Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

katkaajurko
6. sep 2010

no keby sme boli tri - plus jedna je uz na cakacke v miracle kde som volala - tak by podla mna uz otvorili novy pre 4 - lebo tam je max 6 na jeden...tento stoji na 10lekcii po 80 minut 58 eur

mili78
6. sep 2010

@katkaajurko ....no ja som za....mozme aj tak....ale pokym nas nebude 6 tak neviem kedy to otvoria

mili78
6. sep 2010

Katka tak uz som sa tam aj ja prihlasila....a som uz štvrtá náhradníčka 🙂 slečna mi povedala, ze sa im to zaplnilo kozmickou rychlostou, takze otvoria dalsi kurz a 9.9. nam daju vediet kedy to bude 🙂 takze sa tam stretneme....jupíííííííííííííííííííí 😀

katkaajurko
6. sep 2010

no ja myslim,ze by otvorili aj pre 4
- treba skusit.... ked tam zavolate na toto cislo 0904-191-250 - tak oni mi povedali-ze sa ozvu...tak skusme to tak... co? vsetky sa nahlasime a hadam ho otvoria 🙂 to by bolo super chodit spolu 🙂

katkaajurko
6. sep 2010

vidiiiiiiis som hovorila!!!! 🙂 super !!! 🙂

katkaajurko
6. sep 2010

tak ked ty si uz 4 nahradnicka - tak ked sa hivus zapise - bude 5 - cize to nabeton podla mna otvoria 🙂

mili78
6. sep 2010

@katkaajurko ....no ved, len aby sa na nas Hivus nevykaslala 🙂 Hivus kde siiiiiiiiii? rychlo sa zahlas 🙂 chichi

hiva
autor
6. sep 2010

@mili78 ja by som bola za...ale ktore dni a kolkej?....to u mna hlavne zalezi...lebo ja skor ako o 18:00 nemozem 😒

hiva
autor
6. sep 2010

@mili78 ... a nemozem piatky ani pondelky ☹ ... vy by ste kedy chceli?....a to raz ci dvakrat tyzdenne?

mili78
6. sep 2010

@hiva ....skodaaaaaaaaaaaaa 😖 teraz co bude kurz tak bude v pondelok od 17.00 - 18.20......pre mna uz aj ta 17.ta hodina je dost neskorá, kedže kazdy den dochadzam...neviem si predstavit, zeby to bolo este neskor :(....ja som sa tesila, ze sa tam stretneme spolu aj s Katkou

katkaajurko
6. sep 2010

no ale ten je uz plny-takze urcite nebude pondelky od 17,00... kedze je tam iny... sak skus sa nezavazne prihlasit a podla toho-kedy ho stanovia -tak by si sa vyjadrila-ked im zavolas-mozno by vedeli viac povedat...mne ta 17ta vyhovuje... ale aj 18. 00 - ale neskor uz asi nie...

hiva
autor
6. sep 2010

@mili78 ...vidis...prave to je aj moj problem...dochadzanie... ja totiz dochadzam do viedne do roboty....a tak najskor kedy mozem prist z roboty do Blavy je vlakom o 17:30 na hlavnu stanicu....takze aj o 18:00 by som to mala na knap....asi by som nestihla ist ani domov sa prezliect 😒 ....tak uvidime....idem tam skusit zavolat....

hiva
autor
6. sep 2010

no uz som tam aj volala a som nahlasena 🙂...vyzera to tak, ze dalsi kurz budu otvarat uz od 14.9., ale nie na feriencikovej, ale v Petrzalke v telocvicni....tam bude cca 10 zien....a bude v stredu od 17:45 ....takze mne by tento vyhovoval.... kazdopadne povedala, ze do stvrtka sa nam vsetkym ozve, ze ci este otvoria aj na feriencikovej, alebo len tu Petrzku 😉...ja by som bola za tu Petrzku...sice to mam na knap.... 15 minut na presun z hlavnej stanice do Petrzky, ale ked chodim autom, v pohode by som stihala 🙂...a ak by ste chceli mozem zobrat aj Vas 😉

katkaajurko
6. sep 2010

jaaaj mne ta petrzalka nevyhovuje moc ☹ feriencikovu mam par zastavok od domu ...(auticko ma mm -a vecer z petrzalky 😖 😖 😖 ) 😢

hiva
autor
6. sep 2010

@katkaajurko katus.... ja by som ta v pohode zobrala autom😉....ved aj ja som z Ruzinova 😉

katkaajurko
6. sep 2010

@hiva hivus ty si z ruzinova? to som nejako zabudla... no ja som nerada niekomu na obtiaz....sa mi to lubilo ta feriencikova...najidealnejsia by mi bola nitrianska 😀 tu mam asi 2minuty peso ... 😀

amarena
6. sep 2010

ahojte, jedna otazka, katkajurko, co su to vlastne tie cvicenia podla mojzisovej?

hiva
autor
6. sep 2010

@katkaajurko ...to nie je vobec na obtiaz 😉 ...my byvame na Bajkalskej, hned pri Pristavnom moste 😉....ale raz do tyzdna nemam problem spravit si zachadzku do centra Ruzinova 😉 😀

sice este ani sama neviem, kde presne to v Petrzke bude, ale tak nejako tam snad trafim 🙂...akurat ma ale stve, ze asi hned druhu hodinu vynecham kvoli tomu Chorvatsku 😒 ....sak uvidime co povedia vo stvrtok....mozno predsa len otvoria aj na Feriencikovej....ale chceli radsej petrzku, lebo tam maju vacsiu telocvicnu, takze sa tam zmesti viac zien 😒

katkaajurko
6. sep 2010

@hiva - hivus a to uz by nas bolo tak vela aj do petrzalskej? no sranda...rano som volala a bola som este len druha nahradnicka 🙂

@amarena to su fyzioterapeuticke cvicenia posilnujuce panovove dno a prekrvenie maternice a zenskych organov celkovo...

mili78
6. sep 2010

@hiva ....no mne tiez ta Petrzka moc nevyhovuje....to mam daleko potom na hlavnu stanicu...neviem ako by som stihala vlak :( asi si to budem musiet dat tu individualnu formu :(

hiva
autor
6. sep 2010

@mili78
@katkaajurko ...babky, tak si kludne dajte tu individualnu 😉...mne to vobec nevadi 😉... ja som sa v podstate rozhodla dnes len spontanne ist tam...ani o tom nic neviem, ani neviem, ci budem mat cas tam chodit a ako to budem zvladat.... takze mne to vobec nevadi, ak by som chodila sama alebo vobec nechodila 😉... ak chcete ist spolu na individualne, kludne chodte 😉

inak neviem, ci ich tam uz tolko maju, alebo sa im zvlast prihlasovali aj do Petrzalky....ale povedala mi, ze sa im po tom kurze zaprasilo ako po teplych rozkoch 😀 😀 😀

katkaajurko
6. sep 2010

@hiva len mne sa to individualne zda dost drahe.... 😒

mili78
6. sep 2010

@hiva ....no ved uvidime co povedia...ved to nie ja zavazne....ked to bude tu v meste tak idem, ak v Petrzke tak nejdem
Katka ved nemusis brat to individualne, to bol len taky napad 🙂

katkaajurko
6. sep 2010

no mne tiez vyhovovalo to mesto-pockame si teda-co oni vymyslia....

lebo pokial ide o individualne -da sa ist aj do APOLA busines centra...to sa mi uz potom viac pozdava....

http://www.falck-clinic.sk/sk/menu/62/individua...

amarena
6. sep 2010

@katkajurko a nevies nahodou kolto to stoji v tom Apole? Dik

katkaajurko
6. sep 2010

je tam presny cennik

amarena
6. sep 2010

@katkajurko ok., len sa na tu stranku nemozem dostat...

katkaajurko
6. sep 2010

Liečba funkčnej ženskej sterility metódou Ľ. Mojžíšovej, konzultácia 6,60 EUR
Liečba funkčnej ženskej sterility metódou Ľ. Mojžíšovej, mobilizácia 19,90 EUR
Liečba funkčnej ženskej sterility metódou Ľ. Mojžíšovej, cvičenie individuálne 9,00 EUR
Liečba funkčnej ženskej sterility metódou Ľ. Mojžíšovej, cvičenie skupinové 5,00 EUR

amarena
6. sep 2010

@katkajurko dakujem 🙂