Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

chlpacik
6. okt 2010

@mili78 tomu sa hovorí, že akurát 😉

eninka27
6. okt 2010

kočky, ja normálne nechápem, stal sa naozaj zázrak, no 🙂 Dnes som bola na gynde na vystreni a pri vaginalnom USG pri povedali, ze prave ovulujem...normalne, ze ziadny syndrom PCO .....cize mi doktorka povedala, ze sa mohlo stat, ze parane zabral Duphaston a ja som nasadila aj Valovičove kvapky a samozrejme v kombinacii s pozitívnym mysleníím je to tu, ovulka ako bič 😀 ma hned hnali domov, aby sme isli snazilkovať 😀 😀

katkaajurko
6. okt 2010

aj ja som krv a mlieko aj ked konfekcna velkost - hore 34/36 dole 36/38 ale krpeeeeeeeeeeeeeeec 😝

slivocka
6. okt 2010

@eninka27 jeeeej blahoželám 😀

katkaajurko
6. okt 2010

@eninka27 aninka ale ovulacia nevylucuje PCO - ja ovulujem aj sama a mam PCO

chlpacik
6. okt 2010

@katkaajurko joooj, ako jej pokazíš radosť, ty betárka 😀 ... no ja na take 36-38 hovorím, že ANOREKTIČKY 😀 😀 😀 😀

slivocka
6. okt 2010

@chlpacik 😀 😀 😀

chlpacik
6. okt 2010

@slivocka sledujem, že východniarka si, a dokonca KE, no paráda, a ku akému gyndošovi chodíš? Nech viem, komu sa oblúkom vyhnúť 😀

mili78
6. okt 2010

@chlpacik .....no akurat, no ani by som nepovedala 😀 je ma veru začo chytit 😀

katkaajurko
6. okt 2010

@chlpacik sak tak ale je to tak nie? pri PCO je aj ovulacia aj nie je....je viacero stavov - PCO je siroke spektrum -nebudeme si tu klamat ako to robia lekari co nevedia kde je sever? je to tak hold... ja som priklad PCO mam a aj ovulaciu mam kazdy druhy cyklus 😉 🙂 a to PCO podla hormonov mam ucebnicove 😖 priroda sa zahrava svinucha jedna
@chlpacik hahaaah to keby si videla ten moj anorekticky zadok-inak by si hovorila 😀 😀 😀 😀

chlpacik
6. okt 2010

@mili78 a??? podstatné je to, že sa s Tebou dá veľmi príjemne komunikovať, takže budeš super kočka. A čo že Ti nehrkajú kosti? Buď rada 😀

chlpacik
6. okt 2010

@katkaajurko tak ja neviem ako to je, keďže sama nemenštruujem, tak ja ju asi nemám. A PCO mi nik nediagnostikol, ide len o domienku, že ju mám. Na základe vynechania cyklu, zvýšeného testosterónu, a neúspešnej snahy otehotnieť. . .Ale keďže Ty ovuluješ, tak to bude tak ako hovoríš🙂))), aj s tými kŕčmi si mala pravdu, bolesť ustúpila, čiže nie je dôvod neveriť TI 😉 😉 ... Ukáž nám ten zadok, ja Ti ukážem aj strije 😀

eninka27
6. okt 2010

@slivocka dakujeeeeeem 🙂 🙂

tatranka111
6. okt 2010

ahojte ako sa máte? 🙂

eninka27
6. okt 2010

@katkaajurko ale ja som mala uplne anovulacne cykly a teraz bola aj sama doktorka prekvapena....no vsak uvidime 😉 😉

eninka27
6. okt 2010

@tatranka111 uplne nadherne 🙂

mili78
6. okt 2010

@chlpacik ..... Chlpacik óóóóó dakujem 😀 mozem ti za taky kompliment vytrhnut dva chlpky? 😀

mili78
6. okt 2010

Tatranka ahoj...dobre sa mame...sa tu predbiehame, ktorá má vacsie ochlpenie 😀

chlpacik
6. okt 2010

@mili78 však to ani nezbadám, že dva 😝 ...pekne depilátor do ruky, a ideš 😀

tatranka111
6. okt 2010

ináč kúpila som si ten ovulačný mikroskop.......máte s ním nejaké skúsenosti? na fore su nanho dobre ale aj zlé ohlasy 😒 ukazoval mi asi dva dni papradie a od včera večera mi už neukazuje............neviem či mu mám verit, alebo moje telo prestalo štrajkovat a ovuluje, asi by som mala zase začat merat BT 😉
ináč to by ale bola pecka, že s pomocou tabletiek nefungovalo a ked som všetky vysadila tak to ide.....možno......niesom si istá......budem fakt musiet porozmýšlat nad tou BT, len sa nechcem opat dostat do toho kolotoča nervov, stresov a neviem čoho všetkého ešte

tatranka111
6. okt 2010

@eninka27 a čo zapríčinilo taký uplne nádherný pocit? 😀 😀 prepáč ale nesledujem to už tak často

@mili78 no ja neviem.... ako ja som tiež ochlpená ale si myslím, že je to v norme, dokonca ani kilečká navyše nemám ja by som rada trošinka pribrala

katkaajurko
6. okt 2010

@eninka27 no sak to je super 🙂 taka dobra ovulka,nemoze byt nikdy zla 😉
@chlpacik na krce si uz nepamatam 😀 ale pravdu zvycajne mam 😀 ejha ale som skromna 😀

chlpacik
6. okt 2010

no a lúúúčim sa, večer si to tu prelustrujem, čo sa dialo počas mojej neprítomnosti, tak ma neohovárajte 😝
majte sa ...

eninka27
6. okt 2010

@tatranka111 asi vysledky na gynekologii, ktore ma dost potesili 🙂 🙂 teda, aspon ta ovulka ma dost potesila 🙂 🙂

hiva
autor
6. okt 2010

@tatranka111 nazdar tatranka.....no ja som na ten mikroskop moc chval nepocula....Bt je vraj ovela spolahlievejsia 🙂 ....a ty sa ako mas?...sa pochval 😉....uz si bola na tej laparke? 😉

@katkaajurko ... ja mam taku istu velkost ako ty....ale zial len tie druhe cislice 😠 😀 😀 😀 ...cize 4/6 a 6/8 ....ale tu prvu mam o jednu vacsiu 😖 😀 ....takze fakt sa s Vami nechcem hadat, ale som tu najtucnejsia a najchlpatejsie 😀 😀 😀 ...ja som proste viiiitaz 😵 😵 😵 😵

katkaajurko
6. okt 2010

@hiva NOOO ale ja som tu VITAZ v pocte ovuliek bez nasledneho otehotnenia 😀 😀 😀 😀 😀 😖

katkaajurko
6. okt 2010

jaaaj a zadok vam neukazem- akurat som si to citala a som vyprskla od smiechu a tu kolega zo stavby - si myslel ze sa rehocem na nom - som to tu musela vysvetlovat 😀 😀 😀 😀

tatranka111
6. okt 2010

@eninka27 tak to sa teším s tebou 😀

ahoj hiva ja sa má v pohode, na laparke som nebola dohodli sme sa s mm, že do vianoc sa nebudeme nijako stresovat a celkom sa nám to darí 😀 😀 😀 ved do vianoc nieje daleko, ale musím pravdu povedat minule som sa už pristihla, že som rozmýšlala nad návštevou gynekologa 🙂

hiva
autor
6. okt 2010

@tatranka111 takze si teraz davate trosku oddych, co?....ono to asi nezaskodi.....my sme to nedokazali....obaja tlacime na pilu jak sa da a teda poviem ti, keby som sa konecne nebola dostala do centra a nezacali s IUI, tak uz mozno mame aj rozvod na krku......obaja sme z toho boli na nervy...najma co sa tyka planovaneho snazilkovania...to bol uplny stres. a nie je lahke to zvladat 😒 🙂 ....nastastie teraz je uz klud....uz sa pomalicky tesime na dvojicky 😀 😀 😀

hiva
autor
6. okt 2010

@erickaa dik....snad uz zajtra brucho bolet nebude a ranny BT vyskoci do vysin 😵 ... inak ja chodim do GynFivu 😉