Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

baba2288
25. jún 2009

ahojte kocky.fakt to tu pomaly vyzera,akoby uz PCO ani nebolo. 😀

shaarka
25. jún 2009

zas vsetky niekde rodia, ze?

baba2288
25. jún 2009

asi hej.a my dve to uz mame za sebou.tak im drzme palce.

anaxamon
25. jún 2009

baba ja verim velmi ze neni, ze je to len omyl lekara 😔

noe
25. jún 2009

shaarka .... hahaha 😀 😀 😀 ze rodia 😀

obcas nakuknem, ale nejak sa mi nechce pisat ale cestne pionierske PCO este maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😠 😠 😠 aj anovulaciu a pomaly uz aj anmenstruaciu a testosteron a akne a prisernu alergiu na vsetko co sa zeleni 😀 😀 😀

anaxamon
25. jún 2009

mam otazku k tymto PCO moje tato diagnoza sposobovat taky pocit na dvihanie zaludka resp. jemne palenie zahy? bo s tymto mam obcas problem...inak nic... 😅

kaciatko81
25. jún 2009

poslusne hlasim, ze pco stale mam 😅 len akosi sa nic nedeje... cakam... takze nic nove...

shaarka
25. jún 2009

setci cakaju. ze co nove bude. 😀 kedy dakto vymysli prasok, co sa rozriedi v deci vody a vypije sa o polnoci a PCO bude fuc. 😀

anax, PCO mozno sposobuje aj prehnane sebasledovanie, alebo mozno aj naduvanie (oduvanie) alebo aj prisernu nechut k praci. alebo znizovanie IQ, to pozorujem na sebe 😀 😀 😀

baba2288
25. jún 2009

tak inak hovori sa,ze ked zene nefunguje menzes,tak nefunguje poriadne nic.vraj to ma veru vplyv aj na travenie.veru veru.

shaarka
25. jún 2009

ani mozok? 😀 😀 😀 moze bit. 😀 😀 😀

kaciatko81
25. jún 2009

shaarka, necakam na zazracny prasok ani na nic nove proti pco... cakam, ci mrcha pride alebo v utorok dr vymysli nieco ine.. a dovtedy sa vlastne nic nedeje ani nemeni... takze tak som myslela, ze nic nove...

baba2288
25. jún 2009

shaari,existuju rozne prasky,ktore ked si das,tak bude PCO fuc....z hlavy... 😀

baba2288
25. jún 2009

shaari,problem zo stitnou zlazou sa odzrkadluje na psychike. depresie pridu ako prve. a najhorsie stadium dokonca vedie k demencii.

anaxamon
25. jún 2009

shaar no hej len s tym mam problem uz asik pol roka a PCO viem od pondelka 😀 😀

taky prasok by som ale brala na tehotenstvo 😀 😀 (ako neskusene panny vo filmoch, ze aj po puse sa da otehotniet 😀 😀)

baba ja mam cyklus v poriadku 😉

baba2288
25. jún 2009

No kurnik,tak to by som brala,ze mat cyklus v poriadku a mat palenie zahy.
anax a kolko sa snazilkujes?

noe
25. jún 2009

anaxamon - BLAHOZELAM !!!! sa mi zdalo trochu cudne, ze co ty tu. Tak nas klub sa uspene rozsiruje 🙂

baba s tou depresiou mas uplnu pravdu, ale to co si pisala dalej ma moc nepotesilo, "pozitivne" vyhliadky do buducna 😠 😎

dajte nam nejaky typ na dovolenku. Chceme s manzelikom niekam ist, len nejako nevieme kam. Zatial sa mi pozdava Spanielsko. Ani daleko ani blizsko. No drahy by rad taky Novy Zeland, len ten let je na hlavu.... tak poradte, ze kam. Nieco pekne, s morom a nie daleko 😉

shaarka
25. jún 2009

kaci, ja som to nemyslela zle! ja som to myslela vtipne! fakt. 😀
noe, na maltu 😀 😀 😀

tatranka111
25. jún 2009

baby ten syndrom PCO je vlastne čo? cysty, alebo....

kaciatko81
25. jún 2009

shaarka viem.. ja som to myslela zasa ako realitu, ze cakam a nic nove... v utorok aspon budem vediet povedat, ci agolutin alebo nieco ine 🙂
noe, my rozmyslame nad greckom

anaxamon
25. jún 2009

noe no vidis kam som sa prepracovala 😖

keby mam peniazky na dovolenku idem na kefaloniu...bez rozmyslania..

kaciatko81
25. jún 2009

kefalonia je krasna, len mam pocit, ze sa tam neda moc nic robit-ist sa niekde pozriet

noe
25. jún 2009

dobry typ, ale tu uz radsej stredne Taliansko, tam mam sestru, tak aspom by sme skocili na kavu. Spojit prijemne s uzitocnym 😉

tatranka - budem sa tvarit ako mudry google 😀 PCO je ked namieto jedneho velkeho funkcneho vajicka mas milion goraliek, ktore su ti ale na tri veci. Mas vysoky testosteron a pomaly sa z teba stava muzatka. Nemas ovulku, obcas aj cervenu, ja mam akne ako pubertak, depresiu ako kon. A obezitka ma nastastie obchadza, tak ako cukrovka a stitna zlaza.
Ale inak to nieje velky problem, ak nechces babatko. Inak si ani nevsimnes, ze ti nieco je 😀 😀 😀

anaxamon
25. jún 2009

kaciatko a naco sa budes na dovolenke niekam chodit pozerat, mas oddychovat naplazi pri mori, vyvalovat sunky a pod. veci 😀 😀 😀 😀 to je dovolenka..ked pozerat pamiatky tak si kupim poznavaci zajazd 😀 😀

shaarka
25. jún 2009

tatrankam, mne uz z prace zasibava a ked vidim ten tvoj nick, musim si ist kupit keksik.
preco tu neprispievaju Jablko, Beztuku a Zdravavyziva? 😀

kaci, a co teda bude v utorok? napis podrobne, ze co.

noe
25. jún 2009

anax - normalne som musela otvorit mapu, nic mi to nehovorilo.

anaxamon
25. jún 2009

tatranka no budem ta musiet zablokovat a pojdes si pekne vytvorit novy nick zdravavyziva lebo shaarka nam potom stucnie 😀 😀

shaarka
25. jún 2009

uz sa stalo 🙄
😀 😀 😀

noe
25. jún 2009

zdravavyziva je dobra 😀 sharka zmen si nick a uz mam aj typ 😉

Baby, a mozte mi k tym destinaciam pribalit aj nejaky dobry hotel, ktory mate odskusany?

anaxamon
25. jún 2009

kefalonia je grecko...juj nejdem na to mysliet..musime setrit na eventualne IVF 😔

anaxamon
25. jún 2009

noe nemozem, nikdy som tam nebola mam ho len nakukany cez net a casopisy a tak... 😉