Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

chlpacik
28. nov 2010

@gretta to je v poho..., veď nato sme tu, aby sme si takto pomahali, resp. sa povzbudzovali 😉
skús pohladať 😉 na fóre, som aj zazrela nejaku otazku s clostilbegytom(v sekcii snazilky). Skus tam prestudovat, možno nieco zaujímavé sa dozvieš 😉 ...
Pekny večer

gretta
28. nov 2010

@chlpacik Otázku jsem ještě nenašla, ale přímo diskuzy. Zatím jsem pročetla od poslední odpovědi pár příspěvků a jedna holka píše, že díky Clostilbegytu otěhotněla napoprvé..!! 🙂

aduskatt
28. nov 2010

@ondre budem drzat palce, ja idem vo stvrtok na uzv, ale neviem, aky bude dalsi postup

ondre
28. nov 2010

@aduskatt no budem na teba mysliet,nech co najskor nabehnes na stimulku.dufam ze priebezne sa ozves. asi chces ist na IUI,zeeee? 😉 😉 😉 😉 😉

aduskatt
28. nov 2010

@ondre jasne.dufam, ze sa stihne prva este v decembri 🙂

chlpacik
29. nov 2010

@gretta len keby platila na každú "rovnaka rovnica" 😀 😀 😀 ...a co planujes teraz? Uzivas metformin, ale ako si pisala, tak sa domievam, že menzes Ti sam nechodi že?

erickaa
29. nov 2010

Čaute kočky..čo máte nového po víkende? 😀 Dnes tuším čakáme s @hiva -ou na výsledky krvi, že? Držím palce, nech motyka vystrelí! 😅 @katkaajurko a ty sa máš ako? všetko v poriadku?
Ja nemám nič nové 😅, len som stále nejaká unavená, ale to bude asi z tých všemožných hormónov..inak si to neviem vysvetliť 😖

ninan2
29. nov 2010

Ahojte baby, dufam ze ste mali pekny vikend!
Idem sa priznat a pochvalit k pozitivnemu tehotenskemu testu, resp. je ich viacej, kedze 1. pozitivny bol uz v utorok 23.11. co som mala 14 DC.
Dufam, ze sa nenahnevate, ze som to nenapisala skor, ale chcela som si byt ista + cakala som, ze sa kazdu chvilu aj tak spusti MS (som trochu pesimistka...). Teraz som cca 4+5. No ale zatial nic, tak som sa objednala uz aj k doktorovi, idem tam buduci stvrtok.
Zatial sa z toho az tak nevytesujem, kedze predsa len, stat sa takto na zaciatku moze hocico, budem kludnejsia az ked doktor potvrdi ze je vsetko OK... Dovtedy je vsetko take neiste.
Inak nemam takmer ziadne priznaky, akurat citlive prsia (ovela viac ako pred MS), obcasnu bolest podbruska, a zle spavam, skoro rano sa budim a nie som vobec unavena. To je tak vsetko 🙂
Pridavam fotky testov 😉

aduskatt
29. nov 2010

@ninan2 no skvele🙂 gratulka

ninan2
29. nov 2010

@aduskatt pekne dakujem 🙂

aduskatt
29. nov 2010

@ninan2 naozaj nemas za co🙂posli nejake tehu virusiky🙂

ninan2
29. nov 2010

@aduskatt jasne, posielam, telepaticky 😉

aduskatt
29. nov 2010

@ninan2 🙂snad sa uchytia, potvorky, xixi

erickaa
29. nov 2010

@ninan2 Jééééj, to je úžasná správa..moc gratulujem 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Juj, nejako sa nám to tu rozbieha 😀 Keby sa tak chcelo aj na mňa nalepiť, to by bolo fajn 😀 Držím palce, nech sa bublinka drží najmenej 8 mesiacov ešte 🙂 Super... 😉 😉 😉 😉 😉

ninan2
29. nov 2010

@erickaa pekne dakujem 🙂 Neboj, nalepi sa to postupne na vsetky 😉 No a tiez dufam ze to bude v poriadku a este tam aspon do jula zostane 😉

hiva
autor
29. nov 2010

caute....takze podla ocakavania krv negativna 😉 ....davam teraz pauzu do konca roku.....tak sa tu vsetky drzte 😉
@ninan2 ...super....gratulujem 😵 😵 😵

mili78
29. nov 2010

@ninan2 ... Ninka gratulujem...to je uzasna spravicka 😉 drz saaaaa 😅

@hiva .... Hivuuuuus ☹ aj ty sa drz a vrat sa medzi nas

ninan2
29. nov 2010

@hiva Ahoj pekne dakujem... a je mi to luto ze vam to teraz nevyslo... dajte si oddych, to sa zide, a potom smelo do dalsieho pokusu, ktory bude urcite uz uspesny 😉

ninan2
29. nov 2010

@mili78 diky, hadam bude vsetko OK 🙂

erickaa
29. nov 2010

@hiva hivuš, to ma mrzí...jasné, teraz si oddýchni od toho všetkého a vypusti všetko z hlavy. Viem si predstaviť, ako sa teraz cítiš, samé tehuľky okolo nás a my nič. Ale neboj, aj na nás dojde.. Mňa tiež pichlo niekde pri srdci, keď som si prečítala správu od niny a predtým od katky, napriek tomu ako sa teším z takýchto správ, na druhú stranu ma mrzí, že ja nič ☹
Ja ešte vydržím do krvi, a keď bude negatívna, tak si kúpim aspoň nový snowboard a šup ho na svah 🙂 Zatiaľ ešte čakám s kúpou, aby mi náhodou nestál v garáži 😀 Už by som si ho kúpila teraz cez víkend, ale počkám do ďalšieho pre istotu 😀 😀 😀 Aspoň nejakú radosť budem mať..a to, že si užijem zimu ako sa patrí, pekne na svahu a nebudem sa báť o brucho 😀

ninan2
29. nov 2010

@erickaa no musim povedat ze Ti aj budem zavidiet, ja som minuly rok kupovala lyze a chcela som si ich uzit aj tento rok... frajer inak snowboarduje 😉

erickaa
29. nov 2010

@ninan2 no tak to mi naozaj nie je čo závidieť, to ja sa len tak utešujem 😀

ninan2
29. nov 2010

@erickaa nahodou, ja som sa uz tesila na lyzovacku cez Velku noc v rakuskych Alpach, boli sme takto minulu zimu a bolo super 😉 Ale mozno ked si da clovek velky pozor, tak sa trochu lyzovat da... Modra trasa a nepadat 🙂

hiva
autor
29. nov 2010

@erickaa ....tak to sme na tom uplne podobne 😵 😵 😵 ....ja uz som zacala zajednavat lyzovacku 😵 😵 😵 ...a tiez asi po dlhsej dobe prevetram aj snowboard 😀 😀 😀 ....minuly rok som bola len opatrne na lyziach, lebo som bola tehula, takze snowboard som ani nevliekla so sebou, ale tento rok si to uzijem naplno 😵 😵 😵

i ked tebe drzim palce, aby si ten snowboard nemusela kupovat 😉 ...minimalne nie tento rok 😵 😵 😵

inak pre mna bol 2010 dost naprd.....zacal potratom, potom mi umrel dedko....potom cely kolotoc oklo IVF......takze teraz verim, ze 2011 bude 100-krat lepsi a vsetko zlo za rok 2010 sa mi vynahradi 😵 😵 😵

hiva
autor
29. nov 2010

@ninan2 ....ja by som uz ako tehula lyzovat nesla za ziadnu cenu 😉 ....minuly rok som to spravila a nedopadlo to dobre 😒 ....ako nemylsim, ze zrovna lyzovacka bola pricinou, ale stalo sa to zhruba v tom obdobi a do konca zivota si to budem vycitat....lebo sak nikto nevie, co to mohlo sposobit.....a co ak to predsa len boli tie lyze??? ....a to som ani nelyzovala naplno.....len tak mierne, 2-3 jazdy za den.....ziadne silenie, ziadne celodenne lyzovanie......ale tie vycitky nakonci mi uz nikto nevezme spat 😉 🙂

erickaa
29. nov 2010

@hiva ja už by som išla na svah najradšej v sobotu, v piatok totiž ideme k nám na chatu a otvára sa sezóna. Ale keďže budem akurát 8 DPO, tak sa bojím, aby som tými prípadnými nárazmi nebránila uhniezďovaniu. 😕 Kurnik, ale ma bude dobre trhať..nuž čo už, budem to musieť nejako vydržať 😀

Ináč ešte som sa chcela opýtať takú smiešnu vec... 😀 ja sa totiž stále kúpem, skoro vôbec sa nesprchujem. Milujem ležkať vo vani v pene s knižkou alebo časákom. Myslíte, že by to mohlo nejako zle pôsobiť (tá teplá voda) na oplodnené vajko? To mi teraz tak behá po rozume. 😕 😕 😕

ninan2
29. nov 2010

@hiva hej, nieco na tom bude, predsa len, nie je to nejaky jednoduchy a nenarocny sport... ale v Tvojom pripade bohvie co to sposobilo, moznosti je naozaj vela... v ktorom si vtedy bola tyzdni?
A je mi luto ze mas taky blby rok teraz... treba optimisticky dufat ze uz bude len lepsie a lepsie, ze vsetko to zle sa Ti uz prihodilo... 🙂

hiva
autor
29. nov 2010

@ninan2 ....pocas lyzovycky som bola 9 - 10tt 😉 ...ako nemylsim si, ze by to mohlo nieco sposobit, ale clovek nikdy neviem a "co keby " sa uz nikdy nezbavis 😉....pre babatko sa treba obetovat 😉

hiva
autor
29. nov 2010

@erickaa vseobecne sa teply kupel neodporuca tehulkam, lebo moze vyvolat predcasny porod, ale neviem, aky vply ma na otehotnenie 😉 ....podla mna by to nemalo vadit 😉....brusko v teple nemoze byt na skodu 😉 🙂

jaj....uz tento vikend na svahu??? 😕 😕 ....zavidim....uprimne 😅 😅 😀 😀 😀 .... my planujeme lyzovacku az na januar 😉 🙂 😵 ...ale tento rok zas len na slovenku, ved co ak nahodou motyka vystreli 😀 😀 😀

erickaa
29. nov 2010

@hiva no teraz som si neni istá s tým kúpeľom..lebo aj po ET alebo KET sa neodporúča prehrievanie organizmu, napr. saunovanie. Ale neviem, či aj teplá vaňa sa ráta. 😕
Tento víkend sa na svah budem iba pozerať, keď tak, tak až budúci víkend 😀
Ozaj @ninan2 , keď ty už tú motyku nepotrebuješ, nemohla by si mi ju poslať kuriérom? 😀 😀 😀