Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

katkaajurko
5. dec 2009

myslela som to tak-co sa vykluje z choroby shaar

krcok je total makky - uuplne nacisto ako pred ovulou

katkaajurko
5. dec 2009

ale pekne mi vyzera graf-este som aj VIP dostala na par dni ...

bojim sa aby som nemala tu hnusnu chripku ☹

katkaajurko
6. dec 2009

ahojte ja uz veselo mrchujem - dokonca o den skor ako je moja zvycajna LF,takze ovula bola asi o den skorej-aj ked teploty tam boli divne..no tento cyklus bol proste divny 😀 a uz mam aj antibiotika - tak sa tesim aj na mykozu 🙄 aj ked papam probiotika-no uvidime

mate skusenost-ci antibiotika neovplyvnia ovulu?

govinda
6. dec 2009

katka ☹ No tak nanič deň, čo? 😒 .
Ja ešte stále mrchujem, dnes začínam s clostilom a vo štvrtok sa chystám na gyndu na usg, aj keď si myslím, že tak skoro nebude nič vidno 😒 . Nevadí.

katkaajurko
6. dec 2009

ale nie govi - uuuuplne som v pohode - mrsu som cakala... oplakala som to este cez tyzden pri teste bieom 😀

aaspon odpocivam a lezim a MM sa o mna stara 🙂

clostyl sa ako vlastne berie?

miriamka
6. dec 2009

Ahojte,
Gov...prajem skore uzdravenie!
Kuk na moj graf,nejako mi zblbla dnes teplota...neviem preco 😠
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

katkaajurko
6. dec 2009

miriamka to nevadi taky pokles -casto byva aj pri implantacii alebo len tak 🙂

miriamka
6. dec 2009

Mozno ze som v noci musela byt kvoli malemu 2 hodiny hore...ale hlavne ze bola ovu

katkaajurko
6. dec 2009

a potom si spala 4 hodiny nepretrzite? mne vstavanie skor zvysuje ako znizuje teplotu..

miriamka
6. dec 2009

No potom som este spala...kto vie,uvidime zajtra.

govinda
6. dec 2009

katka, ja hlavne preto, že si chorá, antibiotika a tak 😒 . Aby som sa vyhla mykoze pri užívaní antibiotík, tak používam taký čas Kitovuli vaginalne čipky, to mi zaberá.
miriamka, ty chceš ďalšie miminko teraz? Alebo ešte chcete počkať?

miriamka
6. dec 2009

Gov...tak ja to teraz akosi neriesim.Ked pride uz teraz tak to bude parada 😵 ,ak si da na cas a pride neskor,nic sa nedeje,mam maleho 😉

katkaajurko
6. dec 2009

no mam aj cipky maldion - laktobacilove-ale teraz cez MS si ich ani nemozem dat-ale po MS si hned dam 🙂

sarafortuna
6. dec 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

ahojte, ja som sa už dnes naštvala pri testovaní... 😠 😠 😠 chcela som sa aspon kreatívne vyžiť a spraviť nejaké čačky na vianoce - /vyventilovať/- no nič kreatívne vo mne nie je... ešte viac ma to nazlostilo... jooooj, tak sa hnusne bude začínať týžden...

zajtra už bude asi teplota klesať... 14.DPO - už by sa patrilo.. 😀 😀 😀 😀 aj v bruchu to už cítim na mrchu... 😖 😖 😖. Len ma štve, že bolo aj špinenie na 8DPO a to mi zbytočne dávalo nádej...
aspon že idú vianoce a budem mať vela voľných dní - aspon dúfam....

pekný týžden všetkým...

katkaajurko
6. dec 2009

dalsi krasne stupajuci graf dokelu 🙄

ja som dnes narazila na pekny clanok..idem si z neho zobrat trochu priklad do dalsich cyklov

http://www.rodina.cz/clanek6902.htm

sara ja som robila vianocnu vyzdobu tento tyzden, veniec nam,svokre a nam vyzdobu na dvere - tiez som sa natrapila spociatku 🙂

sarafortuna
6. dec 2009

katka, vdaka za článok... horšie je to všetko dodržiavať, tiež som chcela, že po potvrdení ovu odmeriam BT až na 12-14DPO /ak nepríde mrcha/... ja mám slabu sebadisciplínu vo všetkom, takže ja takéto veci nedokážem... ale fakt som začala byť vzrušená až od toho 8.DPO...

dnes nemám fantáziu, chcela som spraviť nejakých malých anjelikov na špilky do kvetináčov 😉 no nulové nápady, nemám chuť ani rovno vystrihnúť papier 😀 😀 😀 😀 😀
ja som veľmi ľavá, mala by som asi navšíviť nejaké témy pre začinajúce gazdinky a šikovné ruky... 😀 😀 😀 😀

katkaajurko
6. dec 2009

no ja som mala nervy v piatok - ale strasnee-ale to urcite hormony

ja som uz viac krat chcela nemerat po ovuli-ale som chcela vidiet ako to drzi ten duphaston -ale uz nebudem - minuly cyklus som merala az nejako od 10 dna po MS... a teraz tiez tak budem a po ovuli (ak bude) nebudem merat...

a sice som chora-takze moja dieta musi polavit-kedze koli antibiotikam musim jest-ale aj tak si budem davat pozor....

sarafortuna
6. dec 2009

ja tiež chcem to meranie obmedziť... už som sa trochu naučila spoznať ovulku, aj ten krčok ako-tak 😀 , takže len pri podozrení ovulky spravím ovu test + pomeriam pár dní, aby som si bola istá a potom fakt sa na to vykašlem...
vypočítam kedy majú príst krámy a nechám sa prekvapiť... /zatial som z 3 ovuliek 2 vedela cca 1-2 dni dopredu/
veď je to až "choré" rátať si každý deń DPO a pozorovať všetko na sebe... keby som to povedala niekomu totálne nezainteresovanému napr. dajakej kamoške čo nemala problém otehotnieť, tak si asi bude klopať na čelo...

V tomto našom prostredí je to normálne...
ale páči sa mi, že sa už aj moj mužik na to namotal... len mi ho je strašne ľuto, že ho vždy naťahujem a potom ho sklamem... 😒

sarafortuna
7. dec 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

ta už nech spadne!!! 😠 😠 😠 /vždy spadne max. v deň mrchy/

hiva
autor
7. dec 2009

ahojte....tak aj ja sa pridavam k mrchujucim 😉 ...zda sa, ze budeme mat vianoce plne snazenicka 😵 😵 😵

sarafortuna
7. dec 2009

teraz ma napadlo, že podla mojho "ciťáka" bola ovu v noci cca o 23h... ak správne počúvam svoje telo 😉
takže ak to zaokrúhlime tak som reálne v cykle o deň skôr... čiže 13DPO, nie 14DPO a to ma mrcha 1 deň čas... 🙂 🙂

katkaajurko
7. dec 2009

caute,tak ja som v klube total chorych a zaroven mrchujich ☹ hrozne dnes je to asi zatial najhorsie od zaciatku 🙄

sarafortuna
7. dec 2009

katka, nezávidím... 😖
človek nevie, čoho bolí viac... skoré uzdravenie!!!

katkaajurko
7. dec 2009

no choroba je jednoznacne horsia...rano som nevladala ani citat... boli ma hlava..kruti sa :( kaslem a mam teplotu - otras takato chora som nebola hadam viac ako 10 rokov 🙄

nemate tipy co vam zarucene zabera pri chripkovito zapalovych stavoch?

sarafortuna
7. dec 2009

mne hlavne vyležať a vydržať prvé 2 dni... hrianka s cesnakom a jem len to na čo mám chuť... ak vôbec na niečo chuť je... netreba telo zaťažovať "somarinami" ako napr. maso a pod., polievočku pochlipkať, ovocie, džusik alebo prieduškový čaj.... ale vo väčšine ma vylieči asi ČAS 😉 a SPANOK, treba to odtrpieť... ☹

takže to maš asi veru poriadnu chrípku, nie len taký vírusik jesenný....!! 😖

hiva
autor
7. dec 2009

katka, tak ja som mala presne to iste.....nic viac, ako to pretrpiet ti neviem poradit....ja sa uz konecne po tyzdni citim lepsie....sice stale mam kasel, ale aspon tepltoy a bolesti hlavy ustupili....mozno keby som to bola vylezala, bolo by to fuc rychlejsie... 😒

katkaajurko
7. dec 2009

no aano asi, hrianku s cesnakom som prave dojedla...prieduskovy caj mam tiez navareny, davam si calcium,bronchosan a acylpirin.... vecer si daam ovocie..polievocku akosi nema kto uvarit -uz aj mm je chory 😔 a lezim - len spat ja moc cez den neviem aj ked som unavena....ale snad to o par dni prejde...

tatranka111
7. dec 2009

ahojte vidím, že choroba sa rozširuje aj tu na koníkovi 🙄 mne je už chválabohu ako tak lepšie, ale prvé tri dni som nevedela ani len vstat z postele.

miriamka
7. dec 2009

Baby,prajem skore uzdravenie...
Ja som pracovne vo Warsawe,nastastie zdrava a dufam,ze ani nenachladnem.A mne pomaha pri prvych priznakoch citron,cibula a cesnak vo veeeelkom mnozstve.
A moj grafik
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...
aj ked neviem,boli ma od vcera hrozne brusko,ako by som to mala uz dostat 😖

govinda
7. dec 2009

kočky, tak ako sledujem, nejaké ste choré ☹ . Všetkým prajem skoré uzdravenie 🙂