Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

govinda
31. mar 2010

katka, papa 🙂
Ja už po dnešku asi rezignujem, lebo rozčuľovanie mi škodí 😀 . Ale má to jednu výhodu - nepotrebujem kávu na zvýšenie tlaku 😀

katkaajurko
31. mar 2010

ako cim dalej tym viac sa mi konik znechucuje...
som mrkla na obchodny register a majitelia su dvaja chlapi - ak oni vymyslaju taketo pravidla tak sa celkom nedivim ze nechapu podstatu ciastocnej anonymity pri pisani na tieto fora.... dufam,ze ich manzelky tu maju fotky alebo raz mat budu a napisu co to z domacnosti 😀 😀 😀 😀 😀

govinda
31. mar 2010

katka, starý koník fungoval dlho a fungoval dobre. To zrazu treba všetko meniť? Aj pravidlá? Prečo aspoň neponechať to, čo bolo dobré?

tatranka111
31. mar 2010

ahojte to už niesme nedobrovolná neplodnost, ale iba neplodnost? To nás takto odpísali, alebo iba mne to takto ukazuje?

tatranka111
31. mar 2010

aj mne zmazali fotku už sa mi to prestáva páčit................samé kreslené postavičky tu budú 😠

zuzu1111
31. mar 2010

tatranka dlho si tu nebola? ako sa ty máš?
Ja už nič nehovorím ohľadom toho, čo sa tu deje s tými fotkami, kopec takých fotiek vymazali, že to je až nelogické....a neviem kto si im tu vylepí takú fotku ako na občiansky, aby bolo vidno detailný face.
ja kebyže tu nemám vás, s ktorými si mám čo povedať, zaujíma ma, ako sa máte, čo je nové, ako pokračujete...tak tu ani nechodím..

govinda
31. mar 2010

tatranka, ahojky 🙂
tak aj ty si bola zmazaná? 😠 .
A čo máš nové?

zuzu1111
31. mar 2010

govi to si ty na tej fotke, či to len taká nejaká nájdená na nete?

govinda
31. mar 2010

zuz, jasne, že som to ja - tak trochu rebelská 😀 . Dnes som fotila, keďže moju mi zmazali, lebo som nesplňala kritériá 😒

katkaajurko
31. mar 2010

govi len aby ta neblokli ako soldi 😒

govinda
31. mar 2010

a snáď nespĺňa kritériá ? 🙂 - veď som to ja, som tam sama, nie som ani kreslená, nie som ani bodka na svahu a je mi vidieť aj do tváre

katkaajurko
1. apr 2010

dobre ranko
tak grafy sa nam skoro cele prestahovali na e-mimino - inak sa mi tam pacia tie smajliky 🙂

govinda
1. apr 2010

katka, súhlasím 😀

danielkabn
1. apr 2010

čauko Katkajurko,no tak mám zasa "koka" už asi po 30 krát si idem po ďalšie antibiotiká.. ☹ 😠 😠

katkaajurko
1. apr 2010

danielka a davaju ti ich zospodu alebo jes antibiotika?

vies co mne vtedy pomohlo? vela probiotik jest - plus vkladat dole probiotika - dlllllllllho, vzdy po menzese, po sexe, a dva krat do tyzdna preventivne - ale najprv aj dve balenia po sebe...a octove kupele...

katkaajurko
1. apr 2010

a tvoj doktor akoze co s tym mieni urobit ked evidentne sa toho nevie zbavit antibiotikami-tak naco dalsie 😲 😲 😲 ved vie ze chces ist na laparku

hiva
autor
1. apr 2010

ahojte babi....len tak som dosla nakuknut 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/226b42

a aby ste sa nezlakli...moju fotku mi nezmazali admini, ale ja sama 😉 ...rozhodla som sa pre mensiu zmenu 😀

katkaajurko
1. apr 2010

hivus ale daj bacha - zmazu ti ju...

hiva
autor
1. apr 2010

no snad nie....nemaju preco....som tam ja, zblizka, tvar mi vidiet....tak hadam nie 😒 ... fotka z obcianky ma uz omrzela.....a uprimne po vsetkych tych diskusiach a obhajovaniach, ze sa tu bavime o intimnych veciach som si pripadala ako debil za to, ze ju tu mam 😅 ...sice je mi ukradnute, ci ma tu niekto spozna alebo nie, ale pre dobry pocit som ju vymenila 🙂

govinda
1. apr 2010

hiva, podľa mňa je tá fotka ok 🙂

katkaajurko
1. apr 2010

no hivus ale si tam tak vidno ako som bola ja na mojej a ta neeem dobra 😀

hiva
autor
1. apr 2010

mala som na vyber este jednu, ale ta by mi asi nepresla 😒 😀 😀 😀

katkaajurko
1. apr 2010

aale mozno hej 😀 😀

hiva
autor
1. apr 2010

no tak uvidime....ked zamzu tu prvu, skusim tuto druhu 😵

danielkabn
1. apr 2010

Katkajurko,neviem,co mieni s tym doktor robit,idem tam za nim o dvanastej,ale dufam,ze uz nieco spravi,lebo mne uz z toho sibne naozaj 😠 daval mi doteraz antibiotika jest a potom kremy dole,bud to bol gynazol,alebo ten dalacin..
Probiotika samozrejme jem stale,ale myslim,ze mi to ani zamak nepomaha a taktiez dodrziavam kvasinkovu dietu,ziadny cukor,ziadna biela muka..

tatranka111
1. apr 2010

ahojte ako sa máte? ja som dnes 17 dc a ako si sa mi nechce íst na folikulometriu. A najlepšie je, že ani neviem akú mám teplotu, teplomer mi zapadol do postele tak, že sa nedá vybrat 😀 , žeby nejaké znamenie aby som s tým prestala? 😅 😅 😅
Mala som doma test a samozrejme, že by som to nebola ja keby som neotestovala aj napriek tomu, že som mala ms 😀
vrtalo mi v hlave, že čo ak náhodou ovu naozaj bola počas ms ako to vyznačil wunschkinder. Takže čo som urobila?????
urobila som si testík a dokonca sa mi ani nechcelo čakat do rána a urobila som ho už večer. Samozrejme, že sa ukázala jedna čiarka, teda je tam vidiet aj náznak kde by mala byt tá druhá, ale je to skor neviditelný duch a ani nieje ružový tak som sa zo seba včera nasmiala ako kon, 😀 😀 😀 že mi šibe a vidím aj to čo nemám vidiet 😀 .

katkaajurko
1. apr 2010

danielka a ake probiotika beries? mne sa osvedcil iba probiofix (ten mi odporucil imunolog) a zo zdola som si nosila z ciech - ale rovnake zlozenie ma aj "maldion"

a pokazde sa prelieci aj partner? lebo to je dolezite... teda uvidim,kolko s tym budem ja bojovat-ale uz som zacala... a tiez si idem tam dnes po lieky a co teda dalej...ja som defacto po ovulke-tak ani neviem ci nejake lieky mozem???? no som zvedava co doktorka urobi

tatranka ahoooj , ja som to tiez skusila bez merania ale moc sa mi to neosvedcilo

hiva
autor
1. apr 2010

tatranka...a to si robila tehu test alebo ovulkovy?....ak tehu a bol tam naznak, tak nie je nic stratene....ja som bola tehu aj napriek MS 😉

hiva
autor
1. apr 2010

ja by som bez merania uz asi nevydrzala.....teda nie ze by som bola zavisla na tom, vstavat denne o tej istej hodine a strkat si tam teplomer na 10 minut....ale to, ze neviem co sa deje je hrozne.....preto meriam pravidelne.....proste chcem vediet, ci ovulka bola alebo nie....ale na druhej strane teploty neriesim a nespekulujem popredu, co zname ranna teplota....proste to beriem tak, ze kuknem zapisem a hotovo.....netreba nad tym stresovat.....ja keby som nemerala, stresujem urcite ovela viac 😉 😅 😀

tatranka111
1. apr 2010

hiva bol to tehu test, ale skor si myslím, že mne šibe nemám absolútne žiadne popichovanie vo vaječníkoch, či citlivé prsia ako vtedy asi to bol nejaký očný klam nemyslím si, že by som mohla byt tehu, len som chcela napísat ako velmi mi už šibe 😀 😀

katkaajurko no neviem ako mohol až tak zapadnút, ale ja som už akosi polavila ved dokonca sa mi dnes nechce íst ani k dr. mna už čaká iba laparka