Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

jancos
20. mar 2010

neviem:( preco?
ja som si minule uvedomila, ze ma par dni bolela hlava. inak dnes sa to vratilo:(

zuzu1111
20. mar 2010

juj, tak verim ze sa to viac nebude opakovat.
a pytala som sa preto, lebo ja nijake priznaky nepocitujem (okrem toho obcasneho slabunkeho pichania v podbrusku)....tak ci mam v sebe drzat este nadej...
Idem uz spat, dobru noc

tatranka111
21. mar 2010

ahojte 🙂
ja mám zvýšenú BT už druhý den 36,7 (to je na mna vela) 😀
ak sa bude držat hore tak ma asi picne, lebo ovu by asi bola počas mrchy 😒 😒

tatranka111
21. mar 2010

alebo neviete nahodou či nemože byt zvýšená od metformínu, alebo clostilu?

govinda
21. mar 2010

tatranka, hoď sem grafík 🙂 Nech to proskoumám 😀

shaarka
21. mar 2010

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
tatranka, to je tvoj? 😅

inak celkom nechapem... 😨
- na ovulacny to teda nevyzera (ten minuly) a ak dobre vidim, tak si brala 34-37. DC duphaston? len 4 dni? preco?
a potom prislo krvacanie a to si uz hned zacala brat clostil? a zacala si na 2.DC??? preco? (spinenie sa za MS este nepocita)
- a podla coho sudis, ze uz mas po ovu? clostil trosku teploty zvysuje, ze vraj, citala som.

tatranka111
21. mar 2010

ahoj shaarka ešte dobre, že si spomenula zabudla som tam jeden den nahodit duphaston..........brala som ho 5 dní na príkaz doktora 😒
a ohladom clostilu beriem ho od 3 dc, len to tak blbo vyzerá, lebo ja si to špinenie zaznačujem ako ms, ale slabú 🙂 a ovu neviem či bola asi nie, len som písala, že keby náhodou tak by ma z toho piclo 😀 😀 😀, ale si písala, že clostil zvyšuje BT tak to bude asi preto 😵

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

zuzu1111
22. mar 2010

ahojte baby, nezvyknem tu chodiť v takom čase, ale dnes musím....
len tak potichučky hlásim, že som našla slabunkú druhú čiarku na teste 😉 😲 som z toho v prdeli (prepáčte za výraz). Čo teraz ďalej? Urobiť ďalší test zajtra ráno, aby bol z ranného moču, či môžem skúsiť aj večer?
A Shaarka - ako s Duphastonom? Ešte počkať, ako dopadnú ďalšie testy a tak nasadiť? Alebo kedy???????
Baby normálne som z toho vyklepaná od rána - neviem ako ja budem pracovať, veď sa neviem sústrediť na nič 😀 😀 😀

bambii9
22. mar 2010

ahojte, ledva som Vas nasla... to do akej temy zaradili pco 😠

zuzu, blahozelaaaaaaaam 😉 skus zase rano, aby si videla silnejsiu ciarocku.... vecer by nemusela byt silnejsia, tak aby ta to nevystresovalo 😉

zuzu1111
22. mar 2010

Shaarka a ešte jedna vec, včera mi akurát došiel aj Euthyrox, ako na potvoru a k Semanovej som objednaná až na 31.3. Môžem byť teraz tých 9 dní bez? Alebo jej volať, nech mi predpíše recept a len si k nej skočím?

govinda
22. mar 2010

zuzu, tak keď ty potichučky hlásiš, tak ja zatiaľ potichučky blahoželám 😵
Duphaston by si podľa mňa mala brať aj naďalej 🙂

zuzu1111
22. mar 2010

bambi, govi - ďakujem 😉 ...ešte si to zatiaľ nepripúšťam, lebo viem, že až tie prvé týždne ukážu, či z toho niečo bude, stať sa môže všeličo.
Ja som teraz vysadila Duphaston, brala som ho do piatku, tak preto ma zaujíma, či UŽ nasadiť nanovo alebo ešte počkať.
Idem do prááááááce. Večer prídem, dúfam, že sa tu príde aj Shaarka, lebo ma veľmi zaujíma aj to s tým Euthyroxom.
Pekný deň prajem baby 😅 😵

govinda
22. mar 2010

no tak čo si ja pamätám, tak mi lekár hovoril, že keď doberiem Duphik, tak testovať a ak by boli //, tak pokračovať s Duphastonom. Poprípade zavolaj lekárke 🙂

sarafortuna
22. mar 2010

zuzu, som zvedavá ako sa to vyvinie... 😉 držím palce... 😉

beatab369
22. mar 2010

zuzu aj ja ti drzim palceky 😉

sara a ty ako sa citis?
mne zacina byt akosi lepsie, tak neviem ci je to dobre, alebo nie, ale dufam, ze ano... aj podbrusko prestalo boliet, uz len sem tam ho citim aj to len trosicku....tak uvidime 😉

shaarka
22. mar 2010

zuz 😵
no fantasticke!!!
sice neviem, ktory DPO si (idem pohladat graf), ale tak ako pise govi: ak si nasla //, tak pokracuj s dupahstonom.
a po euthyrox by som na tvojom mieste skocila hned - staci zavolat sestricke, ona povie lekarke a pripravi ti predpis.
alebo mozes skocit ku mne, ja mam este 25 k dispozicii, kludne ti mozem dat. (beriem 75 a mam teraz rovno 75 v jednej tabletke, 25ky sa mi zvysili).

jaaaaaj sa tu stehotnieva!!! strasne sa tesim s vami 😵

shaarka
22. mar 2010

a este som chcela napisat, ze D ber vtedy, ak si si ista pozitivnym testom. akym si testovala? spravila si si aj opakovany? kontrolny? citlivejsi? 😉
teraz nechcem byt zla, ale v teme grafy BT niekedy baby ukazuju "duchov", ktori zial nie su nicim inym, len zmenou materialu na tehu teste v mieste, kde ma reagovat moc s hCG. ruzova je dolezita. 😀

katkaajurko
22. mar 2010

ahojte - hlasim ze som bola na folikulometrii a ten potvorak folikul ma 225mm 🙂 tak neviem ci snazit dnes alebo zajtra..lebo vraj kludne az zajtra moze ovula prebehnut... snazili sme vcera-tak to nechcem silit na kazdy den ale zase ak by bola ovula dnes-tak cerstvy material je cerstvy material 😀

a graf je takyto
http://www.fertilityfriend.com/home/278331

beatab369
22. mar 2010

zuzu aj ja som D brala dalej, ja som ale zistila // skor ako somi ch mala prestat brat, takze som ich brala v kuse....
urcite tak ako shaarka radi....urob si este kontrolny test a nasad D ak bude pozitivny 😉
aj mne dr. vravela, ze nevysadzovat ak sa tehu potvrdi.....a inac testovala som s rapidcler a slabu palicku mi ukazovalo 3 dni, ale vraj mamatest je fajn, tak to skus pripadne este raz s tym istym, ktorym si si uz robila a skus aj iny .... 😉
ale ja si myslim, ze to bude babo..... 😀

beatab369
22. mar 2010

katkaajurko....len sa snazte aj dnes aj zajtra...mne to tak vyslo...tiez 3 dni po sebe a potom den pauzicka a opat.... 😀
drzim palce, nech to tentokrat vyjde 😉

mireag
22. mar 2010

Ahoooojte, 🙂

shaarka, dakujem... 😵

zuzu, silno drzim palce. Co sa tyka priznakov... Boli, lebo uz ich poznam, len som sa ich snazila ignorovat...😅 Ale napodiv ma zacalo boliet len jedno prso a to bolo 10dpo.... 😅 😀 Teraz bolia uz poctivo obe... Bolesti brucha tiez, ale ine ako pred prichadzajucou MS... To je vsetko. Zajtra rano este urcite testni. Dufam, ze budu pekne //. Ja by som testovala mamatestom. S nim som najviac spokojna, ale je to na tebe. Rapi ma zmiatol, pretoze som nevedela, ci je to duch alebo ciarka... 😅

katka, tiez som mala teraz taku dilemu... Potom som si trieskala hlavu, ze sme asi predsa len mohli dat este jedno snazenie... Snazili sme vo stv vecer, pia pauza, sobotu ovu a 2x keksik. Ten piatok na sucho som si neskor vycitala... Teraz rozmyslam, ktore z tych keksikov bol TEN PRAVY.... 😀 Je to na tebe...😉
Drzim palce. 😵

shaarka
22. mar 2010

kati, to je sakra velky folik! nevyvalil ti bok? 😀 😀 😀
a robila si si aj ovu test?

katkaajurko
22. mar 2010

dakujem baby - napisala som aj muzovi - nech rozhodne 😀

shari napodiv zatial nevyvalil 😀 praveze v sobotu pri prechadzke som ho citila asi najviac..ale aj dokina ho nazvala dnes "folikuliskom" 😀 hehe

ano ovu test som robila-dnes uz je veeeeeeeeeeelmi slaby - v sobotu okolo obeda pomerne dost silny - asi obe rovnake, vcera na obed milimeter testovacia slabsia - cize peek ratam bol asi v noci zo soboty na nedelu... tak si tak cito teoreticky myslim-ze ovula by asi mala byt dnes v noci...ale to len fakt teoretizujem

katkaajurko
22. mar 2010

a dnes mi brali aj kultivacie s ktorymi uz potom ak to teraz nevide ideme do centra....

shaarka
22. mar 2010

kati, ved ja len dufam, ze nemal 225 ale 22,5 mm 😉 😀 😀 😀
tak o chvilku je tu LF! 😵

katkaajurko
22. mar 2010

jasne 22,5mm 😀

tatranka111
22. mar 2010

ahojte ja hlásim, že švagrine v noci praskla plodová voda a rano o 9 sa jej narodil krásny synček 😀 😀 😀 😀
bratovi aj slzičky tiekli ked ho videl 😀 😀 😀 😀 konečne chlapček 😀 😀 😀 (ešte chcem podotknút, že sme nevedeli čo to bude.....na utz nebolo nikdy vidno, takže velké prekvapenie) všetci sa vytešujeme a najviac brat, že má konečne chlapčeka 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu držím palčeky 🙂

katkaajurko to je folíííííík, to už z neho musí niečo zíst 😀 😀 😀 😀

katkaajurko
22. mar 2010

tatranka gratulujem 🙂 a prajem vsetkym trom veeeeela veeeela zdravicka!!!!!

govinda
22. mar 2010

tatranka, aj ja gratulujem 😵

shaarka
22. mar 2010

supeeer, gratulujem, dnes same dobre spravy! 😵