Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

hiva
autor
10. nov 2010

@amarena tu mi zistili po tom, co som v january potratila v 10 tt 😉 ...podla histologie nebol dostatocne vyvinuty cievny system a tak ma gynekolog poslal na hematologiu 😉....resp. on mi pobral v nemocnici vzorky na toto vysetrenie a tam sa to ukazalo 😉...s tym ma potom poslal k hematologovi 😉....hematolog porobil svoje vysetrenia, a skonstatoval ze to u mna nie je aktivne, ci co to...a povedal, ze ten potrat asi nebol sposobeny z tohto dovodu.....no ale gyndos ma jedneho znameho hematologa, s ktorym to konzultoval a zhodli sa, ze radsej pichat injekcie, aby sa to nahodou nezopakovalo 😖

amarena
10. nov 2010

@hiva, tak potom si ich radsej davaj. istota je istota 🙂 Kto vie co vsetko este aj ja mam a ani o tom neviem. 😖

hiva
autor
10. nov 2010

@amarena no ved to je na tom vsetkom najhorsie....kopu veci sa u nas riesi az potom, co sa nieco nepodari, miesto toho, aby sa vsetko zistilo popredu 😒 ...hold, ale tak ej to asi vsade ☹

amarena
10. nov 2010

@hiva, presne, slak aby to trafil.

Poculi ste niekedy o prenatal vitamins? Vraj je to pre nas pri pco velmi vhode, ale u nas sa nepredavaju.

erickaa
10. nov 2010

@katkaajurko kati, nebojkaj, všetko bude dobré. Hcg máš krásne, to je hlavné teraz 😉 Čo by som ja dala za také hcg 😀 😀 😀
@hiva supééééer, tak už sa to blíži, za chvíľku máš po tom a pridáš sa ku katke 😀 Obidve si to veľmi zaslúžite.

Bože, kiežby bol november pre nás všetky taký úspešný 😔 😔 😔

mili78
10. nov 2010

ahojte babulky 😀 ....tak sa vam idem pochvalit...dnes sme boli odovzdat material 😀 ....moj zlatusik sa predsa len nato odhodlal....zajtra budu vysledky...tak teraz trosku trpnem...snad aspon on bude v poriadku, ked uz ja to mam cele dorafane 😖 ....som bola aj na UTZ...cysta nastastie praskla....ale vajko ziadne 😖 ....doky zavolal Valkymu a v pondelok tam idem...bojim bojim 😔 ....Kati prosim ta Valky je na tej Sulekovej? .....Som dnes zlatusikovi uvarila zato fajnu veceru aj puding 😀

govinda
10. nov 2010

juj, kočky moje zlaté 🙂 . Myslím na vás stále, ale nejako nemám čas sa sem dostavovať 😀 . Stále práca, v práci na net nemôžem, no a popoludní sem nejako nestíham, tak len takto večer, keď mám čas sem zaskočím 😉
Ale sľubujem, že sa budem snažiť sem chodiť častejšie 😉

hiva
autor
11. nov 2010

@erickaa ...no snad to nejak dopadne 😒 ...normalne ze uz bojim bojim 😅 😅 😅 ....vcera som pichla Pregnyl a zajtra rano nastupujem 😒 ...ale asi sa budem musiet dnes vypytat z roboty skor, lebo si mam do centra doniest nocnu koselu, a ja ziadnu nemam 😒 ....takze pojdem dnes este na nakupy 😀 😀 😀

@mili78 ... no super.....priatel ma nasu pochvalu 😉 ....drzim palce, aby boli vysledky OK 😉.... a gratulujem k zmiznutiu cysty 😉 😀 ...v pondelok sa drz 😉....a neboj, v centre sa o Vas dobre postaraju 😉 🙂 😵

@govinda ...no u mna je to naopak.....ja konikujem hlavne v robote 😀 😀 😀 ....ale tak budem rada, ak sem sem-tam skocis, a das vediet, co je nove a ako sa ti dari 😉 🙂 ... drz sa a nech tie lieky na stitku zaberu co najskor 😉 🙂

katkaajurko
11. nov 2010

@hiva hivus drz sa moja,posielam energiu ! 🙂 zajtra ti odoberu malych buducich spendlickov 😵 a uz bude len dobre! tfuj tfuj tfuj

@mili78 ano Valky je na sulekovej v Iscare

irsina83
11. nov 2010

@hiva drzim palce moja moc moc moc 😉
@katkaajurko a v ktorom tt si??? este raz gratulujem 🙂

katkaajurko
11. nov 2010

@irsina83 no zatial len malicky gestacny vacok bol v maternici -ale som cca 4tt+5d

irsina83
11. nov 2010

@katkaajurko superrr, asi si uplne tak rovnako ako moja svagrina, minuly piatok mala tiez malicky gestacny vacok 😀 super dalsie bambulko na ceste 🙂

hiva
autor
11. nov 2010

@irsina83
@katkaajurko

vdaka babule 😉 🙂 ....zajtra vecer budem informovat o vysledkoch 😉 😵

irsina83
11. nov 2010

@hiva ok. moja drzim palce a posielam energiu 😉 vsak ty si super a vsetko zmaknes 😉 a potom uz len tie dvojicky 😉

hiva
autor
11. nov 2010

@irsina83 dikes 😉....ale bola by to fakt prca, keby nam ozaj tie dvojicky vysli 😀 😀 😀

irsina83
11. nov 2010

@hiva jasne ze to budu dvojky, si pre ne stvorena 😀 uz som v napati a v ocakavani spolu s tebou 😉

erickaa
11. nov 2010

Dobré ránko tehula a čoskoro tehule 🙂
@mili78 gratulujéééém, tak už ste na najlepšej ceste k vytúženému cieľu. 😉 Valky je dobrý doktor, môžeš byť rada, že sa dostaneš priamo k nemu..veď aha na katku 😉
@hiva nočnú košeľu veru ani ja nemám. 🙂 Už za chvíľku to máš za sebou, budem zajtra netrpezlivo čakať na správy 🙂 😉

mili78
11. nov 2010

@hiva ....Hivus no poviem mu, ze ma od teba pochvalu...lebo mi to kazal sem napisat, ze sme boli...ze nie len to som sem pisala ked nechcel ist 😀 .... ale mi lepí, ze aké budu poobede vysledky....ten cas tak pomaly ideeeee

@katkaajurko .... Kati a si s nim spokojna? 😉 vlastne ty ho uz ani nepotrebujes

@erickaa ..... Erika dakujem 😉 vies co ma to stalo sil prehovorit ho 😉 urcite je pan Valky velky odbornik...ale ani on nedokaze robit zazraky ☹ no ved uvidime co povie

erickaa
11. nov 2010

@mili78 mili a k Valkymu idete na prvú konzultáciu obaja, či ideš sama? Neviem nakoľko podrobný spermiogram robí tvoj doktor, ale v centre urobia rozšírený a z toho prípadne budete múdrejší 🙂 Nebojkaj sa, všetko bude dobré 🙂

amarena
11. nov 2010

Ahojte 🙂 ,

@mili78, ked som prvy krat povedala mojmu mm o spermio, tak tiez sa netvaril nadsene, ale zatlacila som, ze tak ja idem na laparku pod celkovu anestezu a ty nechces ist na nebolestive neivazivne vysetrenie? Tak to zabralo a teraz je s tym ok. 😉 Budeme skusat a ak to nepojde, tak sa tomu nevyhne (som po laparke). Nech vam to dobre dopadne. 😵

@hiva, ty si uz tak blizko clielu, jeeeej. Tesim sa. 🙂 Ja ked som bola v nemocnici, tak som si doniesla pyzamo (nohavicove) a po operacii som sa zobudila v nocnej koseli co mi dali sestricky, asi je lepsia, neviem. 😵

@erickaa, ty ides zajtra na krv?

erickaa
11. nov 2010

@amarena no áno, zajtra krv, poobede výsledok 😔 😔 😔
a vy ste teda na tom spermio ešte neboli? To je škoda, aspoň by ste si boli na 100% istí, že neskúšate zbytočne teraz, keď je najväčšia šanca na otehu.. či? 😕

hiva
autor
11. nov 2010

@erickaa ...jaj....ja som aj zabudla, ze ty mas zajtra krf......tak dufam, ze zajtrajsom bude velmi priaznivy pre nas obe 😉 😵 ....drzim paste 😉

amarena
11. nov 2010

@erickaa, nie este sme neboli. 😔 Zatial nechodime do caru. Myslis, ze na to spermio ho moze poslat aj moj dr, alebo je to mozne len v tom care?
Tak zajtra mate vysledok, bude to pozitivne, uvidis. Ty si tusim vydrzala a test si si nerobila, ze? Ja si myslim, ze zajtra ti zavolaju, ze hcg vysoke, ti si spravis test, kde budu // a odlozis si ho na pamiatku. 😵

ninan2
11. nov 2010

@amarena spermio sa myslim robi iba v CARe, a mozete tam ist kludne bez odporucania gynekologa, staci sa tam iba objednat, aspon mne tak doktor povedal, ze to aj nebude lacnejsie ked nas tam posle on...

mili78
11. nov 2010

@erickaa .... Eri zatial je to tak, ze ideme spolu...uvidime co mi povie v pondelok rano....musim byt k nemu cely vikend mila, aby si to nerozmyslel 😀 nestras, ze aj tam bude musiet odovzdat material....no tak to som zvedava co nato povie...radsej mu to ani nepoviem 😀
@amarena ...u nas to bolo velmi bolestive a slzave prosenie....ale nakoniec sa mi to predsa len podarilo 😀 .... o pol druhej mam volat o vysledok....mi lepí, ze ako to dopadne ☹ dufam, ze aspon on je v poriadku

erickaa
11. nov 2010

@mili78 mili, tak ako prvé urobia jemu spermiogram, bez toho by sa s vami ani nebavili 🙂 Ale nehovor mu to 🙂 Však keď mu doktor nakáže, že má isť do onej miestnosti, tak hádam neutečie. Lebo predpokladám, že ten spermio od tvojho doktora im stačiť nebude, oni si vždy robia svoje vyšetrenia a potom porovnávajú 😀 A výsledky tam máte do hodiny, takže žiadne čakanie aspoň 😉
@amarena juj kiežby to bolo tak, ako vravíš..ani nevieš ako si to prajem.. Ale človek mieni.... Nemám radšej extra očakávania, aby som nebola sklamaná. Ja už som sa aj objednala na konzultáciu na budúci týždeň, že čo ideme robiť ďalej... 😔 😔 😔

erickaa
11. nov 2010

@hiva ja tiež dúfam, že piatok bude pre nás čo najviac priaznivý 😅 😅 😅 Ale bobky mám riadne...

ninan2
11. nov 2010

@erickaa pokial ide o to spermio, tak to este chapem, ale na laparoskopiu opat posielat nebudu, najma keby bola vykonana iba par mesiacov predtym ze?

erickaa
11. nov 2010

@ninan2 niééé, to určite nie 🙂 Ja som napríklad ešte nebola, a ani mi to nespomínali. Najprv skúšame takto a počítame s tým, že až na tie anovuláky je všetko v poriadku. 😅 😕

ninan2
11. nov 2010

@erickaa nie? Zauijimave. Lebo co som citala je to jedno z prvych vysetreni v CARe. A ako to teraz skusate, beries uz aj nejake hormony? (Uz sa mi pletie kto vsetko tu co berie 🙂 )