Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

tatranka111
8. sep 2010

katka to by som musela byt zdravá 😀

katkaajurko
8. sep 2010

a stale nie si?

tatranka111
8. sep 2010

nie už som bola ale moja imunia asi začala štrajkovat a zase som do toho sklzla no a ten test ma zmiatol tak som radšej pre istotu prestala brat lieky........................ale nejde ani tak o chorobu len ja mám skoro stále nádchu a presne preto ma minule odpalkovali

hiva
autor
8. sep 2010

@tatranka111 ...tiez tam toho ducha vidim 😉

@danielkabn ....nebud smutna....aspon presne vies, v com je problem 😉....a da sa to riesit 😉.... mozno sa ho podari spriechodnit 😉...a ak by aj nie, stale mas este druhy... a inak IVF-ko to isti vsetko 😉...nebud smutna....byvaju aj horsie situacie 😉 ....viem, ze to moc nepotesi, ale pokial mas vajecniky a maternicu, babatka sa urcite dockas.....mozno cez IVF, ale to je jedno....hlavne ze bude 😉

katkaajurko
8. sep 2010

inac ja som si vcera rozpozerala ten serial zazraky zivota na prime (cez net) a je to ako usite pre nas.... je to z prostredia centra pre asistovanu reprodukciu-aj som si poplakala...

ninan2
8. sep 2010

Ahojte baby... no mrzi ma ze vam to stale nevychadza (ovulka, tehotenstvo atd)... Ja prave cakam MS, tento cyklus je opat taky dlhsi, lebo ovulka bola az 21 den, a dnes mam uz 15ty den lutealky.
Tu je graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2ee956
Nemala som nastastie tentoraz vobec ziadne spinenie (predtym 2 cykly ano).
Buduci cyklus mam prestavku s Femigardom, tak to asi bude podobne s tou dlzkou. Neviem ani ci sa budeme snazit (teraz bola mesiac pauza), ci to neodlozim este o dalsi mesiac (z roznych dovodov). Aspon este lepsie vysledujem cyklus. Zatial ale co meriam 4 cykly BT, tak ovulka vzdy bola, hoci neskorsia.
Inak idem tiez pozriet ten serial Zazraky zivota, vyzera to celkom dobre, dik za tip 😉.

tatranka111
8. sep 2010

hmm ale čo mam z toho, že tam ducha vidiet ked o dva dni neskor mamatest neukazal nič ☹
tamten bol asi nejaký blbý

hiva
autor
8. sep 2010

@tatranka111 .... nevesaj hlavu.....skus zajtra dalsi test 😉 alebo pockaj, ci sa MS nerozbehne 😉...drzim palce, aby nie 😉 😵

tatranka111
8. sep 2010

@hiva ja nevešam hlavu, ale akosi mam ajtak taký pocit, že nič z toho nebude.........uvidím ako sa rozbehne ms zatial to je strááááááááášne slabulinko ale bolí ma maternica a neviem či to tak má boliet pri ms, lebo ja bolesti nemávam

erickaa
8. sep 2010

Ahojteee, ten čas sa vie niekedy tak vliecť 😝 Dnes som 22DC a stále čakám, čo bude o týždeň. 😝 Tento mesiac som si nemerala teplotu a ani už teraz nechcem začínať. Takže vôbec neviem na čom som, stále iba dúfam, že ovula bola (keď bol aj folík, hádam aj praskol, no nie?), a že hádam aj dačo.... no nič,nebudem predbiehať! 😉 TAk ja len toľko, že čakám a čakám a čakám a vlastne všetky čakáme 😎 Tak vám prajem pekný večer, a keď to budete čítať až zajtra, tak pekný celý deň 😀 😀 😀

katkaajurko
9. sep 2010

dobre ranko,

no tak ja mam 12dc a krcok mam uuuplne uzavrety a tuhy ako po ovulacii, navaly tepla...asi som v prechode 🙄

hiva
autor
9. sep 2010

bre rano aj odomna..... erickaa...si to teda vystihla....tento cyklus uz cakam na ovulku nejak dost dlho 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/226b42 ... som zvedava, ci vobec pride, a kedy sa rozbehne mrcha 😠 ... ako nevadilo by mi, kedy prisla ovula hoc aj 30 DC a potom minimalne 11 dni LF, aspon by som mala peknu nekramovu dovolenku 😅 😀 ...ale nech pride....lebo bojim, ze ak nepride v najblizsich 5 dnoch, mrcha sa mi rozbehne sama a ani dovolenku si moc neuzijeme ☹

erickaa
9. sep 2010

@katkaajurko Ahoj kati a aj ostatné baby. Včera sa mi stala taká zvláštna vec..možno mi ju budete vedieť objasniť.. Som teraz 9 dní po ovulácii a včera ma prepadla taká ukrutná bolesť najprv celého brucha..som nevedela, či ma bolí žalúdok alebo mi treba na veľkú alebo som hladná alebo vaječníky..proste ma začalo bolieť úplne celé brucho. Asi po hodinke to samé ustúpilo, ani som si nevšimla kedy.. A za takú hodinu ma to drapilo znova, ale už ma vyslovenie bolelo iba podbruško a to celé a hodne silno..približne tak ako 10x silnejšie predmenštruačné bolesti (síce v mojom prípade sa o bolestiach nedá hovoriť, ani niekedy necítim). Iba som sedela na záchode o 1 v noci a nevedela sa postaviť..a zrazu po hodine to prestalo ako keby "zavreli kohútik". Proste zo sekundy na sekundu to prestalo a išla som spať. Žiadne pomalé odznievanie bolesti, len zrazu NIČ!!! NIkdy sa mi to ešte nestalo. Ako nechcem sa nejako nádejať, že to bolo uhniezďovanie, skôr by ma zaujímalo, čo iné to mohlo byť??? Nejaká cysta?

katkaajurko
9. sep 2010

@hiva

cau moja - no drzim prsty-nech to vide na bezkramovu dovolenku

inac dnes by nam mali volat koli tomu cviceniu,ze? som zvedava...

erickaa
9. sep 2010

@hiva ja som mala mrchu tiež na dovolenke a vôbec mi to nevadilo, zásobila som sa tampónmi a ani som o nej nevedela 😀 😀 😀 Hlavne, nech ti už príde..lebo toto čakanie..bléééé. 😉 Daj si červené vinko, nejakú dobrú frankovečku, hustú tmavú a možno sa jej uráči príjsť 😎 😎 😎

katkaajurko
9. sep 2010

ericka ja netusim fakt... mohlo to byt uhniezdovanie a nemuselo... cysta - to by ta bolel len dany vajecnik... alebo pracovanie maternice po ovulacii-ja to tak mavam - vzdy 7-10 den a potom to utne - ale nie taketo narazove... takze neviem.... uvidis za par dni

erickaa
9. sep 2010

@hiva prepač, som zle prečítala, čakáš na ovulu..tak na to ti vínko nepomôže, ale skúsiť to môžeš..hihi 😀 😀 😀 Ešte som nejaká neprebudená..ale už pijem zelený čajík 😉

hiva
autor
9. sep 2010

@erickaa ...no s tym vinkom si teda zabila 😀 😀 😀 ...esteze si sa potom sama spamatala 😉 😀 😎 ...inak neviem fakt, co to u teba moze byt okrem toho uhniezdovania 😉....ale koniec koncov to vobec ani nemusi suvisiet so zenskymi organmi.....mozno nieco so zaludkom, alebo nieco ine....uvidis, co z toho vznikne 😉

@katkaajurko ...na mali by sa dnes ozvat.....ked ti zavolaju, daj hned vediet 😉....ty si skor v poradovniku, takze ti budu asi skorej volat 😉

hiva
autor
9. sep 2010

a inak mrcha sama o sebe mi cez dovolenku nevadi....len sa bojim aby neprisla skor, lebo zaciname s clostylom a na 12-13 DC mam inst na UTZV a krv kvoli IUI....tak sa modlim, aby to nevyslo zrovna cez dovolenku....dalsi cyklus by som uz nevydrzala cakat 😠 ....ked pride pocas dovolenky, to mi az tak neva....ale pred dovolenkou nechcem, lebo to potom presvihneme IUI 😖

katkaajurko
9. sep 2010

dam vediet jasne jasne

erickaa
9. sep 2010

@hiva jáj, no tak to by som nebola rada, aby ste prešvihli IUI..ale neboj, všetko bude, tak ako má byť..verím tomu 😎 😉 A ja sa už tiež prestanem pozorovať a proste tých 6 dní do predpokladanej mrchy vydržím 😠 😉 Ha-ha a tak mi napadlo, že som jedla bedle deň predtým, čo som sama nazbierala..a možno to boli muchotrávky, tak mi bolo zle..hehe 😀 😀 😀

hiva
autor
9. sep 2010

@katkaajurko ...este sa ti neozvali kvoli tej mojzisovej?....nasla som si totiz neprijaty hovor niekde z Blavy, a tak reku ze ci to uz nemohli byt oni 😉 😅

katkaajurko
9. sep 2010

@hiva - nie 😨

hiva
autor
9. sep 2010

@katkaajurko no ani mne nakoniec....bol to niekto iny 😀 😀 😀

katkaajurko
9. sep 2010

@hiva - no som zvedava ci vobec sa niekto ozve

mili78
10. sep 2010

Dobre ranko....ozvali sa vam z toho cvicenia? lebo mne nie ☹ asi nebudu velmi serioznou instituciou 🙄

katkaajurko
10. sep 2010

dobre ranko , neozvali sa ani mne.... ☹ ja som tam v tom studiu bola davnejsie na pedikure a bolo tam pekne a mila recepcna a aj tak... ale je pravda-ze uz vtedy som si pytala kontakt na mojzisku a dali mi vizitku , no pisala som na mail a tam nikto neodpisal..tak som teraz volala....

zavolame tam dnes?

hiva
autor
10. sep 2010

bre rano....ani mne sa neozvali ☹ ... ak sa Vam chce, skuste tam zavolat a zistit, co a ako....aby sme sa mohli potom dohonut, ze ci pojdeme vsetky spolu alebo ako 🙂

inak... http://www.fertilityfriend.com/home/226b42 😠 😠 😠

katkaajurko
10. sep 2010

@hiva 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

hiva
autor
10. sep 2010

@katkaajurko najhorsie je, ze ani vajecniky nijak necitim....ako keby sa tam dole vobec nic nedialo 😠 😠 😠 ....ma to teraz zacina uz trosku stvat....lebo ako tak kukam do kalendara, sa nam to dost komplikuje....teraz ani nie kvoli dovolenke v chorvatsku, ale kvoli samotnemu IUI....lebo druhy oktobrovy tyzden som uz slubila Manzelovi, ze moze ist na chatu na cely tyzden s kamosmi a oslavit s nimi 40-tku....ze nam to vyjde....ze IUI bude predtym....ale teraz, ako sa mi ten cyklus natahuje, je jeho chata ohrozena ☹ ...ako nevadilo by, kvoli IUI by dobehol do Blavy aj na otocku.... ale vies si predstavit tie kvalitne spermijky po niekolkych prepitych nociach ☹ ☹ ☹