Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

jancos
9. mar 2010

to som nevedela, tatranka, drzim palce aj bratovi...

katkamarek
9. mar 2010

juuuj tatranka, tak nech sa brat drzi ☹

hiva
autor
9. mar 2010

vela sil celej rodinke....a najme brachovi, svagrinke a ich fazulke 😉

katkaajurko
9. mar 2010

ahojte babulky

len vas trosku pozdravim,nechcem sa tu moc zdrziavat v moj "ocistny" mesiac...

inak som tusim cez 20den cyklu a ovula urcite este nebola si myslim... dnes sme boli na kontrolnom spg a vysiel trosku lepsie ako minule 😵 ale stale mame morfologiu 70% cize teratozoospermia..ostatne je akurat... odporucili nam skusit IUI... tak asi uz na bazalku kaslem..dame si este mesiac pauzu a pojdeme na to...

jancos
9. mar 2010

ahoj kati, tak aspon ze lepsie to vyslo, nie? zavidim ti tu pauzu, aj ja by som asi mala vyhodit teplomer do kosa🙂 drzte sa, nech sa dari🙂

mireag
9. mar 2010

tatranka, mne ho kazal brat dr. vecer. Beriem to, co Jancos - mame rovnakeho gyn., aj diatbetol. 😀
Prve dni som mala miernu zapchu a jeden den v robote na obed sa stalo, ze mi prislo na vracanie. To je vsetko. Teraz ani neviem, ze ho beriem. Skus jednu tab. vecer, ale musis byt najedena.
Nechapem vobec, preco mas brat 2tab. a bez akehokolvek vysetrenia!!!!!!!!! 😕
Inak ta hlaska s otehu v zime - to je fakt sila... 😅

To s bratom mi je luto.... ☹

d.h., tiez som prekvapena tym: neostava nic ine, len umele... Je tu dost bab, co otehu prirodzene... Ja tak isto.
Ale ty to teraz vobec riesit nemusis. Uzivaj si tehu. 🙂

jancos
9. mar 2010

ahoj mire, kedy mas ist na kontrolu na diabetologiu? ja asi v aprili, ale sa mi samej nechce🙂

mireag
9. mar 2010

Tiez mi to tak vychadza. Uz mas papiere? Mozme ist kludne spolu. 🙂 Inak teplotku mas peknuuuuu. 🙂

jancos
9. mar 2010

🙂 dik neviem z coho, lebo tato noc bola pokojna, tak mi to bolo rano divne. ale myslim, ze tie teploty nemaju velku vypovednu hodnotu. ked som studovala grafy na ff, tak tam nie je ziadne pravidlo. cize kludne zajtra moze prist nizka teplota a nebudem prekvapena. skor mi vrta v hlave, ci mam brat ten cipok betadine a duphaston, ale cas ukaze, ako sa veci maju a co som spravila dobre/zle🙂

to by bolo super ist spolu🙂 papiere mam, len sa treba objednat, nie? ci pojdeme spolu len na krv a objedna sa kazda sama?

jancos
9. mar 2010

inak hlava ma boli kvalitne, neviem, ci to je z pocasia alebo to je uz tehu? 🙂))) ja viem, ze je este skoro. a ze si to asi nahovaram, pripadne ze je to PMS 🙂)) no zabijem sa?

bielanevesta
9. mar 2010

Kočky poraďte ako merať BT keď mám doma beťárku ktorá hneď ráno na mňa skočí 😀 ? Kam schovať teplomer ? 😀
Tento cyklus to už aj tak nestihnem, ale ten ďaĺší by som rada opäť začala 🙂

jancos
9. mar 2010

nevesta,ja mam doma taku istu, teplomer mam pod vankusom a s muzom sme dohodnuti tak, ze on sa jej snazi venovat, ked treba, aj ked nie vzdy sa to da. preto aj mam niekedy teploty mimo, lebo v noci mala sem.tam buntosi a ja o tom ani neviem, lebo akoze spim, ale potom rano si pospominam, ze co sme v noci robili. ale pri bt ide o celu krivku, nie o jednotlive hodnoty, takze to taky problem nie je.

bielanevesta
9. mar 2010

Jancos ďakujem 😵

jancos
9. mar 2010

inak rozdiel medzi nasimi betarkami je 3 mesiace, si si vsimla?🙂)) prepac, zabudla som, ako dlho ste sa snazili pri nej a ako dlho zatial teraz?

bielanevesta
9. mar 2010

hej vsimla som si 😵
Pri malej sme sa snažili 5 mesiacov a teraz zatiaľ rok aj 8 mesiacov 😒

jancos
9. mar 2010

tak aj vy ste sa zacali snazit, ked mala mala rok? lebo aj my🙂)) to je sranda.

bielanevesta
9. mar 2010

hej presne tak, lebo som bola po cisarskom a navyse som aj kojila(a nemala som MS) 🙂 náhodička však 🙂 o malú ste sa ako dlho snažili?

jancos
9. mar 2010

2 roky, aj ja som mala cisarsky aj som kojila a nemala ms🙂)) este ze sa vasa mala vola Natalka a nie paulinka🙂)) to by som uz neverila🙂))

bielanevesta
9. mar 2010

he he to hej, to by už bolo dačo 😀

jancos
9. mar 2010

😀 😀

jancos
10. mar 2010

caute baby, tak dnes som merala divoko, bola som na chvilu hore o hodinu skor ako zvycajne a potom som este spala, tak neviem, co zapisat, ale nasla som slabucickeho ducha na teste. neviem, ci sa to so mnou len zahrava a viem, ze je skoro, tak sa snazim zachovat chladnu hlavu a vela tomu nepripisovat. ale viete si predstavit, ze to ide tazko🙂 ked stihnem, mozno este kupim iny test, ale pochybujem. drzte palce vdaka🙂

shaarka
10. mar 2010

uuuuuuuuu, ze slbuckeho duchaaaaa??? 😵 😵 😵 testuj, testuj 😝

mireag
10. mar 2010

Jancos, no pred mrchou to byva kriticke... Kto vtedy netestuje, asi nie je normalny. 😀 😀 😀
Som zvedava na zajtra. 😵

Ja som este dnes odmerala, ale uz som odlozila teplomer. Odmeriam az 9DPO. Dovtedy budem pocitat ovecky, vtaciky, psiky a pod. 😀

shaarka
10. mar 2010

mire, 9DPO? naco? 😀 😀
inak pracujes kazdy den rovnako? ze ak stretko, tak vzdy len okolo tej 17 hod?

mireag
10. mar 2010

Lebo som si povedala, ze do pondelka pauza. Maj so mnou sucit, budem rada, ked dovtedy vydrzim. 😀

Ano, stale rovnako. Stiham aj o 16.30. Len vybehnem hore cez medicku. 😉

tatranka111
10. mar 2010

ahojte chcem sa Vám podakovat za podporu a dakuje aj švagriná. Včera sme boli v nemocnici až do osmej a na brata sa ani nedalo pozerat ☹ bolo mu strašne zle nemohol ani dýchat, lekár povedal, že majú podozrenie na plúcnu emboliu, takže dalšia zlá správa ☹ ☹ ☹ ☹ len aby sa to nepotvrdilo
Toto nieje spravodlivé je to mladý chlap čo sa stará o svoju rodinku a toto sa stane? behom dvoch mesiacov sa im všetko zrútilo. Brat je živnostník a celkom dobre zarábal tak si kupili dom na hypotéku a teraz im hrozí, že im ho zoberú (ale kašlat na dom) ked teraz nemajú peniaze ani na stravu a nieto ešte na nejaké poplatky, všetci pomáhame ako sa len dá, ale aj tak je to dost namáhavé..........len nech sa uzdravííííííííí všetci v to veríme

hiva to už nieje fazulka, ale velké bábo možno, že do konca týždna už bude na svete 🙂

katkamarek
10. mar 2010

ahoj tatranka, tak nech sa brat drzi, treba mysliet pozitivne a nestracat nadej a vieru 😉

shaarka
10. mar 2010

to je take smutneeee 😔 drzim palce, tatranka 😢

jancos
10. mar 2010

tatranka, aj ja drzim palce, vela sil tebe aj celej rodine. ja tiez nechapem, ze preco sa take veci deju. moj brat ma maleho, ktory ma dva roky, a od narodenia je po nemocniciach a je zatial zazrak, ze sa drzi. no na zaplakanie. velmi na vas budem mysliet, drz sa.

mireag
10. mar 2010

tatranka, silno drzim palce, aby mal tvoj brat a vy vsetci dostatok sil toto vsetko zvladnut. 😔