Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

kaciatko81
23. jún 2009

ahojte 🙂
tak ta dieta... poctivo priznavam, ze skusam... ono vysadenie muky, zemiakov, ryze je vseobecne princip chudnutia, tak uvidime...
hiva, co sa tyka varenia, nie som na tom o moc lepsie ako ty, ale ked to inak nejde donutim sa 😅 len mi nejako chyba inspiracia-recepty.. jancos, co tak nejake poradit?

jancos
23. jún 2009

hiva ma praVDU, treba schudnut, ale zene s pco a niekedy aj ir to ide tazsie ako inej zene. to je blbe. mne preto ta dieta vyhovuje, ze vacsinou nemam chut na sladke, co inak zboznujem, ale mozno to je len psychicke🙂

kaciatko81
23. jún 2009

teraz som si vsimla, to nesmies ani syry? jogurty a pod?

shaarka
23. jún 2009

syry nieeeeeee???
ved ked chcem vysadit chlieb, co sa mi aj ciastone podarilo, tak kombinujem syry so zeleninou. jak inak sa to da? anax, aj mna naduvalo a lepilo po cerstvom pecive. jasne, ze niekedy neodolam, ked nasi pecu na chalupe chlieb, ale citit to. napijem sa, v bruchu sa mi urobi cesto a potom to vlacim nonstop so sebou aspon 2 - 3 dni.

janc, hovadzie nejem asi kvoli presvedceniu. len kura alebo morku. ostatne mi aj smrdi... 😅

jancos
23. jún 2009

kaciatko, neposielala som ti knihu? fakt su dobre tie recepty, hlavne mne sa nikdy nechcelo piplat so salatmi a tam su velmi jednoduche. alebo aj polievky, masa take jednoduche, ze sa same varia🙂naozaj.

hiva
autor
23. jún 2009

ziadne syry a ziadne mliecne vyrobky 😉 ☹

kaciatko81
23. jún 2009

jancos, posielala. beries recepty len z knihy? myslela som, ze mas aj ine, preto som sa pytala. a syry a mlieko vobec nejes?

shaarka
23. jún 2009

inak co sa tyka stitky, tak ze vraj to priberanie je len v tom, ze telo zadrziava vodu 😒 ale tak to by vaha predsa nestupala... a na mne je vidno tuk. nie zadrzanu vodu 😀 😀 😀

anax, ale veselo tu mame, ze? 😀

jancos
23. jún 2009

😀 shaari, mas to tazke, ked ti take dobroty vyvaraju a vypekaju. to by som nevydrzala. ja som bola par rokov vegetarian a potom vegan z presvedcenia a neviem, ci to nezohralo svoju ulohu pri mojom pcoo. ktovie.

anaxamon
23. jún 2009

chodite aj niekam cvicit tie co drzite diety?

ja by som bez syru nevydrzala, to akoby mi vzali zivu vodu...to radsej si budem tie blbe hormony pichat a pojdem na IVF 😖

jancos
23. jún 2009

😀 ja chodim, cvicit treba, vdakabohu ma to bavi🙂

hiva
autor
23. jún 2009

inak jancos, kukala som tu easy diet....skoda len, ze sa tam nedaju vybrat jedla podla delenej stravy alebo podla PCO diety....inak je to super napad....raz tyzdenne dostanes baliky jedal na cely tyzden - obedy aj vecere ...akurat ta cena je dost - okolo 350 Sk na den - mesacne cca 8.000 Sk....to mi moj muz povie, ze za tu cenu mi bude aj on varit 😀 😀 😀 ...akurat to ale potom moc jedle nebude 😀 😀 😀

shaarka
23. jún 2009

kolko PCO mas, tolkokrat si clovekom. teda kolkokrat si clovekom, tolko PCO druhov mozes mat 😀

hiva
autor
23. jún 2009

ja sa stale odhodlavam zacat cvicit....ale akosi to nejde....jedine, co som si zaviedla do zivota je 1 hodina tenisu tyzdenne (aj to teraz 3 tyzdne prsalo, tak sme nikde neboli) a vystupujem z autobusu o 1 zastavku skor....a sem tam, raz za 2 tyzdne si najdem cas na bicykel - maximalne 1 hodku, lebo potom je uz tma 😅 😅 😅

jancos
23. jún 2009

kaci, ine recepty len prilezitostne, ked v nich nie nieco co mi akoze skodi. ale vacsinou varim z knihy, pripadne si vymyslam, ked mi nieco chyba. syry ani jogurty nejem, ani mi nechybaju, aj ked ich mam rada. ale raz za cas dojem po dcere, ked nie je pri mne manzel, ktory je u nas dojedac.

kaciatko81
23. jún 2009

s tymi syrmi a mliekom... mam pocit, ze nazory na to sa lisia... takze tazko povedat... podla mna asi nie je dobry ziaden extrem... ak ide o schudnutie myslim, ze s mierou sa to da, ale treba vyberat len tie menej tucne... ja napriklad normalne mlieko nepijem, ked tak acidko, obcas balkansky syr do salatu, mozarellu...
hiva, no asi ti neostane nic ine len obcas vecer nieco ukuchtit a pobehovat s krabickou..
cvicit chodim a bavi ma to... obcas to nevyjde, ale co uz 😅

anaxamon
23. jún 2009

inak viete co sa mne vcera v tom CARe stalo? ako sme vyplnili dotaznik o nas, a bolo tam treba aj vahu dat, dak som napisala ako je a ako mam, mam sto kil a 173 cm vysku. Potom dosla za mnou sestricka ze vy ste nam klamali v dotazniku. Ja velke oci, ze co?? Ona ze vy nemozete mat sto kil, tak jej hovorim ze mam, a mozno aj viac, bo som sa napila 😀 ze sa jej postavim na vahu ale nemali. Tak potom len zahlasila ze tak to im musia ine pacientky klamat...tak som na nu kukala ze ci sa mam smiat ci jej dakovat za kompliment 😀

hiva
autor
23. jún 2009

anaxamon.....tak sme na tom podobne.....ja som mala tiez takmer 100 kilov (97)....teraz mam okolo 90 😅

shaarka
23. jún 2009

anax 😀 😀 😀 ja som tiez rada, ze nevyzeram na 83 (doma na 81), ale nikdy som si nemyslela, ze prekrosim 80tku... 70 tku sa mi podarilo prekrocit nebadane, dlho som sa nevazila a drazu hups! a mala som takmer 72. tak som sa snazila chudnut a odvtedy chudnem a uz mam 83 kg. 😒

shaarka
23. jún 2009

nieco veselsie nemate?

kaciatko81
23. jún 2009

iank, ja co tam pozeram tak je povolenych 40-60g karbohydratov denne 😀

jancos
23. jún 2009

🙂 aj ja som mala 97 hiva, sranda, nie, teraz 73 😀 😀 😀 musim sa pochvalit, len vy viete, ake je to tazke schudnut, ini to tak nevedia pochopit 😀

anaxamon
23. jún 2009

ja som inak dost narocny stravnik, moj muz ma rozmaznal, uz nezjem hocico a skor kvalitne potraviny a radsej plnotucne ako riedke nechutne gebuziny (jogurty, syry, maslo teda tie gebuzy ako veto a rama a pod.)

jancos
23. jún 2009

kaci ved to, ze ty jes karbo, ale vo forme zeleniny a ovocia.

jancos
23. jún 2009

myslim v tej diete🙂 nie ty osobne

anaxamon
23. jún 2009

shaar pozitivne a veselsie maam, konecne ide svietit v ba asik slnko, mozno nezmoknem 😀

jancos
23. jún 2009

kaci a ako ti to ide? da sa? uz si schudla? ci este len zacinas?

hiva
autor
23. jún 2009

jaaaj....jancos....hlasno ale velmi halsno zavidiiiim 😀 😀 😀 😀 ....si sikula a obdivujem tvoju pevnu volu 😉 😉 😉 ....ja som taky makkys a posero 😝 😝 😝

jancos
23. jún 2009

jooj, vsak aj u nas dnes este neprsalo, asi caka, kym si obujem korcuje, aby sa to spustilo, ale snad nie