? mozno je este skoro... 😅 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

shaarka
27. okt 2009

no, ifulka, vyzera to tak! 😀 aj ked ovu mohla byt aj 15.DC 😉
tigi, predpovedat je tazko, moze byt aj nemusi. 🙂

ifulka
27. okt 2009

Ja vim, hlavně podle toho hlenu, který mě dost překvapil 🙂 No uvidíme, jak to dopadne 😲 Každopádně z toho mám dobrou náladu a to je nejdůležitější 🙂

mireag
27. okt 2009

www.fertilityfriend.com/home/29b1ac 😕 😕 😕 😕 😕

katkaajurko
27. okt 2009

mire to je krasne 😵

ifulka
27. okt 2009

Juuuuuuu, super, Mire! Blahopřeju a přeju hodně zdraví 🙂 🙂 🙂

mireag
27. okt 2009

😀 😢 😀 😢 😀

Asi tak...

ifulka
27. okt 2009

Ale proč ty smutný obličejíky???

mireag
27. okt 2009

ifulka, nie su smutne, len sa mi od 6.00 strieda plac so smiechom. 😀 Cumim ako puk do blba a neviem, co mam robit. 😀 Bojim sa, ze o par dni tam uz nebudu... ☹

A veeeeeelmi gratulujem k ovu. 😵

katka, ano krasne, no bojim, bojim... 😔

ifulka
27. okt 2009

😀 Tak to chápu, taky bych z toho byla mimo (já jsem mimo i z té možné ovulky 😉 ) Tak si uvař čajík, uveleb se na židli, hoď se do klidu a nech HCG ať sílí 😉 A v práci žádnej stres!!! Držím palceeeee!!!!! 😀

irsina83
27. okt 2009

miri je to tam? robila si si testik?

shaarka
27. okt 2009

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!
blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

shaarka
27. okt 2009

PCO ckrarkam ciarocky nemiznu. je tam, takze to mas v suchu 😵
sme to tak skoro necakali, ze? ani si to poriadne nemozes vychutnat, ked si prisla k tehu ako slepe kura k zrnu 😀 😀 😀
😝 neeeee, si robim srandu. je to super 😅

irsina83
27. okt 2009

miriiiiii???????

sharka co neeee?

ifulka
27. okt 2009

A o pár dní tam buduuu, vůbec nemysli na to, že ne!!! Co já řeknu, to platí 🙂 Kidně mi můžeš přijet dát do zubů, jestli se mýlím 😉 😀 😀 😀

ifulka
27. okt 2009

Irsi, to "neeeee" je radostné překvapení 😉

mireag
27. okt 2009

shaarka, uuuuf. No v riti som riadne. 😀 Vcera som dobrala duph a dnes idem pokracovat, nie..? 😅 Ci ako..?

Sestricka ma objednala na krv buducu stredu - riadna mutvica, ze vraj preco som si robila test...? 😅 Ona je zlata, ale tak ma svoj vek...
A ked to krv potvrdi, tak k dr. 9.11.
Dnes som akoze 4tt+0. Sila, ne..? 😀

irsi, ano robila. Aj dva.... 😀

irsina83
27. okt 2009

miri tak ti drzim palce moc moc moc a nech ti len lekar potvrdi to po com tak velmi tuzis 😀 tesim sa 😉 Velmi si to zasluzis po tej ,,namahe" 😀

mireag
27. okt 2009

Som jedna z mala, kedy si mozem povedat: Ked nieco velmi chces, dosiahnes to. 😉
Keksik bol v tom case cieleny, sledovala som sa a VKUSE som nato myslela. 😀

mireag
27. okt 2009

irisi, no az taka namaha v poravnani s ostatnymi to nebola. Bola som druhy cyklus s Clostilom a len 1tab. denne. 😅 Ale 11 mes. snazenia a nervy asi stacia bohate kazdemu. 😉

irsina83
27. okt 2009

miri vies ako vinimka potvrdzuje pravidlo 😀 to je supppeeerrr, fakt sa vellmi tesim. je to take miluckeeee 😀 😀 aky to bol pocit ked si sa pozrela na testik?

shaarka
27. okt 2009

😀 😀 😀 mire 😀 😀
jasne, pokracuj s D. minimalne 2x denne, ja som brala 3x denne. tak ako chces.
a kyselinu listovu.

a tym, ze si mala posunutu ovulku, si nie 4tt+0 (teda 5tt), ale 3tt+3, cize 4tt 😎
a:
idealny datum porodu: 10.7.2010 😀

ifulka
27. okt 2009

Já mam takovou radost 😀 dodává mi to hodně naděje, když vidím, jak se tu postupně ze snažilek stávají těhulky 🙂 Jen tak dál, babulky, všechny!!! 😀 😀 😀

irsina83
27. okt 2009

miri urcite si najprv neverila, predychavala si, prvy telefonat s mm a potom s mamou a teraz nevies co robit, bojis sa prilis radovat ale zaroven si nesmierne stastna 😀

ja beriem duphaston 3x denne a zatial mam s nim pokracovat a samozrejme vela zeleninky a ovocicka 😀

sharka mas aj ranne nevolnosti? citlivost na pachy?

mireag
27. okt 2009

shaarka, no datum porodu som si ratala uz minuly tyzden.... 😀
Vyslo mi to vsade inak. Od 5. do 8.7. A potom idealos porod od 22.6 do 20.7, takze asi tak.... 😅 😀
Ale nepredbiehajme, ze..? 😀

Ano 4tt podla ovu, ja som to ratala podla mrchy. Ale povedzme si uprimne, som 11 DPO... 😀 😅

irsi, no vstala som uz rano nasrata, ze naco si ho idem robit, ked tam bude na mna kukat jedna palica. Ked sa tam zjavila druha, tak som cumela ako puk, potom som ho cca pol hodinu obzerala, potom som sa isla sprchovat, tak som revala ako koza a taaaak. 😀

MM tomu este nechce verit, lebo vraj vo filmoch su obidve // rovnako silne. 😀