Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

shaarka
27. aug 2009

to sa predstavit neda.
to je ako prvy den v skole, prvy sex, matura, alebo ako prvykrat prichytit svojich rodicov 😀 😀 😀 taketo zazitky ti ostanu hlboko v tebe ulozene, i ked s postupom casu sa z nich stane dobre pomiesany a zamrazeny gulas 😀

hiva
autor
27. aug 2009

shaarka...to si pamatam ze si hovorila ze tebe staci jedna ovulka a vyjde to....ja mam taky isty pocit, ale trosku odvaznejsi...my obaja verime vo dvojicky 😉

hiva
autor
27. aug 2009

inak velice ma tu prehovarate, nech sa este nelucim, ze pokecame....no a ja sa vyprdnem na robotu a tu nikoho 😨

pralinka25
27. aug 2009

hiva ty snivas o dvojickach??? Ty mas odvahu 😅

shaarka
27. aug 2009

mna by dvojicky vydesili az na smrt 😀 to by po case zacal clovek aj skulit - jedno oko za jednym pokladom, druhe za druhym... 😀 😀 😀

hiva
autor
27. aug 2009

my fakt pevne verime vo dvojicky....a keby nam vysli, boli by sme nesmierne stastny....samozrejme sa potesime aj jednemu...len nech uz je tu 😉

hiva
autor
27. aug 2009

ale dvojicky fakt ano....a potom este minimalne jedno dalsie....treba zachovat rod 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=W1eZyc5Kyuk

😖

shaarka
27. aug 2009

hivus, to je jaky link? nejde ani osobitne a nejde ani ked ho skopirujem cely... hm? 😕

ifulka
27. aug 2009

Ahojte holky! Dnes jsem měla v práci takový blázinec, že jsem mohla koníka zapnout až teď 😔 A hned takové skvělé zprávy 😀 Moc gratuluju, Shaarka, mám velkou radost, že se Vám to podařilo. 😀 😀 😀

A Tobě Hiva moc držím palce ať laparka pomůže a taky se dočkáte vašeho dvojitého štěstí!!! 🙂

jancos
27. aug 2009

caute, ja sa tiez pridavam k hive, chcela by som viac deti a kedze s otehotnenim to nie je lahke, tak dvojicky nie su zle. ale zase tolko prace okolo nich si asi ani neviem predstavit.
hiva, pozrela som video, no je to horor tie cisla, uvidime, ako to s nami dopadne. tak hor sa do snazilkovania🙂

shaarka
27. aug 2009

jaaaaj to je to? to uz som citala davno.
no, ktovie, ci to nie je zas nejaky hoax 😒 🙄

jancos
27. aug 2009

to by inak bol gol, keby si shaari mala mat dvojicky, nie? to uz by teda fakt bol zazrak. nemate v rodine ziadne? a ty hiva mas? lebo ja nie, tak jedine, ked to zariadia lieky. ako to je, je s clostilom vacsia pravdepodobnost mat dvojcata? asi hej, ze 🙂

shaarka
27. aug 2009

a myslite, ze to je dedicne???
no neviem... tak dvojvajecne dedicne urcite nie su 😀 😀 lebo to zalezi na folikoch.
a jednovajecne?? hm, neviem. idem googlit 😀 😀 😀
a ked nechcem dvojicky, to znamena, ze ich mat budem? 😀 😀 😀
jancos, nepokusaj. dvojicky prenechavam hive 😵

jancos
27. aug 2009

ako myslis, shaari🙂 ja viem tak, ze sa to zvykne v rodinach opakovat. moja svagrina je z dvojciat, ale to na mna asi vplyv nema 😀

shaarka
27. aug 2009

tak neviem... moja sesterka aj druha sesterka aj bratranec, vsetci super mega plodni... a my so segrou jak take chudinky pozerame na vlozky a tampony a modlime sa, aby im nepresla zaruka skor, ako sa uraci prist MS 😀

giuli
27. aug 2009

shaarka,ja som po rokoch nechodenia MS pozerala,že skade nalepiť vložku na nohavičky..normálne ma poučoval kamarát-homosexuál...jak strelená som bola,normálne španielska dedina...

pralinka25
27. aug 2009

shaarka a giuli 😀 😀 😀 😀

jancos
27. aug 2009

😀 😀 😀 to je dobry vtip

shaarka
27. aug 2009

giuli 😀 😀 😀 hehe, ja som dosla do obchodu a pozeram, ze same nove znacky, balenia... nevedela som sa v tom vysomarit, ze co mam kupit. a ani som si nevedela spomenut, ze co som pouzivala 😀

jancos
27. aug 2009

shaari, tak teraz si napis niekde navod a znacku, ktovie kedy ich zase budes potrebovat 🙂

shaarka
27. aug 2009

tak ked budem zas riesit MS a ovulu, mozno mi to uz ani nebude treba a deti sa budu robit uplne inac 😀

jancos
27. aug 2009

😀 😀 😀 sa musim krotit, aby som rehotanim nezobudila malu, ty si pipi 🙂

shaarka
27. aug 2009

preco? 😕 je ti nieco smiesne? 😨

😀 😀 😀
a este zuzuza z tejto temy mi hovorila, no ved pockaj, dopadnes ako ja 😉
a ona tiez otehotnela nahodou, boli chlastat na nejakom vylete, ci co 😀 😀 baby, alkohol spusta ovulaciu! 😀

pralinka25
27. aug 2009

😀
shaari snad to bude coskoro, aby sme aj my mali nejake deti 😀

hiva
autor
27. aug 2009
sarafortuna
27. aug 2009

Sharka, to je super... už sa nemusím preklikávať na iné témy na kde pribúdali tehule... už to bude pribúdať aj tu 🙂 🙂 🙂 .
Držím palce, nech všetko ide tak jak má... zázraky sa dejú.... 🙂 🙂 🙂 hurááá hurááá hurááá

kto je na rade?
Hiva?

hiva
autor
27. aug 2009

shaarka...keby si mala nahodou dvojicky a nechces ich, tak ja si to jedno vezmem, ok? 😉 😵 😵 😵

jancos
27. aug 2009

hiva, mozem sa postavit v tom rade za teba? ty by si mohla tak v novembri byt tehu a ja si rezervnem december, oki? ma niekto namietky?

hiva
autor
27. aug 2009

no ak motyka vystreli, tak ja najskor za mesiac 😉 ....ved aj PCO mi zistili az o mesiac po shaarka 😉 😀 😀 😀

hiva
autor
27. aug 2009

jancos...nesuhlasim....ja budem uz v oktobri, takze november ti kludne prenecham 😀 😀 😀