Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

dindulka
28. máj 2010

ahojte 🙂

ja som dnes bola u dr. na odbery, tie prvé na všetko možné, výsledky mi povedia 16.06. keď pôjdem do prvej poradne 😀 a keby bolo dačo tak mi zavolajú. hlavne ohľadom štítnej žľazy, tak uvidím, ale veď na endokrinológii som bola v januári, tak hádam to je ok 😉

babule aj vy ste mali v prvých týždňoch výtok? ja mám od včera taký belavý výtok, dúfam, že to ok 😒 a na čom sa mám ešte inak také pripraviť, okrem toho že ma bolia vaječníky, lebo nechcem zbytočne stresovať, len aby som bola psychicky pripravená 🙂

bože ja už tak chcem aby bolo 16.06. a videla som ako mu bije srdiečko 😵

hiva, ja som tiež za to, aby si merala budeš mať pokoj na duši a predsa len ani nevieš ako ako ja a motyka vystrelí 🙂

danielka, super že boli výsledky dobré 😉

prajem vám krásny víkend 😀 😀 😀

miki.mikulasova
28. máj 2010

prosiim, ak nikto viete nieco otom gynfive, dajte vediet, doktor drabek...reakcie rozne ☹ pozna ho niekto?

svistinka
28. máj 2010

ahoj miki- urcite ti poradia baby v kategorii, tema - pipiny z gynfivu 🙂

miki.mikulasova
29. máj 2010

dakujem krasne, nejak som sa nevedela zorientovat v tych temach, dakujeeem... 🙂

govinda
29. máj 2010

ahojte kočky, tak ja som predsa po ovulke 😀 . Vždy sa z ovulky vytešujem, aj keď chodí tak neskoro, ale radšej neskoro ako nikdy, nie? 😀 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

shaarka
29. máj 2010

govi, gratulejsn k ovulke 🙂

dindulka 😀 super, super 😵 potichucky gratulujem, nech ide vsetko tak ako ma! 😵 😵 😵
a inak - vidim, ze tridsatosmicka je stastna... aj ja som mala ovu na 38.DC 😉

govinda
29. máj 2010

sharka, dík Konečne som sa dočkala 😀 . Už len byť tehu a je to super 😉 . Povedala som si, že do 30 chcem baby, teraz by som bola rada, keby som do 30 aspoň otehu, tak uvidíme, či sa podarí 🙂 . Veľa času teda nemám ... 😠

miki.mikulasova
30. máj 2010

@danielkabn ,az teraz som si vsimal tvoju odpoved, tolko tu toho za jeden den pribudlo, ze som si to nevsimla, dakuem za podporu, lahke to cele zdaleka nie je,ale co uz...clovek uz na tom nic nezmeni...msi sa len snazit vydrzat....my sa teraz rozhodujeme do ktoreho caru ist, lebo som strasne sklamana z toho, co tu kocky pisu o gyn five, na stam posiela moj gynto,no neviem, co budeme robit...
aj moja sm aj tvoja ep je svinstvo, ale mna osobne toto trapi vela viac... ☹

beatab369
30. máj 2010

caute kocky....

ako ste vikendovali? baby poradte co si myslite...ja viem, ze uz aj tak neskoro ale ja som fakt ako spomaleny film a vsetko si uvedomujem neskoro, ale teraz ma napadlo, ze ja som asi 3 mesiace pouzivala odlicovaciu vodu clen and cler cervenu a ta obsahuje aj alkohol....myslite si, ze to moze mat vpyv na babo? ja viem, ze uz zase po funuse ale co si myslite? mohlo to nejako negativne ovpyvnit tegu? ja si myslim, ze to je len povrchove cistenie, ale predsa, co si myslite?
uz teraz som si kupila vodicku bez alkoholu....no proste ma to vobec nenapadlo.... ☹

dindulka
30. máj 2010

ahojte 🙂
miki, držím palce aby to všetko dobre a čo narýchlejčie dopadlo v prospech //

beatab, ja mám tiež odličovaciu vodu clen and cler, mám tam už síce len na dne. moc sa tomu teda nerozumiem, ale tiež by ma nenapadlo, že by to mohlo mať nejaký vplyv 😒

beatab369
30. máj 2010

dindulka ale mas cervenu vodu?...lebo prave ta obsahuje alkohol na akne....ale tiez dufam, ze nic,,,,ze len lokalne to posobi, je to bezne dostupne v drogerii a nepise, ze nepouzivat v tehu...ale aj tak 😒
tak ja som absolvovala uz aj vysetrenia a zatial vsetko ok, tak dufam, ze to bude dobre...ale teraz som sa zase vyhodila...mne dobre robila ta vodicka....no nic 😒

kerka13
31. máj 2010

dobre ranko
bea nestresuj podla mna to mnozstvo co ti preslo cez kozu urcite nemoze skodit, vsak si to nepila 😎

hiva
autor
31. máj 2010

ahojte...sorry babule, ale nejak som nemala cas napisat.....mali sme doma trosku rusno....a v piatok som ani do roboty nesla, lebo som bola rano u lekara a potom sa mi uz nechcelo....ale teplomer som kupila a aj som zmerala 😀 😀 😀 ....a presne ako som cakala.....bolo mi to uplne naprd.....teplota presne na rozhrani a kedze je to novy teplomer a iny typ ako ten moj stary, vobec sa na tu teplotu nespolieham....takze som tam, kde som bola 😀 😀 😀 .... vajecniky sem tam pichnu....sem tam zaboli podbrusko....hlien neviem posudit, kedze poctivo keksikujeme kazdy druhy den takze to mozu byt kludne aj bojovnici a nie hlien 😀 😀 😀 ....takze uvidime, ako to cele dopadne 😀 😀 😀

inak mam teraz zase dalsiu dilemu....mam vyskocenu platnicku v krcnej chrbtici a doktorka mi odporucila ako poslednu nadej pred operaciou ozonoterapiu.....treba na nu ist 2-3 krat vzdy po mesiaci....ale to sa robi pod CT-ckom, ktore sa kvoli ziarenie nesmie robit tehulkam.....takze moja dilema....zacat s tym alebo sa na to vykaslat 😕 ....babo rad 😉 😀 😀

hiva
autor
31. máj 2010

a tu este moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/226b42 ....uz bez VIP 😔 😢 😀

a este som zabudla....goviiii 😵 😵 😵 ...teraz uz len prezit par dni stresu a drzim palce, aby sme nakoniec tychto smajlikov mohlio davata este viac 😉 ....poslem ti ich aj za 2 riadky ked to klapne 😉 😵

bea....prosim, nestresuj.....ten alkohol davas iba na kozu 😉....to nema ziadny vplyv.....do krvi ti to nejde, tak sa neboj.....ved aj ked ti sestricka berie krv, pretrie ti miesto dezinfekcnym prostriedkom, ktory tiez obsahuje alhokol 😉

beatab369
31. máj 2010

caute baby.....ved ja ako nestresujem, len som sa nad tym tak zamyslela....a obcas mi to bleslo hlavou, tak som chcela vediet vas nazor...

hiva aj moje segre vyskakuje platnicka, tento rok uz asi 3 krat ale tak, ze nevedela ani chodit, ani lezat, ani dychat....normalne vyradena z prevozu a isla hned na obsterk ten trosku pomohol, ale tiez to nie je vyhra ked jej to tak casto vyskakuje...normalne ju az dusi a nevie ani hltat....tak to ti fakt nazavidim....jej este operaciu nenavrhli ale asi musi zmenit robotu, lebo robi v labaku a cely den stoji a je nad mikroskopom....takze asi tak....
tazko sa radi, lebo to nie je sranda....a ako dlho by si to absolvovala tych 2-3 mesiace? no je to na zvazeni, aby v tehu ti to nerobilo este vecsie problemy...ale tazko poradit.....neviem ako casto sa ti to stava?

hiva
autor
31. máj 2010

bea.....ja mam vyskocenu platnicku v krcnej chrbtici a ta mi trosku blokuje nervy do lavej ruky....takze mam nonstop strpnute dva prsty na ruke....okrem toho ziadne ine problemy nemam...takze zvazujem, ci sa na to nevyprdnut 😅 ....neviem, ako casto vyskakuje....len teraz mi zistili, ze je vyskocena 😉

beatab369
31. máj 2010

hiva tak je to na zvazenie....skoda, ze na to prisli az teraz, uz si to mohla mat poriesene, akurat v tom case co si cakala na vysledky 😒 ...ale zase lepsie vediet co ti sposobuje to trpnutie....daj potom vediet ako si sa rozhodla.... 😉

katkaajurko
31. máj 2010

ahojte

hivus to asi zavisi ako velmi ta obtazuje to trpnutie... 😒 inak mna podchvilou picha pri pravom vajecniku-nie kazdy den -ale ozyva sa to uz od zakroku...dufam,ze to nie je nic zle ... 😅

hiva
autor
31. máj 2010

katka...urcite to nie je nic zle.....ja tiez z casu na cas citim pichanie.....sa z toho vytesujem, lebo si myslim, ze aspon cosi sa tam deje 😵

to trpnutie je dost na nervy, ale mam to uz pol roka, tak snad dalsi rok vydrzim 😀 😀 😀 ...ale doktorka bola trosku divna....povedala, ze nakolko som uz vybrala vsetky terapie, tak nezostava uz nic ine, iba ta ozonoterapia....a ja koza som jej na to nic nepovedala....fakt ale je, ze vsetky terapie som vybrala, ale vtedy mi tie terapie napisala preto, lebo si myslela, ze je nieco s ramenom....takze terpia bola iba lymfodrenaz ruky a hydromasaze.....ale vtedy sa este nevedelo o vyskocenej platnicke....tak sa asi skusim poobhliadnut po nejakych masazach chrbtice....mozno to nejak pomoze.....lebo na vyskocenu platnicku som vlastne ziadnu terapiu nebrala 😒 ....ale zas ked ta ozonoterapia je taka uspesna, bolo by dobre mat ju hned za sebou.....len keby to nebolo pod CT-ckom 😖 ....asi to nebudem nejak riesit....skusim sa na nu objednat a uvidim....ak dovtedy budem tehu, tak to proste zrusim....a ak nie, tak pojdem....akurat neviem, ako sa budem trepat do Dunajskej Stredy.....tych mi totiz odporucila, ako najlepsich.....robia to sice aj v Blave, ale iba chvilu...a v Dunajskej je vraj doktor, ktory je vlastne priekopnik tejto metody na SR....tak uvidim 😅

beatab369
31. máj 2010

katka ak nemas ine priznaky zapalu....tak nemyslim, ze by to malo byt nieco zle....moze to byt zapal, ale to by si asi mala aj ine priznaky....ale moze to byt aj zvysena funkcnost vajecniku...no tazko povedat....ale tebe len pozerali, nic nerobili, nie?

beatab369
31. máj 2010

hiva asi aj ja by som to riesila tak ako pises 😉 objednaj sa a uvidis 😉

kerka ako sa mas?

tigi
31. máj 2010

ahojte kocky 🙂

govi gratulujem k ovulke, parada 😵 🙂

hivus s tou platnickou - kamaratovi vyskakovala ale chrbtova a on nechcel ist na operaciu, tak skusal tuto ozonoterapiu. nachvilu mu to pomohlo, ale pred mesiacom ho aj tak seklo tak, ze ho brali do nemocky a rovno do BA na operaciu, takze v konecnom dosledku sa jej nevyhol. 😒 ale on mal problemy uz par rokov a bolest mu vystrelovala do nohy, takze on to mal dost vazne. neviem posudit tvoj stav, to by chcelo poradit s lekarom ci je operacia nutna. 😉

katkaajurko
31. máj 2010

hiva aj ja by som zvolila tvoj postup..ale uff..do dunajskej stredy,to je trochu dost od ruky 🙄

ja sa tiez divim co to je... a teraz by mal byt na rade lavy vajecnik,ale citim len tento pravy,tak to nechapem.ale to je jedno..este stale mrchujem slabulinko a uz sa modlim,nech to skonci-lebo stale mam tu sprostu mykozu-ale som si doteraz nemohla dat vlastne koli mrche tabletky co mi dala... dala mi dvoje-na prehltnutie a na vkladanie - tu na prehltnutie som si dala uz min.tyzden a aj bolo super-uplne to preslo -ale evidentne to nestacilo-lebo to uz zas zacinam riadne citit... no tiez vesele... a furt ta mrcha este je-nechcem si to tam davat zbytocne 🙄 vrr otravne

inak uz tyzden si davam gynex-ze by z neho zvysena funkcia vajecnikov? neviem... ale pichalo to sem tam aj po zakroku a to som ho este nebrala...a mne nic na laparke nerobili-nemalo by to byt z toho..no divne..asi sa mi zase blazni nieco

beatab369
31. máj 2010

katka urcite sa nic neblazni....neboj, podla mna to moze byt po tom zakroku, aj ked nic nerobili, ale pozerali tam a prechadzali po vajecniku a vajcovodoch...podla mna je to len momentalne a je mozne, ze je to po tom zakroku....ak ti to neprejde po mrche a dobrati tych tabletiek, tak skoc k dr., aj tak tam asi pojdes ci je mikoza zahnana.....a nech ti pozrie aj ostatne veci....ale ja si nemyslim, ze by to mohlo byt nieco zle.... 😉

beatab369
31. máj 2010

a inac ja uz asi od pondelka citim obcas vecer take bublinky v brusku.....ze by to mohol byt drobcek? 😀 ale hlavne vecer a len tak par krat.....ale mam pocit, ze je to nieco nove....najprv som si myslela ci nie creva, ale to je take ine 😉 potom ale v stredu co ma tak potlacila ta zastupujuca dr. som do soboty nic necitila, uz som bola smutna ale potom opat...tak neviem....uvidime 😉

beatab369
31. máj 2010

katka este ma napadlo, ze to moze byt aj z tej mikozy co mas.....mna tiez pri kvasinkach obcas pobolievalo v podbrusku a tak....takze urcite by som to preliecila a potom uvidis.... 😉

katkaajurko
31. máj 2010

bea - z kvasiniek? 😅 tie mam uplne dole a picha ma vnutri -t o by sa tam ako dostali? to sa mi vooobec nezda 😅

beatab369
31. máj 2010

katka ja som tiez bola prekvapena, ked mi to dr. povedala....to neznamena ze ich mas na vajecniku ale je ti infekcia a mozes mat z toho take zvlastne pocity....tak neviem, v tom sa nevyznam....len tak mi raz povedala gyndoska 😒
ale aj tak si myslim, ze to bude tou operaciou a jedno s druhym....

hiva
autor
31. máj 2010

no ja teda neviem....ja maavm z casu na cas tiez pichanie vajecnikov....ale nijako to neriesim....beriem to tak, ze sa tam nieco deje....ale nie nevyhnutne nieco zle 😉 ....katka, neries to....podla mna je to normalne....ja som si predtym v zivote ziadne bolesti neuvedomovala, a teraz citim uplne vsetko....kazde jedno pichnutie.....mozno to je len hlavou, ze sa na to sustredujes 😉 ...ja som predtym ani nevedela, ze kde vobec mam vajecniky...a mozno tiez od laparky si ich uvedomujem ovela viac 😅 ale kym to nie je dlhopretrvavajuca, krcovita bolest, tak to nie je nic vazne 😉

kerka13
31. máj 2010

ahoj bea, teraz som vo faze cakania na dalsie vysetrenie, takze tak. dnes poobede ked bude pekne tak planujem si ist kupit prve tehu nohavice, lebo vsetky co mam ma uz tlacia cez brucho a to som pred otehu schudla 6 kg 😀 . zmeny na tele uz zacali ale priznaky este stale skoro ziadne, tak uz len dufam, ze ani ziadne nebudu 😅 (hlavne tie zle) zajtra idem k endokrinologicke na kontrolu tak som zvedava ci mi zvysi tabletky alebo mi este necha terajsiu davku
a ozaj mm uz konecne nema herpes tak sme sa z toho vcera vytesovali 😎
bea este by som sa chcela spytat, vcera navecer mi zacali take dost silne bodavo-krcovite bolesti medzi podbruskom a lavym vajecnikom. moze to byt zvacsovanie maternice?? alebo mam ist radsej k lekarovi? nemam to stale ale vcera vecer ma tak 2 x pichlo a dnes rano tiez 3 x ze som sa nevedela ani pohnut, potom to uz prestalo a zatial som v pohode