Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

ifulka
30. okt 2009

Dobře, jdu na to 🙂

shaarka
30. okt 2009

iful, a este cas zmen na normalny 🙂

ifulka
30. okt 2009

Nechápu proč, ale ikdyž tam dám stejnou hodinu jako okolo, tak prázdné kroužky zůstaly. Ale čáry jsou krásné plné a moooc červené😉 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/ifulka

shaarka
30. okt 2009

hehe
😀

shaarka
30. okt 2009

takze hlien bol 15.DC a nie predtym, hej?
tak potom by som verila asi FF... aj ked je to naozaj 51:49 😀

ifulka
30. okt 2009

😀 Jojo, aspoň myslim, že to byl ten správný hlen... 😅 Napřed jsem si myslela, že jsem si to spletla se spermatem, ale to by nemělo být tak mooooc tažné, že 😅 Takže to tak asi nechám, líbí se mi to víc 😀 😀 😀

shaarka
30. okt 2009

hehe
no ale sup, späť tie teploty tak, ako boli. nemam rada, ked sa meni graf, len aby to dobre vyzeralo 😀
😉 😉 😉

ifulka
30. okt 2009

Dobře, dobře, šoupnu to zpátky 😔

shaarka
30. okt 2009

lepsie je to takto, bude prekvapko, vzruuuso 😉
😀 😀 😀

ifulka
30. okt 2009

Tak vzrůůůšo jsem zažila právě teď 😀 Vypadla tu elektrika, počítač zhasl a zasmrděl spáleninou ☹ Docela jsem se bála, že už ho nerozjedu (ne že by mi vadilo, že nemůžu pracovat, ale že se nedostanu na konikaaaa 😀 ) No, ale nic se nestalo, takže jsem opět tu 😀

mireag
30. okt 2009

Dobre ranko, babule, kukam, ze sa operuje s grafom. 😀

Tak u mna sa to uz pomaly, ale iste rozbieha. Mam namysli tie tehu priznaky, co som si vzdy tak zelala. 😀
Pololezim vykotena na gauci, ide mi rozdrapit podbrusko a krize a kozy ani nehovorim, v noci som sa vobec nevyspala... atd. Ani som dnes nemerala, lebo som bola o 5.00 na wc, test tiez nemam doma ziadny...
Chystam sa povysavat, tak dufam, ze sa ma to trochu prejde...

Shaarka, podla tejto stranky si mi vyratala tt..? Vcera mi to nasiel MM. Je to fakt super. 🙂

http://www.pregnology.com/due-date.php?cycle=32...

shaarka
30. okt 2009

nene, ne podla nej, ale poznam aj tuto 🙂

hiva
autor
30. okt 2009

jeeeej...mire....ta stranka je super 😀 😀 😀 ... som si dala den mojej ovulky, a ak sa zadari, tak uz len 263 dni do porodu 😀 😀 😀

mireag
30. okt 2009

hiva, sak s tt mame uz jasno davno, nie..? 😀 😀 😀

shaarka, hod dake linky, ked mas, nech pokukam. 😉 😎

hiva
autor
30. okt 2009

presne tak....to uz som skoro 4tt 😀 😀 😀

mireag
30. okt 2009

hiva, no aby ta ten smiech nepresiel, ked najdes //. 😀 😀 😀 Lebo mne teda, riadne zamrzol. 😀
Ja zajtra zacinam 5tt. Ked mi dr. v utorok vsetko potvrdi, tak si dam tt aj k menu,
ale zatial mi lepi... 😅 Aj ked viem, ze tento stav, v akom som teraz vobec nie je normalny. 😖 Dnes mi akoze ma dojst mrcha. 😅
Co ma prist, pride. 😔

tatranka111
30. okt 2009

ahojte snažilky a mamičky 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/27f425

baby zaujíma ma váš názor.....asi tak den po ovulke ma bolelo podbruško až kým som nenasadila duphaston (nasadila som ho neskoro, lebo som nemala tabletky) bolenie potom prastalo, ale čo ma troška trápi je, že ma bolia bradavky z tehu to určite nieje lebo ma tiež začali boliet asi tak den po ovu tak teraz neviem či je to normálne, alebo je to z ovu (ale to asi nie)......z prechladnutia bradavky tiež asi nemožu boliet
mala ste niektorá také niečo? neviem či je to normálne kedže ovu mám druhý krat v tomto roku.....alebo z tabletiek?

tatranka111
30. okt 2009

nooo ako tak pozerám tak graf nieje aktuálny ako tak pozerám......hmmm kto vie prečo? 😒

tatranka111
30. okt 2009

no ja dnes píšem ako blázon...(ako tak pozerám)... 😀 😀 😀

shaarka
30. okt 2009

tatranka, mna bolelo po poslednej a vlastne jedinej ovulke vsetko - brucho aj prsia. a hned po ovulke, a vlastne aj dlho pred ovulkou... a tym padom som ovu necitila. 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka
takze si myslim, ze je to normalne, asi je to z progesteronu.
a ako ostatne baby?
asi je to indi - vindi 😀

tatranka111
30. okt 2009

shaari no asi to bude tým 😒 kto vie hlav 😒 ne, že bola ovu 😀

hiva
autor
30. okt 2009

tatranka...ja neviem....ja som sice teraz po ovulke, mam nasadeny duphaston, ale brusko ma pobolieva stale.....sem tam aj nejake pichanie ako keby vo vajecnikoch....netusim, co to moze byt a uvidim, co sa z toho vykluje 😅 ...minuly mesiac som podbrusko tiez citila po ovulke....takze fakt neviem...bradavky ani prsia nic 😅

mozno je to len tym progesteronom, ako pise shaarka.....alebo sa psychicky moc sustredis na seba, a tak citis aj to, co si si normalne nevsimala ...teda aspon tak si vysvetlujem ja tie svoje divne pocity 😅

mireag
30. okt 2009

Baby, no mna prsia nebolievali. Terajsiu ovu som, ale citila riadne. Cely den som mala brucho zrele na ibalgin. 😖

tatranka, no dufajme, ze teplotka sa bude drzat hore. 🙂

shaarka, uz minule som ti povedala, ze sa mi nezmesti ta hadica na obrazovku... 😀 😀 😀

hiva
autor
30. okt 2009

mire...a to ides prvykrat k dokymu?...na krv a ultrazvuk alebo na krvi si uz bola?...viem, ze uz si to pisala niekde, ale nechce sa mi to hladat 😅

no a co sa zmrnuteho usmevu tyka, bodaj by len dosiel 😀 😀 😀

mireag
30. okt 2009

hiva... 😀 😀 😀
Sak jasneeeee, ze dojde!!!!

Objednala som sa k dr. na utorok a na krv neviem, uvidim, co povie. Mna hlavne zaujima sono. Setricka mudra mi totiz kazala prist v stredu na krv a k dr. az 9.11 v pon. Nechapala, preco som si robila test, ked mi este nemeska. 😠 Truba jedna jerihova. 😠 Treba mi predpisat duph a chcem vediet, ci to nie je mimomaternicove nie? 😠 A chcem PN-ku.

hiva
autor
30. okt 2009

no tak snad sa to vsetko podari v ten utorok vybavit 😉 ...a drzim palce, nech sa vsetko potvrdi tak, ako ma 😉 ...i ked ani netreba drzat palce....jasne, ze sa to potvrdi 😉

a chystas sa rovno na PN-ku? Na celu dobu? ....ja v tom este nemam celkom jasno ze co a ako....tiez by som najradsej chcela PN-ku, ale stale som si neni ista....uvidim, ako sa na to vsetko budem kukat, ked uz konecne najdem tie // 😀 😀 😀 ....ja by som asi bola PN mozno iba do 12-tt a potom by som isla spat do roboty....ale zas si myslim, ze ked uz budem tych par tyzdnov doma, tak si na to tak zvyknem, ze ma uz do roboty nikto nedostane 😀 😀 😀 ...normalne by som aj chodila do roboty, len sa bojim ze to moje dochadzanie a ranne vstavanie asi nezvladnem ☹ ...no uvidim, ako to cele bude 😅

mireag
30. okt 2009

hiva, uvidis, ako sa budes citit. Mne vadilo cely den sediet v tesnych rifliach pri PC, lebo ma to tlacilo a bola som strasne unavena. Clovek sa potrebuje aj trochu natiahnut. Naco sa zbytocne silit a okrem toho si zacinali vsimat, ze som trochu out of service. 😀

Chcem ist na PN najprv na dva tyzdne. Ide o to, ze v robote teraz toho bude viac a mam ist do komisie na volby. Nemozem im len tak bez nicoho povedat, ze nepridem. 😅
A napr. tak ako ma dnes boli brucho by som v robote umrela. 😖

tatranka111
30. okt 2009

hiva no neviem psychika to asi nebude lebo ich mam bolestivé na dotyk to sa nedá vsugerovat aspon u mna 🙂
mireag keby sa už chcela udržat hore stále 😀 to by bolo prekvapko 😎 😀 😎

mireag
30. okt 2009

tatranka, je to na dobrej ceste. 🙂