Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

hiva
autor
11. mar 2011

@katkaajurko ..no jo....to je fakt....necham to na osud 🙂 .... snad nebude osud prilis ironicky 😀 😀 😀

chlpacik
11. mar 2011

@katkaajurko Samko je nadherneeeeeee, moje vysnivane, aj ked uz velmi casto sa opakujuce meno, stale ma drzi. Krasne meno 😵 😵 😵

@hiva Hivuš neriskuj nic, obetovala si prilis, tak opatrne ! Chceme Ti len najlepsie 😉 😵 a vysledok pre taketo ocka 😵 😵 😵

katkaajurko
11. mar 2011

@chlpacik Samko bol nas najhorucejsi favorit po Adamkovi - lenze ked sme to niekomu povedali-tak hlavne muzi reagovali : "Samo" ? to je super meno" - a ked som pocula to Samo mi to vadilo.... a to je velke riziko-ze vsetky deti a cudzi mimo rodiny mu nebudu hovorit Samko ani Samino a uz vobec nie Samuel ale pproste "samo" a to je skratka ktora sa mi nepaci-takze preto teraz vyhrava zas Adamko... aj ked tu je nevyhoda-ze ma meniny na stedry den...takze zvazujeme-zvazujeme a rozhodneme sa asi tesne na konci 🙂 co uz - ked ine mena sa nam nepacili :D

chlpacik
11. mar 2011

@katkaajurko ako narodena na Vianoce Ta prosim nerobte mu to 😀 😀 😀

katkaajurko
11. mar 2011

@chlpacik ale meniny su neni taky sviatok ako narodky...a vo svete skoro nikto meniny neoslavuje zas...len v cr a sr 😀 ved my by sme mu to vzdy vynahradili - 26teho by bol len jeho den s tortou a vsetkym co k tomu patri....

hiva
autor
11. mar 2011

@katkaajurko ...podla mna je to tiez v pohode na Vianoce... ja mam meniny 28-ho decembra a nikdy to nebol velky problem 😉... a narodky mam na MDZ a tiez nie je problem... i ked teda ako malej my vadilo, ze na moje narodky aj tak oslavuju vsetky zeny....ale casom sa na to zvykne 😉.... takze ja by som sa tym netrapila 😉... koniec koncov tiez chcem mat druhu dceru Nadu, a ta ma meniny 23-ho decembra 😉 😀

katkaajurko
11. mar 2011

@hiva 🙂

irsina83
11. mar 2011

@katkaajurko moja svagrina ma narodeniny 25.decembra a my sa snazime kyticu kupit po predu a darcek jej davame toho 25teho. vsetko zalezi od toho ako to dietatku vysvetlis, tak a tu mas darcek k meninam ktory mu date rano a vecer zas darceky pod stromcekom. ono moze na tom byt najhorsie to ze kamarati si nespomenu lebo kezdy je ohureny z Vianoc 😉 mojej kamaratke Eve sa to stalo tento rok, nedostala ani jednu sms k meninam a priznam sa ze na stredry vecer som ozaj nepremyslala ci ma niekto meniny 😅

chlpacik
11. mar 2011

@katkaajurko no teoreticky to je fakt, takze Adam sa tiež da 😉 , ale nepaci sa mi, ze ludia zabudaju na narodky, napisu na sviatok Vianoc,ale zabudnu poniektorí ze mam aj narodky. Aj ked je to krasny datum, a vies aj moj je 23:12., takže je to minimalne take cudne 😀 ale meniny sa tak neslavia,takze pohoda
takze ostavaju len tieto dve alternativy? Velka skoda,ze Samka=Samo, a nie tak pekne Samko,SAMUEL 😉

@hiva že druhu dceru Nadezdu, no najprv sa dopracujme k prvej 😀

leeena_4
11. mar 2011

Ahoj holky mám na vás takovou choulostivou otázkou, ale nemám se kde zeptat ☹. Stalo se vám někdy, že při menstruaci z vás odcházely velké kusy čehosi bílého? cca 3 cm dlouhého? Omlouvám se, pokud je vám ta otázka nepříjemná.

katka.gzd
11. mar 2011

@irsina83 ja mam meniny 25.novembra, narodeniny 3.decembra a potom su hned vianoce a teda minimalne o narodky som nikdy ukratena nebola...hold meniny sa zviezli vzdy popri narodkach a to ma vzdy mrzelo ako dieta...
a moja buduca svokrusa je Eva a oni su proste vsetci vycviceni ze pre nu sa treba s darcekom nachystat aj doobedu a basta....jej manzel je Stefan, takze sa cez sviatky tiez nesmie opomenut...a ich prve vnuca sa vola Adam, tak sa babka teraz musi na stedry den o meniny podelit aj s nim 😀 ale vsetko sa zvlada a nikto nieje ukrateny...cele je to o tom ako si to clovek zariadi.....

hiva
autor
11. mar 2011

@chlpacik ...nie Nadezdu.....Nadu 😉... Nadezdu by som nedala nikdy v zivote 😀 😀 😀 ... to vies, ja chcem mat 5 deti a mam uz vsetky varianty mien naplanovane 😉 😀 😀 😀 ... aby nas potom nic nezaskocilo 😀 😀 😀

@leeena_4 ...dlhe biele?... nikdy... zo mna idu skor take vacsie kusy, ale vzdy cervene, krvave 😉 ... a neboj, neni to neprijemne 😉 🙂 ... na to tu to forum je... z oci do oci by som sa neodvazila opytat sa nikoho, ale tu vo fore riesime uz aj tak dost intimne veci, takze je to v pohode 😉

katka.gzd
11. mar 2011

@leeena_4 nestalo (ja mam tiez len tie cervene krvave ako hiva), ale ja predpokladam, ze to budu kusy sliznice co sa ti stihla vytvorit pocas toho predlzeneho cyklu co si mala kvoli dorastaniu foliku....ja by som sa kvoli tomu zbytocne nestresovala.....alebo teda ked ti to neda spat tak si zavolaj svojmu dokimu nech si kludnejsia

hiva
autor
11. mar 2011

moja svokra je tiez 23-teho decembra, a nikdy nebol problem 🙂 ...ako kamosku mam Evu a teda tiez si malokedy spomeniem poslat jej SMSku na meniny, ale to plati aj o ostatnych kamoskach, nech maju meniny kedykolvek 😀 😀 😀 ... dolezite je, ze najblizsi NIKDY nezabudnu 😉 🙂

leeena_4
11. mar 2011

@hiva uf děkuju, já si neumím přiznat, že bych se na to ptala jinde, než tady. Děkuju. jojo, je to bílé, ne krvavé, jako sliznice a taky mnohem pevnější.
@katka.gzd za týden tam jdu, tak když by mi to nedalo spát, tak mu zavolám do té doby.
No když jsem to viděla prvně, tak jsem se fakt vyděsila, nemohlo to být to neprasklé vajíčko, které mělo 31DC 20mm a neprasklo?

katka.gzd
11. mar 2011

@leeena_4 dlhe 3cm a biele...to by som si ako neprasknute vajicko nepredstavila....ja by som si fakt myslela ze to je nadmerny povrch tej sliznice v maternici kvoli tomu ze si mala ten cyklus predlzovany...neviem si predstavit co ine by to mohlo byt.....a ked ta nic neboli.....neplasila by som sa zbytocne.....

leeena_4
11. mar 2011

@katka.gzd oká, tak já budu žít v tom, že to je sliznice. Neplaším, nijak zvlášť mě to netrápí, ale bylo mi to fakt divné a čuměla jsem na to jako blázen. ale za týden jdu na průchodnost, tak kdyby něco, určitě to uvidí. Dneska jsem byla na krvi na HP a na základní imuno, tak moc doufám, že to bude v pořádku. Tedy až na HP související s PCO, tam něco bude určitě

katkaajurko
11. mar 2011

@leeena_4 zaujimave,ze je to biele-ze to nezafarbi krv 😨 😨 biele som nemala ale znie to ako sliznica...nepraknute vajicko by sa nevyplavilo ale zvrastilo a prasknute je take malicke - ze by ho nebolo vidno.....

leeena_4
11. mar 2011

@katkaajurko no s tou krví je to druhá věc - já mám strašně slabounkou chemickou mentsruaci. Včera jsem začala krvácet, šly i ty cucky a od večera do dnešního poledne čisto, teď zas trošku čistá krev. Tak možná že je to sliznice, ale kvůli slabému krvácení není červená...

chlpacik
11. mar 2011

@hiva Ty sa nezdas, celú futbalovu 11ku : 😀
Pekny vikendik vsem....

chlpacik
11. mar 2011

Ja MENZES NEMAM VOBEC, ALE BIELE? TO SOM ESTE NEPOCULA. 😕

leeena_4
11. mar 2011

@chlpacik já o tom taky nikdy neslyšela. Já musím mít vždycky něco extra. Nemám zavolat mudrovi? co byste dělaly vy?

katkaajurko
11. mar 2011

@leeena_4 ja by som spytala doktora..za opytanie nic nedas - aj ked si nemyslim,ze by to bolo nieco zle..ale spytala by som sa

chlpacik
11. mar 2011

@leeena_4 no podla mna naskor tiez sliznica by to mohla byt, ale tak aby si bola pokojnejsia, tak asi by som zavolala, 3cm biele kusy, neznie to dobre, skus, ze co nato doky

irsina83
11. mar 2011

@katka.gzd to ano , v rodine sa to da, to je jasne ze nevynechaju clena rodiny ale ja som pisala o priateloch v neskorsom veku 😉

irsina83
11. mar 2011

@hiva cica co to tu citam 😉 kedy mas dostat ms??? no ja som vo february nemala ms, zas sa to poondilo 😠 vsak uvidim ako marec a potom sup k lekarovi. 🙂

chlpacik
11. mar 2011

Si potom prosim info, co to bolo a cim sposobene, vcera som objednala svojho k urologovi kvoli tej leukosperme a infekcii,ci zapalu ci co to mame,tak az 21veho mal volny termin, musim s nim zacat lieky uzivat,aby chudatko neabstinoval mesiac 😀 😀 😀 ,ale poviem Vám že sa zdraha toho vyšetrenia ako čert svatenej vody. Uz vidim, ze s nim budem musiet ist 🙂

leeena_4
11. mar 2011

děkuju holky, já mu brnknu, pro klid duše. díky za rady 🙂

leeena_4
11. mar 2011

@chlpacik myslíš na spermiogram budeš muset s ním? Ona se vzpouzí většina chlapů a ti co to nedávají najevo si to aspoň myslí 😀

hiva
autor
11. mar 2011

@leeena_4 ... zavolaj a opytaj sa... podla mne je sliznica cervena, a nie biela 😒 ... ale neboj, nic vazne to isto nebude... .ale zo zvedavosti by som doktorovi tiez volala 😉 🙂 ...daj potom vediet, cona to povedal 😉 🙂

@chlpacik ....futbalovu jedenastku isto nie....ale take jedno volejbalove druztsvo by nebolo zle 😀 ... ale tak neboj, to neplanujem vsetky svoje.... svoje urcite minimalne 3, ale 5 asi nie 😉.... to skor rozmyslame, ze by sme potom este nejake adaptovali 🙂 ...velky dom, tak ho treba naplnit, nie? 😀 😀 😀 ..ale tak myslim, ze po prvom porode to isto prehodnotime.... abudeme radi, ak budu aspon 2 🙂

@irsina83 ....neboj, este mi nemeska.... .zatial som asi len nejaky 5-ty den po ovulke, ak to teda bola ovulka 🙂 ....MS az za nejakych 8-10 dni ocakavam 😀 😀 😀