Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

katkaajurko
1. dec 2009

kazdy slusny clovek-ktory sa zmyli sa vie ospravedlnit.... uz som fakt aj ja vytocena

shaarka
1. dec 2009

vies co irsina?
snazila som sa ti pomoc, nerobi mi problem poradit a nic za to neziadam.
ale ak chces ostat hlupa, tak si hlupa a hlupou aj ostan.
kludne ostan v tomto stave a kazdemu rozpravaj, ako ti pomohol k otehotneniu femibion, aku prevratnu liecbu na tebe skusal doktor a ako sa ti pozitivny test ukazal az davno po vynechanej MS.
kludne. ale sama seba strapnujes a nik z inteligentnejsich ludi sa s tebou nebude bavit, max. sa pousmeje a necha ta tak...
ak ti ide len o to, nech sa paci.

katkaajurko
1. dec 2009

a ja mam chut o tebe napisat aj adminom-leby to ty tu casto rozputas zlu debatu - ani argumenty ta nepresvedcia a ani sa ospravedlnit nevies...

hiva
autor
1. dec 2009

presne tak....alebo sa potom necuduj, ze "preco sa mi teda podaktore ozyvate len ked ma chcete ,,napomenut,, inak ani nezareagujete ked som sa zapajala do temy"

shaarka
1. dec 2009

kati, klud, po tomto vystupe tu irsina uz prispievat aj tak nebude, pretoze si uz nebude mat s kym pisat.
irsi, nie je ti to luto? a tak sympaticky vyzeras... skoda.

hiva
autor
1. dec 2009

komu niet rady, tomu niet pomoci.....a nam tiez dochadza trpezlizlivost hadzat hrach na stenu 😉

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkaajurko
1. dec 2009

katusstek to je jasne - ale u Irissiny to nie je zdaleka prvy krat - ona asi vzdy najde na nete tie zle info - a potom ked jej aj baby poriadia-zatato tvrdi svoje . a ja to neuznavam - nikdy nie je neskoro posunut sa vo vedomostiach - nemam rada klapkovitych ludi...a hlavne-ak je tu rozbroj - len s nou

shaarka
1. dec 2009

katus,
tak mozno si irsinu velmi nik nevsimal, lebo bud radila tie svoje uzitocne rady, alebo skratka nebolo o com reagovat. stava sa, a myslim, ze kazdemu. pokial sa niekto nema ako pripojit, pokial nema co napisat, alebo sa mu nechce, je to jeho vec. ak na moje prispevky niekto reaguje, tak sa tesim. a ak nereaguje, nevinim druhych, ale snazim sa o taku temu, aby sa niekto chytil. ak uz silou mocou tuzim po tom, aby mi niekto na koniku odpisal.

irsinu dobre pozname, prisla pomerne neskoro, rychlo otehotnela a kazdy jej gratuloval k zazraku. ale zial to je vsetko, co on nej viem okrem zazracneho doktora a femibionu. stale dookopa to iste. a to je trosku malo na to, aby sme si pokecali.

katkaajurko
1. dec 2009

presne...a na mna v inych temach tiez moc nereaguje..a zase ani ja-pokial uz tam je vela ludi... ale tak tu si poradime... ale iris tu nema co poradit.lebo jej rady su nanic..ako ja s tym-ze ani nevie kedy bola ovula ale prehlasuje aky negativny test mala a pozitivny az o kolko neskor..kazdy logicky vie-ze ovula bola proste neskor a uz by to netvrdil...tak na co reagovat...

katkaajurko
1. dec 2009

nereagujú som chcela napisat... pisem v rychlosti...ako tatar

mireag
1. dec 2009

Caute, no tedaaaa. 😀
Klasika. Cca kazde dva tyzdne pride vychor od irsi. 😀 Ale nekce sa mi k tomu vyjadrovat. 😀
Nemam cas prispievat, lebo mame vela prace a sedim na dost blbom mieste,
kde mi kazdy vidi na PC...🙄 Aaaach, stary dobry flek. ☹

katustek, nikto nic neprehnal a ked sem chodis len sporadicky, nemozes to posudzovat. Toto sa taha uz dlhsie. Do tem sa nechodi ako vychor kritizovat diskusie. 😉 A pokial viem, nikto tu nikoho nezadnedbava a kazdy vzdy reaguje na prispevok. Takze tak. 😉

Graf neprikladam, lebo je o nicoooooom. 😒

katkaajurko
1. dec 2009

ahoj Mire 🙂

inak menim temu-ale ja sa aspon tesim na vianoce..aj ked s babatkom v brusku by som bola MEGA stastna..no takto aspon lyzovacka bude... 😅 aj ked mam malicku sancu-ked testnem este vo stvrtok...ale ked nemam ziadne priznaky..a raz som uz bola a mala - fakt tomu sance nedavam...

shaarka
1. dec 2009

mire, pojdeme na vianocne trhy na vinko 🙂 len cakam, kedy nasnezi, lebo takto je to onicovka 😒

mireag
1. dec 2009

katka, ja viacnoce moc nemusim... Budem drzat palce pri testovani. 🙂

U mna je to tak, ze som skludnila hormon a tempo a jedine, co robim je, ze meriam BT. Aj to asi zo zotrvacnosti. 😅 Momentalne ma snazenie akosi preslo - taky cudny stav, ale som tomu stavu vdacna, lebo straaaasne dobre sa mi dycha, nemam depky, nesledujem sa atd.
Je to ako ked sa s niekym rozides a zmenis uces. Ja som si dala ostrihat svoje cierne dlhane a mam ich teraz o vela kratsie a risavohnede... 😀 Zacala som poriadne cvicit + dieta. Taky maly novy zaciatok, alebo co.... 😅
Tazko sa to vysvetluje, babulky, ale verim, ze aspon trochu chapate, co tym myslim. 🙂

mireag
1. dec 2009

shaarka, heeeej, dame si. 😀 😎 Ja sneh ani nepotrebujem, skor mraz, nech sa dobre dycha a nech to tak stipe v nose...mnaaam. 🙂 😎

katkaajurko
1. dec 2009

ja to chapem-ja som tiez zacala cvicit ale uz pred par tyzdnami a drzim aj dietu... ja myslim,ze sa mi cyklus totiz zhorsil aj ako som pribrala 4 kila - tak som si dala zavazok 6 dat dole..uff. a toho sa drzim..ja vianoce mam rada-to mi teraz pomaha... ja si aj vzdy poviem-ci sa na to nevykaslat a potom ako pride ovula tak sa aj tak snazim trafit... je to paradox ako som kedysi dieta nechcela a nevedela si to predstavit..teraz po nom tuzim - keby ma to trochu preslo ani sa nenahnevam-vazne...

shaarka
1. dec 2009

mire, coooooo?
kde je foto? okamzite posli!!!

hiva
autor
1. dec 2009

jeeej....tak rada by som sa k Vam pridala na trhy....ale do Kosic sa mi nechce 😅

a navyse ani neviem, kedy by sa mi podarilo najst cas ☹ ...z roboty pridem domov az o 19:00 no a to s ami uz potom moc nechce 🙂

a inak ja sa tiez uz tesim na lyzovacku....ideme v januari a prvykrat berieme aj nase 3-rocne krsniatko...uvidime, ako sa mu bude darit v lyziarskej skolke 😵 ...sa na to uz neskutocne tesim 😵 😵 😵

mireag
1. dec 2009

shaarka, nemam. Sak ma uvidis nazivo 😉 Hned mam lahsiu hlavu, kua. 😀 Uz som sa citila ako vila analka... 😀

katka, ja som si vzdy v duchu hovorila, boze nech ma to uz konecne aspon trochu prejde. A akosi to prislo a som naozaj rada. Fakt sa citim ovela lepsie. 🙂 V tomto momente vobec nemozem povedat, ze tuzim po dietati. Keby som mala menej rokov, tak si z toho urcite na nejaky cas prestanem robit hlavu.
Ale znervoznuje ma moj vek... 😒

hiva
autor
1. dec 2009

mire...a ten tvoj pristup uplne chapem.....podobne myslienky aj mne viria v hlave...vypnut snazenie, sustredit sa na chudnutie, sport....ale ja som sa este nerozhodla...este som nedospela do toho stadia....ja som trosku naivka a este stale verim, ze sa to podari 😅

hiva
autor
1. dec 2009

a s tym vekom sme na tom tusim vsetky rovnako....mna trosku viac tlaci nie moj vek, ale vek mojho muza....o rok ma uz 40 😒

mireag
1. dec 2009

hiva, bude to zniet kruto, ale pomohol mi ten MA. Sama si to v hlave jednoducho nenaordinujes. Musi zrejme prist nejaky zlom. Samozrejme, ze nikomu neprajem MA, aby sme sa rozumeli. 😀

hiva
autor
1. dec 2009

to chapem mire....neboj, ani vo sne by ma nenapadlo, ze niekomu prajes MA 😉 ... mna hrozne najskor tlacila robota....zmluva mi konci koncom tohto roka a uz som ju nechcela predlzovat....chcela som ist na matersku....ale uz je to jedno....som ju nakoniec predlzila o dalsie 2 roky a tak mam zase relativne trosku casu....v podstate od kedy som bola na laparke, tak tiez len pokracujem s meranim BT....akurat som si nasadila duphaston minuly cyklus, lebo som chcela skusit, ci mi predlzi LF....no a tento cyklus je taky sialeny, ze okrem pocitu ze som po ovulke neviem nic.....netusim, kedy bola, tym padom netusim, ci sme sa trafili, este som aj ochorela...takze na konecny vysledok sa vonkoncom nespolieham 😅

katkaajurko
1. dec 2009

a ake ste stare vlastne? aj ja mam pocit-ze uz nemladnem mam 28 - a teraz sa citim najzrelsia na babatko ..ze moze prist a ono k nam nechce...

hiva
autor
1. dec 2009

katka....presne tak aj ja ... ja budem mat v marci 29 😉 ...a sa citim, ze najzrelsia na babetko som uz minimalne 2 roky....som zvedava, ako dlho ma to este bude drzat 😀 😀 😀 ...no sak ale dufam, ze coskoro sa nam to vsetkym splni 😵

katkaajurko
1. dec 2009

babule-tak ja koza majova som sa az teraz spytala mojej krsnej ci oni robia aj HP (robi v nemocke) a ona ze jasne-aby som dobehla..cize ja odmietam cakat na moju doktorku - serem na nu-dam si ho spravit sama a dva mesiace po sebe aby som vedela ako robi jeden aj druhy vajecnik a ak budu hodnoty zle-oplieskam jej ho o hlavu

tak len sa chcem spytat - poradte mi - teraz doberam zajtra duphaston -a le moja LF je 15 dni-takze mrchu cakam az v nedelu to je 4 dni po - len zaciatok - ktore dni mam ist na HP? ked mavam take dlhe cykly? mozem ist kludne aj tri styri krat - to nemam problem... len potrebujem poradit ze ktore dni najlepsie... hm?

shaarka
1. dec 2009

kati, tak spolu s meranim BT je to super. budes chodit od 4.DC kazdy tyzden (v LF) alebo kazdych 6 dni a skoncis poslednym odberom po ovulke niekde v strede LF.
tak by som chodila ja.

mireag
1. dec 2009

Ja budem mat vo feb. 29.

katka, tak pojdes 5dc, to nevadi. Ked mas taku moznost treba vyuzit. Moja obvodna napr. nerobi odbery na mykopl. a chlamidie, ale moja mama je zdravot. sestra tiez na obvode a robia to v poho - vobec to nechapem. Na gynde to zase robia len vyterom - idem mimochodom zajtra.

shaarka
1. dec 2009

oprava: vo FF nie, v LF