Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

hiva
autor
12. mar 2010

jancos....jasna tehula....neni o com 😉 gratulujem 😵 ...ako to tak vyzera, asi tu zachvilku ostanem uz iba ja...ja budem tehotna az o 2 mesiace 😒 😅 😵

katkamarek
12. mar 2010

mirea, ale ked uz ma na teste taku ciarku, tak test krvi by uz bol isto pozitivny, ten sa povazuje za pozitivny od 5 miu/l 😉 A ku komu chodite?

hiva, este som tu i ja 😉

bambi9__2
12. mar 2010

hiva, a ja co? 😀 este nas tu je veru dost 😝

jancos
12. mar 2010

baby, ste zlate, ale kukli ste si tu druhu fotku? le´bo ta prva skresluje. ta druha je realistickejsia. a aj tak sa musim chystat, ze ms este moze prist minimalne 2 dni. ak som aj tehu, tak bude zazrak, ak sa to udrzi. prave som vliekla svoju 14.5 kilovu dceru z auta, lebo zaspala a v druhej ruke notebook hebedo a na pleci dataprojektor. tak ak toto prezijeme, tak snad uz vsetko🙂 nevedela som, co mam robit, nechat v aute decko alebo drahu techniku? tak som vsetko vzala a teperila sa na siedme /este ze vytahom🙂/

mireag
12. mar 2010

Nebojte, vsetky sme narade. 😵

katka, mne ked nabrali krv a mala som hcg len 220, tak som len cely den surfovala a stresovala, kolko je to malo... Tak to aj dopadlo... 🙄 Nevadi...
Chodime k Janovskemu na hlavnu. A ty?

jancos, ale neboj. Vsetko bude dobre. 🙂

katkamarek
12. mar 2010

mire, ja netvrdim, ze keby uz mala pozitivny krvny test, ze je vsetko vyhrane, iba by to mala potvrdene, jasne, ze teraz je este riziko, ze sa to este neudrzi. 😖

Ja chodim k Hoppanovi, ano viem, bolo tu na neho viac negativnych reakcii, ale ja sa zatial nemozem stazovat, viem co mozem ocakavat, ked uz trosku do toho vidim, tak viem aj na co sa pytat a s cim suhlasit alebo nie, takze zatial je ok 😉

katkamarek
12. mar 2010

mire a zase je dolezite v ktorom stadiu, kolko si bola po ovu, ked ti brali krv na HCG?
Inak ma mrzi, ze to tak dopadlo ☹

katkamarek
12. mar 2010

jancos, no ked toto bodka zvladla, tak to bude na dobrej ceste 😉 Drzim palce.

hiva
autor
12. mar 2010

bambi...katkamarek...nezabudla som na Vas 😉 ...ale velmi Vam drzim palce, aby ste otehu uz teraz 😉 ...ja si este musim pockat 2 mesiace 😉 ... sak ale nijak sa nestazujem....kludne tu ostanem aj sama netehu ... ak budete Vy vsetky tehu budem len rada 😵 ... a 2 mesiace nie su az tak vela....to Vas rychlo dobehnem 😉 😀

jancos...neboj....urcite sa udrzi 😉

katkamarek
12. mar 2010

hiva, no aby sme este my nedobiehali teba 😵

mireag
12. mar 2010

katka, 18DPO bolo hcg 220 a 24DPO uz len 10,5.... 😖 Uz je to za nami. Bohuzial sa to stava... 😒
Pocula som to meno, ale netusim, aky je. Hlavne, ze si u neho spokojna a robi vsetko, co ti vidi na ociach.
My sme s jancos s nasim dr. velmi spokojne. Je strasne zlaty. 😉 Sestrickna na utz je tiez super, no ta v ambulancii mi obcas robi nervu - je na dochodku a ma straaaasne vela casu... 🙄

hiva, neboj sa. Zbehne to velmi rychlo. Okrem toho si (akoby sa nechumelilo) ovulkujes,
takze len trpezlivost. 😵

bambi9__2
12. mar 2010

to je jedno ktora prva, hlavne nech to jee 😎

katkamarek
12. mar 2010

Hej mire, to bol asi minipotrat, ze? alebo si potom musela ist na kyret?

Jasne, ze to je jedno, dolezite je, ze sa urcite vsetky dockame 😉

mireag
12. mar 2010

katka, hej taky pidi. Kyret nebolo treba. Len som krvacala ako na zabijacke... 😠 Potom som mala este kontrolny odber na hcg, ci je uplne negativne. Nanestatstie som este v ten den dostala chripku, tak som sa trapila v horuckach. 🙄 Bolo to neprijemne obdobie... Ale je prec a to je hlavne. 😉

jancos
12. mar 2010

jeeej, mire, pekna fotka🙂
este raz dakujem baby, ze mi drzite palce. shaarka mi tusim radila brat uz duph, myslite, ze nieco pokazim, ak zoberem az o dva dni, ak nedorazi ms?

jancos
12. mar 2010

a este ma trochu strasi to, ze som mala predpisane betadine, lebo pri vytere sa tam objavili nejake pliagy bakteie, ale som ho nenasadila, lebo prisla ovu. cize je to este dost otazne. idem volat dr, ze ci nasadit, ci ist este raz na vyter, ci co. na hcg asi nepojdem, pockam ako sa to vyvinie, nemam chut chodit po doktoroch. ked to ma byt, tak to bude aj bez odberu a mal by to potvrdit aj pozit tehu test doma. cize budem dalej testovat a dufat, ze po troch duchovych dnoch pride uz aj //.

mireag
12. mar 2010

jancos, diky. Chcelo to uz zmenu. tiez by si mohla prihodit nejake foto. 😉

Podla mna sa nic nestane. Su to len 2 dni. Aky si DPO? Zajtra rano sa tesim na dalsi testik. 😵

katkamarek
12. mar 2010

mire je dolezite nemysliet na to co bolo ale sustredit sa na buducnost a brat to z pozitivnej stranky, ze ste plodni, babo sa splodit podarilo, len proste nebol ten spravny cas a asi nebolo uplne v poriadku ked s ms odislo, lepsie takto, ako by ste neskor zistili, ze ma nejaku vadu, potom by to pre vas bolo este tazsie. Takze hlavu hore 😉

mireag
12. mar 2010

katka, jasne, tak to aj beriem. 😉 Radsej takto, ako neskor...
Ale druhykrat uz teda nemusim. 😀 🙄
Som rada, ze clostil doteraz vzdy zabral, tak dufam, ze coskoro budu pozitivne vysledky a este pozitivnejsie konce. 😉

katkamarek
12. mar 2010

Mire a mozem sa spytat este, ze kedy sa to stalo?

lia23
12. mar 2010

dakujem baby...tu je ta starnka..no neivem ci vam pojde
http://www.fertilityfriend.com/home/2aa225

jancos
12. mar 2010

mire, ked ja som leniva, najprv tu fotku treba vybrat, potom zmensit a potom pridat🙂
´dr nedviha, co len si pocnem s tym betadine? asi nasadim, no neviem...

katkamarek
12. mar 2010

jancos a moze sa v tehu betadine? Lebo ked nie, tak by som asi neriskovala

jancos
12. mar 2010

musim pozriet, len dufam, ze sa mu dovolam. sa mi mari, ze som ho v tehu brala, ale asi nie v prvom trimestri. no tak mozno aj s tym pockam do pondelka.

mireag
12. mar 2010

jancos, tak skus len kupel z dubovej kory, ked ta to moc "trapi." A glycerinovy olej nemas?
On ti dvihne. Skusaj viackrat. 😉

katka, nie tak davno - v nov09. Druhy cyklus s clostilom...

jancos
12. mar 2010

mire, ale mna to netrapi, nemam problemy, len som bola na vytere, lebo sa mi daco nezdalo a sup - namiesto jednej bakterie /na ktoru som bola prave preliecena/, tam boli dve svinky. a ta nova, ze to je velka svinka, ze je tazke sa jej zbavit a na vsetko je rezistentna, tak mam brat 14 dni ten betadine a potom po case zas prist na vyter, lebo je predpoklad, ze sa toho nezbavim.:(

lia23
12. mar 2010

ahojte baby mohli by ste si kuknut moj grafik..a povedat mi ci to spon trosicku vyzera na ovulku tento mesiac...teda vyzeralo 😢

jancos
12. mar 2010

a kde je, lia?

mireag
12. mar 2010

jancos, eeeee, tak to nepotesi. Hlavne nech to neuskodi plodiku. 😖

lia, este meraj... Zatial zial nic... 😖

lia23
12. mar 2010

jancos..poslala som stranku... http://www.fertilityfriend.com/home/2aa225 ...ale neivem ci pojde otvort