Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

katkaajurko
20. aug 2010

hivus je to na facebooku a nemam k nemu z netu pristup 😒 skusim ho nejako vykutrat pockaj

inak tuto jekrasne dole na obrazku nakreslene-ktory den sa co deje...vajko sa implantuje tak 8-9 den po ovulke

annulina len zabavit mozog niecim inym-ale sama viem ake je to tazke..ja vtedy planujem co doma prerobim a tak 😀

hiva
autor
20. aug 2010

dik kati za link....toto poznam 😉 ak potom vykutras videjko, rada si kuknem 😉

mne sa hrozne paci toto video 🙂...take mile 🙂...

https://www.youtube.com/watch?v=eIP4LXX1tY8

som zvedava, ktory je ten moj oblacik a kde sa flaka 😀 😀 😀

hiva
autor
20. aug 2010
katkaajurko
20. aug 2010

tak som to nasla....pustite si k tomu aj ten zvuk

https://www.youtube.com/watch?v=RePnp8c8uOw
hiva
autor
20. aug 2010

a na tento film sa pojdem asi pozriet az ked budem maminou, alebo aspon tehulkou, lebo teraz by som ho asi az moc prezivala 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=1vupEpNjCuY

annulinka
20. aug 2010

@katkaajurko
tak asi budu muset každý den přestěhovat celý byt 🙂 naštěstí to jsou jen návaly které rychle přejdou 🙂 a ten dnešní už je snad pryč 😉
manža říkal že mi snad pořídí dalšího psa (už jednoho chlupáče máme) tak jsem si představila jak za každý rok snažení nám přibude pes .. kdyby nám to nešlo delší dobu tak bychom měli doma psinec 😀 😀 😵

hiva
autor
20. aug 2010

kati....super to je... krasne....doma kuknem este raz aj s hudbou 😉

katkaajurko
20. aug 2010

no ta hudba dost umpcnuje ten emocionalny zazitok.... 😉

annu - no ja stale planujem,co treba dorobit,opravit,premalovat,dotapetovat a tak..najnovsie vymenim zaclonku v kuchyni a tak no...

hiva
autor
20. aug 2010

my kedze prerabame dom, tak tiez stale rozmyslam nad domom ze co a ako spravit, co este chyba...co treba prerobit a tak....prerabame uz 3 roky...cize cca rovnako ako sa snazime.... ze by nahoda??? 😀 😀 😀

mili78
20. aug 2010

@hiva ....no ved mne to aj poskakuje....raz hore raz dole....fnug ☹ v pondelok idem gyndošovi, ukazem mu to, ze co on nato povie.....inak aj ja asi budem musiet opat navstivit Orosa....nech mi spravia laparku tu, lebo u nas v nemocnici by som si nedala ani špinu spod nechtu vyšparat 😉

mili78
20. aug 2010

@ninan2 ....paranoidna nie som, to nie....ber to tak ze je to pre mna nieco nove, tak som z toho take preplasena 😅

katkaajurko
20. aug 2010

mili a kde ti to poskakuje???

ninan2
20. aug 2010

@mili78 rozdiel 0,2 C ziadne poskakovanie nie je...

mili78
20. aug 2010

katkaajurko+ninan2....no najprv som mala 36,4...potom 36,3...potom 36,6...potom zase 36,3 (tam sa mi to drzalo 3 dni) a dnes zase 36,4 😖

ninan2
20. aug 2010

@mili78 tu si pozri moje grafy. Teplota tiez akoze "skace", ale ovulka normalne prebehla.
http://www.fertilityfriend.com/home/2ee956
Nikto nema tie teploty stale rovnake.
Ktory den inak cakas ovulku, aky mavas dlhy cyklus? A mavas aj nejaky hlien pred ovulkou?

katkaajurko
20. aug 2010

mili nechapem, a ake by si to chcela mat?? sak to je uuuplne normalne ako to mas.keby ti to skakalo tak by to vyzeralo asi takto : 36,1 - 36,6 - 3,2 - 36,8 - 3,4 - 3,2 - 3,6 a podobne . stresovanim sa uz len takouto hlupostou skodis sama sebe

hiva
autor
20. aug 2010

@mili78 , to vobec nie je poskakovanie ,-)... pozri si moje prve grafy....take poskakovanie som mala na mysli 😉 (tie grafy su uplne dole na stranke: http://www.fertilityfriend.com/home/226b42

nestresuj, kym nemas cely cyklus odmerany.....musis si zvyknut, ze jedna teplota nic neznamena....pri merani sa hodnoti az cely graf na konci....pripadne az 3-5 dni po ovulke 😉 ...je to tvoje prve meranie a chvilu potrva, kym si na to zvyknes a kym spoznas svoje telo 😉...pre uz teraz napriklad ani netreba merat cely cyklus....viem zhruba odhadnut, o co ide, lebo mam uz asi 15 cyklov odmeranych, tak uz viem niektore veci aj vopred vycitit 😉....chce to len cas, cvik a trpezlivost 😉...a hlavne nestresovat, lebo stres dokaze ovplyvnit vela veci 😉

katkaajurko
20. aug 2010

hivus ja si nepamatam - ale ktory cyklus po laparke si ty otehotnela?

katkaajurko
20. aug 2010

ako si to urobila-ze ti zobrazilo vsetky grafy
aj ja by som sa takto chcela na moje vsetky kuknut

hiva
autor
20. aug 2010

@katkaajurko ja som otehu 3-ti cyklus po laparke 😉...a gafy mam vsetky, lebo cvakam VIP 😎 😎 😎 ...ina zavislacka som, co? 😀 😀 😀 ...ale za 8 dni mi konci VIP, tak silno rozmyslam, ci predlzim alebo nie 😕 ...som si nejak zvykla ze ich vidim takto vsetky pokope 😅

katkaajurko
20. aug 2010

jaaj tak

a treti cyklus snazenia ci treti celkovy cyklus po laparke?

ninan2
20. aug 2010

@hiva jaj, tak VIP, no super 🙂 Po roku snazenia si ho asi zaplatim aj ja 😀

hiva
autor
20. aug 2010

katka...treti po laparke 😉... a v podstate treti skutocneho snazenia, lebo predtym to bolo o nicom kedze som nemavala ovulku 😀 😀 😀

katkaajurko
20. aug 2010

ano len som myslela,ci prvy vam este nazakazali alebo co koli tomu drillingu a ovula nabehla hned?

hiva
autor
20. aug 2010

@katkaajurko po laparke sa treba snazit hned 😉... mne ju robili na 25 DC a na 30 DC prisla mrcha...ale hned v dalsom cykle uz prisla ovulka na 18 DC 😉 ...ale viem, ze vacsinou laparku robia na zaciatku cyklu a niektorym tiez kazu snazit hned po laparke, a niektorym kazu az po mrche....takze tazko si vybrat 😉 ...ale kedze laparka sa robi cez brucho, nemal by byt problem so sexikom aj hned po nej 😉

Vam kazali pockat alebo ste mohli hned?

katkaajurko
20. aug 2010

myslim,ze po mrche, mne ju robili v polke cyklu presne okolo ovulky asi dva dni pred...tak nejako

mili78
20. aug 2010

@ninan2 ....dnes mam 10DC....cyklus mavam po Femigarde a teraz ako beriem tie bylinkove preparaty presne 28d.
No praveze hlien nemavam....preto mam podozrenie, ze u mna ovulka neprebieha ☹

mili78
20. aug 2010

@katkaajurko + hiva.....prepacte, ze vas s tym otravujem....vy ste uz v tom prieborníčky, vy to uz mate v malicku....ja sa este len otukavam....tak to so mnou vydrzte plllllsss 😉

ninan2
20. aug 2010

@mili78 no len podla hlienu to hodnotit nemozes! Mozno ho mas len vo vnutri, co ale uplne staci. A to mas teda pekny cyklus s Femigardom teda. Tak este par dni by si mala mat nizke teploty a potom uvidis co sa bude diat.