Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

myshellka
12. jan 2011

@ninan2: ja mám nejradši vanilkový roibos, ten ničemu neškodí a jak voní...

kaciatko81
12. jan 2011

@erickaa urob test zajtra rano a v piatok chod na krv 🙂 a budes vediet. ak to bude aj v piatok neiste, budes musiet cakat do pondelka 😅

timona
12. jan 2011

poradite mi ako casto ma vyznam v obdobi ked si myslim, ze by mohla byt ovulka robit si ovu test?staci 1x denne?a kedy mam najvasciu sancu otehotniet, ked su obe palicky rovnako silne?alebo uz ked druha zacina silniet?

aduskatt
12. jan 2011

@erickaa RApi clear je na prdky moja🙂))

aduskatt
12. jan 2011

no, dnes som bola v ISCARE.........tak zasa miesto jedneho nespocet vajok☹( a okrem toho vysledky z AMH, co robia len od novembra.........ziadny z lekarov, co tam boli nevidel horsie vysledky ako moje☹(a som odisla vybavena clostilom kazdy druhy mesiac mam uzivat............uvidim, co z toho

ninan2
13. jan 2011

@timona staci + treba min. 1x denne, aj ked 2x denne je skoro 100 percent uspesnost uz, ale je to ovela drahsie. Snazit sa je dobry napad uz ked zacne palicka silniet, a odvtedy kazdy 2. den. Ja som to takto naposledy spravila a dopadlo to dobre 🙂

erickaa
13. jan 2011

Čaute babule, tak dnes som si test nerobila. TAkže neviem nič nové 😕 Zajtra si urobím... ach jaj, bojim bojim. Inak ma občas pobolieva podbruško, tak mrchovo. Ale ozaj iba výnimočne, ale to sa už asi znova príliš sledujem...

ninan2
13. jan 2011

@erickaa Ahoj, brucho Ta moze boliet, to je normalne... tak daj zajtra vediet!!!

slivocka
13. jan 2011

@erickaa ahoj, mna boli brucho mrchovo este aj teraz, je to uz lepsie ale doteraz som citila ako keby sa prave ms mala spustit . takze v pohode 😉

erickaa
13. jan 2011

@ninan2 dobre, zajtra vám dám vedieť, nech už bude výsledok akýkoľvek 😅

erickaa
13. jan 2011

@slivocka mňa včera bolelo asi tak polhodinu dosť intenzívne mrchovo, že som aj bola presvedčená o tom, že mrcha je tu... a potom pred spaním ma troška bolelo tiež. Ale dnes zatiaľ nič.. No nič, idem nakúpiť do DM-ky Pepino testy na zajtra. 😕 Ten bol prvý, ktorý mi ukázal //, tak sa neho spolieham.. 😕

slivocka
13. jan 2011

@erickaa pokial mrška nedošla, stale je nadej a to brucho strasne bolelo aj mna 😒 cakam zajtra na pozitivne info 😅

erickaa
13. jan 2011

@slivocka ibaže ja sa na tú mršku spoliehať nemôžem. Lebo neviem, či by som ju vôbec dostala, keďže som tento mesiac vôbec neriešila utrogestan ani duphaston, na ktorých som bola od marca... Poslednú prirodzenú mrchu som mala vo februári, čo je už skoro rok. TAkže je veľmi otázne, či by som ju aj teraz prirodzene vôbec dostala 😔

slivocka
13. jan 2011

@erickaa ☹ aha , ale aj tak ja pevne verim na // 😅

erickaa
13. jan 2011

som to nevydržala, baby, kuki album 😅 😕 😕

ninan2
13. jan 2011

@erickaa ahoj, srdecne gratulujem!!! A zajtra pekne zopakuj a uz to bude uplne skvela ciarka! A precitaj si co som pred par dnami pisala myslim slivocke, o roznych cajoch a podobne 🙂 Je toho vela na co si teraz davat pozor... poslem Ti nejake linky ked chces.

chlpacik
13. jan 2011

@erickaa jeeej, no este zajtra rano urcite zopakuj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...gratulujem tísko,aby som nic nic nezakrikla.... 😉

ondre
13. jan 2011

@aduskatt no to mi je luto. to sa neda nieco sor,ved to je cela vecnost aby si cakala az do novembra. a potom ti ako pomozu?musis dufat, urcite ti pomozu

aduskatt
13. jan 2011

@ondre myslela som od novembra 2010, takze sa velmi nemozem porovnavat s inymi, ale ten vysledok je hrozny.......dufam, ze pomozu..mam dve balenia clostilu a tri utrogestanu, tak uvidime

irsina83
13. jan 2011

@erickaa aj ja tam vidim dve ciarky 😉 potichucky gratulujem 😉

ondre
13. jan 2011

@aduskatt urcite pomozu,len musis tomu verit.pre mna su tie tabletky slabu ale tebe urcite pomozu.a dokedy ich mas brat?

aduskatt
13. jan 2011

@ondre no, to tazko povedat, ci pomozu.....valky povedal, ze tak zly vysledok este v zivote nevidel.AMH byva normal okolo 1, max 1,5.2 je horsie, 3 sa vidi malokedy a je to veeeelmi zle......horsie videl len moje..12,4

slivocka
14. jan 2011

@erickaa to je užasneeeee, zo srdca blahoželáááám 🙂 ja som to vedela 😀

erickaa
14. jan 2011

@ninan2 @chlpacik @slivocka juj baby, ďakujem vám za podporu 😉
Dnes ráno som si nerobila, urobím až zajtra, keďže od posledneho testu prešlo iba nejakých 15 hodín. To by tá čiarka moc iná nebola. 😕 Zatiaľ sa aj my tešíme iba potichúčky a dúfam, že fazuľka sa má dobre. Teraz sa najviac bojím toho, či fazuľke nemôže nejako uškodiť orgazmus, keďže včera sa mi jeden pritrafil. 😅 Maternica sa mi intenzívne sťahovala, až sa bojím, že by to mohlo nejako uškodiť. 😕 Bojim bojim, radšej budem 9 mesiacov bez sexu! 😔

erickaa
14. jan 2011

@ninan2 k tým čajíkom, vylúčila som môj najobľúbenejší zelený aj čierny a kúpila som si Roibos vanilka, orange. 🙂 Až keď bude všetko od doktorky potvrdené, potom ťa poprosím o rôzne rady, lebo teraz ešte nechcem zakríknuť 😕 Ale ďakujem 😉

ninan2
14. jan 2011

@erickaa tak s tym orgazmom si ma celkom pobavila 😀 Inak, skodit by to nemalo, ja som normalne mavala sex, aj ked len raz do tyzdna cca a zo zaciatku trochu opatrne sme na to sli, ale casom som to tak "vazne" uz nebrala a aj tak je vsetko OK...
K tym radam - zial pokial ide o nejake bylinky, korenie a pod, moze byt uz neskoro ked sa dostanes k lekarovi, pretoze embryo je teraz najviac nachylne na tieto vplyvy. Takze na Tvojom mieste by som si uz teraz precitala:
http://www.fertility.sk/?m=tehotenstvo&s=&id=by...
+ vlavo v menu najdes Potraviny a koreniny.
Da sa to stiahnut aj ako pdf a vytlacit - ja som takto hned na zaciatku vylucit 2/3 korenia co mame v kuchyni a odvtedy ich do varenia nepouzivame.

erickaa
14. jan 2011

@ninan2 tak to som rada, že som až tak zlé neurobila, ja už som mala katastrofické scenáre... 😕
K doktorke sa chystám až v pondelok alebo utorok, tak ďakujem za ten link! Dám to vytlačiť priateľovi v práci a budeme študovať. 😉

slivocka
14. jan 2011

Dnes HCG 851 , raz tolko ako v stredu 😔

ninan2
14. jan 2011

@erickaa a preco tam ides tak skoro? Na ultrazvuku este nebude nic vidno, ani mimomaternicove nebude moc vylucit... Ma sa ist najskor tyzden po vynechani aby bol vidiet gestacny vacok, a dalsi tyzden na to by bolo uz aj srdiecko. Ja som bola az 6+2 a bolo to tak akurat.

ninan2
14. jan 2011

@slivocka no pekne, same tehotne 🙂 Ty si uz bola na ultrazvuku, v akom tyzdni a bolo nieco vidno?