Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

aduskatt
4. dec 2010

@ondre no, este nikde nie je napisane, ze nebudem musiet, mozno nezaberie ta konzerva........

ondre
4. dec 2010

@aduskatt nemozez mysliet hned na to zle. musisi dufat, ved tu mas nadherneho synceka a bez pomoci lekarou. takze je mozne ze len trosko potrebujes pomoc od lekarou. mysli pozitivne,nie ako ja pesymista.ked ti povedal docent ze netreba skocit hned na IVFcko,to je uz dobra sprava, ci nieeeeeeeeeeee? 😎

aduskatt
4. dec 2010

@ondre to jednoznacne ano, nie som pesimista, skor beriem do uvahy, ze stat sa moze vselico.nechcem sa upinat len na to najlepsie a potom byt sklamana a nastvana

ondre
4. dec 2010

@aduskatt ok. tak zatial a v pondelok sa drzkaj. daj vediet ako sa rozhodne docent.budem koncit,rano ma caka davka,aby som to nepresvihla. Pa 🙂

aduskatt
4. dec 2010

@ondre dobru noc, ozvem sa, aj ty sa ozvi, co nove 🙂

gretta
5. dec 2010

@chlpacik Ne nechodí. ☹ Poslední menzes jsem měla 15.11. - 19.11.2010. Další menstruaci bych měla očekávat kolem 13.12.2010, ale nevěřím, že příjde.. S přítelem jsme se opravdu snažili v den mých " možných" plodných dnech, takže si určitě nějakou naději v sobě ututlám, ale snažím se být imuní a nebýt v těchto věcech najivní, že by to mohlo vyjít. 😢 Jednou to příjde, chce to trpělivost... 🙂

chlpacik
6. dec 2010

ahojte babule. Takze vysledok mojej folikulometrii znie: ze na 9DC mi folikul nenarastol, ostal 0,84mm ☹ , ovulacia u mna neprebieha... paradoxom je, ze uzivam metformin aby boli kramy, neprisli az vyvolavackou - menzes trval 6-7dni, silnejsie krvacanie(asi metformin ucinkoval), nasledne nato som uzivala lieky nato aby som uz nekrvacala(vit.K). No chapete to??? Ja uz som z toho systemu uplne zufala.
A ked mi zenska naznacila, ze ona uz nevie co... ze jedine do centra...
takze toto mam nove ja, @slivocka kde sme sa bavili o centre v KE??? dakujem

amarena
6. dec 2010

Ahojte, pekneho Mikulasa. 🙂
@chlpacik, no tak pekne teda. Pre teba asi bude fakt najlepsie ist do centra, ta tvoja doktorka.....no neviem, aj tak si ju mala v plane vymenit, nie?

ninan2
6. dec 2010

@chlpacik Ahoj, a nemoze byt ze mavas ovulku az neskorsie? Nemavas dlhsie cykly? V CAre Ti urcite pomozu, urcite viac ako Tvoja doktorka... takze sa tam co najskor objednaj 😉

erickaa
6. dec 2010

Čaute baby..tak už máme po víkende 😒 Ale to ubehlo...
Tak, ja som si v nedeľu ráno robila ten sakramentský test a jasné, že vyšla iba jedna palica jak vyšitá 😝 Ale iné som ani nečakala, keďže šťastie pre tento rok som si už vyčerpala. 😀 Priateľ ma úplne nečakane v sobotu ráno zobudil s tým, že mi navliekol prstienok na ruku a opýtal sa ma, či si ho vezmem. 😵 😵 😵 Kebyže neležim, asi aj odpadnem 😀 😀 😀

mili78
6. dec 2010

caute babulky 😉

@chlpacik ...Chlpi veru chod ty len do toho CARu, to bude asi najlepsie riesenie

@erickaa ... Eri jéééj blahozelam 😀 tak uz len to babulo v novom roku 😅 ja cakam kazdym dnom telefonat z CARu, ze je ziadost schvalena...teda dufam, ze ju schvalia

ninan2
6. dec 2010

@erickaa Ahoj, no este nie je nic stratene, testovala si velmi skoro... a k tomu zasnubeniu blahozelam, to je super! 🙂

ninan2
6. dec 2010

@mili78 Cauko... nj, dufam ze Ti to schvalia, daj potom vediet 🙂

erickaa
6. dec 2010

@mili78 @ninan2 ďakujem vám.. 😉 Teraz som taká šťastná, že ma ani prípadný neúspech nerozhodí 😀 Aspoň istý čas budem mať myšlienky inde a oddýchnem si od "robenia detí" 😀

ninan2
6. dec 2010

@erickaa no kazdopadne este to aj tak moze dopadnut dobre, pockaj par dni 🙂 A si teda aj snowboardovala? Ako bolo? A sneh bol OK, a nebolo vela ludi?

erickaa
6. dec 2010

@ninan2 na svahu sme neboli vôbec..bolo aj dosť ľudí, lebo zatiaľ je spustená iba jedna časť strediska. Ale bolo fantasticky, vyzeralo to tam ako v rozprávke o mrázikovi. Všetko biele a do toho svietilo slniečko..no úúžasnéé 🙂 Tento víkend možno pôjdem znova 😉
Ešte urobím test v stredu...v piatok mám ísť na krv, ale asi ani nepôjdem. Však výsledok už budem aj tak vedieť 😝 Kašlem už na to! 😠

ninan2
6. dec 2010

@erickaa a to ste sa tam teda len tak prechadzali, mensie tury? Priroda v zime je naozaj krasna... nebola tam kosa? Tu bolo vcera cez den asi -10 C 😀

mili78
6. dec 2010

@ninan2 ... urcite dam vediet Ninka 🙂 a ty ako? uz su aj nejake tehu priznaky? 😉

@erickaa .... Eri tak teraz sa zacni sustredit na pripravu svadby 🙂

ninan2
6. dec 2010

@mili78 nie, praveze mi takmer nic nie je, az mi je to divne... hadam bude vsetko OK, doktora mam vo stvrtok poobede, dam potom vediet 🙂

erickaa
6. dec 2010

@ninan2 prechádzali sme sa, mali sme tam aj známych, tak sme sa s nimi stretávali, guľovali sme sa so psom..no a samozrejme sme tam mali aj povinnosti..boli sme kúpiť umývačku riadu a potom sme ju tam montovali a tak celkovo sme robili predsilvestrovské prípravy. A nakoniec sme v nedeľu s tými známymi oslavovali naše zasnúbenie, tak sme išli domov až dnes ráno. 🙂 V sobotu tam bolo asi -11, ale v nedeľu už "iba" -4. Bola inverzia, takže na horách bolo teplejšie ako napríklad v BB, tam bolo tiež -10. 🙂
@mili78 už sa sústreďujem, už googlim 😀 😀 😀

hiva
autor
6. dec 2010

@erickaa ...ahoj......gratulujem 😵 😵 😵 ....i ked dvojnasobna gratulacia by bola lepsia, ale nevadi 😉 😵 .... este nie je nic stratene 😉 😵 ....a uz ste sa aj bavili, kedy asi svadba??? ...ak by si chcela, to moje fotenie plati aj na svadby 😉 😀 😀 😀

erickaa
6. dec 2010

@hiva hivuš..ahoooooj 🙂 ďakujem a píšem si ťa do svadobného pred-zoznamu, ako fotografa 😉 Ešte sme nad tým až tak nerozmýšľali, najprv sme to chceli odložiť až na to ďalšie leto, čiže 2012. Ale potom nám to známy vyhodili z hlavy, že na čo budeme čakať 😕 Ale mne sa to zdá ešte skoro toto leto 😀 Tak ja nevííím vlastne ako to spravíme 😀 😕 😕 😕
A ako sa máš ináč? Som na teba často myslela... 😉

hiva
autor
6. dec 2010

@erickaa 🙂... no super....neuveris, ale na buduce leto mam diar este prazdny 😀 😀 😀 ....takze ak budes vediet datum, kludne sa ozvi 😉 😵

ja som teraz v takom nejakom stadiu, ze sa mi nic nechce riesit....v robote sme mali teraz strasne fofry....este tento tyzden je hodne nabity, a potom uz zacnem pomaly relaxovat 😀 ....nejak som sa teraz zazrala do roboty a mimino sa mi nechce riesit 🙂 ...do konca roku dam tomu pokoj....dokonca aj rozmyslam, ze ani BT merat nebudem, a to je u mna co povedat 😀 😀 😀 ...i ked teda neviem, ci to zvladnem.... dnes som si opat zaplatila VIP clenske na fertility 😀 😀 😀

lyzovacku uz mame dohodnutu, uz ju len vyplatit a koncom januara ficime 😵 ...snad dovtedy bude este sneh 😀 😀 😀

erickaa
6. dec 2010

@hiva Ja to vidím najskôr na nejaký september - október. 🙂 Ja totiž milujem jeseň a opadané lístie a tak.. Tak si to tam predbežne napíš 😀 😀 😀

Ja zasa plánujem od budúceho cyklu merať, tak si to môžem značiť do tvojho grafu, keďže ja nemám zaplatené nič..zatiaľ 😀 😀 😀 Ja tiež momentálne kašlem na všetko, skúsim dokonca tento cyklus aj úplne bez duphastonu, že čo na to povie moje telo 😕 Potrebujem trošku prečistiť telo od hormónov, lebo mám pocit, že to ide so mnou dole kopcom 😝

Júúj lyžovačka bude super, ja sa tiež teším na svah najbližšie, teraz som sa ešte bála 😅

chlpacik
6. dec 2010

@amarena awooj, ano chcela som, len som ostala velmi sklamana, ze v podstate nic nenarastol folikul od piatka :((((, keby som aspon menzes mala sama, ovulku, tak dufam, ale takto??? som z toho strasne na dne... 😖

@ninan2 ano mavam dlhe cykly, resp. ja ich ani nemam, len vyvolavackami, takze musim do centra....

@hiva ja by som potrebovala, ak by sme zjednali dobru cenu... ale fakt ako teraz. Neviem kedy bude svadba, rok 2011 určite. Povodne mala byt uz v aprily, ale... udialo sa nieco, a momentalne nemam chut riesit veci okolo svadby :(((
Ja budem mat len do 20ludi.
@erickaa gratulujeeeeeeeeeeeeeem...

ondre
6. dec 2010

@aduskatt Ahojko. No ako si dneska dopadla? ja uz mam papiere takze stvrtok idem na OPU,len sa bojim lebo mam priebeh na hyperstimulku.

amarena
6. dec 2010

@erickaa, velka gratulacia. 😵 Vobec si to necakala? To je super a takto sa aj odputas od vsetkeho.

@chlpacik, 😔 chapem ta. Ja tiez este neviem ako to bude so mnou. Min. mesiac mi sice prisla mrcha (bez liekov), ale ktovie ako to bude dalej...Neboj, v tom centre sa o teba urcite lepsie postaraju.

@hiva, no ahoj hivus. Som rada, ze si sa ukazala. 🙂 Je fajn, ze to takto beries, a ak sa ti to nechce riesit, tak to netreba silit. Predstav si, ze ja tu BT stale nemeriam, bola som aj dost rozlietana, zmena prostredia a teda aj ina hodina vstavania, takze to nemalo vyznam. Neviem kedy sa k tomu meraniu dopracujem. 😀

@ninan2, vo stvrtok od teba netrpezlivo cakame pozitivne spravicky. 😉
@mili78, tak vidim, ze uz si sa rozhodla, to je dobre. 🙂

ninan2
6. dec 2010

@amarena Ahoj, jasne 🙂 A ty ako, vsetko po starom?

amarena
6. dec 2010

@ninan2, ano, ja som od dnes sama do 20.12 alebo az do 23.12, takze tento mesiac sa urcite nic konat nebude. Mozno budem musiet ist na kontrolu k dr, ale to je asi tak vsetko.

chlpacik
6. dec 2010

@amarena no ked musim, tak musim 🙂))