Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

kerka13
5. máj 2010

medu ta teplota je dost podozriva 😎 zajtra rano odmeraj a hned aj testni, ak dovtedy vydrzis a netestnes aj skor 😀 😀
bea super, ze mas vysledky v poriadku
katka nestresuj, laparka je velmi kratka operacia 😉 a uz po par hodinach od zobudenia ti daju troska napit, aspon tak ze si namocis jazyk a vecer budes chodit 😉

medullienka
5. máj 2010

no ja by som si kupila test aj hned, ale sa bojiiiim 😒 Ja som si ich uz totiz narobila az az za tie 3 roky...
asi pockam na ten pondelok. Ale teplotu si budem merat urcie.

Ak by som bola tehotna, tak teplota klesat nema. Ma stupat, alebo ma ostat 37???

katkaajurko
5. máj 2010

mne nic nekazali doniest...ani obvazy..je to mozne?

kerka13
5. máj 2010

medu teplota by urcite nemala klesat, a ked by aj klesla o 0,1 tak to by nevadilo, u mna som ju mala ustalenu na 37 a to som si merala rano o 5
katka ja som si do nemocnice tiez obvazy nebrala, brala som si len hygienicke veci, vlozky,nocnu koselu (lebo pyzamo sa nesmie, kvoli jazve) a u nas aj toaletak 😎 a pribor 😀

katkaajurko
5. máj 2010

tak toto si vezmem aj ja ...plus mobil s netom-nech ma netrafi slak od nervov

kerka13
5. máj 2010

tak to hej, ja som tam mala aj casaky a zobrala som si aj sluchadla od mobilu aby som pocuvala aspon radio a nakoniec mi to tam vrestalo celu dobu, lebo aj ostatne panie na izbe chceli pocuvat, tak moj mobil bol ako radio, lebo na izbe sme nemali nic

soldi
5. máj 2010

med, ak si tehu, tak teplota by nemala dlhodobo klesnut na uroven predovulacnych teplot. to je jedine pravidlo 😉

pozri sonickin graf, jej to teda skakalo vselijako, ale tehu je 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/jursoni

medullienka
5. máj 2010

no len ja to nemam ako porovnat s predovulacnymi teplotami, lebo som si naposledy merala BT asi tak pred 1,5 rokom.
Sonin graf som si pozrela,no skakalo jej to fakt kadejako. Uvidim co mi ukaze teplomer zajtra.
Dakujem za rady 😀

mireag
5. máj 2010

medu, no som velmi zvedava na zajtrajsiu teplotku. 😉 ja si idem spravit vydatny obed - mrazenu pizzu... 😅

zuzu1111
5. máj 2010

ahojky, bea super, ze su vysledky dobre, nech to tak ide aj dalej
kati ani sa necudujem, ze tak stresujes, ja by som bola rovnaka, ako sa poznam 😅 ...ale neboj, urcite to bude v pohode
medu - testuuuuuuuj 😝
mireag - ty si PN? dokedy este?..dobry vydatny obed 😎 ...ja dnes nevarim - mame odvcera, ked sa da, snazim sa varit na dva dni
kerka - ty kedy ides najblizsie k dokimu?
soldi ty sa ako mas? teraz nieco beries, alebo cakas na nieco?
Dufam, ze som na nikoho nezabudla 😀 😀 😀 😀 😀
A Shaarka este nie je doma?

katkaajurko
5. máj 2010

ahoj zuzu

no uz by hadam aj mala byt doma...

mireag
5. máj 2010

ahoj zuzu, zrejme ostanem do konca maja. chcem mat vysledky zo skriningu, aby som bola v pohode hned nastupit do prace. snad nepridu do toho ziadne ine problemy. ty si tiez PN? ja normalne tiez varim, ale posledne tyzdne boli narocne a nebola som schopna ani umyt riad. teraz uz je to lepsie, tak snad uz aj zacnem varit, ako sa patri. 😉

kerka13
5. máj 2010

zuzu na kontrolu mam ist az 25.5, ale rozmyslam, ze by som aspon na taky kratky ult ci je vsetko OK skocila aj skor. Ide o to ze cez vikend 22-23 by som mala velmi dobru prilezitost to oznamit to velmi dobrym priatelom (budeme na chate a ursite sa budu pytat preco si nedam ani glga alkoholu 😎 ), lebo potom najblizsie s nimi budem az v juli na kamaratovej svadbe

shaarka
5. máj 2010

helou 🙂
mire, dik za sms 😎 😀
kuk album 😉

mireag
5. máj 2010

shaarka, jeziiiis poserem sa z neho. 😀 Aky je kraaaasny a vlasaty. 😀 Este raz gratulujeeeem!!!!! 😵 😵 😵

zuzu1111
5. máj 2010

ahoj shaarka, maličký je nádherný - už som ti písala do albumu....
keď budeš mať trocha času, niečo nám tu napíš - aké to všetko bolo....nakoniec šiel malý prirodzene, či ti dávali vyvolávačku? A ocinko bol pri pôrode? Epidurálku si mala? Ja som zvedavec, všeeeeeeeeetko ma zaujíma. 😉

Mire - áno, aj ja som na PN-ke. Bolo povedané, že na prvý trimester, ale neviem neviem, či to nebude dlhšie a možno až do konca. Ide o to, že v robote už ani nepočítajú s tým, že by som prišla 😀 ...lebo nepoznajú nikoho, kto by nastúpil počas tehu na PN a potom sa vrátil....každý sa snaží vyhýbať tým stresom....a ešte keď vedia, že sme sa tak dlhšie snažili a aké som mala problémy - to si myslia, že teraz už budem do konca tehu len ležkať s vyloženými nohami 😀 . Ja ešte neviem, čo a ako, uvidím, čo povie doktorka a hlavne problém bude leto, lebo MM by tak strašne chcel ísť na dovolenku....

mireag
5. máj 2010

shaarka, tak jasne, ze ocakavame vsetky kompletne popisane podrobnosti. Ale nejdem ta zatazovat tymi desiatkami otazok, co mam na jazyku. Tak sa potom nezabudni rozpisat. 😉 Teraz uz iste nebudes mat tolko casu na konika, ale snad si najdes trochu casu. 🙂 Ale aspon jednu otazku si neodpustim: s nastrihom, ci bez?

zuzu, no tym, ze mi uz nie je tak blbo, zacinam sa nudit. 😅 Ale uvidim...

katkaajurko
5. máj 2010

juuuju Shaar vitaaj ! tiez som strasne zvedava na vsetko! kurnik - porod je ovela tazsi - a ja sa bojim laparky... hamba mi 🙂

zuzu1111
5. máj 2010

mire - aj ja sa trocha nudím, ale zas keď si predstavím tu moju blbú pracovnú dobu, celý deň byť zatvorená v tom elektrosmogu z počítačov a tlačiarní a byť v kontaktne s toľkými ľuďmi, od ktorých môžem kadečo chytiť, ktorí sú nervózni a chodia sa k nám často vykričať...tak ma predstava návratu neláka.

Mire a prečo sa pýtaš ohľadom toho nástrihu? Shaarka cvičila s tým balónikom? (neviem ako sa to volá 😅 )

mireag
5. máj 2010

zuzu, shaarka mi ten balonik ukazovala, tusim sa vola epi-no. Prave preto ma zaujima, ci pomohol, alebo bol potrebny nastrih. Dr. rosakova nenastrihava automaticky, ale podla potreby. 😉

katkaajurko
5. máj 2010

aky balooonik? 😨

zuzu1111
5. máj 2010

kati pozri si je tu taká téma - epi-no, nejako tak funguje ten balónik, že si ho baby dávajú "tam dole" a postupne nafukujú - stále na väčšiu veľkosť a tým si precvičujú, aby tade prešla hlavička bábätka...a že potom netreba nástrih...nie všetkým to ale vyšlo. Ale asi to závisí aj od poctivosti cvičenia...

mireag
5. máj 2010

zuzu, tak to mas pravdu s tou robotou. Radsej ostan doma a oddychuj, ak sa mas stresovat, alebo nakazit. To ti za to nestoji. Ja mam pohodovu pracu, no trochu mam obavy, ako to bude v lete s klimou. Ja viem riesim somariny, ale ved viete ako to je.
Bud je vypnuta, ale je tam kosa...alebo sa otvoria okna a je prievan... 😅 Sme v novych priestoroch, cize este neviem, ake bude leto, ale sme na juho-zapad, tak si to viete predstavit a ja horucavy neznesiem. Ale kazdopadne by som rada isla do roboty. 😎

beatab369
5. máj 2010

shaarka je nadherny.....je to urcite super pocit aj ked viem, ze si asi zo vsetkeho velmi unavena....ale aj ja by som bola rada ak si najdes cas aby si sa rozpisala 😀 este raz blahozelam 😉

jancos
5. máj 2010

ahojte, shaari, gratulujem aj ja. to som len ja taky debil, ze sa neviem dopatrat k Teovym fotkam? ako ste sa k nim dostali? isla som na fotoblog a tam len taky obrazok, som z toho jelen:(

mireag
5. máj 2010

jancos, normalne to skrolni v poslednom albume celkom dole a tam su fotky. 😉

jancos
5. máj 2010

diky mire, ale asi som strateny pripad:( snad ho uvidim aspon nazivo🙂

jancos
5. máj 2010

jeeej, dakujem, fakt je nadherny🙂)) drzim palce, nech ide vsetko hladko.

beatab369
6. máj 2010

Dobre ranko vsetkym.....tak dnes som prva 🙂 viete co sa chcem opatat, co si myslite, vcera drahy robil kuchynu, chceme robit nove stierky a potom namalovat..... a tak dal do pol kuchyne sietku a lepidlo na steny na o potom na to ide omietka... a ja blba som si neuvedomila a pekne som si v tej kuchyni robkala veceru a este sa aj napapala!!! 😠 bola som tam asi 30-40 minut, ale potom ma napadlo, ze som fakt blba, ci tie vypary nemozu poskodit mimcu, tak som tam uz nevstupila az doteraz, zavrela dvere v kuchyni aj v spalni.....ale bojkam sa, neviete ci to mohlo nejako ubliziz drobcekovi? velmi to nesmrdelo ale predsa....drahy mi povedal nech sa nebojim, ze to sa vyparuje hlavne voda...ale neviem ci ma nechcel len upokojit ☹

a to este mame prerabat spalnu....tak to asi zdrham z domu v taky cas .....