Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

franzziska
15. júl 2014

Ahojte co je při PCO este okrem alchemiky dobre papat?? fytosoja a femi kvapky?..moze sa to aj naraz? a asi sa da nakupit len cez internet ze?

serenna30
16. júl 2014

@evkag @stellamaris ahojte baby, prave se vracim z dovolenky, a zasnoubená!! Milaček se rozhoupal a do roka bude svatba. Jsem 17 DC a ovu jeste nebyla! Minule byla 20 DC tak snad se dockam! @evkag supej k dr, muze to byt cysta. Ja po vysazeni HAK mela cyklus i 23 dni a bylo to cystou ktera pak po mrse zmizela. A tehotna nejsi??

evkag
16. júl 2014

@serenna30 urcite nie som kedze mam riadnu mrchu.....po nej pojdem k dokymu na preventivku ci je to o.k. a inak blahozelaaaaaam k zasnubeniu 😀

serenna30
16. júl 2014

@evkag dekuju. A o tom léčitelé z ČR jsem neslyšela....:-/

stellamaris
16. júl 2014

@serenna30 jeej gratulujem 😉 a ovulka ti pride za chvilku,tak sup na to 😉

serenna30
16. júl 2014

@stellamaris Jj, to doufám, hodláme na tom do neděle pracovat 😎 a co ty? Mrcha?

stellamaris
16. júl 2014

@serenna30 mam po nej,nestimulujem nic,cvicim hormonalnu jogu podla D.Rodriguez 🙂 26.7.ideme do Caru ,to budem 14.DC,tak sa budeme snazit uz predtym.Mrcha prisla skor,tak cakam ovulku skor,okolo 12.DC 😉

serenna30
16. júl 2014

@steinarka ahoj Ca125 je z krve, je to marker který když je zvětšený muže znacit endošku nebo narůst buněk z kterých za čas muže byt rakovina. Ja ho měla zvětšený a pak šla na konizaci čípku.

serenna30
16. júl 2014

@stellamaris aha, budu tu držet palečky v Car, ja doufala ze ovu vyjde na dovolenou ale nevyšlo to, fytosoja ji neposunula, ale třeba budou kvalitnější vajucha 😎 😀 takze ja jsem na cekačce 😉

stellamaris
16. júl 2014

@serenna30 vies co,ona ovulku posunut nemusi,ale baby maju s nou dobre skusenosti,vraj na ovulku zabera a o to ide.Aspon jedno vajicko nech dozrie..............

evkag
17. júl 2014

@serenna30 vyskusam, podam info :-P

steinarka
17. júl 2014

@serenna30 uz som si o tom pozistovala na nete.. ak je vsak marker sustavne zvyseny, no nehybe sa, znamena to, ze clovek ho ma aj prirodzene posunuty vyssie 😉 nie sme predsa stroje, ktore sa musia riadit podla pisanych pravidiel..

eri1212
17. júl 2014

Ahojte baby. Pridavam sa do tejto skupiny. So snubencom sa pokusame o mimi pol roka a nic ☹ . Doki mi zistil PCO. Tuto chorobu bohuzial mame v rodine. Posiela ma k endokrinologovi na vysetrenia a chcem sa spytat neviete ci Inofolic ovplyvnuje krvne testy? Ak by mi robil niake? Vela som o Inofolicu pocula a zacala som ju brat aj ja. Za odpovede vopred Dakujeeeeeem 😀

serenna30
18. júl 2014

@evkag @stellamaris ahojte baby, tak jsem 19 DC a ovu zatím nic nenasvědčuje! Tak jen doufám, že jsem se minulý měsíc neradovala moc nahlas! Mám z toho pěknou depku. Holky je možné, že když se vaječníky střídají, že prostě jeden funguje a ovuluje, a druhý ne?

effkaa
18. júl 2014

@serenna30 ja to mam tak, ze kazdy druhy mesiac je cyklus 30 dnovy a kazdy druhy cca 45dnovy. Neviem preco, ale tiez to prisudzujem tomu, ze jeden vajecnik nerobi to, co ma alebo to nerobi dostatocne vcas.

serenna30
18. júl 2014

@effkaa právě Dr mi říkal, že jeden vaječník vypadá líp než druhý, bez cystiček, tak si říkám, že když minulý měsíc byla ovu 20 DC, že teprve ještě bude, nebo to bude anovulák z blbého vaječníku 😖

evkag
18. júl 2014

@serenna30 co sa ja sama sledujem za oslednu dobu tak to asi tak bude.....minuly mesiac som mala mrchu, ze som o nej ani nevedela a teraz som myslela ze umriem.......uz vobec je divne ze som v tomto rku mala uz krat mrchu a je jul. Minuly rok som mala mrchu asi 3-4 krat za cely rok.....
Ja sa dnes dostavam do depky. Zas tie ble otazky a kedy uz budes tehotna a este nie si tehotna? nevies ako sa robia deti??? VRRRRRRRR kusat uz budem ☹

effkaa
18. júl 2014

@evkag Ja nechapem, ako sa niekto moze takto pytat. Nerozumiem tomu. Ale ja som tiez dostavala take otazky. Napriklad aj taku, ci mi to maju ukazat, ako sa to robi... To uz bol asi vrchol. Cloveka to akurat tak viac trapi, viac sa tym zaobera a je to len horsie. Neboj, babo bude a nikoho nech netrapi kedy.

evkag
18. júl 2014

@effkaa ja som dnes gratulovala kamaratovi, ktoremu sa pre tyzdnom narodil syn a namiesto dakujem na mna spustil, ze kedy ja budem mat syna, ze si neviem ani predstavit aky to je pocita a ci neviem ako sa deti robia podobne.

effkaa
18. júl 2014

@evkag to poznam... nemaju pocit, ze nahanas karieru alebo tak. Lebo u mna mali ten pocit, aj ked mi to prislo ako keby ma uz ani vlastna rodina nepoznala, lebo ja som nikdy take ambicie nemala. Ale to je jedno, aj tak nemaju co hadzat take poznamky. Ja ked som uz nevedela ako na to reagovat, tak som najlepsie zmiatla taketo reci zo stola, ked som povedala, ze este babo nechceme a vymyslela som si dovod. Chvilku bol klud.

evkag
18. júl 2014

@effkaa ako stale neja debatu otocim, povem, ze sa nedari a uz, ale dnes ako z kazdej strany......a ten trapos ma zabil uplne. Ja mu k synovi gratulujem a on take spusti....uz len stacila otazka ci mi ho on nezrobi. Debil. Srat na takych primitivov.....

tixx
18. júl 2014

ahojte baby, prosim vas, mne dnes lekarka povedala,ze mam zvysenu hladinu AMH hormonu a ze mam teda PCO. Do teraz som ani netusila,ze by mi nieco mohlo byt, vsetky vysledky boli zatial v poriadku. Poslala ma na laparoskopiu +drilling vajecnikov. chcem sa ta len opytat, co sa dalej dialo u vas, ked vam zistili zvysenu hladinu toho hormonu, ci je laparka bezny postup....dakujem za kazdu info

stellamaris
19. júl 2014

@serenna30 nestresuj sa,pockaj este 😉 vajecniky ti pracuju a ovulka moze prist,z ktoreho vajecnika bude vajko vylucene,je uplna nahoda 😉

serenna30
20. júl 2014

@stellamaris @evkag ahojky, tak v patek jsem zkusila ovulacni test a byl pozitivni! Poprve v zivote🙂 vcera uz byl negativni, no zkusim jeste dnes. Teplota v sobotu rano vyhoupla, dneska rano zas trochu klesla, tak jsem z toho jelen!!! Grrr 😎 @evkag na takovy poznamky se vy**r! Mimco bude, jen holt musime chvilku počkat!

evkag
20. júl 2014

@serenna30 tak snad ta ovulka bola aj dlhsie ako jeden den :-P ja idem zajtra rano na gyndu, ked sa podari vo stvrtok ideme na dovolenku a nebolo by odveci nejak docielit ovulku, hoc aj tym clostylom. Uvidime co povie lekar......

serenna30
20. júl 2014

@evkag držím na zejtra u gyn palce!

stellamaris
20. júl 2014

@tixx ahoj,laparku odporucaju lekari casto,ako aj drilling vajecnikov.Bezny postup to nie je,ja nemam robenu ani laparku,ani drilling.Zavisi od toho,ako to vyzera u teba s pco 😉
@serenna30 netestuj tolko 😀 mas sa snazit za kazdych okolnosti 😉

serenna30
20. júl 2014

@stellamaris však uz na to kašlu, uvidíme co zítra BT, snad půjde nahoru 😉 ale teda ovulacni bolesti v podbrisku uz mám 3 dny, snad to neni něco jineho 😖

stellamaris
20. júl 2014

@serenna30 ja vzdy zabudam merat BT,tak to nechame na nahodu 😉 od zajtra sa snazime,vo stvrtok ideme do Caru,to by som mohla byt po ovulke alebo tesne pred nou 😉 teraz som mala kratsi cyklus,tak neviem

eninka27
20. júl 2014

Zajtra na ultrazvuk..... uvidíme . čo sa zasa deje