Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

sarafortuna
20. júl 2009

ja len preto k tej tradičnej medicíne - že každý lekár ma aj tak iný názor... na lieky, na drilling, každá snažilka tu absolvovala ine procedury a lieči sa inak... no možno nakoniec skončim tak, že tradičná medicína bude na prvom mieste.. ked ine veci nezaberu.
Určite by inak vyzerala naša diskusia, keby sme všetky chodili k jednému Dr. 🙂 ... k takému Naj najlepšiemu!!!

Pekný pracovný ☹ tyžden !
Dávno som tu nečítala, že niekomu niečo zabralo ... bože, veď sa pochváľte...

Začínam mať z toho všetkého depku /alebo možno idu kramy 🙂 🙂 🙂 /

baba2288
20. júl 2009

hm,ja som aj fajcit prestala,aj bylinkami kadejakymi som sa napchavala,aj som sa dokonale stravovala,aj sa hybem vela a nic nepomaha.
takze co robim teraz?
svate nic.
nic neberiem,jem ako chcem a dokonca pocas dovolenky som aj fajcila.a neberiem ani ziadne hormony.proste absolutne nic.uz to bude rok,co nemam ms a uz som si na to asi aj zvykla.
do tej Lubochne idem aby sa nepovedalo.vsak aspon by som mohla pozriet kamaratov z tejto dovolenky. 😀

hiva
autor
20. júl 2009

tak tak....rozhodli sme sa, ze africke dieta by enbolo zle....len aby sa nenarodil cernosko 😀 😀 😀

a ty kde si bola? a s kym si bola?....a kedy ides to tej Lubochne? (nechce sa mi to hladat) 😀 😀

baba2288
20. júl 2009

😀 no veru,hivus,bacha na rasu dietata. 😀
v Jasnej som bola a bola som uplne sama.vsak vies.proste ma uz skutocne vsetko dost stvalo,sadla som do auta a zdrhla som.samozrejme som sa aj trochu bala soferovania tak daleko a do neznama.zase aby si si nemyslela,ze aka frajerka som.ale vratila som sa jak ten najvacsi suveren! 😀
do Lubochne 6.8. na 06.30 😀 vsak vies.totalna k.k.t.na

hiva
autor
20. júl 2009

sara...jasne, na kazdeho zaberie nieco ine....ale na zaklade nejakych prehladov si mozes zistit, co najcastejsie zaberalo....a podla toho sa baby aj rozhoduju....ked viacerym pomohol Metformin, tak preco ho neskusit 😉 ....ked dalsim pomohol Clostyl + pregnyl, tak preco to neskusit? ... ja sa momentalne spolieham na laparku....ta tiez viacerym pomohla 😉

ale tvoj nazor beriem...akurat ze tvoj pristup vyzaduje vela trpezlivosti a sebakontroly, co nie kazda zena je schopna dodrzat prilis dlhy cas 😉

hiva
autor
20. júl 2009

jaaaj...baba....tak taka dovolenka je uplne super.....ja mam tiez chut niekde niekedy vypadnut, a uplne sama, ale MM by to asi moc nepochopil 😀 😀 😀

inak soferovanie ja zboznujem....sama by som isla aj na kraj sveta na aute....a najma v noci....len keby som mala istotu, ze sa auto nepokazi....nase ma uz cez 10 rokov, takze obavy su na mieste 😒 😀 😀 😀

a neboj, ta lUbochna bude nova skusenost 😉 ...za skusku nic nedas 😅

baba2288
20. júl 2009

ja ak by som si mala vybrat,tak by som radsej laparku,nez nieviem kolko hormonov do seba ladovat.
hej,hivus,fakt to bol super napad,ze som isla.
ale moc sama som ani nebola.teda ak som chcela byt sama,tak som bola a ked som nechcela byt,tak som nebola.kamaratil sa so mnou cely hotel.a aj na ten chopok som vyliezla.po najnarocnejsej trase.nikdy viac!vsetko ma bolelo!a potom cestou naspat 4 horce som vypila,tak si vies predstavit,jak som isla smerom dole. 😀 ale vtedy ma aspon nebolelo nic. 😀

baba2288
20. júl 2009

ale na ten chopok som jasnacka nesla sama,ale s kamosom z recepcie.aby si si nemyslela,ze sama si idem a chlascem. 😀
a skutocne aj na PCO som zabudla a ako tak aj na toho byvaleho.

hiva
autor
20. júl 2009

tak to znie uplne fantasticky ta tvoja dovolenka.....namja tie horce zavidim....horec s vodkou alebo s borovickou?.....ja mam radsej borovickovy 😀 😀 😀

a nejaky novy objav si tam nenasla??? 😉 😉 😉

inak na chopok inak ako na lanovke by si ma nedostala 😀 😀 😀

baba2288
20. júl 2009

horec s niecim? horec sam o sebe. najprv horec s cajom a potom len horec. 😀
no nejaky ten objav sa veru nasiel.a este aky...a ja som odmietla. 🙄
no uz ani mna na ten chopok este raz nikto peso nedostane.alebo urcite nie po tejto ceste.a to som si myslela,ze mam kondicku. 😀

baba2288
20. júl 2009

ci opacne?horec je caj?

hiva
autor
20. júl 2009

horec je bylinka.....a ta sa dava bud do vodky, alebo do borovicky, aby sa z nej vytvoril liker vhodny pozitia 😀 😀 😀

baba2288
20. júl 2009

ahaaaa.no hej borovickovy bol.to som si ista,ze nie vodkovy.to si este pamatam,ako si ho kamarat pytal.

hiva
autor
20. júl 2009

tak o to viac ti ho zavidim.....tusim si s MM vecer jeden hrkneme, aby mi nebolo luto 😀 😀 😀

baba2288
20. júl 2009

😀 tak na zdravie!
a v Egypte ako budes?zdravo?zamerias sa na tu ovulaciu?ci zato aj uzivat si budes?

hiva
autor
20. júl 2009

no ratam ze v Egypte budem jest vela salatikov a rybiciek, co mi urcite prospeje....ale vseobecne nemam na plane nic ine ako vylehovanie, plavanie, slnenie sa a plodenie 😀 😀 😀 ....a povodne som chcela aj merat BT ze ci ovu pride, ale prdim an to.....v prvom rade chcem relaxovat....a ked sa vazenej pani ovulacii uraci nas navstivit, budeme len radi 😀 😀 😀

hiva
autor
20. júl 2009

a ty si co odmietla ten novy objav??? ....nebol dobry???? 😉 😉 😉

bosorkajarka
20. júl 2009

Sarafortuna co se tyce tech bylinek tak na ty taky pozor, bylinky maji hodne silny fytohormonalni ucinek a nemusi vzdycky pusobit jenom dobre, klidne muzou zdravy holce totalne rozhodit hormony, takze bylinky jo ale taky pod dohledem a s mirou. Ja jsem taky drzela diety hubla cvicila nepila nefajcila a proste zila zdrave ale na me to nezabralo a naopak na me zabrala tradicni medicina, ale clovek nemuze jenom slepe duverovat dr. ale obcas i premyslet jestli to co se deje je pro me fakt dobry.

baba2288
20. júl 2009

dobre robis.hrozne Ti budem drzat palce.a Tvoj mm ma dobre spermijky?iste si to tu volakde pisala,ale nespominam si.
hej,odmietla.coby nebol dobry,davno ma nemrazilo tak v zaludku,ako ked som sedela vedla neho.ale nedalo mi to.neviem co mi nedalo,ale proste nedalo mi to...a nedala som. 🙄

hiva
autor
20. júl 2009

jaaaj....baba.....tak ten pocit mrazenia v zaludku dobre poznam.....boli casy boli 😀 😀 😀 ....sak ale ty vies najlepsie kedy a co ti treba 😉

A co sa tyka MM spermiek - akurat su trosku pomalsie - ale mnozstvo a morfologia su v norme....akurat ta rychlost je trosku mensia, ale stale nie pod normou plodnosti 😵 😵

jarka, suhlasim s tebou.....kazda strana ma svoj rub aj lic 😉

baba2288
20. júl 2009

no veru,ani mna uz nemrazilo roky rokuce. 😵 aaale,prd viem,co mi treba.
a este sa chcem opytat na tie spermie.ak su pomalsie,to znamena,ze len dlhsie trva,kym dojdu,kam maju?ale dojdu,vsak?pomaly ale isto?
to sa pytam len tak zo zvedavosti.
veru,hentie bylinne veci skutocne posobia.aj ja som brala gynex,sarapis,soju.a na chvilu sa mi riadne zvacsili prsia.tak som sa vtedy tesila,ale nakoniec z toho nic nebolo.ale asi 3 tyzdne boli vacsie.

hiva
autor
20. júl 2009

no ja sa tak utesujem....pomaly dalej zajdes 😀 😀 😀

baba2288
20. júl 2009

presne to som chcela povedat.a to vtedy musis lezat po pohlavnom styku?

bosorkajarka
20. júl 2009

No je lepsi jim trosku pomoct tzn nohy nahoru a pul hodky lezet. My jsme je meli taky trochu pomalejsi proto nam doporucili IUI, ale myslim ze i tak by tam doplavali 😉

hiva
autor
20. júl 2009

presne ako Jarka napisala....staci im trosku pomoct a bude to....mne este doktor odporucal podlozit zadok vankusom a minimalne pol hodku polezat....a sex len od predu 😀 😀 😀 ....na a ked k tomu pridas prstikovu metodu, tak uspech je zaruceny 😀 😀 😀 ...teda aspon teoreticky...ci to funguje aj prakticky dam vediet po egypte 😀 😀 😀 😀

bosorkajarka
20. júl 2009

Budem drzet palce at je dovolena plodna, ja myslim ze vypnout hodne pomuze 😉

hiva
autor
20. júl 2009

vdaka za podporu =) ....budeme robit vsetko, co je v nasich silach....okolo 7 augusta budem informovat o vysledku =)

bloomie
20. júl 2009

ahojte kočky, tak sa hlásim po ukončení odberov 🙂 hormonálny profil je v poriadku a od dnes beriem dvakrát denne glucophage.... takže predsa v tom len niečo bolo... mám dávku na mesiac, uvidíme, čo to spraví

hiva
autor
21. júl 2009

ahoj blooomi....takze ti zistili inzulinovu rezistenciu alebo preco ti nasadili glucophage?...glucophage je vlastne to iste co metformin, ze? ....alebo mas cukrovku?.....prepac ze sa pytam, ale uz si moc nepamatam, co si pisala predtym 😅

bloomie
21. júl 2009

na diabetológii mi povedala, že to je syndróm inzulínovej rezistencie, ale že PCOS to asi nebude, keďže nemávam cysty. Ja som ale čítala, že cysty nie sú "povinné" pri PCOS.... ale to je vlastne jedno, idem teraz riešiť ten inzulín a uvidíme čo potom... a áno, glucophage je odnož metforminu..