Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

baba2288
1. júl 2009

myslela som si,ze uz iba 4,lebo vo vcerajsom prispevku mas 5. 😅
a ako,skusite najprv bez pomoci?

hiva
autor
1. júl 2009

vcera som sa kopla....vcera to bol iba odhad, ale dnes som poctivo preratala tabletky 😀 😀 😀 😀 ...ospravedlnujem sa za vcerajsiu nepravdivu informaciu 😅 😅 😅

no a este nevieme, co bude dalej....buduci tyzden sa chystam k doktorovi, ze co dalej 😅 😅 😅

baba2288
1. júl 2009

a ked Ti da na vyber,tak skusis najprv bez pomoci?

hiva
autor
1. júl 2009

asi ano.....predpokladam, ze prvy cyklus mi nechy tak a iba ho odsleduje cez UTZ pripadne zoberie zase HP aby zistil, ci Diane zabral ne testosteron....to sa mi zda take najprijatelnejsie.....ale neviem, co ocakavat....ked som k nemu isla prvykrat, ocakavala som, ze mi da clostyl a bude ma sledovat.....ale on ma prekvapil a nasadil mi HAK.....takze fakt neviem, ako to dopadne 😅 ....pripadne by som chcela, aby mi nasadil clostyl, pregnyl, sledovanie UTZ a potom sa uvidi

baba2288
1. júl 2009

ja si tiez myslim,ze mesiac bez nicoho treba skusit.a makat a makat a makat! 😀
inak bohovsky rychlo to ubehlo.ked som sem zavitala,tak priblizne vtedy si zacinala. 🙂

hiva
autor
1. júl 2009

no hej....uslo to celkom rychlo.....hlavne ked sa ti 35 dnove cykly zrazu skratia na 28 😵 😵 😵

baba2288
1. júl 2009

no tak uz dva tyzdne pomaly vyvolavam do tej Lubochne,ci tam uz maju ziadost.teraz ju nejako nasli,lebo ma nezaradili na hospitalizaciu,ale na ambulantne vysetrenie.
tak prosim pekne,mam prist 6.8. na pol siedmu rano na odber.proste na odber.milionkrat som sa opytala,ci to nieje omyl. chapete 300km sa mam drbat nadranom,aby mi tam vzali krv.bez vyvolavacky,bez vsetkeho.vraj tak to maju zadelene a hotovo.a ze potom povedia,ci si ma pozvu na hospitalizaciu.
takze tuto to zhaslo.koncim.na toto ja nervy nemam.vsak vies,hiva,ze aj do tych NZ som jako chodila pre tie vysledky testov a ze nepresne a potom ze ok a potom ze este raz.proste koncim.

kaciatko81
1. júl 2009

ahojte 🙂
baba, myslim, ze sa treba obrnit velkou trpezlivostou 😉

hiva
autor
1. júl 2009

baba....skus sa na to spytat tcojej doktorky.....povedz jeje, ze co ti povedali....mozno ti to nejak vybavi, nie? ved ona ta tam poslala, nie? 😉

baba2288
1. júl 2009

no kaciatko,ja sa asi najskor obrnim ignoraciou,nez trpezlivostou.asi to bude pre mna najlepsie.hej,hivus,skusala som volat tej,co ma tam poslala,nedviha.to je jedine,co este mozno skusim.

kaciatko81
1. júl 2009

baba, ale mozno naozaj nie je potrebne aby si tam tyzden "lezala"... ale ano, aj ignoracia je sposob 😔

hiva
autor
1. júl 2009

baba...sak uvidis....ak sa ti podari dovolat tej doktorke, tak to skus 😅 ...ak nie, uvidis.....sorry, ale nepamatas si....nasli ti nejaky problem so stitnou zlazou? ma nejaky zmysel tam chodit? 😅

baba2288
2. júl 2009

ahojte.no hivus,nenasli mi problem so stitnou zlazou.len tu autoimunitnu tyreoiditidu,ale zatial je to len eutyreozny stav,takze to treba len kontrolovat aby sa vcas podchytila hypotyreoza. ale poslala ma tam hlavne kvoli PCO.viem o viacerych kockach,co tam boli kvoli PCO.vraj tam robia vsetky mozne vysetrenia a vraj su tam najlepsi odbornici.
ja si myslim,ze to bude tak,ze mi zoberu krv a idem domov.potom mi daju vediet o vysledkoch,potom si budem musiet dat ist tu pichnut vyvolavacku a prist na dalsi odber.ak to bude takto,tak celkom chapem,ze tam nemusim ostat.to by bolo zbytocne.ine vysvetlenie nemam a ine niesom ochotna ani akceptovat.ale je mozne,ze sa na to aj tak vyseriem.akoze nieje to za rohom a pco mi tak ci tak nevyliecia.a HAK zatial aj tak odmietam brat. 😀
ale skusim zavolat doktorke a opytam sa jej.

hiva
autor
2. júl 2009

fuuu...baba....tak to teda neviem...ani tie tvoje diagnozy mi vobec nic nehovoria....ale tiez si myslim, ze chodit tam len na odbery je dobra blbost...hlavne tych 300 km 😖 ... keby ti aaspon vedeli povedat, ze ako casto budu treba tie odbery....mozno by ti stalo zato naplanovat si dovolenku niekde poblizku, keby sa dali tie odbery porobit trebars v ramci 1 tyzdna....ale pokial by to mali byt odbery suvisiace s cyklom, ze 3 DC, potom 14 DC a zase 22 DC, tak to precestujes riadny majland 😒

kaciatko81
2. júl 2009

mozno by bolo najlepsie tam ist ten prvy krat a informovat sa osobne co a ako. vysvetlit im, ze to mas daleko. myslim, ze budu schopni a ochotni najst riesenie ako ti pomoct, ale aj vyjst v ustrety..

baba2288
2. júl 2009

HLASUJTE NA www.new7wonders.com !!!!!!!!!! NASE STRBSKE PLESO!

baba2288
2. júl 2009

no vtedy raz tam asi pojdem a uvidim.ale ak mi nepovedia nejake normalne riesenie,tak sa na to vykaslem.pomoct mi aj tak nepomozu,PCO nevyliecia a okrem toho vela tych moznosti nieje. tyreoiditidu mam zatial eutyreoznu, takze je to ok. obezitu nemam, tak mi zrejme ani metformin nedaju a HAK uzivat odmietam. 😀 hlavne tu Minervu nie.

baba2288
2. júl 2009

hivuuus,uz len 4! 😅

hiva
autor
2. júl 2009

baba....hlasovala som, ale neverim, ze ma nejaku sancu.....ja osobne na nom nic zazracne nevidim, ale ako spravna slovenka som dala Strbske Pleso na 1. miesto 😉

hiva
autor
2. júl 2009

uz len 4 😀 😀 😀 a potom posledna mrcha 😀 😀 😀

baba2288
2. júl 2009

ale vsak sme vo finale,tak aj to je super. 🙂
presne tak a ja budem drzat palce,aby bola uplne uplne posledna na 9 mesiacov! 😀

hiva
autor
2. júl 2009

no jo....kiez by to bola pravda.....to by som potom mala aprilove pripadne majove mimino 😀 ...skoda, ze som uz marec nestihla ☹

baba2288
2. júl 2009

presne idealne mesiace na narodenie.nieje uz zima a este niesu ani horucavy.a kocikovanie akurat na leto. 🙂

hiva
autor
2. júl 2009

no sak ale co sa klameme.....vy ste niektore brali HAK cely zivot a nic....a ja cakam, ze po 3 mesiacoch mi zaberie a otehotniem??? 😅 😅 😅 ... 😀 😀 😀 😀

nedavam tomu velku sancu, ze sa to podari len tak...uvidim, co za prekvapko mi moj doktor naserviruje tentokrat....clostyl? 😵 laparku? 🙂 alebo zeby nic? 😅 nebodaj zase HAK??? 😠

hiva
autor
2. júl 2009

coskoro sa dozviem....chcem sa k nemu objendat na utorok.....to budem akurat 1 den po vysadeni HAK 😵

baba2288
2. júl 2009

neviem,ja sa nejako moc nevyznam v pripadoch,ako si Ty.ze mas menzes a nemas ovulku.ja som lahsi pripad,ja nemam menzes.
ale vsak za tie 3 mesiace sa Ti cysty pekne vstrebali a tst sa znizil...ale ma neondi,ze by Ti dal zase HAK.to snad nie.

hiva
autor
2. júl 2009

ja by som uz ani nesuhlasila s dalsim HAK....by som mu pekne vynadala 😅 😅 😅

baba2288
2. júl 2009

tak to Ti verim.ale ja si myslim,ze Ti ju neda.na vstrebanie cyst vraj staci HAK na jeden mesiac.tak snad na ten testosteron postacia 3 mesiace.
ja by som mala ist kupovat detske vecicky pre 2 kamosky,co porodili.uz ma zavolali,nech hocikedy dojdem na navstevy. 😅
ale moc sa mi teda nechce nakupovat.lebo asi budem zavidiet.

hiva
autor
2. júl 2009

no ja zboznujem nakupovat detske vecicky....aj ked len pre cudzie deti.....je mi trosku luto, ze nemam este svoje.....takze plne ta chapem .....ja proste milujem akekolvek detska 😵 😵 😵

baba2288
2. júl 2009

aj ja mam rada deti,ale aj mne je luto.aj ked som bola kuknut kocky este ked boli tehotne,sama pred sebou som sa citila blbo,ze pocitujem zavist.ale nebola to zakerna zavist,len taka moja. 🙂 radost z nich bola uprimna a aj je. 🙂