Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

zuzu1111
27. apr 2010

a ešte som zabudla - hivuš gratulujem k ovulke 😵 ...a govi dobre, že tebe sa aspoň mrcha rozbehla, začína nový cyklus, nová šanca
danielka - to je dobrý šport 😉

kerka13
27. apr 2010

zuzu tiez som prestala chodit na tu zumbu, ked som si nasla II, lebo som citala, ze sa nemaju robit velmi prudke pohyby a v tej zumbe ich bolo dost.
nieco je popisane aj tu:
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a114-Je-cviceni...
alebo aj tu:
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a620-Ake-sporty...
sice si tie dva clanky v niektorych cvikoch protirecia, tak potom aby sme z toho boli mudre

govinda
27. apr 2010

takže ste dnes športovali? 😀

tatranka sa neozvala? 😕

danielkabn
28. apr 2010

Dobré ránko 🙂 no ja som včera športovala akurát tak písomne tu na mk,večer som sa z gauču ani nepohla 😝 😝
Govi,tatranka sa neozvala..a ani Shaarka...asi už to na nu prišlo.. 😉

govinda
28. apr 2010

Krásne ránko všetkým 🙂
danielka, ty si nemeriaš teraz teplotu?
no keď tu nie je shaarka a je v nemocke, tak jej držím prstíky 😵 😵 😵 😵

govinda
28. apr 2010

no keď som sa tu prehrabala, našla som tatrankin grafik a má ho zaktualizovaný a je 5DC 😔 😔 . No snáď nás príde pozrieť 🙂

danielkabn
28. apr 2010

Govi,nemeriam..myslim,ze dostanem mrchu,tak to ani netreba ☹ viem,ze ju dostanem buduci tyzden..co uz.
tatranka,ak si tu,tak nam aspon napis jedno slovko.. 😉

govinda
28. apr 2010

danielka, ale máš prehľad o cykle, ovulke a tak podobne, že?
Ja by som bez merania asi ani nevedela, či bola ovu (nie to eštež že kedy) - jediným príznakom by mi boli bolestivé prsia 😒 . A prečo myslíš, že dostaneš mrchu? Nevyužili ste ovulku?

tatranka, zlatko kde si? Ozvi sa 😉 🙂

hiva
autor
28. apr 2010

ahojte.....tatranka, skoda....je mi luto ze to nevyslo 😔

ja som asi chytila riadnu chripku....vcera vecer som zacala soplit a dnes uz nemam ani hlas, ani dychat sa mi neda, hlavu mi ide roztrhnut, a podla BT sudim, ze mam aj teplotu 😠 ....vecer som mala teplotu iba 37,1 no ale ranna BT sa mi zda moc vysoka....normalnu som si nemerala...

http://www.fertilityfriend.com/home/226b42

danielkabn
28. apr 2010

Govi,ovulu som mala,vzdy mam bolesti brucha a tiez po tom egg,ovulku sme vyuzili,ale urcite nie so stastnym koncom 😒
mam taky stav,ze ma tam dole stahuje..a to mam vzdy pred mrchou,to uz poznam 😖 😖
Vitaj Hivus..tak prajem skoré uzdravenie..ze ta to tak chytilo,asi si zjedla vela zmrzliny,ked je teraz teplo už 😀 😝

hiva
autor
28. apr 2010

danielka, ved prave to ma na tom najviac stve, ze som zmrzlinu vobec nemala 😠 😠 😠 ...ani nic studene....proste nechapem, z coho som to chytila 😠 😠 ...no co uz...nejak bolo nejak bude 😅

danielkabn
28. apr 2010

no možno si to aj od mm chytila,nikdy nevieš,čo chytiš 😀 😀

katkaajurko
28. apr 2010

ahojte babule
tak zase nas choroby zmahaju?

ja som vcera bola vonku a prisla som domov a hadam 200x som kychla-pritom beriem lieky na alergiu a rezali a stipal ma oci a to mam kvapky a vobec mi tento rok nezaberaju-trochu mi ophtalmo septonex zabral ale mala som rano normalne take hnisave karpinky ☹ ako si pojdem teraz k obvodnemu po vysledky-tak ho donutim mi na to nieco dat...

a ja takto... normalne slabo krvacam regulerne - to by bolo asi hlupost dat si duphaston-neverim ze by to zastavil...

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

danielkabn
28. apr 2010

ahoj Katuš,tak aj ty kýchaš..včera sme športovali a asi sme to prehnali 😀 😀
aj tebe skoré uzdravenie 😉 😉

govinda
28. apr 2010

hiva, to kde si tak ochorela? Veď tomá nejaký prudký priebeh 😒 . Tak teplý čajík a šup do perín 🙂

katka, a prečo teraz chceš nasadiť duphik?

katkaajurko
28. apr 2010

govi - doktorka kazala 😒 ale nenasadim kaslem na to

ja som vcera bicyklovala 😉 aspon... ale za to potom som si to uzila riadne

Hivus - predoperacne ti kde dal doktor robit?

hiva
autor
28. apr 2010

govi...to keby som vedela kde som takuto pliagu chytila 😠 ...ale mam podozrenie, ze mi to manzel odovzdal ako stafetu....v endelu prisiel domov cely usopleny a vcera som uz soplila aj ja....ale je to zvlastne, lebo MM odisiel v pondelok rano na sluzobku, tak som s nim ani nebola...tak neviem, ako som to mohla chytit 😒 ...ale mozno som iba prechladla....u nas na byte v Blave uz davno nekuria a kedze sme na prizemi a slnko nam do izby ani nepachne, je tak trosku zima....takze to bude asi fakt prechladnutie 😒 ...cajiky pijem uz od vcera, ale na perinku mozem zabudnut 😠 ....zatial este tvrdnem v robote 😠

Katka....ja som si predoperacne robila na Sancovej, na zeleznicnej poliklinike, lebo tam mam aj obvodaka 😉....a cele predoperacne bolo vlastne: ist na interne, tam pobrali krv, vysetrenie mocu, EKG, RTG pluc a ked boli vsetky vysledky, tak ma iba popresahavala (brucho a tak) napisala spravu a bolo to hotove 😉 ....zeleznicna poliklinika ma tu vyhodu, ze tam nechodi vela ludi a tak vsetky vysetrenia stihnem pobehat za jeden den 😵 ....ty kam patris podla obvodu? do Ruzinovskej? A ako ste sa rozhodli s laparkou? Uz si tam volala alebo sa tam chystas ist osobne?

katkaajurko
28. apr 2010

ja chodim k lekarovi na min.obrany... no a podla obvodu by som mohla patrit do ruzinova...to ano... predtym-ked mi robili zakrok tak ma doktor poslal do vojenskej-ale to preto-ze tam ma aj operovali a tato moja gynda mi ohladom predoperacnych nepovedala ani slovo ze kam...tak neviem... mohla by som ist do zeleznicnej aj ja? 😲

rozhodli sme sa tak-zepockam na vysledky vyterov od obvodneho-ak potrebujem antibiotika-tak vybavovat laparku nema vyznam - cez antibiotika ani tesne po sa nesmie operovat... a potom ze pojdem do ruzinova - zaklopkam na dvere apoviem -dobry den-urobite mi laparku? 😅 a ak si budem moct vybrat doktora-vyberiem orosa... a zaplatim...

danielkabn
28. apr 2010

hivus,ja som hovorila,ze ti to mangel odovzdal 😀 😀
ani u nas uz nekuria,od utorka..ale my sme nastastie na najvyssom poschodi,cize na stvrtok a slniecko nam krasne svieti cele leto do bytu.. 😉
aj ja chcem laparku 😝 😝

danielkabn
28. apr 2010

baby,ja som koza,že na štvrtok 😀 😀 na štvrtom bývame 🙂

govinda
28. apr 2010

hivuš, no to fakt len zaľahnúť do perín, čo už teraz narobíš 😒
danielka, ja tiež bývam na najvyššom, na 12.poschodí a našťastie mi tu svieti v lete slnko len doobedu, lebo inak by som sa asi zbláznila. Ja mám rada slniečko a teplo, ale aby som mala z bytu skleník cez leto 😀

danielkabn
28. apr 2010

mne to slniečko nevadí,šak stiahnem žalúzie a je to,našťastie máme tmavé 😉 a svieti tak od druhej poobede..

katkaajurko
28. apr 2010

ja som taka najedovana-uz tyzden je to od odberov a furt vysledky nemam...lieky tiez nie akoze nase zdravotnictvo stoji za jedno velke H... ☹

danielkabn
28. apr 2010

súhlasím s Katkou 😉

govinda
28. apr 2010

danielka, tak mne svieti z jednej strany hneď zrána doobedu a potom až podvečer do spálne 🙂

katka, pri tom mojom obiehaní okolo tej nešťastnej alergie som si to len potvrdila, že zdravotníctvo je na figu 😠 ☹
Ma normálne vytočilo, keď som minule pozerala ordináciu v ružovej záhrade, že tam baba jeden deň prišla, že laparka, na druhý mala predoperačné a na tretí deň laparka za sebou. No to fakt len vo filmoch sa vidí 😠

danielkabn
28. apr 2010

Govi,vo filmoch je všetko možné..my môžeme len snívať.. ☹ ale môžem povedať,že takto sa správa len slovenské zdravotníctvo,mala som možnosť vyskúšať byť v rakúskej klinike a to je iná úroveň 😉
mala som nielen svojho ošetrovateľa,ale aj svoju sestričku a taktiež svojho doktora prideleného len mne a za tri dni mi spravili tiež všetky vyšetrenia..to síce nesúvisí s mojou terajšou diagnózou pco,ale len aby kočky vedeli,že slovenské zdravotníctvo je fakt na h...o 😠 😠

shaarka
28. apr 2010

baby, ja som tuuuuu 🙂
dnes po kontrole Dr. povedala, ze to vidi na zajtra 😀 😀 ale stav od predoslej kontroly nezmeneny, tak neviem, ako na to prisla. mozno mi chce porod vyvolavat, neviem. mam jej zavolat dnes vecer, ze sa dohodneme... tak som zvedava 😎

katkaajurko
28. apr 2010

shari tak maly si pekne hovie u teba ?🙂

baby - tak si predstavte-poprosila som ocina-nech sa ide spytat on ci tie vysledky mam a vuala - boli tam!!! to je sila (on sa pozna so sestrickami) tak na neho boli dobre - mne rano ledva odpovedali 😠 😠 😠 😠 dokelu-mohla som tam dnes skocit keby som to vedela : ( takto pojdem az v piatok-lebo zajtra mam zubara-ktoreho som nechcela prekladat-lebo som na zubnu hygienu caka mesiac a pol....

hiva
autor
28. apr 2010

katka....a vies aj ako dopadli vysledky alebo tam musis ist sama? ...inak neviem, ci sa da ist na zeleznicnu len tak....mozno by ta zobrala len tak...fakt neviem...skus sa tam stavit a opytat...pripadne zavolat ze ci mozes ist aj k nej.....ja sa v tom moc nevyznam 😉

shaaarka.....wuuuu....jaaaaa....normalne som nervozna z teba aj ja......si neviem ani predstavit, ako sa ty citis....cakat kedy budes mat Teuska uz v rukach....to je uzasne....dnes este s bruskom a uz zajtra s Teom 😵 😵 😵

tatranka111
28. apr 2010

ahojteeee
nemala som teraz velmi čas na koníka a po pravde ani chut ☹ mna už to prestáva bavit ☹ ved koho nie, však? len čakáme a čakáme.....potom nádej a potom zase nič.....
ani dnes sa mi nechcelo prispievat, ale čítala som si príspevky a videla, že sa o mna zaujímate tak som musela napísat 🙂
idem si dat pauzu od toho všetkého.......ked sa mi to ovšem podarí.....nemysliet na to všetko......držte mi palce 🙂
tak sa mi tu pekne majte a otehotnievajte!!!! 🙂