Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

amarena
12. jan 2011

@slivocka, mne raz dr. brala krv ked som tam bola na obed (na hcg) a poobede mi volala sestricka vysledok, tak mozno ti ju zoberu uz dnes. Viem, ze sa bojis, aj ja by som sa bala, ale mas //, snad by tam len tak neboli, nie? 😉 Budeme na teba mysiet.

erickaa
12. jan 2011

@slivocka ja si vkladám od včera večera utrogestan. Ten som mala nakázaný po IUI a hovorila mi doktorka, že ak otehotniem budem ho brať až do 12 týždňa. Tak som si ho naordinovala.. Však uškodiť to nemôže, nie? Jaj, Pane Bože, prosíííííím.... (som ja ale pokrytec, čo? však som neni veriaca.. 😔 )

slivocka
12. jan 2011

@amarena dakujem , juuuj mohla by mi zobrat ... dam vedieť určite 😉

slivocka
12. jan 2011

@erickaa 😀 😀 vidiš vtedy prosime Boha ked niečo chceme 😀 keby si počula mna ako sa ja stale modlim aby to bolo dobre ...sned to pomôže ... 😔 Ale verim tomu že duchovia na teste niesu iba tak. Keby bol iba jeden tak ok ale ked je ich viac tak tam niečo musi byť 😉

erickaa
12. jan 2011

@slivocka veď to si aj ja hovorím, že niečo tam určite je..a teraz sa modlím, aby sa to aj udržalo a čiarky silneli. Už som sa totiž na to stihla nejako naviazať a pritom včera som to mala ešte všetko na háku, až pokým som si neurobila test! Bolo mi treba chodiť po 2 týždňoch na koníka? Som mohla mať pokoj a nie chrobáky v hlave 😀
Ty si dnes koľký deň cyklu? 😉

ninan2
12. jan 2011

@erickaa RapidClear je najhorsi test, vobec nie je taky citlivy ako sa pise atd. Vsetci na neho nadavaju. Musis robit Mamatesty. A Utros brat mozes, urcite neuskodi.

slivocka
12. jan 2011

@erickaa dnes som 32DC a na 26DC som mala večer prveho ducha...

slivocka
12. jan 2011

@erickaa ale zase zalezi od toho kedy si mala ovu, ja som bola na folikulometrii a meram si aj BT tekze viem te bola okolo 15-16DC preto mi to ukazalo tak skoro 😕

erickaa
12. jan 2011

@ninan2 hej, ja viem, že sú to shity, ale u nás v lekárni mali iba tie 😒 Ešte som aj lekárničke hovorila, že sú neni dobré a ona, že jej zvyknú ženy hovoriť, že áno. Tak iné ani neobjednávajú. Takže zasa môj priateľ večer skočí do polusu 🙂 Dneska je čiarka na mamateste dosť silná..ale to už asi zoxidovalo 🙂 Ale vždy, keď sa na ňu pozriem..asi tak každých 10 minút, tak sa teším 😕

@slivocka držím palce na krvičke.. aj dnes si si robila testík, či už vydržíš?

erickaa
12. jan 2011

@slivocka hej, ja viem..a vôbec netuším kedy bola ovu.. som medzi sviatkami nemala priestor na meranie, boli oslavy, potom sme boli týždeň na chate, chodili sme z baru domov nadránom a pod 😀 Takže som si merala iba do 15 dňa cyklu a to ovu ešte nebola. A potom už nie.. A teraz sa bojím už merať, a ešte som aj prechladnutá týždeň. 😕

ninan2
12. jan 2011

@erickaa jj, ja som na 2. den tiez mala tie ciarky trochu silnejsie... ale teda vyrazne boli hned, a to bolo 14 DPO. Ale ty si mohla mat ovulku trochu neskor, kedze nemerias BT tak tazko povedat ze kedy. Mozes byt kludne iba 10-12 DPO teraz a test teda silnejsi ani byt nemoze. Alebo mala si nejake priznaky ovulky?

slivocka
12. jan 2011

@erickaa dnes som testik nerobila, snazim sa kazdy druhy den , podla teplotky je to ok a zatial nespinim ani nic tak hadam je to ok. juj o pol hodku idem k dokymu tak sa bojim 😔 dam potom vedieť určite 😉 a ty si urcite tehu 😅

erickaa
12. jan 2011

@ninan2 nemala som žiadne príznaky, alebo som si ich v tom stave ani nevšimla 🙂 Ale 20 DC som mala stráááášnu chuť na sex (ako už dlho nie), a to som bola pritom na môjho priateľa nahnevaná. Bola som veľmi vlhká, asi ako keď sme sa s mojím priateľom spoznali 😀 😀 😀

ninan2
12. jan 2011

@erickaa no, tak to by aj mohla byt ovulka, a sex kedy v tom obdobi bol? Pred ovulkou ci vtedy?

erickaa
12. jan 2011

@ninan2 hej vtedy bol, a predtým až 16 DC. 😕

ninan2
12. jan 2011

@erickaa tak potom by to sedelo na ovulku 20-21 DC, pretoze zo 16 DC je otehotnenie dost nepravedpodobne. Cize teraz nie si ani 14 DPO ze? To bud rada ze mas vobec ducha, niektore v tomto case nemaju ani to.

erickaa
12. jan 2011

@ninan2 no, keď si to tu takto rozoberáme, tak aj ja to tak vidím. Asi som iba 10 DPO. Tak najvyšší čas prestať stresovať 😔 ďakujem ti, veľmi si mi pomohla 🙂 A aj ostatné baby @slivocka ste mi veľmi pomohli. Však nejako sa to už vyvrbí, pôjdem v piatok na krv. 😕

slivocka
12. jan 2011

@erickaa tak presne, už len čakať 😉 a nestresovať 😉

ninan2
12. jan 2011

@erickaa no nemas za co 🙂 Kazdopadne ak zozenie ten Mamatest, vyskusaj zajtra rano a daj vediet. Malo by to uz byt lepsie.

erickaa
12. jan 2011

@ninan2 ak nájdem odvahu si ho spraviť, tak dám vedieť 😅
@slivocka čakám na správy od teba.. 😉

mili78
12. jan 2011

baby ja mam taku smolu...pred 2 dnami mi ovu test ukazal dve krasne ciarky....aj vcera boli dve,krasne, silne...som planovala,ze este budeme skusat...reku posledny pokus pred ivf...a ci som vam neschytala mykozu alebo ký ďas...toto sa len mne moze stat ☹ ☹ ....takze aj posledny pokus premrhany...21.1. idem do CARu pre stimuláky 😖

mili78
12. jan 2011

inak dnes na STV1 v nejakom magazine okolo obeda co zacina maju hovorit nejakí lekari o uplnej novinke v oblasti umeleho oplodnenia...tak ktore mozte pozrite si to ak chcete 😉

erickaa
12. jan 2011

@mili78 jaj mili, tak to ma mrzí..ale nezúfaj, aj tak máte menšiu šancu prirodzene ako IVF 😉 TAk už sa ti to blíži, budem ti držať všetky palčeky 😉
Už som si zapla STV1, Dámsky magazín.. Tam to bude?

mili78
12. jan 2011

@erickaa ....no ved ano...len pre taky lepsi pocit som to este chcela skusit...ved co ak by motyka vystrelila 🙂)
ano v tom magazine to malo byt...pozerala si to? bolo tam nieco zaujimave?

slivocka
12. jan 2011

Tak ahojte, HCG 390 😅

erickaa
12. jan 2011

@mili78 pozerala som to, nebolo tam nič prevratné.. spomínali kombináciu Mojžišovej metódy s nejakou terapiou, ktorá znižuje oxidačný stres, či čo.. Celkovo nič moc tam ani nepovedali, iba, že to je úžasné a tá terapia trvá rok. Si to môžeš potom pozrieť v archíve. 😕

erickaa
12. jan 2011

@slivocka juchúúúúúúúúúúú, a zasa tíško závidím 😉 😔 😔 Moc gratulujem 😉

slivocka
12. jan 2011

@erickaa dakujem 😅 sestricka povedala ze to je este velmi skoro , ze ine ako HCG mi zobrat nemôze ani som sa k dokymu nedostala 😒 tak uz len cakat a cakat ... Snad v piatok budu aj od teba dobre spravy, pevne verííím 😉

erickaa
12. jan 2011

@slivocka radšej si nejdem robiť nádeje a skúsim na to nemyslieť, tak ako si to urobila ty 🙂 v piatok urobím ďalší testík..a podľa toho uvidím. Držte mi stále palce prosím..hrozne som zmätená. 😕 😕 😕

slivocka
12. jan 2011

@erickaa jasne drzime velmi velmi 🙂