Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

tatranka111
24. nov 2010

@aduskatt a testík si vobec neskusila?

aduskatt
24. nov 2010

@tatranka111 vobec nie, nemam pocit, ze by to malo byt tehu ☹ nemam absolut ziadny priznak okrem toho, že brucho a prsia ma bolia presne tak ako pri mrche.......a s tym mojim PCO pochybujem, ze by Clostil hned takto, zvlast, ked mi na uzv v ISCARE lekar povedal, ze clostil mi uplne znicil sliznicu maternice, mala na 16 DCO ledva nejakych 7 mm. Je fakt, ze to bolo pred ovulkou, lebo vajka tam boli este neprasknute dve, ale nepostrehla som ani podla hlienu ani podla bolesti, ktoru mavam pri ovulke, kedy k nej doslo......Myslis, ze ma vyznam vobec robit testik? Rada si necham poradit

erickaa
24. nov 2010

@aduskatt Ja som mala po Clostile úplne normálnu mrchu, tak 4-5 dní takú medium 😕 Clostil okrem toho, že spôsobuje rast folíkov, tak má aj vedľajší účinok, že potláča rast sliznice maternice. Mne dneska na to doktorka dala Estrofem, z toho by mi mala narásť sliznica a v piatok ideme na IUI 😅

erickaa
24. nov 2010

@slivocka ja som dnes 10 DC 🙂 Aj prvý krát s Clostilom som mala 2 vajká, 22 mm na 13-ty deň, ale IUI nevyšlo.. 😖 TAk hádam teraz 😅

slivocka
24. nov 2010

@erickaa velmi Ti držím palce , keď ta krasne reaguješ, ... musi to už vyjsť 🙂

erickaa
24. nov 2010

@slivocka ďakujem 🙂 Vajká rastú, spermíky sú výborné..tak ja dúfam, že nebude inde pes zakopaný 😖

hiva
autor
24. nov 2010

caute....takze zazrak sa nekona....krv negativna 😢 😢 😢

erickaa
24. nov 2010

@hiva ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 To mi je ľúto.
A čo teraz?

ninan2
24. nov 2010

@hiva hmm... ale ides este na 1 odber nie? Takze sanca stale je 🙂

slivocka
24. nov 2010

@hiva 😢 😢 😢 velmi som Ti priala ...

hiva
autor
24. nov 2010

@erickaa ...to keby som vedela 😕 😕 😕

jedno je iste.....dalsie IVF je mozne az za 4 mesiace 😒

@ninan2 ...dik za utechu, ale neverim tomu....dalsi odber mam v pondelok.....ale som si ista, ze bude rovnaky, ako teraz 😔

ninan2
24. nov 2010

@hiva hmm no... je mi to veru tiez luto. IVF ma uspesnost do 40 percent ze? Treba urcite vyuzit vsetky 3 preplatene pokusy, 1 urcite vyjde, urcite uz ten dalsi 😉

tatranka111
24. nov 2010

@hiva ☹ ☹ ☹ teraz budes cakat 4 mesiace? Vsak ale moze sa podarit aj pocas tych 4 mesiacov nie 🙂 ako si na tom s ovulkou? ved ak ju mas tak sanca je vzdy pozri na katku ako sa jej to podarilo 🙂

katkaajurko
24. nov 2010

@hiva moje zlate 😔 😔 😔 😔 😔 😔 kurnik to je strasnna nespravodlivost toto 😔 ine otehotneju ako si zmyslia 🙄 🙄 🙄 🙄

este male sance su...uvidime no.... kazdopadne druhe pokusy maju ovela vvyssiu uspesnost..jednak maju lepsie odsledovane reagovanie na hormony a este buduci cyklus je velka sanca... hormoniky este ucinkuju ....

do kelu :( dnes je taky hlupy den,mna aj hlava boli,pocasie je na hovno , paralen mi nezabera ... ble

irsina83
24. nov 2010

@hiva 😖 😔 zlaticko 😖 😔

tatranka111
24. nov 2010

rozmyslam ze by som isla ku gyn. uz zajtra nech ma pozrie lebo ja som na utz bola naposledy v juni a vydupem si u neho aby mi spravil hp......aspon budem vediet kedy mam prist.......aky den cyklu sa robi hp?
jaaaaaj baby aj sa bojim zase do toho pustit......ale vypla som na skoro 5 mesiacov nijako sa nestresovala, nesnazila som sa otehotniet a aj tak nič...takže u mna to v psychike urcite nebude

tatranka111
24. nov 2010

@katkaajurko a ty si mala aj nejake priznaky? a co to spinenie dufam ze uz preslo

@irsina83 ahoj irsi pozeram, ze opat si medzi nami

hiva
autor
24. nov 2010

no asi si tie 4 mesiace pockam....uvidim, ako mi nabehne cyklus... co som citala, vacsinou byva potom cyklus riadne rozhadzany 😒 ....tak uvidime, ako to pojde 😒

samozrejme na druhy pokus uz mame lepsie sance....lebo tak teraz ma trosku skoro stopli a tak vajicka boli velmi malicke......takze snad nabuduce to uz pojde lepsie 😒

len keby som nemusela cakat 4 mesiace 😒

co uz 😔

irsina83
24. nov 2010

@tatranka111 ahoj, ja len tak sem tam sporadicky nakuknem, strasne fandim hivuske a katkejurkovi 🙂 dlho si tu nebola...

mireag
24. nov 2010

Ahojte babulky, chcem vam oznamit, ze 13.11. o 23.05 sa nam narodil zdravy syncek Tomasko. 🙂 Vypytal sa v 38.tt, ked som uz lezala v nemocnici na pozorovani. Rodila som spontanne a porod trval 17hod. Dva dni nato rodila jancos a lezala hned vo vedlajsej izbe. 😀 Uzivame si to plnymi duskami. 🙂
Vsetkym vam silno drzim palce, aby ste coskoro zazili to najvacsie, co moze byt - porod vlastneho dietatka. 😵 😵 😵

govinda
24. nov 2010

hivuška, je mi to veľmi ľúto 😔 😔 😔 😔 😔 Dúfala som, že to vyjde, držala som palčeky. Nabudúce to vyjde, jednoducho musí

ahoj irsina 😉 dlho som ťa nevidela 😠

katkaajurko
24. nov 2010

@tatranka111 nemala som priznaky.... jeden den pred mrchou ma bolelo brucho (nic nezvycajne ) a potom zas jeden den uz ked meskala... prsia striedavo..ziadne priznaky som nemala..teraz sa mi uz strieda sem tam aj nechutenstvo... bolestii hlavy... unava... a tak no....

katkaajurko
24. nov 2010

@mireag gratulujem 😵 😵 😵

govinda
24. nov 2010

@mireag gratulujem aj mamičke aj drobčekovi 🙂

tatranka111
24. nov 2010

@irsina83 heh irsi a namna zabudas s drzanim palcekov 😀
@mireag gratulejem 🙂 🙂 🙂

baby ktory dc sa robi hp tusim je to nejaký tretí a dalej neviem 😅

govinda
24. nov 2010

tatranka, mne brali hp cca 3DC, potom okolo ovulky, teda okolo 13DC a potom okolo 25DC. Ja som ale ovulku nemala do toho 25DC, takže tie moje výsledky jedna hrôza 😠

irsina83
24. nov 2010

@mireag srdecne gratulujemmm. to je krasaaaa a jancos ma dievcatko alebo chlapceka??? to je krasna sprava, nadhera a pekne si uzivajte svojich drobcekov 😉

irsina83
24. nov 2010

@tatranka111 nezabudam ale ich dve poznam z fora a ty si tu dlho nebola 😵 😉 samozrejme drzim palce kazdej snazilke 😉

irsina83
24. nov 2010

@govinda ja len tak na kukes chodim sem tam... 😉

amarena
24. nov 2010

Ahojte,

@hiva, este sancu mas na tom dalsom odbere a ak to nevyjde tak bojujeme spolu dalej, dobre?

@erickaa, to som nevedela, ze clostil ma aj takyto vedlajsi ucinok, do kelu. No nic, velmi ti budem drzat palce.

@govinda, to vyzera nadejne. 😉

Babulky, najblizsich 5 dni tu nebudem, asi az v utorok sa pripojim. Drzte sa.