Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

chlpacik
4. okt 2010

@katkaajurko Katusik každý má nejaké tie problémy v rodine-v živote. Bohužiaľ, nič nie je ideálne 😒 😒 ...nooo tak to nie si až tak staršia odomňa, nemusim Ti ešte vykať 😀 😀 😀 😀 😀

mili78
4. okt 2010

no ten moj ma 39, ale rozumovo takych 19 😀 ....jaj baby o 17.00 mam Mojžišku a tak sa mi nechce 😝

katkaajurko
4. okt 2010

@chlpacik moc nie ale mam posledny rok pred sebou zacinajuci vekovou cislicou 2 - to by som si ten rok mala riadne uzit 😀

chlpacik
4. okt 2010

@hiva no ty si to teda šikovne vymyslela, no teeda. Moj je chovateľ, ale to ja nemusím, mám akurat tak dosť, ak vidim, že koľko tých vtáčikov má 😖 . ani knihu mu nemôžem kúpiť, lebo má asi každú novú, ktorá vyjde, no hrúúúza.
PS: ale my máme narodky ON 23.12 A JA 24.12. takže to sa tak spája aj s Vianocami 😀 ...

chlpacik
4. okt 2010

@katkaajurko že užiť 😀 ... žubrienka jedna 😀

chlpacik
4. okt 2010

@mili78 každý muž je svojim spôsobom dieťa( najmä, ak je chorý 😀 😀 😀 )

mili78
4. okt 2010

@chlpacik ...hahaha, tak to ani nevravim...staci, aby ho komar ustipol a uz volame pohotovost :D

hiva
autor
4. okt 2010

@chlpacik ...tak to mate super tie narodky....aspon vzdy oslavujete spolu a s celou rodinou 😉 🙂 ...inak aj moja svokra ma 23.12.....a tento rok 70-tku....a to fakt nevieme, co jej kupit ☹ ... ale asi nejaku velku palmu, alebo nejaky velky citrusovy strom....ona ototiz byva s nami u nas v dome a take nieco by sa nam siklo 😀 😀 😀 ...a ju by to snad potesilo 😅 😵

ja si teraz uzivam posledne mesiace veku na 2.....od marca budem uz tridsiatnicka ☹ ☹ ☹ ....boooze, jak strasne to znie 😖 😖 😖

@mili78 ...a aj poctivo cvicis mojzisku?.....ja som bola minulu stredu a cvicila som potom uz len vo stvrtok....odvtedy nic....leboo som bola cela dolamana, co sme robili okolo domu 😒 ...a tuto stredu asi ani nepojdem....resp. isla by som, ale neviem, ci je to dobry napad ked rano pojdem na IUI 😕

hiva
autor
4. okt 2010

@chlpacik ....tak mozno nejakeho ineho vtaka do zbierky....alebo novu klietku...alebo ja neviem co 😀 😀 😀 .... alebo proste nejaku inu blbost.... ja vacsinou kupujem len take blbosti....nic extra seriozne 🙂....

povodne som mala pre muza vyhliadnuty prelet stihackou MIG....1/2 hodinovy let v stihacke, rychlost 700 KM/h, premety a tak.....ale to by mi asi nepreslo, lebo jemu byva zle uz aj na velkej retazovke, a nieto este v stihacke....asi by som ho do nej nedostala a aby to neprepadlo, isla by som ja....a asi tiez by som sa z toho zgrckala 😀 😀 😀

chlpacik
4. okt 2010

@mili78 čisto jak ten moj 😀 ))))) no darmo, deti su oproti chlapom nič 😉
@hiva kúp jej mucholapku 🙂)))... jak bol ten vtip o svokrách? Aký je rozdiel medzi muchou a svokrou? Mucha otravuje iba v lete 😀 😀 😀 😀

katkaajurko
4. okt 2010

@mili78 my volame deratizatorov a hasicov len sa nejaka vcela alebo osa objavi na zahrade 😀 😀 😀
@chlpacik tak to teda mate pekne tie narodeniny 🙂

@hiva ja by som asi v stredu nesla... 😒

katkaajurko
4. okt 2010

@hiva tie tvoje darceky ze prelet stihackou 😀

mili78
4. okt 2010

@hiva ...Hivus no prvy tyzden som cvicila poctivo kazdy den, ale teraz to flakam, maximalne ked sa donutim 3 krat do tyzdna....rano vstavam o 4.30, domov chodim o 17.30 ako zbitý pes unavena, takze sa priznam, ze to flakam :(

chlpacik
4. okt 2010

@hiva do decembra času dosť , dovtedy niečo vymyslime 😉 heh, že klietku, no to on má takú miestnosť na tie vtáčiky, to by si ani neverila, ako sa o to stará. No ale aspoň mi nebehá po krčmách 😀 😀 😀

mili78
4. okt 2010

@chlpacik ....ale on je taky zlatý ked stone...tie psie očká hádže po mne a ja beham okolo neho a staram sa o neho ako o babenko 🙂

mili78
4. okt 2010

@katkaajurko ....Katka no vidim, ze mame podobne osudy...aj co sa chlapov tyka :D

chlpacik
4. okt 2010

@katkaajurko no ten prelet stíhačkou, no to by ma fakt ani vo sne nenapadlo, že SCIENCE FICTION ani nemusím nejako 😀

chlpacik
4. okt 2010

@mili78 hej, ale pozor na dobré sa ľahko zvyka, a potom si tak zvyknu, že nič nemusia, ach jooo, kiež by som to nepoznala 🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))

hiva
autor
4. okt 2010

...teda baby....ako ste si to vychovali tych vasich chlapov???...sa nestiham cudovat 😀 😀 😀 ... u nas je to skor asi naopak....ja ked som chora, tak okolo mna lieta a stara sa 😵 ...ale ked je on chory, ja moc casu na neho nemam.... lebo ja odchadzam z domu o 5:00 a vraciam sa casto az po 19:00 ....takze aj keby som chcela, proste neni kedy sa starat 😉 ... a takto som si ho vychovala k samostatnosti 😀 😀 😀

@mili78 ....ja som skusala akurat tie cviky na chrbte, ale to tiez len pri telke na gauci ....nie moc poctivo 😀 😀 😀

mili78
4. okt 2010

@chlpacik ....sa nam v piatok poruchalo auto a dnes musel ist do prace busom...rano mi volal 3 krat odkial mu to ide, poobede mi volal odkial mu to ide....co ti poviem....ako male decko 😀 a nie 39r muz

hiva
autor
4. okt 2010

@chlpacik ....no ono to az take Science Finction nebolo.....to som nasla normalne ako ponuku na nete....myslim ze to stalo nieco oklo 50 Eur.....a mali aj rozne dalsie ponuky....jazda vo formule, let vrtulnikom, pilotovanie Cassny.....proste take adrenalinovejsie darceky 😉

mili78
4. okt 2010

@hiva ...Hivus no sme my cvičenkyne 😀 ja som si velice aj podložku bola kupit v sportovom obchode, nazaciatku plna elanu a teraz vidim, ze tych 58eur som mohla radsej na nejake dobre zimne cizmičky vyhodit :D ja som hrozna lemra

chlpacik
4. okt 2010

@mili78 no ešteže ťa má 🙂))), lebo inak by sa asi stratil 😀 ... no veru tu pohodlnost autom, no to aj moj je taky... 😅 😅

mili78
4. okt 2010

@chlpacik ....no a este ma sprdol, ze co mu to nedviham, ze to nestihne 😀 a to som cely vikend pocuvala, ako on bude musiet cely tyzden busom chodit :D

chlpacik
4. okt 2010

@hiva noo tu jazdu vo formule by som aj zvážila 😉
no majte sa suprovo, pripojim sa až večer, idem papať a niečo užitočné robiť 😉

hiva
autor
4. okt 2010

@mili78 ....hovoris mi priam z duse 😉 .....58 Eur za jedno cvicenie...to je riadna palka....uz to vidim, ze ja nebudem schopna ani len tych 10 cvicdeni v studiu odcvicit 😀 😀 😀 ...teda ak IUI nevyjde, na dalsie cvicenie pojdem....ale pri mojom stasdti mi vsetko vyjde na stredy a bude po cviceni 😀 😀 😀

mili78
4. okt 2010

@chlpacik ...ajooooooooooooooooooooj 🙂

mili78
4. okt 2010

@hiva ... Hivus ja uz som jedno vynechala minuly tyzden, som bola chora....ale vraj 2 mozes vynechat a nahradit ich...tak som zvedava

chlpacik
4. okt 2010

@hiva @mili78 😝 😝 😝 😝 😝 😝 tha to ešte nebolo, žeby ja za cvičenie peniaze vyhadzovala, to radšej tie "neefektívne" diety 😉 😀 majte sa žubrienky 😀

hiva
autor
4. okt 2010

@mili78 ....ja som vynechala uplne prve....a zda sa, ze vynecham aj tento tyzden....uvidim.....ale tak mozno tam predsa len pojdem....tasku s uborom nosim pre istotu v kufri auta 😉 🙂 ....takze mozno tam v stredu pojdem..... po celodennom oddychu doma 🙂