Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

hiva
autor
2. júl 2009

inak minule som sa bavilo s manzelom a u nas celkom realne hrozi, ze manzel zostane na materskej......on sa tomu nebrani a hrozne rad by ostal....ale ja uz som z toho na nervy....neviem, ci budem schopna zverit mu na starost MOJE babo 😵 😵 😵

anaxamon
2. júl 2009

ahojte, ked s abavite o tom detskom oblecku, ja osm vcera za dvacku v h&m nakupila toho kopec, kupovala som na dvojicky takze vsetko dva krat, saticky, tielka, bodinka jedny bodinka len tak, a pre krsniatko som kupila capacky🙂)) maju 50 az 70 zlavy, radost vyberat 😀 😀

hiva
autor
2. júl 2009

wau....dobre vediet....vybehnem kuknut.....inak vecicky pre deticky maju jednoznacne najlepsie v HM-ku.....take super stylove 😉 😉 😉

anaxamon
2. júl 2009

inak jedny tie saticky mam v albume mozes mrknut🙂

hiva
autor
2. júl 2009

su zlate 😉 ...to uz nakupujes pre svoje alebo...? 😉

anaxamon
2. júl 2009

nieeee, ved ako pisem hore kupujem pre dvojicky🙂)) tie mame v rodine a potom pre krsniatko a tak okoliu, pre seba nezhromazdujem, neuznavam nakupovanie somariniek skor nez by som bola tehotna 😉

hiva
autor
2. júl 2009

jasne...sorry....nejak na prd som citala 😀 😀 😀 ...ani ja neuznavam predzasobovanie 😉

dindulka
2. júl 2009

joj babenky, ja tiez zboznujem obchody s detskym oblecenin 🙂 aj draheho som uz na to dostala.aj tescu mavaju cacane vecicky a po vianociach,ked boli vypredaje,musela som sa drzat,aby som daco nekupila,ale sa bojim,ked sa to nema 😒 obcas daco kupim pre kamaratkineho drobca a mam z to radost.teraz caka baby svagrina niekedy v decembri,ja jej to prajem, ale uz teraz mi je z toho 😢. mozno je to chore,ale este pred tym ako som sa dozvedela o PCO som si vytipovala kocik, teraz mam ale pocit,ze kym ja budem tehu, tak ho uz aj vyrabat prestanu 😒

baba2288
3. júl 2009

pocuj,hivus,to znelo tak nepekne,ze ci budes schopna zverit manzelovi svoje babo. 😕
konecne som sa dovolala endokrinologicke,co ma posiela do Lubochne a ze tak rozhodli v Lubochni,ze tam pojdem rano na vystrenia a potom uvidia,ci si ma zavolaju na hospitalizaciu.vraj mi dojde aj list.ale ked hovorila,ze vysetrenia,tak mozno mi ich tam urobia viacej za ten jeden den.len mi nejde do hlavy,ze bez vyvolavacky.preto sa obavam,ze tam budem musiet chodit viackrat.to nebudem.
dindulka,hlavu vzhuru.

shaarka
3. júl 2009

ahojte, ja len na skok: zdravim vas vsetky, citame sa najneskor v pondelok. drzte sa. 😉

hiva
autor
6. júl 2009

baba....mas pravdu....znelo to trosku hnusne 😅 ....ide o to, ze neviem, ci by to manzel sam zvladol.....este to babo ani nemam a uz sa o neho bojim 😅 😅 😅

shaarka
6. júl 2009

😀 hehe, hiva, ale u nas tiez parkrat padla taka poznamka, ze kedze lepsie zarabam, tak pojde na matersku on 😀 😀 😀 neviem, ci vie, ze mu to neprejde 😉 😀

idem docitat, co ste popisali 🙂

hiva
autor
6. júl 2009

no u nas je to tak isto ....i ked logicky by som s tym suhlasila, ale citovo sa mi nechce....uz sa neviem dockat, kedy vypadnem z roboty a tiez mam fakt obavy, ze ci by to sam zvladol 😅 ....mozno sa na tom nejak dohodneme trosku neskor....mozno ked bude mat male tak ason 1 rok, potom by sa to dalo.....takze snad v roku 2018 sa moj muz tej rodicovskej docka 😀 😀 😀

hiva
autor
6. júl 2009

inak dnes som zobrala poslednu tabletku HAK.....v piatok som sa zabudla objednat k doktorovi, takze mu skusim zavolat dnes, ze ci by som mohla zajtra ist k nemu a pokecat ze co a ako dalej 😅

baba2288
6. júl 2009

ahojte!tak hivus,podme sa chytro objednat!
no ja si neviem predstavit,ze by na materskej ostal partner miesto mna.neviem si predstavit,ze by som si to babo vynosila,porodila a potom sa od neho lucit kazde rano.brr.vraj je to brutalne tazke aj vtedy,ked s materskou koncis.mnohe zenske vtedy placu este aj v praci.

hiva
autor
6. júl 2009

baba....ved presne to som mala na mysli ked som pisala, ze by som mu nezverila na starost MOJE babo 😉

baba2288
6. júl 2009

ach tak.a inak opatrovatelke by ste vedeli dat babulo?jezis,ja osobne by som sa to hrozne hrozne bala urobit.

hiva
autor
6. júl 2009

moja sestra dala syna ked mal 2 roky opatrovatelke a zacala chodit do roboty......podla mna v tom veku je to uz v pohode....ale do 1 - 1,5 roka by som s tym urcite mala problem 😉

baba2288
6. júl 2009

neviem,ja by som sa bala dat dieta cudzej zene.brr

shaarka
6. júl 2009

ja mam problem nechat psa sestre na strazenie u nas doma, ked ideme do divadla na 1,5 hodiny. som sa lucila ako keby som isla na mesiac do australie.
neviem si predstavit, co by bolo s deckom.
asi by som si zvykla.

ale nehnevajte sa, myslim, ze babatko potrebuje svoju MATKU na prvy rok zivota. nie cudzieho chlapa.
😀 😀 😀

hiva
autor
6. júl 2009

shaarka...vidim, ze to chapeme podobne....najma co sa tyka toho cudzieho chlapa 😉 😀 😀 😀

baba2288
6. júl 2009

tak viete co,ja ani nechcem chlapa.ked Vas tu tak citam. 😀

shaarka
6. júl 2009

nemas muza, nemas pravdy!

hiva
autor
6. júl 2009

no vies, aspon na zaciatok toho chlapa treba 😉 😀 😀 😀 ....resp. jednu miniaturnu bunku z neho 😀 😀 😀

baba2288
6. júl 2009

😀 najprv nech ja mam bunku. 🙄

hiva
autor
6. júl 2009

no hej....bez toho to asi nepojde 😅

shaarka
6. júl 2009

nepojde, to je pravda. preco potom chcem tehutestovat? 😀 😀

hiva
autor
6. júl 2009

chces testovat????

hiva
autor
6. júl 2009

jaaaj...shaaarka....kukala som tvoj graf.......strasne.....to ti ani 2 pregnyly nezabrali? 😕 😕 😕 .... skoda ☹

shaarka
6. júl 2009

hiva, no. co ti mam na to povedat?
ved preto mam napisane, ze laparka a ked ani po nej ovu nebude, tak si to rovno mozem hodit, skusat IVF alebo adopciu.
len to mi je luto, ze ked moja prva Dr. po vysadeni HAK videla, ze ovu nie je (merala som si BT), tak mi mala nasadit clostil. keby zas nebola, tak bud mi dat pregnyl alebo ked nemoze, tak poslat do centra alebo na laparku. dalo sa zachranit par mesiacov... 😒 ale tak co uz.
nastastie to mam teraz v rukach ja sama a uz sa nenecham vodit za nos. 😒

ale tak chcela by som spoznat aspon niekoho z konika, komu na ovulku pri krasnych folikoch nepomohol ani dvojity pregnyl. to by som fakt chcela. nech nie som jedina INA, vadna. ☹