Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

amarena
6. dec 2010

@chlpacik, no ked si bojovnicka, tak si bojovnicka. 🙂

ninan2
6. dec 2010

@amarena aha jasne, no tak mas aspon taky mensi oddych od vsetkeho a nacerpas sily na dalsi mesiac 😉

amarena
6. dec 2010

@ninan2, dufam, ak aj v januari nahodou nebudem v tie prave dni zase sama, no snad nie. 😉

ninan2
6. dec 2010

@amarena tak to snad naozaj nie, to by bola skoda...

amarena
6. dec 2010

@ninan2, veru, aj na januar tam ma sluzobku aj ked len asi na 4 dni, ale aj to staci. Dufam, ze to nebude prave vtedy.

ninan2
6. dec 2010

@amarena bud optimistka, hadam nebudete mat tolko smoly 🙂

amarena
6. dec 2010

@ninan2, budem sa snazit. 😵

aduskatt
6. dec 2010

@ondre no, znova nic nebolo vidno, idem znova 17eho......je mozne, ze mi nedozrievaju vajicka...takze 17eho asi clostil znova a k tomu estrogen asi.........nechce hned IVF, ale povedal, ze keby sme nemali uz dieta, tak jednoznacne skumavka..tak asi skusim liecbu do leta a ak nezaberie, tak iVF

slivocka
7. dec 2010

@erickaa jeeej blahoželám 😵 to je krásne 🙂 Ja dnes tiež / ako vyšitá 😀 tak pokračujeme dalej, už sa usmievam lebo rano som si dobre poplakala ale čo už , život ide dalej 😉

mili78
7. dec 2010

@amarena ...Ami no tak na 99% som rozhodnutá 😕 uvidim co spravim v den, ked mi to zavolaju 🙂

chlpacik
7. dec 2010

@slivocka ahojky, takže ja v januari smerujem do centra 🙂

slivocka
7. dec 2010

@chlpacik super rozhodnutie, tak ti držim palce 😉 ideš do SPLNu?

chlpacik
7. dec 2010

@slivocka neviem sa rozhodnut ci tam, alebo k Hermanovi, este si prestudujem, a pripadne mi poradi lekarka ...

ondre
7. dec 2010

@aduskatt ja tomu verim ze to vide,len musis tomu verit.ked budes na to mysliet pozitivne mozog posle signal vajkam a ony saznu fungovat. no ty len zacinas pomalicky,urcite to bude dobre.

deb
7. dec 2010

Ahojte.Odkedy som bola na drillingu vaječníkov, mám neustále bolesti vo vaječníkoch už pomaly rok aj mimo menštruácie. Môj gynekológ tvrdí, že sa s tým nedá nič robiť. To mám žiť s bolesťami? Je na tom niekto podobne?

aduskatt
7. dec 2010

@ondre no, len aby to newbolo pomaly a dlho, xixi....

ondre
7. dec 2010

@aduskatt hmmmmmmmmmmmmm.to urcite nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😠 .urcite je to lepsie ked to dlhsie trva, ako keby to bolo urychlene. podla mna

ondre
7. dec 2010

@aduskatt a zabudla som. nechodis rano s drobcom cez druzbu do skoly.

aduskatt
7. dec 2010

@ondre chodim🙂kazde rano

aduskatt
7. dec 2010

@ondre no jasne, nech to je dlhsie, ale aj mne uteklaju roky🙂aj mm....a aj kvoli robote a synoviby sa mi hodilo byt teraz doma

erickaa
8. dec 2010

Čaute baby, tak aj dnes som si robila testík na 12 dpo a ništ 😖 Ani duch, len bielo biele všetko biele a JEDNA ružová k tomu.. 😝 Už ma to nebavííí...
A ináč ako sa máte? Ja mám teraz momentálne dilemu...normálne rozmýšľam, že by som si dala svadbu v zime..teda, budúcu zimu. 😀 @hiva ty si mala svadbu tuším v zime, že? Aké to bolo? 😀 😀 😀

hiva
autor
8. dec 2010

@erickaa svadbu v zime mozem len a len odporucit 🙂....ziadne problemy so zakuskami a tortami, ci sa pokazia alebo nie.....proste ich prasknes na balkon a hotovo....rovnako aj vinko pekne vychladene 🙂 ....jediny problem je, ze v kostole alebo na urade moze byt trosku zima, ale tak tych 20 - 30 minut sa da prezit 🙂...a zbytok svadby je aj tak vnutri, kde pri tanci je tak ci tak horuco 😵 😵 😵 ... a my sme mali svadbu v polke februara a nakoniec bola tepltota cca 10 stupnov, takze pohoda 🙂 ...vydavat sa este raz, mam svadbu znovu v zime 🙂

erickaa
8. dec 2010

@hiva svadba v zime má veľa pozitív..hlavne nie sú vyťažení fotografi, dj-i, aj šaty sú všetky k dispozícii..takže veľmi nad tým uvažujem.. mám chuť na niečo netradičné a začínam teda rovno s termínom 😉 ešte vymyslieť nejaké netradičné miesto 😀 😀 😀 Či už v BA alebo na horách???

hiva
autor
8. dec 2010

@erickaa ...presne ako pises.....v zime je vsetko jednoduchsie 😉 ...akurat moze byt trosku problem s miestnostou, lebo v tom case byvaju fasiangy, plesy a zabavy.... a potom ide post a ak by ste chceli svadbu v kostole, asi to nepojde ☹ ....ale vsetky ostatne sluzby su jednoduchsie.....presne ako si pisala 😉 🙂

inak na horach by to bolo skvele.... aj my sme tak chceli, ale nakoniec sme to nechali tak, lebo trepat celu rodinu niekde by bolo az moc....a ja som chcela tradicnu a velku svadbu......ale tak hory sme si nechali na svadobnu cestu 😵 😵 😵

ninan2
8. dec 2010

@erickaa Ahoj, tak to s tym testom mi je luto... Ale nestracaj nadej, urcite tam v blizkej dobe budes mat palicky 2 🙂
Inak svadba v zime mi pride fajn, je to originalne. A chcete nejaku velku? Ja ak by som robila, tak max pre 20 ludi 😀

erickaa
8. dec 2010

@hiva my kostol určite nie, tak zrejme to bude nejaký úrad, keďže exteriér neprichádza do úvahy v zime 😀 😀 😀 Vidíš, to mi vôbec nenapadlo, že budú plesy 😕 U nás je to tak, že polovica rodiny je z BA a druhá polovica zo stredného slovenska..tak by sme to urobili niekde na "pol ceste". 😀
@ninan2ja som chcela mini svadbu tiež, ale ten môj mi to vyhodil z hlavy.. 😕 Včera sme to predbežne počítali..tak asi okolo 70 ľudí. 😲 Hlavne on má veľmi početnú rodinu, ja skôr naopak..

ninan2
8. dec 2010

@erickaa no, celkom dost... ja som tiez z mensej rodiny, frajer z trochu vacsej, ale stale v norme 🙂 Hlavne my by sme chceli pozvat fakt len najblizsich a iba par spolocnych kamaratov, lebo nemame rady velke oficialne akcie.

erickaa
8. dec 2010

@ninan2 ináč, to sa ani nezdá..to sa rýchlo nazbiera..my máme tiež iba najbližšiu rodinu, žiadni bratranci z tretieho kolena a podobne. A aj tých kamarátov sa nazbiera veľa, lebo by si mala pozvať všetkých, ktorí pozvali teba na svadbu..a tých už máme tiež dosť. A bum, zrazu je z toho dosť veľká svadba, ani nevieš ako 😲

chlpacik
8. dec 2010

@erickaa aj ja preferujem svadbu v zime, al. jesen. Krasne opadane listy, krasne fotecky by boli... Ja vsak v zime svadbu nemozem, lebo ako vies, my mame obaja narodky v zime(23,24.12) a chcem aby to bolo vynimočné, a nespajalo sa to so vsetkym, takže byť na mieste inej, tak sa rozhodnem tiež tak... 😉

ninan2
8. dec 2010

@chlpacik Ahoj, tak to mate vtipne, obaja na Vianoce!