Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

ninan2
11. jan 2011

@erickaa jasne, drzim, vela stastia... Vyzera to urcite nadejne 🙂

erickaa
11. jan 2011

@ninan2 Mamatest urobený, slabá čiaročka aj tam.. kuk album 😔 Ale rovnako sú slabé tie čiarky, asi preto, že som aj minerálku pila a dosť som si zriedila moč... 😕 😕 😕

chlpacik
11. jan 2011

@bonduele
@medullienka jj viem, ze 3dni musi abstinovat 🙂, len si nejako neviem predstavit, ze by to mal v centre, a co ja, ale ON 😀 😀 😀 , že maximalne nepríjemne ...no nejako bude, dik dievcence 😉

bonduele
11. jan 2011

@chlpacik my ani v žádným centru nebyli, dělal to doktor na mojí gynekologii. Tím, že by jsme to nestihli dodat včas musel jít manžel na věc až tam, ale i tak to zvládl 🙂 . Sice to nebylo asi nic extra vzrušujícího, ale šlo to.

ninan2
11. jan 2011

@erickaa jj ciarky su podobne slabe... No uvidis rano, malo by to byt ovela lepsie. A naco kupujes tieto drahe, stacia obycajne papierikove... Vsak zbankrotujes, urcite ich este budes X robit.

amarena
11. jan 2011

Ahojte,
tak co to tu citam? Ake super novinky. 🙂 Dobre sa nam tento rok zacina.
@erickaa, ahoj, pozerala som tie fotky a ja tam toho ducha vidim. 😀 Strasne drzim palce na rano. Videla som, ze aj ty si pisala do temy o soji, brala si ju?

@chlpacik, cafko, co je to ten Glucophage? Este som o tom nepocula. Vidis, uz sa nam to tu ztehotnieva. 😀 A co mi dve? Hm? 😉

@ninan2, ahojky, no tak to by som prosila, aby si pisala aj do tejto temy. 😀 😀 😀

ninan2
11. jan 2011

@amarena Ahoj, no ved jasne, nemam dovod sem nepisat, ved PCO mam stale nie? 😀
Som zvedava ako zajtra dopadne @erickaa - 2 tyzdne sa neozve, a ked potom ano, tak hned taketo sokujuce spravy!!!

amarena
11. jan 2011

@bonduele, ahoj, tak to je ako keby som citala o sebe. Najskor HA, potom MS nikde, potom laparoskopia. Dokonca aj ja som mala nervy, aby stihla prist pred operaciou, ale nastasie prisla. Neboj sa, po agolutine ti urcite pride.

amarena
11. jan 2011

@ninan2, presne. Ja som dnes nemala v robote cas citat, zapnem si vecer doma PC a aha, tu je nasa ericka a hned aj s dvoma //. Tiez som strasne zvedava ako dopadne, ja by som asi ani poriadne nespala. 🙂

beli
11. jan 2011

chlpacik:No asi mate pravdu ja len ze som vas tu nasla a celkom ma tato tema zaujala ale je mi jasne ze riesit nieco ked nemusim zatial aj tak vam drzim palce a dufam ze coskoro vsetky budete maminky!

erickaa
11. jan 2011

@ninan2 @amarena jaj baby, no to som poslala priateľa do lekárne, že nech kúpi 3 mamatesty a nejaký bol zmätený a kúpil 1, tento drahší. Takže na zajtra ráno nemám žiadny 😀 Tak musím ísť kúpiť nejaké, ale do polusu bez cikania nedojdem, tak iba u nás v lekárni kúpim niečo.. Alebo počkám s testovaním do pozajtra..hmmmm. Ak vydržím 😕

erickaa
11. jan 2011

@amarena jaj, no a tú sóju som brala.. 2 dni po 4 kapsule, 2 dni po päť a piaty deň som mala až 6 kapsulí. (4 - 8 DC večer)

aduskatt
11. jan 2011

@erickaa ked nevydrzis, to bude jasne, ja ked som bola tehu, tak som sama seba stretavala na zachode, xixi

slivocka
12. jan 2011

@erickaa dakujem pekne 😵

mili78
12. jan 2011

@erickaa ...Eri ahooooj....gratulujem ti 😉

slivocka
12. jan 2011

@erickaa juuuj som zvedava na dalsi testik, ja som bola tiez taka sokovana lebo som stale mala senhobiele testy a na 26DC vecer tiez zriedeny moc a duch 😕 rano bol tiez duch a potom som testovala az o 2 dni a pekna ciarka 😉 drzim velmi palce 🙂

erickaa
12. jan 2011

@slivocka @mili78 @aduskatt @amarena @ninan2 baby, no ja neviem, čo si mám o tom myslieť? Teraz ráno som si robila 2 testy..jeden som mala z DM-ky až 25 citlivosť a je tam skoro neviditeľný duch. No a druhý som si robila RapiClear 10 a neni tam vôbec nič! 😢 😢 😢
Ale ináč tie testy zo včera sú krásne paličkové, nejako sa tie čiarky zvýraznili... 😀
Ale bojím sa, že sa to nejako dokašľalo 😕 😕 😕

kaciatko81
12. jan 2011

@erickaa a co skusit zavolat do iscare, ze mas pozitivny test, ci mozes prist na krv? dnes uz nestihas, ale zajtra ano 😉

slivocka
12. jan 2011

@erickaa no neverim žeby si iba tak mala duchov ... ja som preto robila az o 2 dni neskôr lebo kazdych 48 hodin stupa HCG tak skus vydrzať a urob si testik v piatok, verim tomu že tam budeš ma // , strašne silno držim palce 😅

chlpacik
12. jan 2011

Pekne ránko babulky...

@erickaa sme zvedave na výsledok 😉

@amarena Glucophage je metformin, užívalo ho dosť báb tu, aj katkaajurko,minewka,a v inej teme este...Uziva sa na upravu MS, predpisuje sa prave zenam,ktoré maju priznaky ako Ja, resp. zenam s PCOS. Ochlpenie,hormony,nedostatok progesteronu,a snaha o otehotnenie. Vacsinou ich treba uzivat aspon 6mes.,aby zacali ucinkovat. Samozrejme lahsie formy PCOS boli uspesnejsie aj skor,ale to nebude moj pripad. Mne lekar vyslovene povedal, ze nemam pchat do seba ziaden utros, ziaden agolutin, ze to nic neriesi(len krvacanie),takze vydrzat to s tymto liekom. Ficim na nich stvrty mesiac,takze treba vyckat. Len ako sa mam snazit bez menzesu,tha to uz nepovedal 😠 ...ale na druhej strane chapem,ze netreba prehanat s tym agolutinom. Uz som bola dopovana liekmi dost.
Veru sa nam to tu rozrasta, no ale vsak nech, ved o tom to tu je. Uz by som tento rok ale rada videla pozit.vysledok nielen u seba,ale aj u HIVI, MILI78,TEBA, ERICKA je uz dufam jasna 😀 😵

erickaa
12. jan 2011

@kaciatko81 už som nad tým rozmýšľala..ale ešte počkám a asi v piatok pôjdem na krv..to mi dajú vedieť výsledok aspoň ešte v ten deň 😕

erickaa
12. jan 2011

@slivocka juj, no skúsim vydržať aj ja 2 dni.. Ako si to dokázala? Ja som úplne hotová, mala by som sa učiť, ale nedokážem sa na nič sústrediť, nemôžem ani jesť, piť..ide ma poraziť! 😕 Včera som sa cítila taká tehotná a dneska som taká neistá 😝

slivocka
12. jan 2011

@erickaa ja som urobila iba tak zo srandy večer na 10DPO lebo sme išli na navstevu a či si môžem dať vinko a bol tam duch 😕 tak som si hovorila že to určite len zly test, rano taky isty duch ... tak som si povedala ze to urcite nesilnie tka nič z toho, proste som to brala ze tehu niesom ... o 2 dni som si urobila a boli // uz videtelne. Stale som si len opakovala že urcite niesom tehu , aj teraz si to este hovorim, proste neverim tomu ešte 😔 juuuj vydrz do piatku 😉

bonduele
12. jan 2011

Dobré ráno,
koukám, že jsou tu // na testech, tak moc gratuluju. Já jsem dneska 9. den po agulotinu a MS nikde, takže moje operace se asi odsune. No nebudu předbíhat, po obědě jdu k doktorce tak uvidím, co mi řekne.
@chlpacik tebe doktor nechal 4 měsíce bez MS? Já se na to ptala doktorky, jestli musím furt chodit na vyvolávačku a bylo mi řečeno, že né teda každých 28 dní, ale aspoň po těch 50 by se měla MS vyvolat, protože jinak může děložní sliznice moc přerůst a pak to dělá další problémy. Koukám, co doktor, to názor

erickaa
12. jan 2011

@slivocka ja ani neviem koľký deň DPO som, keďže som sa tento mesiac nesledovala. Ale som 30 DC dnes. A už mám ducha aj na tom RapiClear-e. TAkže 4x duch... 😕
A ty už si bola na krvi? 😉

slivocka
12. jan 2011

@erickaa dnes idem k doktorovi a asi zajtra rano ma posle na krv , dufam 😅 Som si ista že v piatok urobiš a budu tam krasne // , len si teraz davaj pozor aby sa to udrzalo, ja som hned volala sestricke a kazala mi dať dufik 😉 potichučky sa tešim s tebou 😔

amarena
12. jan 2011

Dobre ranko,

@erickaa, tak to je nejake divne, ze test s citlivostou 25 ti ukazal ducha a ten s 10 nic....V kazdom pripade, MS ti neprisla, tak to je dobre. Nekupuj si uz dnes ziadny test, lebo ked ho budes mat doma, tak neodolas a testnes. Teda aspon ja som taka.

@chlpacik, aha, ked ten Glucophage je metformin, tak viem o co ide. Ja som si myslela, ze to je nieco nove. Drzim palce, aby ti zabral. Snazit sa bez MS? Tak to neviem ani ja ako sa to da...
@slivocka, uz si bola u dr na krv?

amarena
12. jan 2011

@slivocka, uz vidim, dnes ides...

slivocka
12. jan 2011

@amarena ahoj, dnes idem k dokymu ale krv mi asi uz na obed nezoberie ked tak rano ... boji bojim 😔

amarena
12. jan 2011

@erickaa, tak 4 duch? Super. 🙂