Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

kacicqa
24. nov 2011

@dicinka1 Moja este ma napadlo, ze ked mi zistili zvyseny testosteron tak lekar spominal, ze to byva casto spojene s inzulinovou rezistenciou. Ale vtedy sa u mna este nepotvrdila, az cca pred mesiacom.

kacicqa
24. nov 2011

@dicinka1 Ja som xodila na HP vzdy 3 x v cykle....7DC, 13 DC a 22DC.
No zlatiq, nexcem strasit, ale mne tie kilecka zacali nabiehat pri zacinajucich problemoch so stitkou a tiez som nevedela od coho:o( Skus si to nexat preverit...

dicinka1
24. nov 2011

@kacicqa hmm..skúsim zbehnut za doktorom,snad mi horm . profil už urobi..lebo minule nechcel urobit.. 😠 ani neviem prečo..ale pritom vie dobre,že mám dlhe cykly,že je niekde problem.

dicinka1
24. nov 2011

@kacicqa ok,dakujem za radu..no nič,v pondelok sa tam vyberiem..no dnes som 6 DC,tak to už tento cyklus asi nestihnem..sakra 😠

kacicqa
24. nov 2011

@dicinka1 Jediny dovod preco ti nexcel urobit HP je asi to ze je somar..ale tiez som mala podobneho, vela kecov a nakoniec ma stale len odbil;o(

kacicqa
24. nov 2011

@dicinka1 Este vyskusaj, lebo niektory lekari robia iba dvakrat, ale to neviem v ktore dni...

dicinka1
24. nov 2011

@kacicqa vtedy som nič nerobila,už som to nechala tak..ale už ma to štve a nenecham sa odbit..

leeena_4
5. dec 2011

@dicinka1 PCO mám, ale testosteron zvýšený nemám. Já mám naopak všechny hormony až moc nízké.

micak
6. dec 2011

Dievcata, takze 27.11. som dostala svoje dni a vcera som zacala uzivat duphaston. Vsimla som si ale, ze cca od soboty-nedele mam mierne bolesti a vlhko, ako pri ovulácii. Velmi som sa potesila, myslela som si, ze ked mam PCO tak lahko ovulku nebudem mat..alebo myslite, ze to ovulka byt nemusela? Nemerala som si v tie dni teplotu, takzee podla tohto vam nepoviem.

A mam otazku - mohlo by sa uz podarit otehotniet, ak by to bola ovulka?

micak
6. dec 2011

omyl- moje dni prisli 20.11.

irsina83
6. dec 2011

@hiva ahoj moja, ako sa dari??? uz si bola na krvicke???

leeena_4
6. dec 2011

holky stala se mi divná věc. Minulý týden v CARu jsem byla 13DC a prý ovulace nebude, že není žádný dominantní folikul no a teď 20DC mám jistojistě pozitivní ovutest. Tak kdo kecá? test, nebo doktorka? 😀

irinka
6. dec 2011

@leeena_4 Taky se mi to stalo - dělala jsem si ovutesty a dle nich ovu byla a dle UTZ u dr ne, taky by mě zajímalo, kdo kecá 😀

leeena_4
6. dec 2011

@irinka jé, já myslela, že máš odpověď a u tebe to taky zůstalo s otazníkem, jo? a přišla pak sma ms? nebo bereš nějaký progesteron, že podle toho se to poznat nedá?

micak
6. dec 2011

Dievcata, takze 20.11. som dostala svoje dni a vcera som zacala uzivat duphaston. Vsimla som si ale, ze cca od soboty-nedele mam mierne bolesti a vlhko, ako pri ovulácii. Velmi som sa potesila, myslela som si, ze ked mam PCO tak lahko ovulku nebudem mat..alebo myslite, ze to ovulka byt nemusela? Nemerala som si v tie dni teplotu, takzee podla tohto vam nepoviem.

A mam otazku - mohlo by sa uz podarit otehotniet, ak by to bola ovulka?

irinka
6. dec 2011

@leeena_4 Jojo pak ta mrcha dorazila normálně, jiak já beru utrouš na srovnání cyklu, takže nevím, jestli to na ten test má vliv...

leeena_4
7. dec 2011

@irinka ahá, tak podle mrchy to nepoznáme. Kdybys nic nebrala a ms přišla sama, svědčilo by to pro to, že ovu byla 😉. Ale utrouš ovutest ani těhutest rozhodně nijak neovlivňuje😉
@micak když jsi neměřila, ani nedělala test, tak to bohužel nepoznáme. Mírné bolesti i vlhko můžeš mít i bez ovu :-/.

hiva
autor
7. dec 2011

@irsina83 Cau Kikus....este nie....idem az v piatok 😉... ale vcera rano sa mi zdalo, ze na testiku je duch....no ale zas poobede som trosku spinila... takze neviem, co z toho bude ... nechame sa v piatok prekvapit 🙂

irsina83
7. dec 2011

@hiva a dnes si testovala??? juuuj ja uz by som asi nevydrzala na tvojom mieste 😵 😵 😵 dzim palce moc moc moc 😵 😵 spinenie este nemusi nic znamenat... 😉

hiva
autor
7. dec 2011

@irsina83 no kedze osm na 2-dnovom skoleni, nemam moc prilezitost testovat... nejak mi mysel zamestnavaju ine veci 🙂... nastastie... inak by som sa asi zblaznila 😀

irsina83
7. dec 2011

@hiva to je dobre ze mas toho vela, aspon sa netrai s a zbytocne nepremyslas nad blbostami 😉 no som zvedava 😵 😵 😵 a drzim palce 😵 😵 😵 😵

sofia2008
7. dec 2011

@hiva velmi ti drzim palce 😵 akurat som sem nazrela, ako sa vam tu vodi..

erickaa
7. dec 2011

@hiva Hivuš, držím palce a myslím na teba! 😉 😉 😉 A netrpezlivo čakám na novinky 😵 😵 😵

irsina83
8. dec 2011

@hiva moja napnuta som ako guma na gatiach 😀 testovala si??? ja viem, ze si na skoleni ale len tak ci nahodou 😉

hiva
autor
8. dec 2011

vdaka babule za podporu 🙂... Kikus, dnes som netestovala....zajtra rano idem na krv, tak sa uz potom definitivne uvidi 🙂... inak spinenie odvtedy ziadne, takze to vyzera slubne 🙂

govinda
8. dec 2011

@hiva ahojky 🙂 čo máš nové? dlho som o tebe nič nepočula 😉

irsina83
9. dec 2011

@hiva zlaticko a ake mas hcg??? sa tesim dvom palickam a nech len silneju a krasne rastu 😵 😵 😵 😵

hiva
autor
9. dec 2011

caute....takze mame to 🙂 ... HCG 240 🙂 ... v pondelok ideme na kontorlny odber HCG, v utorok odbery na stitku a vo stvrtok kontrola kvoli stitke 🙂... tak snad to konecne doklepeme do stastneho konca 🙂

@govinda seeeerus govi 🙂... no vies, lietali sme po doktoroch, a makam na vlastnom byznise, takze na konika nebolo ani len pomyslenie 🙂

sofia2008
10. dec 2011

@hiva supeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵

chlpacik
10. dec 2011

@hiva ahoj potworka, to mi nevies take napisat na FB? Ty kokso, nahodou som nazrela a co to, co to??? 😵
tak dufam, ze tentokrat prebehne vsetko ako ma, MOOOOOOOOOOOOOC VAM TO PRAJEM 😵 😵 😵