Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

chlpacik
22. nov 2010

@amarena ahoj, tak to je fajn, že dosla mrcha sama, ja mam pocit, že si agolutin kupim, nech nemusim behat ku zenskej aby mi ho pichali 😀
...to padanie vlasov nesuvisí s problemami stítnej zlazy, skor s diagnozou PCOS, som o tom presvedcena . . .
no a Katka je hneď u lekára...tak som zvedava

amarena
22. nov 2010

@chlpacik. moze byt, ze to suvisi s pcos. Ja mam nastastie huste vlasy po mame, ale kto vie dokedy. ☹ Aj mm sa stazuje, ze tie moje vlasy su vsade.
Snad sa nam to tehotenstvom upravi. 🙂 Ale som optimistka, ze? hihi 😵

hiva
autor
22. nov 2010

@amarena ....nehovorim, ze som netestla 😉 ....testovala som vcera aj dnes 😀 😀 😀 ....ale nic nove.....jedna palica ako vzdy 😅 😀 😀 😀

ninan2
22. nov 2010

@hiva no, asi je predsa len este trochu skoro 🙂 Z tej krvi co sa chystas to uz bude iste, alebo stale moze byt aj negativna hoci je tehotenstvo?

amarena
22. nov 2010

@hiva, este vobec nic nie je stratene. Drzim palce na stredu. 😉
@ninan2, uz som tu na koniku citala taky pribeh, ze krv negativna a bola tehotna. Neviem ako je to mozne, mozno poplietli v labaku vysledky, neviem....ta baba sa v kazdom pripade na to nestazovala, bola rada, ze je tehu. 😕

katkaajurko
22. nov 2010

caute,tak som doma.... tak srdiecko chvalabohu bije a uvidi sa co dalej...bohuzial to spinenie moze aj nemusi znacit problem a to sa uvidi iba casom...zatial lezat lezat lezat..vitaminy a duphaston,to je vsetko... 😔kontrola o tyzden.v pripade krvacania centralny prijem.... 😔

ninan2
22. nov 2010

@katkaajurko Ahoj, tak fajn ze je vsetko OK. No a co na neho a ordinaciu hovoris?

katkaajurko
22. nov 2010

@hiva este je fakt skoro na testovanie - 8 den po vklade..ja myslim,ze je sanca zazriet duchacika fakt najskorej tu stredu a to ide na krv -tak sa uvidi... lebo mne ukazalo ducha sice 10 den ale hcg bolo 99 a na teste s citlivosotu 10 bola fakt bledulililinka palicka-ani neodfotitelna....

ninan2
22. nov 2010

@katkaajurko @hiva
ja som inak dnes 13 DPO a zatial som netestovala 😉. Mozno pripadne zajtra podla toho aka bude teplota. Zatial je taka ze v norme, a priznaky nemam ziadne, co nemozu byt aj v ramci PMS. Cize skor cakam ze konecne klesne a usetrim test. 😀

chlpacik
22. nov 2010

@amarena dúfajme spolu 😀 😀 😀

@katkaajurko oddychovat, oddychovat, oddychovat, oddychovat. Ziarenie z PC obmedzovat, poriadne sa obliekat, nič nedvíhať !!!

irsina83
22. nov 2010

@katkaajurko ty len odpocivaj a nehnevaj ma. papat, lezat, spinkat a oddychovat.,ok??? 😉
@hiva aj ja by som testovala jak besna 😉 ale je este skoro, uvidis v stredu moja 😉 drzim palce moooccc 😉

hiva
autor
23. nov 2010

caute babule....aj dnes som testla 😀 😀 😀 ....zase len jedna palica 😒 .....tak snad zajtra krv konecne nieco potvrdi 😅

ako oni v centre hovoria, ze teoreticky aj ked ta krv je negativna, treba brat utros dalej a prist na dalsiu krv o 4 dni.....ale tak osobne si myslim, ze ak by som bola tehu, tak uz zajtra musi byt krv pozitivna 😅

ale teda nejak sa na tehu neciutim.....mam take silne tusenie, ze to neklaplo ☹ ....ach jo ☹ ....uz len rozmyslame, ze co dalej.....keby sme mali aspon mrazacikov, bolo by to jednoduchsie, ale takto je to hruza 😒 ...na dalsie IVF mozem ist najskor az o 4 mesiace ☹

no som fakt zvedava na zajtra 😕

katkaajurko
23. nov 2010

@irsina83 papam,llezim a oddychujem-naozaj.... a dufam....

katkaajurko
23. nov 2010

@hiva Vdrz este,myslim na teba...vies ako je to nevyspytatelne s tym uhniezdovanim - ani ked si bola tehula si nemala palicky na teste....

erickaa
23. nov 2010

@hiva @katkaajurko obom vám veľmi veľmi držím palce. 😉
Zajtra idem aj do centra kuknúť, či narástli folikulky z Clostilu 😕 A potom sa uvidí, čo ďalej.. Do konca týždňa by som mala mať posledné IUI za sebou.. 😅
Pekný dník všetkým babám tunak 😉

amarena
23. nov 2010

Ahojte,

@hiva, ja som vedela, ze ty si nedas pokoj s tym testovanim. 😉 ale asi by som bola taka ista. Nehadz este flintu do zita, ok? Vies, ze my sme predsa vzdy mimo vsetkych tabuliek a statistik.

@katkaajurko, ako dnes? dufam, ze ziadne spinenie, alebo nieco podobne.

@erickaa, do tretice vsetko dobre. 😵

ninan2
23. nov 2010

Ahojte baby, dnes je (v BA) nejaky pekny slnecny den, to co sa deje? 🙂
@hiva no moze byt fakt len skoro zatial na test... A priznaky nemusis mat ziadne, podla mna vacsina zien ziadne ani nema az kym nevynecha MS, akurat tie co velmi chcu si vzdy nieco vsugeruju, nad ramec PMS. Takze urcite sa zatial netrap 😉.

chlpacik
23. nov 2010

ahojte...

@ninan2 aj v KE je krááásne slnečno 🙂 🙂 🙂 ...
@hiva presne ako píse amarena, sme mimo vsetkých tabuliek, tak nerob zavery 😉
.
.babule mohli by ste mi niektorá poradiť niečo proti lupinam? Poslednu dobu sa ich neviem zbaviť...uz ani heden shoulders sampon nepomaha 😖 ...mam dlhe vlasy, vyzera to strasne 😠

ninan2
23. nov 2010

@chlpacik no, tak treba sa asi oholit 😀

chlpacik
23. nov 2010

@ninan2 😀 😀 😀 to neriesi nic, moj priatel má 3mm jezkov. Má take flaciky, a nieco ako lupiny, ale to od prilby, co musia mat, takze ak raz tie lupiny su, ani hola hlava nempomoze. Jedine by sa nestazovali na moje vlasy, vsade 😀
...asi sa prefarbim na blond, že splynut s nimi 🙂

ninan2
23. nov 2010

@chlpacik nj, moj frajer tiez chodi takto na kratko. Ja som raz mala Heden S. a po nom este viac lupin 😀. Pozri niekde v drogerii, urcite je viac znaciek co maju sampony aj na tento problem. Alebo v lekarni potom... ale tam budu take drahsie - aj ked hadam aj ucinnejsie.

chlpacik
23. nov 2010

@ninan2 no volne predajne v obchodoch mi nepomahaju... H.Shoulders bol jediny,co zaberal, teraz uz ani ten, asi zavitam do lekarne, to bude palka ach jaaj 😲 ...apropo tiež ho musis strihat? 😀

mili78
23. nov 2010

@chlpacik ...Chlpi ja som vyskusala vsetky mozne sampony ci uz z drogerie, alebo z lekarne...aj drahe, niektore boli vyse 10eur...ale nakoniec som nasla jeden, ktory mi zabral a uz by som ho nevymenila za nic...a to som mala naozaj, ze vela lupin, aj u kožnej som s tym bola....ten co zabral mne je Reghaar, stoji cca 5eur

chlpacik
23. nov 2010

@mili78 ahoj, a zohnala si ho v lekarni?

mili78
23. nov 2010

@chlpacik ...ano, len v lekarni ho maju

chlpacik
23. nov 2010

@mili78 tak si ho kupim, kazdopadne za pokus to stoji, dakujem 😉

ninan2
23. nov 2010

@chlpacik neee, on je samostatny, ma na to elektricky strojcek 🙂

chlpacik
23. nov 2010

@ninan2 niekto sa ma, ja ho tym el.strojcekom musim, lebo ze on si dozadu nevidi 😀 😀 😀

tatranka111
23. nov 2010

aaaaaaaa panebože čo to tu čítam? ja som tu už taaaak dlho nebola!!!

@katkaajurko gratulujem 🙂 🙂 ako sa to stalo? o ničom neviem hehe 🙂 podstupila si iui alebo si otehotnela normálne?
boooože ja sa tešíííííím 🙂 🙂 🙂 mala si nejaké priznaky alebo ako vlastne? heh tolko otazok normalne som v soku 🙂 , ale velmi ti to prajem ved Ty, Hiva a Ja sme tu uz taaaaaak dlho, som rada ze ty si uz tehu 🙂 a ze 7 tyzdnov......to ja som tu ako dlho nebola? musím sa polepsit 🙂 normálne ty si mi teraz dodala takú silu, ze ja sa hadam zacnem opat snazit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katkaajurko
23. nov 2010

@tatranka111 no len potichu s tym tesenim sa.... teraz som osem dni spinila....som PN a len lezim a modlim sa fakt... som rizikova 😔 uvidime ci to bude dobre.... ale hadam hej no - tuk tuk tuk...

mala som ist na ivf v januari ale nasadili mi metformin s tym-ze su pri IVF s PCO lepsie vysledky .... a po dvocch mesiacoch brania som nahodou zistila ze som tehotna 😅 ale tak vyhrate ZDALEKA nemam.... uz som bola aj na pohotovosti no co ti budem hovorit.... je to boj .....ale vcera srdiecko tukalo ,moj pokladik vymodleny 😅 😔