Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

chlpacik
24. nov 2010

@hiva ☹ ☹ ☹ sakramentska práce ☹ ☹ ☹ , nemozes vyskusat este nieco ine za tie 4mesiace? lebo to je dost dlha doba 😖 ...hm,neda sa?

@govinda dakujem za tip. Drzim palce 😉
@slivocka, pekne foto aj s @tatrankou

chlpacik
24. nov 2010

@tatranka111 ahoj a ako je s tebou? Este Ti nerobili HP? ja som mala menzes naposledy 30.9. na HP som sla 1.10 potom 13. a 25DC. . .

hiva
autor
24. nov 2010

@chlpacik no budeme skusat prirodzene....zavisi od toho, ako mi nabehne cyklus 😒 ....ale tak mozno sa bude dat vybavit to aj skor....uvidime....po pondelku sa objednam na konzultaciu a skusime asi rovno podat dalsiu ziadost.....nemame na co cakat.....pripadne ak je ten limit kvoli poistovni, mozno skusime ako samoplatcovia....uvidime 😒

@mireag....gratulujem mamina 😉 😵 😵 😵 ....a pozdravujem aj @jancos 😉 dufam ze ked uz budete trosku zvyknute na novy rezim, tak sem pridete a pochvalite sa aj nejakymi fotkami 😉 🙂

aduskatt
24. nov 2010

@erickaa tak budem drzat palce🙂

ondre
24. nov 2010

@aduskatt ahoj. no coze to tu citam,nakoniec nebudes musiet ist na stimulku.no to by bolo super. 😀 😀 😀 skus testik, urcite ho skus. budem ti drzat palce,aby sa ukazali //. 😉 😉 prajem ti to 😎

aduskatt
24. nov 2010

@ondre dakujem zlatko, ale necitim sa byt tehu☹ idem buduci stvrtok na uzv kvoli maternici, tak ak budem, uvidi to🙂

ondre
24. nov 2010

@aduskatt no nikdy nehovor hop. uvidis stvrtok a ak nie tak hop sa do ET. 😀 😀

chlpacik
24. nov 2010

@hiva ok, len to zase velmi neuponahlaj, aby to nebola velka zataz. Radsej trochu pockat a potom ist hoci aj ako samoplatkyna. Uvidis, kazdopadne som zvedava, co poradí lekar. Si silna osobnosť, moj obdiv ... uz len ten happy end vyckat...

aduskatt
24. nov 2010

@ondre sak ak nie, asi pride clostyl alebo co a IUI.ale rada by som //.aj pre vsetky, ktore sa o to snazia 🙂

tatranka111
24. nov 2010

@chlpacik nie mne lekar hp nikdy nerobil iba do mna trepal hormony.....brala som metformin, duphaston, clostil, proveru a ešte niekde uuuuplne na zaciatku norethisteron 😠 😠 😠 mala som ist na laparku no prvy krat ma odratil tým, ze je zima vraj sa zle hoja rany, ze mam pockat na jar, potom ma zas neprijali lebo primar na gyn. povedal ze uz som 12 dc a to je neskoro a tretí krat som tam uz dosla rano na príjem s veeeeeelmi slabulinkou nadchou...dychala som uplne normalne, no ale zavolali anesteziologovi a ten povedal ze mi ma na starost nezoberie, tak som odtial odisla nahnevaná a vtedy som so vsetkym sekla......prestala som konikovat, brat tabletky a aj snazilkovat

valika_val
24. nov 2010

seruste kocky 🙂
@mireag a @jancos GRATULUJEM!!! viem, ze nick valika nepoznate, ale mna isto poznate a mozno hned aj spoznate podla tohto textu 🙂
mireag, teba sa chcem takto verejne opytat, ze preco si sa mi neozyvala, ked ja som sa ti hej 🙂))
a na jancos som zvedava, ci to je pipik alebo pisulka 🙂 a kde su fotkyyyyyyyyyyyyy???
tesim sa, kosicanky, ked babatka povyrastu a my si dame spolocne stretko aj s mojim teom .)
prajem vela zdravia a snazilkam stasticko! ked uz by naahodou jezisko nestihol, tak nech dve ciarky prinesie silvestrovska zurka 🙂
drzte sa ***

valika_val
24. nov 2010

aaaaaaaa inak co je tu nove?
podajte hlasenie! fakt nemam cas prebehnut predosle stranky, prepacte :(

govinda
25. nov 2010

ahojte kočky.
Sľúbila som, že napíšem, ako dopadlo testovanie, tak píšem a hlásim, že druhá palička tam síce je, ale je zhruba rovnakej ružovej ako včerajší test a ak ste ten včerajší test videli, tak viete, že je to slabučká čiarka, tak už neviem. Čakala by som, že bude trošičku silnejšia, ale neviem. Nestíham to teraz nafotiť, lebím do práce, tak možno večer nafotím 😀
Pekný deň

mima263
25. nov 2010

@govinda
nepatrím síce do Vašej debaty ale chcem Ťa ukľudniť. Moje testy vyzerali tak, že dva dni boli rovnaké a na ten tretí čiarka viditeľne zosilnela

ninan2
25. nov 2010

@govinda Ahoj, skus testovat zajtra zas, malo by sa obden, tak sa zdvojnasobuje HCG... Tusim Ti uz aj meska MS ze? Dnes si 15 DPO? Alebo mavas aj dlhsiu lutealku? Ja som minule mala pri brani Femigardu 16 dni az.

valika_val
25. nov 2010

govi, co to tu citam! 🙂
a merala si? ci?
je pravda, ze by mohlo byt vidiet rozdiel aj oproti vcerajsku, ale moze byt taky maly, ze sa neda volnym okom len tak lahko zbadat.
ked tu mate take novinky, pridem sa opytat aj zajtra, govi, strasne drzim palce ***

hiva
autor
25. nov 2010

@katkaajurko
@valika_val

vsetko najlepsie k Vasim dnesmy meninam 😉 😵

hiva
autor
25. nov 2010

@govinda treba testovat obden 😉.....takze zajtrajsi test porovnaj k vcerajsiemu 😉.... HCG stupa v 48 hodinovom intervale 😉....drzim prsty 😉

katkaajurko
25. nov 2010

@hiva dakujem 🙂

mili78
25. nov 2010

Kati aj ja sa pridavam, vsetko naj ti prajem...a nech ti vsetko dobre dopadne 😉

katkaajurko
25. nov 2010

@mili78 dik 🙂

erickaa
25. nov 2010

čaute baby
@hiva podľa mňa treba preto tak dlho čakať po IVF na ďalšie, lebo je to vysoká záťaž na vaječníky a celkovo organizmus (anestéza). Podľa mňa ani ako samoplatiteľom vám to nedovolia tak skoro. A okrem toho nie je dobrý nápad ísť ako samoplatitelia, keď si ešte nevyčerpala všetky možnosti. Teda hlavne z tej finančnej stránky 😠 Ja by som bola na tvojom mieste trzpezlivá, vyčerpala si možnosti preplácané poisťovňou v SR a až potom by som riešila tú druhú možnosť. Ale to by som ja išla asi do Brna, keď ho tak veľmi chvália. 😉

slivocka
25. nov 2010

Ahojte dievčata , Katkam prajem všetko naj naj k meninkám 🙂 Neviete mi poradiť? Včera som bola na foliculometrii mam na oboch vaječníkoch jeden 19 mm folikul. som dnes 17 DC , čakam že ovu bude cez vikend. Duphaston som ešte nezačala brať, rozmyšlam či ho vôbec brať keď mi ms chodi aj sama ☹ alebo ho brať po ovu 10 dni? viete mi niekto poradiť , dakujeeem. 🙂

erickaa
25. nov 2010

@slivocka no paráááda, gratulujem..tuším sme na tom podobne a spolu budeme odrátavať dni 😀 Ja by som si na tvojom mieste tak od nedele nasadila duphaston, nech pekne prekrví materničku na prijatie vajíčka. Určite tým nič nepokazíš, skôr naopak. 😉

slivocka
25. nov 2010

@erickaa dakujem za radu, tiež som tak rozmyslala...nechcem sa velmi tešiť lebo to je len prvy cyklus s clostilom ale aspon vidm že reaguju 🙂 a neviem ani ake spermijky ma mm takže uvidime 😉 mm sa zlakol ked som mu povedala že z toho môžu byť dvojičky 😀 pri našom štastí nič 😔

erickaa
25. nov 2010

@slivocka a budes pichať aj Pregnyl? Či to necháta zatiaľ na úúúúúplne skoro prirodzeno? 😀 Ja ho už mám od včera večera pichnutý, a už sa neviem dočkať zajtrajška 😀 A vy pekne doma už teraz snažilkujte, keby náááhodou vajká dozreli skôr ako cez víkend 🙂 A s tými dvojičkami....to by bolo u mňa veľmi zaujímavé, ja neviem, či by som ich vôbec dokázala uniesť, keďže mám 50 kilo 😀 😀 😀

slivocka
25. nov 2010

@erickaa 😀 😀 no ja by som ich určite uniesla , len či by to uniesla naša finančná situacia a manželov plat 😀 Pregnyl zatial nespomínal vôbec, vraj je to na prvy mesiac dobre že skusime tak 2 cykly ... A doktor nariadil tvariť sa NEODOLATELNE aby manžel neodolal 😀 taktiež Ti držím palce pri snažení , budeme informovať ako sme na tom 🙂

erickaa
25. nov 2010

@slivocka chichi..vidím, že doktor je srandista, milé 😉 My máme dnes "pôst", keďže zajtra máme ráno odber a mali by sme mať 3 dni abstinenciu. Ale aj tak bude abstinencia iba 1 deň, keďže včera sme na to vhupsli. 😀 Máme dobré spermie, tak sa nebojíme, že by to uškodilo 😀 A istota je gulomet, aj lekár je len človek a nemusí to dobre vypočítať..

slivocka
25. nov 2010

@erickaa 😀 držim velmi palce aby to vyšlo , každej jednej v tejto či inej teme na MK. Keď už preto robime aj nemožné aby to malo svoj vyznam a dopracovali sme sa k vytuženememu vysledku 🙂

chlpacik
25. nov 2010

@tatranka111 no to si ma nepotesila, ze uz si aj metformin brala a nic 😒 ...mala si mrchu s metforminom? ci si kombinovala s dufikom?
@katkaajurko pripájam sa, vsetko naj naj naj 😉
@govinka 😵 😵 😵 😵 😵