Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

dlabinecka
10. nov 2010

@amarena A upřímně přeji, abys nezažila!!! 😉 Určitě budeš mít pohodovy porod a hlavně - bude to už brzy 😉

amarena
10. nov 2010

@dlabinecka, tak to dufam aj ja. Ked pises o tom, ze budem mat podovy porod, tak mi to pride ako sci fi. 😵
@hiva, no vidis, tak parada. Vsetko ide tak ako ma. Tesim sa. 😵 😵 😵
Aj ja uz cakam netrpezlivo na spravicky od @katkaajurko.

dlabinecka
10. nov 2010

@amarena To Ti věřím, ale neboj, vyjde to!!! Všem, co znám to vyšlo!!! Ale chápu, také jsem byla skeptická! ted už to bude všechno jen příjemné. Volala jse dr., co ted?

hiva
autor
10. nov 2010

@amarena diky 😉.... uz sa neviem dockat piatku 😵 😵 😵 ... to potom vyzera, ze embrijka mi budu vkaladat v stredu a do konca novembra budem vediet, ci budem tehula alebo nie 😵 😀

amarena
10. nov 2010

@dlabinecka, este som mu nevolala. Myslela som, ze este pockam 2-3 dni ci mrcha nepride sama.

amarena
10. nov 2010

@hiva, jeeeej 😵 . krasne sa to rozbehlo. Len tak dalej. 🙂

ninan2
10. nov 2010

@hiva no tak to je super, najma ako to vsetko ide rychlo... ja tiez budem do konca nov. vediet ci mi vysli tie moje vypocty s ovulaciou a sexom 😀

katkaajurko
10. nov 2010

ahojte tak som tu ...tak som aj soky trosku zazila

Valky sa najpr potesil tomu mojmu pondelkovemu hcg a potom mi robil ultrazvuk a teda dutinka v maternici je ale je este strasne malinka a nie je vidno,ci v nej nieco je 😔 takze ma to hrozne sklamalo a zostala som vystrasena 😔 mala priblizne okolo 5mm (ak to presne meral).... a povedal,ze uvidime o tyzden dalsi ultrazvuk,ze zatial pn nema vyznam,len sa mam setrit doma.... ze je este skoro a nemusi to vidiet.kedze cele je to take malicke ( ale podla netu vsade pisu ze dutinka ma mat okolo 10 mm - tak neviem ) 😔

ale tak som bezala ku krsnej na krv-ze ci teda hcg rastie - a je 4286! takze rastie ako ma-tak sa utesujem,ze ked toto rastie tak pekne ako maa - tak aj vnutri je vsetko tak ako ma 😔

ninan2
10. nov 2010

@katkaajurko ak je HCG dobre tak je urcite vsetko OK. Super ze je to v maternici, a zvysok sa da zistit az casom... A nemohla byt ovulka inokedy, neskor? Ak Ti nesedi ta velkost (2x menej je trochu dost nie?).

katkaajurko
10. nov 2010

@ninan2 neviem...a tych 10mm je len info z internetu-takze tazko povedat a tazko povedat-nakolko mm je ultrazvuk presny pri tak malych cislach...ale hcg rastie....

ninan2
10. nov 2010

@katkaajurko no to je pravda ze aj ten UTZ nemusi byt najpresnejsi... takze sa tym vobec nestresuj a uvidis buduci tyzden co a ako... Si teraz asi 5. tyzden?

amarena
10. nov 2010

@katkaajurko, no konecne si sa ozvala. hcg stale stupa, to znamena, ze v tej dutinke urcite nieco je. 🙂 Neboj sa. Kde si bola na tom ultrazvuku, v car, alebo u tvojho dr?

katkaajurko
10. nov 2010

@ninan2 podla ovulacie 4+3 alebo 4+4.... a vraj teda je vidno len gestacny vacok...tak hadam no.... z coho by rastlo hcg?? 😨 😅 😔

akoze doki povedal,ze sa nemam bat..aj mi dal dalsi duphaston a ze sa uvidi

hiva
autor
10. nov 2010

@katkaajurko ...katus....neboj......dutinka je tam, kde ma byt 😉....a to ze je trosku mensia to vobec nevadi 😉.....ved ani ty nie si nejaky velky clovek, tak ani dutinku nemozes mat velku, nie? 😉 ....spendlicek bude drobcek po mamine 😉 😵 😀

ale tak vazne.....fakt sa nemusis stresovat 😉...si predsa este len 20 DPO... normalne ti MS nemeska este ani len tyzden....zvycajne v takejto dobe baby este ani nevedia, ze su tehu 😉... a ako nina pisala, UTZV nemusi byt najpresnejsi 😉 ...pockas si este tyzden, a potom uvidis 😉 🙂

HCG krasne stupa a to je dolezite 😉...a dutinka bola a bola na spravnom mieste - to je tez podstatne 😉 😵 ...neboj, vsetko bude dobre 😉 🙂

ninan2
10. nov 2010

@katkaajurko jj, urcite by si to nemala az tak riesit, to HCG je super, ja mam v plane v pripade pozitivneho testu ist tam az tak na srdiecko, cize 7. tyzden, nech sa nestresujem zbytocne este aj cely mesiac dopredu ako ty teraz.... 🙂

katkaajurko
10. nov 2010

@amarena v care

katkaajurko
10. nov 2010

@hiva nooo ano aj ja som malicka no.... fakt je ten-ze je skoro....

amarena
10. nov 2010

@katkaajurko, viem, ze si nedockava, ale neboj, trpezlivost babatka prinasa. 🙂

hiva
autor
10. nov 2010

@katkaajurko ...katus...hlavu hore 😉.... skoda jedine tej PN-ky 😒 .... mohol ti ju aj tak dat 😠 ...a kedy ides na dalsi UTZV?....tiez v stredu? ...neboj....ta chrapunska kolegyna sa snad cez vikend konecne prelieci...no a do stredy to este nejak vydrzis 😉... alebo si daj na celu stredu "lekara" a bude to 😉

katkaajurko
10. nov 2010

@hiva ano ano uz ma babule tehule v inej teme ukludnili-oni mali tiez malu dutinku-ze to sedi na moje tt

hivus v stredu je sviatok-takze vo stvrtok rano idem na uzv

amarena
10. nov 2010

@hiva,
@katkaajurko,
veru, skoda tej Pn, ale na druhej strane, ked budes v robote, tak ti ten tyzden rychlejsie prejde, alebo nie? 😕

katkaajurko
10. nov 2010

@hiva hivus a na teba by som zabudla, SUPER ze uz pichas! super to vyslo! oddychnes si cez vikend a potom ET niekedy buduci tyzden,vsak? zoberies si aj volno?

katkaajurko
10. nov 2010

@amarena to ano.... to ma uz az tak nemrzi,hlavne nech sa spendlickovi dari dalej ...

hiva
autor
10. nov 2010

@katkaajurko jaj.....tu stredu som zabudla.... u nas v Östereichu to nie je sviatok ☹ ...ale tak tentokrat mi to nevadi 😵 😵 😵 ... lebo asi zrovna na stredu mi vyjde emriotranfer....ak pojde vsetko ako ma 😵 ....chceme predlzenu kultivaciu, co trva 5 dni....takze mi to vychadza na stredu 😅 😵

a volno zatial brat nebudem....ako v piatok isto, ale cez vikend to asi dobre vylezim, takze pondelok utorok pojdem isto do roboty 😵 .... no a ked bude transfer vv stredu, asi zostanem doma aj stvrtok a piatok, nech sa spendlik dobre uhniezdi 😉 😵

ale sak neboj....do stvrtku nejak vydrzis 😉....medzitym skus este v pondelok ku krsnej na krv, nech sa trosku skludnis a vo stvrtok budes viskat od radosti 😉 🙂

katkaajurko
10. nov 2010

@hiva tak som myslela,ze ci zostanes po ET doma par dni..ja by som zostala..... tak pekne vam to vychadza,tak tfuj tfuj tfuj nech to ide aj nadalej ako po masle

hiva
autor
10. nov 2010

@katkaajurko ...ked bude ET v stredu, zostanem doma aj stvrtok, piatok... a potom ten dalsi tyzden este uvidim 😉.... kazdopadne som so sefom dohodnuta, ze mozem robit aj z domu 😉....takze po ET to asi vyuzijem 😵

dufam, ze to bude ozaj pekne pokracovat 🙂 ...dne spicham sama pregnyl.....a potom nechcem vidiet injekcie minimalne 2 tyzdne 😀 😀 😀 (ak totiz budem tehu, asi zacnem pichat dalsie kvoli krvi 😖 ) 😵

amarena
10. nov 2010

@hiva, ake injekcie si budes pichat ked budes tehu? Na riedenie krvi? 😕

aduskatt
10. nov 2010

@erickaa u mna je to poraveze dlhotrvajuca tupa bolest......

hiva
autor
10. nov 2010

@amarena ... este neviem presne ake😉...ale hej, na riedenie krvi 😉....mam totiz potvrdenu vrodenu trombofiliu, i ked teda iba velmi slabu formu, ktora zatial asi ani nie je aktivna...ale gyndos mi odporucal injekcie....tak ked budem tehu, idem hned k nemu a uvidime 😉

amarena
10. nov 2010

@hiva a tu vrodenu trombofiliu ti zistili uz davno pradavno, alebo len teraz niekedy pri nejakom vysetreni?