Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

moo
14. okt 2014

@ivuska44 prestat mysliet to asi nebude môj prípad celých 5rokov som nevypla ,,, nejskôr som ratala dni do ovlácie a potom dni do menstrácie:O( a zakaždým skamamie až potom testy som si robila pravidelne,, jedine vtedy ked som si ho robila nečakala som užnič mala som začat brat nieke lieky čo sa v tehu nesmu a tak somsa testla... a skoro som ho hodila do koša a ani sa nepozrela ...neverila som.. proste sme urobili všetko možné aj nemožné 😉 .. miekto mi raz povedala že mam ist za svojim snom a tak aj ked to bolo tažké azákroky hrozné tetaz sa teším... len na tej ceste nikdy neviete kedy konečne pridete k svojmu cielu.. držím vám moc palčeky

evkag
15. okt 2014

@serenna30 @stellamaris Tak damy podavam hlasenie, s placom, so zataymi zubami, ale zisla som dva krat schody na rehabke 😠 !!!!! Tehona urciet nie som, lebo k tom treba sex a moj stary je vkuse niekde mimo....... 😀

stellamaris
15. okt 2014

@evkag tak vyborne,pomaly sa vracias do formy 😀 to bude lepsie,drzim ti silno palce.Vsak sa posnazite s manzom ,ked bude doma,najneskor na Vianoce 😉

evkag
15. okt 2014

@stellamaris minule sa smial, ze to treba mat aj sex? Sak deti nosi bocian........komediant

stellamaris
15. okt 2014

@evkag 😀 vtipkar 😀 to sa pytam aj ja ,lebo u nas ma skoro kazdy gyndos alebo porodnica niekde zaveseneho plysoveho bociana 😀
mne sex manzel denne pripomina,ale odkedy berem utros,poklesla aj chut na sex. 😖

serenna30
15. okt 2014

@stellamaris @evkag holčiny zdravím z ČR, já jsem cca 8 DC - fakt nevím!!! - neměřím, neřeším a na sex nemám taky čas...práce je moooc. Papkám bylinky a holt se uvidí 😀

stellamaris
15. okt 2014

@serenna30 nazdarek kocko 😀 tak to dopadneme,ked nebudeme mat sex 😀 to holt bude decka fakt ten bocian nosit 😀 😀 😀 ziaden sex,sama prace,hmmm 😉

evkag
15. okt 2014

@serenna30 vies ako ved len jedna sperma staci :-P

evkag
15. okt 2014

@stellamaris budme radi ze bocian...... co ak by to bol meved??? Este by na zozral! Inak ja sice tehotna niesom, ale trpim neskutocnym obzerstvom, ako by som jedla za šesťtorčatá :-P

stellamaris
15. okt 2014

@evkag ked neprinesie decka bocian,treba to skusit s inym vtakom 😀 😀 kdeze s medvedom 😀

smejlicka
16. okt 2014

@stellamaris ahoj uz vies vysledok z krvi?

evkag
16. okt 2014

@stellamaris dobre som sa pobavila, dakujem :-P

stellamaris
16. okt 2014

@smejlicka este nie,termin kontroly mam az 23.10.,vtedy budu brat aj krv.Ale som uplne bez priznakov tehu,zase mam krce v podbrusku a ten utros snad vysadim okamzite,lebo mi sposobuje nevolnost.

smejlicka
16. okt 2014

@stellamaris no pekne. ja idem zajtra na kontrolu do centra doktorka ma chce este pozriet co som bola v pondelok na kontrole na 12dc este nebolo vidiet folikul tak uvidim ako zajtra dopadnem a nalavo ma pobolieva podbrusok. chce este skusit iui. a ked nebude tento cyklus tak mi nasadi clostilbegyt.

stellamaris
16. okt 2014

@smejlicka ten clostil by ti mohol pomoct.Ja som teraz tusim na 12.DC mala IUI,fakt rychlo narastol folik,nechapala som normalne.Cyklus predtym bolo IUI na 23.DC 😉

smejlicka
16. okt 2014

@stellamaris jeeejda nejako skoro si mala 🙂..

stellamaris
16. okt 2014

@smejlicka myslim,ze vdaka utrosu 🙂 berem ho dva tyzdne,potom ho vysadim,pride mrcha na dalsi cyklus 12.DC ovulka 😉 utros mi skracuje cyklus 😀 inak mi je z neho nevolno......tak dva tyzdne mi bohate stacia.....

smejlicka
16. okt 2014

@stellamaris hovorila som doktorke ze od skoncenia menzesu ma boli podbrusko...a povedala mi na to ze to z toho utrosu...dnes som mala take stipnutie na lavom vajecniku :D

stellamaris
16. okt 2014

@smejlicka no to je z utrosu,aj mna pobolieva podbrusko............... 😖

smejlicka
16. okt 2014

@stellamaris to este stale ucinkuje :D tak podla toho by som mala mat aj progesteron vyssi nie?

stellamaris
16. okt 2014

@smejlicka praveze testosteron mam v pohode,napriek utrosu 🙂 asi ho potrebujem dodavat 😀

smejlicka
16. okt 2014

@stellamaris no ved uvidim zajtra co povie a nove zisti :D

smejlicka
17. okt 2014

@stellamaris tak ziadna ovulacia..mam anovulak..na buduci mesiac mam brat clostil 1 dennu od 3-7 dna a potom na kontrolu..len dufam ze pride mrcha a hlavne kedy..:D.. mam este utros ale bojim sa ho sama nasadit..dnes som 16DC

stellamaris
17. okt 2014

@smejlicka mrcha pride neskor,aj bez utrosu,ja by som ho brala,ked ti lekar predpise..............

smejlicka
17. okt 2014

@stellamaris zostal este z iui my dala tri balenia..ale radsej ho nebudem brat..som sa jej mohla spytat :D nevadi..ved si na nu pockam potvoru

stellamaris
17. okt 2014

@smejlicka ked chces brat,tak sa jej opytaj,ale mrcha ti pride urcite.Skoda,ze ovulka nebola,ale s clostilom a pregnylom dalsi cyklus urcite bude.Anovulaky su obcas u kazdej......

smejlicka
17. okt 2014

@stellamaris hej hej pride..ved pijem aj caje od bylinkarky aj kvapky ..tak utros nebudem brat...aj tak ma pobolieva stale to podbrusko...:(

janina1007
18. okt 2014

Ahojte baby... tiez mam PCO... chcem sa spytat pomohol vam inofolic otehotniet? a za aku dobu? dakujem

stellamaris
19. okt 2014

@evkag @serenna30 @smejlicka Cafte kocky,hlasim 2.DC dnes.Vcera ma navstivila mrcha,takze druhe IUI nevyslo.............no hlavu nevesiam,ideme na to prirodzene,aj s minimalnou sancou.Pozitivne je to,ze sa mi skratil cyklus a ovu mozem okolo 12.DC ocakavat 😉

stellamaris
19. okt 2014

@janina1007 inofolic pomohol niektorym z nas a za rozdielnu dobu.Ja ho berem napr.mesiace a este som neotehotnela 😉