Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

titulienka
23. nov 2009

hiva v tom case som zacala byt chora mala som chripku tak to neberiem do uvahy 😉 preto si myslim ze aj vdaka chorobe som mala posunutu ovulku ked to bola ovulka 😠

hiva
autor
23. nov 2009

jaaaj....takze chripka....skoda, inak to fakty vyzeralo na ovulku v tom case....ale kedze mrcha este nedosla, tak to boli asi fakt zvysene z tej choroby ☹

inak Katka....neboj....uvidis zajtrajsiu teplotu....ved to nebol este ziadny velky pokles.....zajtra mozno vyleti....niektorym babam sa to stupanie po ovulke rozbieha trosku pomaly 😉

katkaajurko
23. nov 2009

ja viem,ze pomaly..ale som fakt nizko... 😒 ja viem,ze zajtra sa uvidi...ale oproti 36,9 alebo aspon 36,7 som fakt furt nizko na mna... ale keby som nemerala-myslim si ako super fungujem..eggu bolo na rozdavanie..no nie??

titu - mne to u teba vyzeralo na ovulku teraz...ved vlastne si stupla a si aj hore.. hm?

hiva
autor
23. nov 2009

katka...inak ja ked som sa prvykrat rozhodla nasadit duphik az po ovulke, dopadla som skoro ako ty.....krasny rast teploty, nasadila som duphik a bum...dlasie dni pokles, takze ovulka nebola....je to moj graz 12/11/2008 😉 ... viem, ze si hrozne sklamana, ale netreba to vzdavat 😉 ...nabuduce to uz vyjde lepsie 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/226b42

andzi
23. nov 2009

ahojte kočky, prepáčte že vám sem takto vtrhnem, ale potrebovala by som vedieť, či aj utrogestan zvyšuje BT. Vkladám si denne 2 tbl. 2x denne. Ďakujem. Duphaston neberiem.

hiva
autor
23. nov 2009

ahoj andzi....ja osobne skusenosti nemam, takze netusim 😅

katkaajurko
23. nov 2009

hiva hej-ale mne tu absetuje ten vzostup prave zatial...ale egg bol...ovu test bol... 😨 😨 😨

andzi ani ja netusim 😅

hiva
autor
23. nov 2009

katka...neboj....este stupne 😉

katkaajurko
23. nov 2009

aa tak ked nie-uz s tym nic nenarobim... ranna zlost ma presla - co uz - postavim sa na hlavu? nie... 😔 🙂

hiva
autor
23. nov 2009

no vidis...presne tak som to myslela.....bohuzial, nic s tym nevieme spravit....treba sa cez to len prehryznut....strasne, taka bezmocnost ☹ ...ale co ine nam ostava 😅

katkaajurko
23. nov 2009

ved ja to viem... ale rano keby si videla aku zlost som mala na teplomer 😀 skoda ze za to moze moje vlastne telo - najradsej by som ho preplieskala 😀 nech sa laskavo uz zobudi a zacne normalne fungovat 😀 😀 😀

hiva
autor
23. nov 2009

presne tak kati....keby to nebolo moje vlastne telo, tak uz ho davno zastrelim 😀 😀 😀 a najdem si nove 😀 😀 😀

katkaajurko
23. nov 2009

😀

titulienka
23. nov 2009

katka aj ja uz ked si ho idem vlozit tak mam niekedy sto chuti si tu teplotu tam doplnit sama 😀 😀 😀

titulienka
23. nov 2009

a ked som videla rano pokles tak som si povedala ak mi toto ukazes aj zajtra ..tvoja funkcia u mna konci ...vymenim ta ..tak dufam ze si to zobral k ortuti 😀 😀 😀 kedze srdce nema

hiva
autor
23. nov 2009

Titu…a vies ze ortutove je uz zakazane predavat???...ale ked ho mas, tak si ho straz ako oko v hlave….ja som si uz kupila ten novy, bez ortute…sice vyzera rovnako ako ortutovy, ale nie je tam ortut….a vydrzal mi 3 tyzdne….normalne co je v teplomery ta stupnica s cislami, tak ta sa mi vnutri teplomeru uvolnila a hyba sa s celym teplomerom….takz esom sa pekne vratila k ortutovemu….ten zatial sluzi na jednotku….i ked tie teploty by uz mohol konecne zacat ukazovat aj vyssie 😠

katkaajurko
23. nov 2009

presne - vyssieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja som mojmu rano mala chut vynadat do hajzlov 😀 - teda tomu teplomeru 😀 nie MM 🙂

my mame tiez doma jeden ortutovy-ale ten pouzivame iba pod pazuchu ked sme chori... - to zase nemozem pouzivat digitalny-lebo ten mi pod pazuchou absoluuuutne nevie zmerat teplotu-vzdy z toho vyjdem podchladena... 😠 😠 😖

titulienka
23. nov 2009

hivus ano viem aj u nas uz malokde zozenies ortutovy...ale ked ja som s nim fakt spokojna co sa tyka aj deti ...vzdy meral presne mam ich doma asi 4 teta robila v nemocnici 😀 😀 😀 ..takze si ich naozaj strazim ..nevybyjaju sa a su dobreee tak dufam ze ma pocuvne a zajtra to hodi hore 😀
hivus este 1 otazocka ak doberiem duphik dnes je to 3 den ..budem ho brat 10 dni a ak sa do 3 dni nedostavi mrska bmohlo by to aj nieco znamenat ze ..a ak nepride a bude aj testik negat tak asi pojdem az potom k dokimu ze 😉

katkaajurko
23. nov 2009

titu este sa moze stat-ze je ovulka v priebehu brania duphiku - a tym padom-ked sa doberie duphik nedojde mrcha preto-lebo ma telo este vlastny progesteron a dojde az ked aj vlastny klesne..teda skonci klasicka LF ale to sa nestava casto...

titulienka
23. nov 2009

no katka tak ak bola ovu teraz na 34DC uz ju nechem este dalej 😠 ...fakt by mohla chodit skor 😀 no uvidime dali sme sa dotoho tak pokracujeme ...
katka ty si dufam nevysadila duphik ....

hiva
autor
23. nov 2009

titus....tak tie ortutaky ti uprimne zavidim,.....ja mam doma uz len jeden jediny...posledny....a ten pouzivam na BT....tiez som s ortutakmi nadmieru spokojna....

co sa tyka duphiku, viem poradit len teoreticky...po 3 dnoch od dobratia by mala prist mrcha...ale niekedy pride aj neskor....ak ho nedostanes povedala by som do tyzdna urcite chod k doktorovi...bud na potvrdenie tehu alebo vyvolavacku 😉

ale prakticky, mne duphaston na mrchu velmi nepomohol....predtym ked som ho brala tak raz mi prisla mrcha po 9 dnoch a raz po duphiku prislo ovulka a tym padom kramy az po 12tich dnoch...a teraz, ked som ho brala tak mrcha prisla po 2 dnoch...takze asi na kazdeho moze zaberat inak 😒

katkaajurko
23. nov 2009

nie nevysadila, papam poctivo dalej... aj ked asi zbytocne..co uz ...

titulienka
23. nov 2009

hivus tak to mas pravdu ..no som zvedava ako to bude posobit na mna 😅

sarafortuna
23. nov 2009

hurá, ovu test sa tváril akoby mi chcel niečo príjemné povedať... 😉
dúfam, že si to nenamýšľam .... držte palce....
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

govinda
23. nov 2009

čaute babule. Tak až teraz mi vyšiel čas na koníka 😠 .
Katka,nezúfaj ešte, uvidíš zajtra, niekedy teplotka po ovulke skrátka rastie pomaly 😉 .
Sara, no tak to je fajn, keď sa ti niečo povedať ovu testík. Džím palčeky 🙂

govinda
23. nov 2009

Tak ako tak pozerám, som tu sama. Zajtra sa vynasnažím prísť skôr, aby som si s vami mohla poklebetiť 😀

govinda
24. nov 2009

ahojte 🙂
u mňa dnes pokles: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
Prajem všetkým krásny deň 🙂

hiva
autor
24. nov 2009

sara....tkaze ovulka na spadnutie...drzim paste 😉

govi, len sa drz tam hore 😉

katka, titu, pozeram, ze dnes ste mali zase vzostup...super....len tak dalej 😵

ja este stale cakam na ovulku 😅

katkaajurko
24. nov 2009

ahojte

mna dnes teplomer potesil 😵 aj ked na svojich teplotach este nie som-snad to uz nie je len nahoda ale teplota ako ma byt - je to u mna velka vyhra-po polroku dve ovulky za sebouuuuu 😵 😵

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

katkaajurko
24. nov 2009

hivus ale je to sila -ine baby mozu takyto den cyklu uz aj v pohode testovat-a my len ovulujeme pripadne sme len par dni po ovuli...ale aj to je vyhra - aj za to som vdacna 🙂