Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

shaarka
27. aug 2009

hiva, tak idem to skusit 😀
a som rada, ze si mi uprimna napisala. ja som vedela, ze sanca je, ale malinka. a ze by to musela byt neskutocna nahoda. tak som bola realistka, ale napriek tomu som testovala. a brucho ma bolelo kazdy den od ovulky, stale viac a tak som dufala, ze to nebude len tak 😀

baba2288
27. aug 2009

No kocky,toto je nasa shaarka! 😀 asi chytim vlak do KE od radosti! 😀

shaarka
27. aug 2009

fuuuuuuuuuu, podla MS 8tt? 😀 😀 😀

shaarka
27. aug 2009

musim si vymysliet menzes, aby to bolo realne.
a teraz som akoze v 4tt? (teda 3x?)

sofia2008
27. aug 2009

Je to super sprava pre nas vsetky...shaarka nam dala velku nadej, ze sa nam to podari aj bez tych vsetkych liekov 🙂 inac ja mam taku spravu, ze v novembri ma caka ivf..tak mi drzte palce... 🙂

baba2288
27. aug 2009

shaari a myslim,ze od Teba lepsi priklad,ze sa vsetko podari aj ostatnym asi ani neexistuje! 😀

pralinka25
27. aug 2009

shaari v ovulku som verila aj ja. Ved som ti to aj pisala.
A sexikovali ste v ktory den? Mozes aj do IP.

shaarka
27. aug 2009

baby:
nemusite mat menzes.
nemusite mat ovulu!
nemusite mat dobry spermiogram, dokoca ho mozte mat taky zly, ze vas bude Dr posielat na IVF.
nemusite casto sexovat.
a predsa mozte otehotniet.

som si spomenula na slova mojej mamky, ked ma vystrihala pred nechcenym tehotenstvom: stat sa moze VSETKO!

sofi, vies, ze budeme s tebou 😵
baba, len aby si nebola prekvapena, hej?
zacnes merat BT? 😉

hiva
autor
27. aug 2009

shaarka...nenamietam k tomu co si napisala.....akurat jedno: minimalne 1 ovulu mat musis 😉 😀 😀 😀

baba2288
27. aug 2009

shaari,no ja zato nemam dovod merat BT,lebo vsak ja neberiem vobec nic,je len tak som.

shaarka
27. aug 2009

bab, no ved!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
hivka, jasne, aspon jedna musi byt. ale ani o nej nemusis vediet. 😉

a blokli ma preto, lebo som si vcera rano opatovne umyselne dala naspat tu CB fotku z facebooku, moj ksicht s inymi vlasmi. tak preto. 😠

nela00
27. aug 2009

veru bez ovuly sa to nedá 😉

hiva
autor
27. aug 2009

tak tak.....no ja sa budem pomaly lucit....dnes mam vela roboty a zajtra tiez....musim vsetko postihat pred laparkou.....takze uz sa ozvem asi az po nej.....majte sa, merajte BT, papajte pilulky a hlavne sa mnozte, lebo neviete, kedy to moze prist, vsak shaarka 😉 😀 😀 😀

baba2288
27. aug 2009

shaari, 😀 . ale Ty si aspon vedela,ze odkedy mas merat. 😀 ale asi sa obzriem po tom merani,kedze za pol roka chcu so mnou cosi riesit.ja vlastne ani neviem co a vlastne ani neviem,co tym vlastne chcel basnik povedat,ze o pol roka clostil.no ale casu dost.
na druhej strane,uz zase sa mi zacinaju tvorit mrle v zadku a uz by som hadam aj isla k tej lekarke,aj ked som na to chcela kaslat,kedze z byvaleho sa stal spolubyvajuci. 😀

baba2288
27. aug 2009

hivus,drzim Ti vsetky palce!uz nech si naspat! 😵

shaarka
27. aug 2009

hivus, ved si nenapisala, ze co vcera bolo! ci ano a ja som to prehliadla? 😕

hiva
autor
27. aug 2009

baba....dik.....ste sa dali naspat dokopy??? 😵 😵 😵

hiva
autor
27. aug 2009

vcera vlastne nic.....vsetky vysledky boli OK...HIV nemam 😀 😀 😀 ...popocuvala ma, zmerala tlak, popytala sa na rodinne anamnezy a napisala to vsetko na papier....v stredu rano sa mam hlasit na prijme 😖

baba2288
27. aug 2009

hej,dali.suhlasil so spolocnym byvanim.inak by sme sa nedali. 😀

hiva
autor
27. aug 2009

gratulujem baba....takze znovu zacinas snazit, co ....kedze uz je opat s kym 😉 😀 😀 😀 ...drzim palce, nech Vam to vyjde co najskor 😉

baba2288
27. aug 2009

velmi sa bojis tej laparky,hiva?

shaarka
27. aug 2009

hiva, praca pocka, ako moja. este si s nami pis. 😀

baba2288
27. aug 2009

ale nie,hivus,my sa este nesnazime.
veru,este nechod.si predstav,ze kolko dni budes bez nas,tak este ostan.

hiva
autor
27. aug 2009

laparky sa samotnej ani moc nebojim....nenazvala by som to strach, ale skor iba stress ze ako to dopadne a ci to vobec zaberie....do nemocky sa celkom tesim...aspon si na 1 tyzden oddychnem od roboty 😀 😀 😀

pralinka25
27. aug 2009

a potom nebudes este na PeNke?

baba2288
27. aug 2009

no fajn.hm,aj ked si viem predstavit aj lepsie miesto na oddych,nez nemocnicu,ale mas svatu pravdu.a hlavne ten ucel je dolezity.velmi som zvedava.
drzim Ti palce!

hiva
autor
27. aug 2009

no par dni zostanem na PNke, ale uz o tyzden planujem ist do roboty.....viacmenej musim, mam tam naplanovanu poradu 😒

tiez som zvedava, ako to dopadne.....a ja som v nemocnici este v zivote nelezala, tak sa celkom tesim 😉

hiva
autor
27. aug 2009

shaarka, tie 4tt krasne svietia....stale sa z toho nemozem spamatat 😉 😵 😵

shaarka
27. aug 2009

hiva, mi hovor nieco o tom spamatavani! 😅

hiva
autor
27. aug 2009

to ti verim 😉 😀 😀 😀 ... ato este neviem, ako sa ja budem spamatavat ked sa aj nam nahodou niekedy podari 😀 😀 😀