Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

zuzu1111
17. mar 2010

Ja tiež neviem - na ovu to podľa grafu nevyzerá, cysta asi tiež nie, lebo na 17DC tam doktor nevidel nič, tak to by sa musela veľmi rýchlo urobiť. Pripadá do úvahy teda nejaký zápal alebo tehu príznak 😝 ..ale si namýšľam čo?....ja sa z toho asi raz zbláznim 😀

jancos
17. mar 2010

😀 zapal by sa snad aj inak prejavoval, vytokom alebo niecim, no a graf som nevidela. brala si tento cyklus nejake lieky? prepac, pletie sa mi to.

zuzu1111
17. mar 2010

beriem uz treti cyklus clostil - niekedy s Duphastonom, niekedy bez.
http://www.fertilityfriend.com/home/2b44ca dnes som dala tu hodnotu ako discarded, lebo som sa zobudila dve hodiny pred meranim na zvonenie manzelovho mobilu, som sa poriadne zlakla, srdce mi bilo ako nenormalne a sla som na WC-ko
nevadi - aj mne sa to tu pletie a obas stracam prehlad...a ked este obcas idem aj do inej temy 😅 😅

jancos
17. mar 2010

vsak mas krasny graf, jakze to nevyzera na ovu, vsak si 8.dpo, nie:? ci mam preludy?

zuzu1111
17. mar 2010

ach jaj, zle som to predtym napisala 😝 ja som taky polepetko, myslela som to tak, ze teraz to nemoze byt ovu - to pichanie, lebo ovu uz bola 😀

jancos
17. mar 2010

jaaj🙂 no ale moze to byt potom, co som mala a mam ja, ale to ti nikto nezaruci. fakt to moze byt hocico:( ale drzim palce, aby to bolo tehu🙂))

zuzu1111
17. mar 2010

ved uvidime, este par dni pockam a potom skusim testnut, ty si na ktory DC testovala?
Este mam jednu dilemu, lebo v piatok budeme mat navstevu, pride k nam kamoska s frajerom a ostavaju na noc...bude veselo ako vzdy a vacsinou sa to nezaobide bez alkoholu. Len neviem, ci ja teraz mozem, co ak...????
A ako im budem vysvetlovat, preco nechcem 😝

jancos
17. mar 2010

tak bud testni v piatok rano a mozno tam najdes ducha, len nech je to mamatest alebo im povedz, ze beries atb a ze nemozes alkohol.
ja som testovala tusim 9.dpo, som nevedela vydrzat🙂

zuzu1111
17. mar 2010

este nescem testovat, ja vydrzim....som si povedala, ze az tak 12-13DC a nieco si budem musiet vymysliet. Alebo mozno len nejaky pohar vinka si namiesam s kolou a budem posrkavat...a musim aj MM presvedcit, aby pil vino a presvedcil aj kamosa...ze nic tvrde sa nebude podavat 😀 😀 😀

jancos
17. mar 2010

😀 tak drzim palce

zuzu1111
17. mar 2010

dam vediet ako sme dopadli 😉
a potom aj ako dopadli testiky....snažím sa na to nemysliet, lebo az tak velmi tomu neverim, nemám príznaky 😅

jancos
17. mar 2010

daj vediet, som zvedava.

mireag
19. mar 2010

Konecneeeee. Uz od vcera chcem hodit graf a takto nas odstavili. 😀
Takze duch sa nekona, ale pekne palice. 😉

www.fertilityfriend.com/home/29b1ac

sarafortuna
19. mar 2010

miere, no to veru ťa riadne odstavili... čo tam ja s mojimi chúťkami.....
držím palce.... joj, tak sa teším s vami... a už máš aj poriadne palice.... 😀 😀 😀 😀
tak ja som aká abnormalita, že JA som mala palice až na 20DPO /hoci dr. dátum pôrodu je 6 dní za výpočtom podla ovulky..-nechápem, dúfam, že to nie je nič zlééé ☹ ☹ ./

jancos
19. mar 2010

mire, super graf, tak uz len cakat, ako nam to dopadne🙂 drzim palce.
sara, to neries, bude tak ako ma byt, drzim palce tiez.
ja som dnes videla male cudo, snad z toho nieco bude🙂

jancos
19. mar 2010

som zabudla napisat, ze na utz som videla to cudo🙂

sarafortuna
19. mar 2010

jancos, neriešim, respektíve nemyslím na také somariny... o 10dní ukáže ultrazvuk...
ja hovorím že posrať sa môže čokolvek a kedykoľvek... ale načo sa tým zaťažovať... bude dobre... všetky tri kočikujeme v novembri!!! pán boh vysliš... 😅 😅 😅

sarafortuna
19. mar 2010

či vy kočíkujete asi až v decembri... 😉 😉

jancos
19. mar 2010

🙂 veru veru, pan boh vyslis🙂
no mne dali termin na november, presne 6 tyzdnov po narodkach mojej malej, tak som si myslela, ze keby to vyslo, tak rovno z jednej materskej pojdem na druhu, ale muz ma uzemnil, ze ved na tu prvu matersku som nastupila este pred narodenim malej. takze teraz neviem, co s tym, ale to budem riesit neskor🙂
a ja pravdepodobne nebudem kocikovat ale nosit🙂 aj s paulinkou sme kocik moc nevyuzili, ale pridam sa aj tak.

tatranka111
19. mar 2010

mireeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mireag
20. mar 2010

tatranka, ved som povedala, ze som na rade... 😀

sara, dakujem. Je jedno, kedy sa ukazu, hlavne, ze su. 😵 Nic sa neposerie, vsetko bude ok. No mne to vychadza na koniec nov. 😉

Buduci pia pojdem na utz, tak dufam, ze dr. nebude musiet hladat machulku ako naposledy... 😅 🙄

sarafortuna
20. mar 2010

tak predsa som sa dobre trafila že november...
jancos, aj MM vraví, že budeme nosiť... na túry a pod... tak potom mu to pripomeniem, ked bábo zbalím na výlet aj s príručnou taškou... 🙂 🙂

mire, fakt to poradie nejako funguje... ja som mala tiež v hlave že po Hive ja, a potom Jancos... 😎 až sa bojím, či nie som bosorka... no teraz rušíme poradie a VŠETKY NARAZ....

bielanevesta
20. mar 2010

Ahojky 😵
mám radosť zo všetkých tehuliek :o) dúfam, že aj na mňa sa už niečo nalepí 😀

katkaajurko
20. mar 2010

ahojte, ja som to tu ani najst nevedela

potichu gratulujem vsetkym novym tehulkam-ze sa dari aj s PCO su krasne spravy

ja takto, vo stvrtok bol dominantny folik 15mm na ultrazvuku.... cakam na kompletne stery z kultivacie a ak tento mesiac nic a kultivacie budu ok- ideme rovno do centra a snad urobia IUI aj bez laparoskopie

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

katkaajurko
20. mar 2010

fuuha az teraz som si vsimla ze nasa tema je pod "nedobrovolnou bezdetnostou" :( to znie tak pesimisticky-v snazilkach to bolo lepsie 😅

sarafortuna
20. mar 2010

katkajurko, držím palce... 😉

katkaajurko
20. mar 2010

dakujem, aj ja tebe-nech je vsetko ok 🙂

yvetta
20. mar 2010

ahoj holky uz dlho Vas citam, lebo tu chodi shaarka aj Zuzka, ktore poznam, ale vcera mi Dr. povedala, ze si mysli, ze mam PCO, ked mi robila ultrazvuk...moze Dr. PCO diagnostikovat len podla ultrazvuku? myslite si, ze ked mam PCO tak, ze bude problem s tehu - ja som vsak optimista a myslim, ze bude vsetko OK 😅
Dr. mi nasadila Duphaston, ale ani sama neviem kedy mam ovulaciu - nie je blbe brat Duphaston este pred ovu - citala som, ze Duphaston blokuje ovu - co mam robit mam si merat BT a zistit ovu a az potom nasadit Duphaston. Dr. mi vravela, ze to mam brat tak od 16DC, kedze mam okolo 30 dnove cykly...
diki ivett a prijemny vikend...
Zuzu napisala som ti na FB tak precitaj.... 😉

jancos
20. mar 2010

katka, to je fajn, ze je tam taky folik, aj ja drzim palce. nevesta, urcite sa aj na teba nieco nalepi, len treba mat trpezlivost.
yvett, ja by som ti radila merat bt a potom nasadit duph, ak to vobec treba. meranim nic nepokazis a nebudes stracat cas cyklami bez ovu, budes vediet, áko to u teba funguje.

beatab369
20. mar 2010

sara nie si bosorka...po hive si zabudla na mna 😀
mire super, tesim sa s tebou...
jancos drzim palceky....

vsetkym drzim palceky a verim, ze tych dobrych sprav bude cim dalej viac a viac 😀
zacina byt pekne pocasicko, tak aj naladicka sa vylepsuje... a pochmurne myslienky idu do uzadia...😉