Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

danielkabn
27. apr 2010

ahojte kočky,som bola ráno pre metformín,tak som sa neozvala..ale vidím,že vy tu už veselo píšete 😝
Zdravím taktiež Mireag,ktorá sa tu tiež dlho neukázala.
Hivuš,gratulujem k ovulke..tak ťa čaká 10 nervóznych dní.. 😵 😵 ,len nech sa to podarilo,aby to bolo opodstatnené čakaníčko 🙂
a pripojiť by som sa chcela aj ja,len keď moje telo je blbé a furt sa bráni bičíkom... 😀 😀 😀

zuzuza
27. apr 2010

Ahoj holky, všechny moc zdravím, nakoukla jsem do této diskuze, protože jsem sem taky chodila. Teď mi v ostýlce hajá skoro 4měsíční synáček a tak vás chci všechny povzbudit. Úplně si pamatuju, jak jsem to tu žhavila, zjišťovala inforame, to bylo něco, celkem zábava🙂

Shaari, tak co, jak je?? Co budete mít???? Jak se cítíš???

katkaajurko
27. apr 2010

ahoj zuzana a kolko trvalo kym sa vam zadarilo? a co k tomu pomohlo? 🙂

katkaajurko
27. apr 2010

baby ja som sa rozhodla-ze po laparke zacnem chodit aj na cvicenia podla mojzisovej a na salsu 🙂

kerka13
27. apr 2010

hiva blahozelam k ovuke 😉 a pevne ti drzim vsetky palce aby to vyslo a bolo OK 😉
shaari s tym zazitkom som to myslela tka, ze aby si to mala co najskor a bez bolesti za sebou a drzala v naruci ten najkrajsi uzlicek na svete, ktory patri len a len vam 😵
zuzu111 samozrejme sa môzes spytat odkial som. momentalne byvam v okrese Sala

kerka13
27. apr 2010

katkajurko, ja som od januara zacala trapit svoje telo zumbou a poviem ti ze to je tiez dobry zaberak, hlavne ked sa to spaja so Shakira pohybmi 😲 😎 teraz uz sice nechodim, lebo sa bojim aby som neuskodila, ale je to super cvicenie, na ktorom sme sa strasne vela nasmiali

danielkabn
27. apr 2010

baby,ja som tak rozmyslala nad tym,ze tanec urcite pomaha k otehotneniu..ved si zoberte taky Lets dance..minuly rok Cobejova,Polnišová....ja som zacala cvicit aspon Mojžišovej metódu podla knižky,aj keď neviem,či dobre..ale rozmýšlam,že sa tiež prihlásim na nejakú Zumbu.. 😉 len či to zvládnem..
Kerka,aspoň nie som sama v oblasti Západného Slovenska,lebo východ nás tu valcuje 😀 😀

kerka13
27. apr 2010

danielkabn tej zumby sa neboj ze by si nevladal, aj u nas to na prvych hodinach vyzeralo dost nesynchronizovane ale aspon sme sa hybali a robili nieco dobre pre svoje zdravie 😀 😀
hej tiez som si vsimla, ze je tu vela bab aj z vychodu, ale to je jedno odkial sme, hlavne ze si vieme poradit a povzbudit sa 😎

danielkabn
27. apr 2010

Kerka,a čo stojí taká zumba?

kerka13
27. apr 2010

u nas 2 € na hodinu

hiva
autor
27. apr 2010

danielka a kerka....nie ste tu same zapadnarky....katkajurko je Blava a ja som Blava - Trnava a Nove Zamky 😉 😀 😀 😀

ale je fakt, ze vychodnarky vedu 😉 😀

katkaajurko
27. apr 2010

aj ja som zapad

ja som chodila na jogu ale tuhla mi z toho velmi krcna chrbtica a po kazdom cviceni ma bolela hlava..

ale od 7do16rokov som tancovala a potom som prestala a je mozne ze to svalstvo mi ochablo a stuhlo a trebalo by ho prekrvit..nechcem si kurz dohadovat teraz -ked ma teda caka laparka-ale potom zacnem 😵 klop klop klop

kerka13
27. apr 2010

sorry zacala som chodit vo februari a este som zabudla napisat, ze sa pomocou nej da aj celkom dobre schudnut, hlavne v oblasti brucha. ja som schudla za 2 mesiace 6 kg a to som nedrzala ziadnu dietu, len som zumbovala 2 az 3 krat do tyzdna 😀 😀

danielkabn
27. apr 2010

Hivus,Katkajurko..a preco som si ja myslela,ze aj vy ste vychodnarky 😀 😀 ospravedlňujem sa,tak nás je aspoň narovnako..ale hlavne,že si pomáhame 😵 😵
Mňa tiež čaká laparka,a kedze stale neviem kedy,ci o mesiac,alebo o dva,tak zatial budem tancovat..ved mi to neublízi.. 😀 😀

katkaajurko
27. apr 2010

ja bicyklujem tri krat do tyzdna 35minut... no to asi velmi nestaci... 😅 nevadi-skusim ten tanec a cvicenie-hned ako to bude mozne 🙂

kerka13
27. apr 2010

je tu niekto aj zo stredu slovenska, lebo zatial to vyzera tak, ze sme vychod - zapad 😀 😀 😀
katkajurko neviem ako v BA, ale u nas sa chodi na zumbu tak, ze kedy zacnes vtedy zacnes, nemusis od zaciatku kurzu a vacsinou sa tie tanecne cviky opakuju, je to nieco podobne ako aerobik, len ten ma vobec nebavil
ja som tiez chodievala na pilates ale z neho som bola stale dolamana a po kazdom cviceni som mala svalovku, ale po zumbe to bolo uplne ine, uplne nas to s babami uvolnilo a vladla tam taka dobra atmosfera 😅 😅

katkaajurko
27. apr 2010

danielka-inak mna vcera presviedcala ta moja gynda - ze nevadi-aj ked sa dole nieco najde-ze ak to nerobi nejaku sarapatu - ona a kopa jej kolegov uz nejakych "kokov" neriesia... ze su casto sucast posvovej flory...tak si clovek potom moze vybrat... 😒 viem ze tebe koli tomu laparku odlozili... a kam pojdes na laparku?

hiva
autor
27. apr 2010

jaaaj...vy ste vsetky ake aktivne...to len ja som taka lemra leniva 😀 😀 😀 ...z amlada do 18-tky som hravala profesionalne volejbal, ale potom na VS som s tym musela skoncit...a odvtedy som pribrala snad 30 kilov 😠 😠 😠 ....teraz ideme s MM len raz za tyzden na tenis a cez vikend makame ako fretky na stavbe, takze cez tyzden len rozdychavam vikendovu svalovicu 😅 😀 😀 😀 ...a inak co je ta zumba???...to su nejake brusne tance alebo co?

govinda
27. apr 2010

kočky, už mrchujem 🙂 🙂 🙂 🙂
A už sa teším na nový cyklus. To je tak super mať mrchu bez vyvolávačky 😀 😀 😀

Inak vás dnes nestíham, napaľujem tu nejaké vecfi, musím niečo navariť, tak len odbieham, ale musela som sa pochváliť 😀 😀

danielkabn
27. apr 2010

Kati,ja pojdem na laparku tu u nas v Prievidzi a bude mi to robit moj gyndoš,teda ja si ho želám a už som mu to aj oznámila 😀 😀
a či mu budu vadit tie koky,tak to este netusim..ale dufam,ze som ho tym clankom presvedcila 😎
Hivus,ja tiez vobec nie som aktivna,tiez chodime s mm len na tenis sobotu,aj to nie kazdu a hned rano o siedmej ☹ takze to len vtedy,ked sa nam podari vyliezt z postele 😀 😀
a od minuleho roka som pribrala osem kilov 😠 😠 😠
Govi 🙂

katkaajurko
27. apr 2010

kerka,len ta zumba ma az tak nelaka...chcem chodit na salsu 🙂 a to je len v kurzoch

govinda
27. apr 2010

nestíham vás čítať, ale ja som chodila pol roka na brušné tance a teraz si budem musieť tiež niečo dobré nájsť, ale niečo šetrnejšie, kvôli tomu roztrhnutému väzu 😒 . To tak skoro nepôjdem ani na korčule ani nič? ☹

kerka13
27. apr 2010

hiva zumba je typ je nový dynamický fitness program, ktorý kombinuje prvky aerobiku a latinsko - amerických tancov 😀 😀 ale som mudra, to som stiahla z netu 😎 ale ked to porovnam s tym co sme tam robili tak to je aj pravda. cvici sa to samostatne, nie vo dvojiciach, ale je to také rytmicke vrtenie bokmi, trasenie prsami 😀 😀 a su v tom trocha aj prvky brusnych tancov, alebo aspon u nas to tak precvicovala instruktorka
a s tou aktivitou som bola aj ja do tohto februara tak, ze skor som bola lemra lemrava, nic sa mi nechcelo, ale sekla som s tym a aj ma kamosky prehovorili a tak som sa konecne rozhybala. v lete sme sa chodili s mm aspon byciklovat, ale v zime nic len do prace, z prace, papat a spat 😝 a tak dokola

hiva
autor
27. apr 2010

jeej...no to znie super....ale pri mojom sadle take trasenie nie je moc dobre....ked to raz roztrasiem, tak sa bude triast este dalsiu minimalne polhodku zo zotrvacnosti 😀 😀 😀 ...ale nie...az tak zle to nie je....skor som pevna svalnata ako sadlova....i ked brucho je trosku osve kapitola 😅

no u nas je to prave naopak....v zime sme chodili kazdu volnu chvilku lyzovat.....je fakt, ze teraz este nebolo dobre pocasie, ale tiez sa chodime sem tam previest na bicykli....ale sportovanim by som to nenazvala.....lebo bicyklujeme, sadneme to krcmicky na pivko alebo kofolku...potom zas trosku bicyklujeme kym nenarazime na dalsiu krcmicku a tak to ide dalej a dalej az kym uz nevladzeme pit a bicyklovat a ideme domov 😀 😀 😀

aspon ten tenis kazdy pondelok o 19:00 je fajn 😅

danielkabn
27. apr 2010

aj my sme chodili cez zimu lyzovat,ale aj tak sa na mna kila nalepili 😠 😠
nastastie uz ide leto,tak to budem aspon bicyklovat a korculovat..a pripojim tu zumbu,som zistila,ze to cvicia kusok od nasho baraku a ze som sa tam ja ťapa skor neprihlasila,nemusela som tolko pribrat 😀 😀

kerka13
27. apr 2010

my zase nelyzujeme, aj ked tento rok sme skoro skusili, ale do buducna urcite chceme skusit, uz sa teraz velm tesim ked pojdeme do lyziarskej skolky s nasimi detmi, to bude ina sranda 😀 😀 a my dospeli budeme za tie nemehla 😎 😎 dufam, ze sa toho dozijeme 😀 😀
danielka dufam, ze sa ti ta zumba bude pacit
hiva ja sice nie som velkych rozmerov sice som tiez pribrala za poslednych par rokov vyse 15 kg, ale na tu zumbu veru chodili aj poriadne kusy zien a tiez sa na tom rehnili, ze to trasenie nevedia zastavit a trasie to s nimi este par sekund po nas, ale aspon sa viac hybali ako my 😀 😀

danielkabn
27. apr 2010

baby,ja som zabudla este na jeden šport,čo praktizujeme..predsa keksovanie 😀 😀 😀 😀

kerka13
27. apr 2010

😲 😲 😲

danielkabn
27. apr 2010

a jediny sport,ktory robím rada,poctivo a kazdy deň a bez akejkoľvek námahy,dobrovoľne bez sily nútenia sa do toho 😀 😀

zuzu1111
27. apr 2010

pozerám, že dnes je tu nejaká športová debata 😀 ...ja som sa tiež chystala na zumbu (blízko mojej práce otvárali nový kurz), už sme aj s kolegyňami dohodli, že budeme chodiť tri (je to predsalen lepšie ako sama)...no ale zrovna v tom čase som zistila, že som tehu...tak som nešla 😝
a čo športovanie a tehuľky? je niečo čo by sa dalo? či len tie špeciálne cvičenia pre tehotne? lebo sa bojím, že za tých 9 mesiacov ešte viac zleniviem ako doteraz a už budem mať celkom mľandravé svalstvo 😀