Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

aduskatt
30. dec 2010

@chlpacik no moja, sak bodaj by sme pecatili🙂ja sa teda velmo rada pridam

aduskatt
30. dec 2010

@ninan2 super spravy..no, ja budem asi zajtra testovat, ak nedojde mrcha, tak uvidme ci na obzore............

ninan2
31. dec 2010

@aduskatt Ahoj, tak ako, testovala si? 🙂

ninan2
31. dec 2010

Zelam vsetkym zabavneho Silvestra a stastny novy rok! 🙂

chlpacik
31. dec 2010

KRASNY NOVY ROK...MNE DNES KAMKA OZNAMILA,ZE JE V 9tt., ach pomaly fakt kazda v mojom okoli je tehulkou, ma asi provokovat chcu 😀 ...vytrpeli sme si dost, ideme do tehulkovania priatelia, zasluzime si to 😉

katkaajurko
1. jan 2011

Prajem vam vsetkym len to najlepsie do noveho roka - nech sa nam vsetkym splnia tuzby! 😵

mili78
1. jan 2011

aj ja vam vsetkym zelam krasny novy rok a nech sa z nas stanu stastne maminky 😅

aduskatt
1. jan 2011

@ninan2 ahojky, no ani nebolo treba, nieco sa uz spustilo, aj ked to nie je take ako kazdy mesiac......

vsetkym zelam nadherny rok a dve ciarocky🙂

mili78
3. jan 2011

babenky mam schvalenu ziadost na ivf...dnes mi volali 😀

chlpacik
3. jan 2011

A SME V NOVOM ROKU, už mame ten humbug za sebou 😀
@mili78 😵 výborna spravicka...
@katkaajurko tak ako Katusa, ako sa drzís?

katkaajurko
3. jan 2011

@chlpacik dakujem za opytanie- hadam dobre 🙂 v piatok mam kontrolu asi aj s NT screeningom-tak budem mudrejsia-akurat riesim zubok :(((( v nedelu zacal sialene boliet na studene a nemozem na nom kusat.... ale inak nerobil problem-aj ked sest rokov je "dorobeny cely-lebo vtedy mi vraj "umrel" a teraz toto :(( zajtra ma caka zubar a mam obavu ze bude musiet ist von :(((( co vydrzim - lebo anesteza neskodi-ale aby sa to nezapalilo... koli antibiotikam... co sa na mna setko nalepi..no jo no...bojujeme dalej....

ondre
3. jan 2011

Ahojte. Chcem vam zapriat vela pozitiv. testikou.vela zdravicka,stasticka a plnej energie pretoze tu potrebujeme.

ondre
3. jan 2011

@aduskatt ahojcek. chcem ti zapriat vsetko dobre do noveho roku vela zdravicka,stasticka a plno energie.
ako sa mas? uz si na stimulke? ja idem zajtra do centra,aby som nabehla na lieky. KET caka? 😀 😀

aduskatt
3. jan 2011

@ondre ahojky, dakujem, aj tebe prajem vsetko najnaj...ja som dostala pregnyl, pojedala utrogestan a bolo mi to na dve veci, dosla mrcha........ ☹ teraz si musim kvoli praci dat tri mesiace pauzu, takze ideme skusat len tak, ci motyka nevystreli, xixi.a potom od maja zasa uvidime, co valky navrhne......tebe drzim palceky, nech si co najskor dvojciarkova🙂

amarena
4. jan 2011

Ahojky,
tak ako sa mame? Ja stale cakam na mrchu, ale zatial sa jej - dame neraci prist, uz ma zacina stvat. 😠
@chlpacik, tebe prisla nakoniec, alebo si musela zobrat agolutin?

@mili78, super sprava hned na zaciatok roka. 🙂 A kedy sa do toho pustite?

@katkaajurko, uz si v 13tt? 😵 Drzim palce u zubara. (ja mam z nich fobiu)

A ostatne ako? Kde ste? Nejako nam tu ta nasa tema zaspava. 😀

mili78
4. jan 2011

@chlpacik ....no pustame sa do velkeho boja...som zvedava ako dobojujeme 😉

@amarena ....Ami od dalsej mrchy...t.j. cca od 26.januara zaciname 😉

amarena
4. jan 2011

@mili78, tak to uz o chvilu zacinate. Budem ti silno drzat palce. 😉

katkaajurko
4. jan 2011

@mili78 aj ja moc drzim prsty-je to najlepsi krok aky ste mohli urobit - krok k babatku! 😵

mili78
4. jan 2011

@amarena .... Ami dakujem...mam strach ako to vsetko dopadne...budem vas informovat 🙂

@katkaajurko ... Katka dakujem....aj ja ti drzim palce, nech to dotiahnes do uspesneho konca s drobcekom v rukach 😅

chlpacik
4. jan 2011

@katkaajurko ani nespominaj bolest zubov, viem co to je. Od malicka chodim po zubaroch, vkuse nejaka bolest, umrtvene uz asi 4zuby a furt nejaky problem. O to horsie to mas,teraz ked si tehotna, dufajme ze to nebude viac zubkov,lebo tehotenstvom sa to este zhorsuje u niektorých zien. Tak to vydž, buď silna 😉 ...

@amarena awoj, ta co si, by sa musel stat zazrak, zeby mi sama dosla, je 39den a ništ. Ale newa, 11.1. idem do centra. Akurat,že keby prisla sama tak by som uz mala po odbere,kdez to teraz sa to zase posuva na bohvie kedy,kedze po agolutine mi dojde o tyzden,cize koncom januara az budu odbery. Takto sa mi to zamotava, ale co narobim 😠 ... a este toho 11.1.idem ku endoske po vysledky TST,andro...,kortizol,... ach tie chlpy skarede
😠

beli
4. jan 2011

Ahojte chcela by som vam popriat vsetko dobre zaujala ma vasa tema pretoze mi tiez bola diagnostikovana ale nechapem preco ja mam dve deti a da sa povedat ze bez problemou no moj doktor tvrdi ze mam PCO.Preto by som sa vas chcela opytat ake mate problemi okrem neuspechu otehotniet.Inak vam vsetkym drzim palce aby ste coskoro nasli svoje vytozene // dakujem

ninan2
4. jan 2011

@beli Ahoj, zrejme mas iba nejaku lahsiu formu PCO, ja mam napr. polycysticke vajecniky a zvysenu hladinu testosteronu a mierny dlhsi cyklus, a otehotnela som po pol roku bez akychkolvek liekov. Zalezi to najma od toho, ci nastava pravidelne ovulka. U Teba evidentne byvala, takze no problem 🙂 Ale vacsinou s tym pri tomto ochoreni byva problem a potom sa na to beru rozne hormony.

hiva
autor
5. jan 2011

@mili78 ....super spravy....drzim palce, nech je dobra uroda 😵 ...a ake lieky budes brat? a v ktorom centre vlastne si? ....(Asi si uz hovorila, ale ja nejak zabudam v poslednej dobe 😀)

mili78
5. jan 2011

@hiva ....dakujem Hivka....uvidime ci motyka vystreli ☹ .... lieky neviem ake, len co som zazrela ked vypisoval doky formular, tak sa mi zdalo ze tam bolo nejake Bravelle a este nieco...v Iscare som, u Valkyho
a ty ako? stale pauzujete?

hiva
autor
5. jan 2011

@mili78 ..neboj....pojde to....drzim paste 😉...Bravelle som este nepocula.....ale sak ved uvidis, ked uz budes mat komplet zasobu na celu stimulku doma 🙂

my pauzujeme - nepauzujeme......snazime dalej, ale momentalne len tak, bez merania, bez liekov..... akurat teraz som 35 DC a kazdym dnom cakam mrchu.... v podstate nam teraz o nic nejde.....vlastne ani nechceme otehotniet teraz, lebo az 14. februara dostanem lieky na stitnu zlazu.....a az potom uvidime, co a ako.... dovtedy mame klud, relax a pohodku 😅 😀

mili78
5. jan 2011

@hiva .... Hivus citala som tu niekde o tom Bravelle, uvidim co to bude za zazrak....ty mavas take dlhe cykly?

hiva
autor
5. jan 2011

@mili78 no az take dlhe nie.....zvacsa tak okolo 33-35 DC....ale tento sa asi nejak natiahne, lebo je zrejme anovulacny.....na 13DC nebol ziadny folik.....takze si chvilu asi pockam.....moj najdlhsi v zivote bol 40 dni, ale to len raz......tak zda sa, ze mam tentokrat nasliapnute na rekorkd 😀

mili78
5. jan 2011

@hiva ...Hivus to ja mavam presne na 28.den...par krat sa stalo, ze jeden den plus minus....a nevies, pri tej stimulke to vzdy sa pichaju injekcie...alebo zvykne byt aj stimulka len s liekmi? dufam, ze to nebudu injekcie...bojim bojim ☹

hiva
autor
5. jan 2011

@mili78 asi ta sklamem....ale myslim ze su to len injekcie....ale teda ten Bravelle nepoznam....ale este som nikdy nepocula, ze by neboli injekcie.....a to som toho teda dost precitala 😉 🙂

ale neboj...zvyknes si 😉... je to pre dobru vec 😉 😵

mili78
5. jan 2011

@hiva ... Hivus no tak to teda pomooooooooooooooooooc....ale budem musiet vytrpiet 😖