Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

mili78
8. okt 2010

@hiva ...Hivus asi si uz v tom 😀

@katkaajurko .... Kati dobrú chut! 😅

hiva
autor
8. okt 2010

@katkaajurko ..tak si to uzi.....minimalne husky, ked uz nie kolegyne 😀 😀 😀

no viem, ze OHSS je vlastne s vajecnikmi, ale ma napadlo, ze ci samotny pregnyl nemohol nieco nastartovat 😅

erickaa
8. okt 2010

@katkaajurko mňáááááááááááááááááááááám! 😀 Tak to jedlo ti fakt závidím, kolegyne nie 😉 Dobre sa napapkaj a pekný víkend ti prajem 😉

hiva
autor
8. okt 2010

@mili78 😀 😀 😀 ....no to iste 😀 😀 😀 ....otazne je len, ze v com?....asi v prdeli, ze? 😀 😀 😀

erickaa
8. okt 2010

@hiva Ja s tou mojou pleťou by som mala chodiť pravidelne..aspoň každé 2 mesiace. Potom si aj pleť zvykne a reakcia už nie skoro žiadna. Ale takto, keď som išla po viac ako pol roku a predtým tiež iba sporadicky, tak to mám za trest 🙄 Ale sa polepším a povedala som si, že teraz každý mesiac..

Ja mám z utroša vnútri skôr taký maglajz, mi skôr vytečie ako vypadne..

A mne sa zdá, že je ešte skoro na akékoľvek príznaky, tak sa toľko nesleduj a pekne si uži oslavy 😉 Mne po IUI až doteraz nebolo vôbec nič, ani neviem o tom, že mám nejaké orgány. Kebyže ich nevidím na ultrazvuku, tak si hádam myslím, že mi ani nenarástli 😀 Akurát sem-tam ma pichne vaječník, ale nič extra..maternicu vôbec necítim.. Zajtra sa testnem, už len pááár hodín..

mili78
8. okt 2010

@hiva .... Hivuš ty si šišina!!! 😀

hiva
autor
8. okt 2010

@erickaa no ja si nemyslim, ze by to boli nejake priznaky tehu....na to je este brutalne skoro a je to vlastne aj nezmysel 😀 😀 😀 ....ale fakt mi je nejak blbo, momentalne bojujem s tym, ci ist na WCko vyprazdnit zaludok vrchom, alebo sa snazit to nejak prekonat.....skor si myslim, ze je to asi z niektorych tych hormonov.....len neviem, ci pregnyl alebo utro 😒 ....dufam, ze je to pregnylom a tak to coskoro prestane.....lebo je mi fakt dost naprd 😖

a zajtra rano drzim paste 😉....urcite daj vediet, ako to dopadlo....i ked ja si to precitam az v pondelok 😉...ale tak drzim palce, nech su tam 2 palice 😉 😵

chlpacik
8. okt 2010

@mili78 počuj hiva má režinku, Ti ju požičia a môžeš skôr, inak keď až v decembri to Ti potom len pripomínam, že budem mať narodky, takže sa tešikujem o to viac, že mi určite nejaký darček prinesieš, verím tomu 😉 😀

mili78
8. okt 2010

@chlpacik ....Chlpacik pchh...aj ja mam režinu 😀 😀 😀 .....darceeeeek? sak seba ti prinesiem 😝 😝

mili78
8. okt 2010

@erickaa ....Eri aj ja ti prajem //////////////////////////////////////////////////////////////// bakule! 😝

erickaa
8. okt 2010

@hiva A možno si len niečo zlé spapala... alebo si sa včera opila a dnes máš opicu 😀 Len sa priznaj 😀

@mili78 a ďakujem vám obom za držanie palčekov..

Pekný víkend všetkým..aj do Košíc 😉

eninka27
8. okt 2010

@hiva 🙂 tak len asi ja som tu davno nebola 😀 😀

hiva
autor
8. okt 2010

@erickaa ...no prave ze nic take zle som nejedla....popravde ani nemam moc chut na jedenie 😖 ....no ale sak asi to bude z pregnylu....ved ked to je HCG, tak moze vyvolavat aj tehotensku nevolnost aj netehotnym, no nie? 😀 😀 😀

co to tu pocujem???....chystame sa do Kosic hromadne???? ....ja uz pomaly balik kufre a tesim sa na ten vysmazany karfiol 😉 😀 😀 😀 (vsak @chlpacik)

@mili78 ...a mas rezinku na prvu triedu ako ja??? 😎 😎 😎 😀 😀 😀 ....to sa ako nechvastam....to len zistujem, ci si budeme moct spolu sadnut do jedneho vozna 😉 😀 😀 😀

hiva
autor
8. okt 2010

@eninka27 ...no asi to tak bude 😉 .....lebo ja som tu zavesena cele dni 😅 😀 😀 😀

erickaa
8. okt 2010

@hiva ja práve naopak..ja mám stále takú chuť do jedla..že by som zjedla aj vyprážané klince! Takýmto štýlom budem mať za chvíľu tonu. Mám stále chuť na mäso, konkrétne na bravčové rebierka a pivko samozrejme. A som si ináč všimla, že na pivo mám chuť vždy pred mrchou..teda v druhej fáze cyklu. hihi. To by ma zaujímala, s čím to má súvis.. 😀 😀 😀

mili78
8. okt 2010

@hiva ... Hivus jaaaj tak to veru neee, ja som ta nizsia kasta, plebs 😀 ja len do dvojky fnug 🙄

hiva
autor
8. okt 2010

@mili78 😀 😀 😀
@erickaa ved prave ze normalne som aj ja taka pazrava....pred kramamy mam hroznu chut na cokoladu.....a na grilovane masko a pivko mam chut uplne ze VZDY 😅 😀 😀 😀

chlpacik
8. okt 2010

@hiva
@mili78 no jasné už balia kufre, čím to asi bude... Žeby tým, že "na západe nič nové"??? 😀 😀 😀 Remarque to vystihol 😝 ... heh, bude dámska jazda, ešte splašiť nejakých fešákov 😉
@erickaa aj Tebe peknučký víkend, a inak s tým papaním, no ja mám stále chuť na sladké, a vôbec nemusím mať pred kramami. 😀 😀 😀 ...
... inak dobrá "výhovorka, že máš chuť na pivko vždy pred krámami" 😀 😀 😀 😉 😉 😉

katkaajurko
8. okt 2010

@chlpacik tie tvoje vyroky su bohovske,jeden som uz pouzila a mal uspech 😀 ty si dobra studnica,len tak dalej 🙂
@hiva hivus ciste teoreticky ti pichli riadnu davku hcg a podla mna ti to moze vyvolat tehotenske priznaky... minimalne je to hormon navyse-kludne ti moze byt na grcku

@erickaa baba tak sa zajtra drz!!! !!! !!!

inac som to tam prezila,horkotazko,lebo sliepky ked sa rozkecaju 😖 😖 😖 aaaale aspon jedlo stalo za to!

erickaa
9. okt 2010

@hiva @katkaajurko @mili78 @chlpacik
dobré ránko...teda ako komu.. 😖 Môžete 3 krát hádať ako mi ten test vyšiel...! Jedna palička jak vyšitá sama osamotená..hmmm
No tak nič, dneska sa od žiaľu asi opijem, aj aj zajtra pre istotu...bléééééééé

chlpacik
9. okt 2010

@katkaajurko len by ma zaujímalo, ktorý "môj" výrok mal úspech 😀 😀 😀 ... no Ty si ale zlá na tie Tvoje kolegyne, to sú také bosorky??? 🙂

@erickaa bolo by hlúpe povedať, že nevadí, lebo vadí ☹ , ale povedz si tak, že ide sa na ďalší pokus a potom ešte ďalší, až kým sa to nepodarí 😉 ...len sa veľmi neopíjaj, lebo Ťa len hlávka bude bolieť, tak s mierou 😉

katkaajurko
9. okt 2010

@erickaa eri no skoda :( ked to IUI ma taku mizernu uspesnot :((( ale neviem kolky si den po ovulacii...ak len desat-tak este dva dni sa da pockat ci sa to nezmeni..ale nerada toto pisem-pre mna to byvaju vzdy plane nadeje... ale sama viem-ze ten desiaty den este moc neznamena -aj ked 85% uz ukaze na extra citlivom teste.... ale ako pise chlpi - ide sa do dalsieho kola ! my to takto nenechame! je tak!? budeme bojovat hlava nehlava!

@chlpacik chlpi ten od Capka mal uspech 🙂 no moje kolegyne--specialne dve - baby uz tu aj vedia-hlavne hiva... to by si neverila-co tam ja mam za sliepky - to je skoda reci... naajlepsie by bolo vypadnu co najskor na matersku-no len skoda ze ta priroda strajkuje....

chlpacik
9. okt 2010

@katkaajurko 🙂 ...ono to máš tak, že všade sa nejaké tie "sliepky" nájdu 😀 ... len v poslednom čase sa rozmnožili, ako nejaký vírus 😀

katkaajurko
9. okt 2010

@chlpacik jo jo ja viem,ze sa najjdu vsade ...sak to...

chlpacik
9. okt 2010

No paráda, ten môj je poriadne nachladený, už ma začína bolieť hlava, ach jaaaj, muži 😒 ... mám na Vás ešte takú "trápnu"otázočku. Po styku s milým mám vždy pocit, že zo mňa všetko vytečie. Je to normálne?
A inak peknučký víkend všetkým, snáď tu ešte narzie niekto 🙂

samira1
9. okt 2010

@chlpacik, ahoj. aj ja mam taky pocit vzdy. Tiez neviem, ci to je normalne

chlpacik
9. okt 2010

@samira1 ahoj, ono vraj malé(potrebné množstvo)sa dostane kam má, ale by ma zaujímal názor aj iných báb, lebo mne sa to teda fakt nezdá 😅 ...

katkaajurko
10. okt 2010

@chlpacik neboj je to normalne 🙂 😉

chlpacik
10. okt 2010

@katkaajurko ešteže tak 😉 ...

hiva
autor
11. okt 2010

caute 😵 ....tak moje tehu priznaky uz trosku polavili.....asi to bolo fakt z tej konskej davky pregnylu 😀 😀 😀 ...uz len pockat 10 dni a uvidi sa......podla grafu to vyzera, ze sme sa celkom trafili, takze mozno by aj motyka mohla vystrelit 😀 😀 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/226b42

@chlpacik ....ono je normalne, ze to vytecie 😉.... ved musi, nie?.... co by to tam robilo tak dlho 😉 .....ale ja napriklad po sexiku este minimalne pol hodinu lezim, aby som dala sancu tym uspesnym bojovnikom doplavat co najdalej 😉 😀