Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

hiva
autor
22. okt 2009

to dokina je nejaka divna.....no ale ja nie som lekar, tak snad vie, co robi 😅

katkaajurko
22. okt 2009

no aj my sme sa tak zhodli-ze snad vie co robi...

ale mohla sa jej kuknut na graf...a v kombinacii s HP by podla mna videla viac a nemusela robit hokusy-pokusy s duphastonom...

shaarka
22. okt 2009

kati,
jasne, ovu na 27.DC je jasna.
duphaston takto teplotu nezvysuje.
obcas sa stane (ale je to fakt mizive percento), ze ovula dojde pocas brania D alebo dokonca po jeho vysadeni. to je vtedy, ked telo hormony ma, ale po svojom - teda treba tomu nechat cas.
takze super, ze jej ovula dosla.

tento cyklus berie D uz 13. den?????????
akoze preco??????
nechapem...

VYMENIT doktorku!!! a to myslim smrtelne vazne. urobila vacsiu sarapatu v jej tele, ako mala.
a hlavne nech okamzite vysadi duphaston! co to je za davkovanie - od 17.DC trinast dni?????

skoda, ze tento cyklus necakala pekna na ovulu a nenasadila D az po nej - i ked si myslim, ze D je v jej pripade zbytocny, lebo pokial jej nevezmu krv na prog., tak sa zbytocne domieva, ze ho ma malo.
a suhlasim s hivou, - jasne, ze mala malo prog. na 20.DC, ked ovu neprebehla - logika, nie? 😀 😀 😀
booooze.
vymenit ju, fakt. 😠

katkaajurko
22. okt 2009

no to som jej hovorila aj ja... ten HP jej robila doktorka ten minuly cyklus a z toho usudila to "malo progesteronu"

babulka je inak uz tusim skoro rok po vysadeni HAK ale az po pol roku sa jej cyklus strasne rozhadzal...

mireag
22. okt 2009

Cafte babizne, tu uz sa vo velkom debatuje. Mne sa uracilo dnes dotrepat do roboty az na deviatu... Nechcelo sa mi rano vstavat v takej tme... 😅

katka, drzim palce. Uz o 2-3 dni budes testovat, nie? 🙂 A neprivolavaj si mrchu. 😉

No tvojej kamoske asi ten duph. zachutil... 😅 hiva so shaarkou uz to patricne okomentovali, takze sa nejdem zbytocne rozpisovat. 😉

katkaajurko
22. okt 2009

ahoj mire

ano v nedelu testim 🙂

mireag
22. okt 2009

Ked sa bude teplota spravat, ako ma, tak ja testnem v utorok - 29dc. 😉 Budem 11DPO.

Ak ma dojst mrcha, tak az na nejaky 32-33 DC. Teda dufam, lebo potom by bola LF moc kratka. 🙄

katkaajurko
22. okt 2009

mire daj aj grafik

ja sa podla teploty v LF moc nemozem riadit... mne klesa az v den mrchy.niekedy neskor..ale koli duphiku testnem v nedelu ...

hiva
autor
22. okt 2009

jaaj baby...sa tesim....dufam ze v utorok tu budu same dobre spravicky 😵

ak vsetko pojde ako ma, ja by som mala byt v utorok uz po ovulke 😅

mireag
22. okt 2009

No moj teplomer ma dnes nepotesil a cez vik. sa na meranie asi vykaslem a pomeriam pon a ut.
Velke nadeje si nerobim. Co ma prist, pride. 😉

www.fertilityfriend.com/home/29b1ac

katkaajurko
22. okt 2009

ale preco mire? ved si pekne hore nad ciarou - ine nie je dolezite v tejto faze-pokial si aj dodavame progesteronik 🙂

tak veru-drzim nam palceky

hiva
autor
22. okt 2009

mire...to moze byt kludne aj implementacny pokles....ked sa oplodnene vajko uhniezduje v maternici, zvykne teplotu traosku klesnu.....uvidis zajtra, urcite stupne hore 😉

ifulka
22. okt 2009

Ahojte kočky! Musíme se s Váma podělit o svojí radost z prvního malého úspěchu 🙂 Dneska jsem byla na folikulometrii (1. clostilovy cyklus) a mam dominantný folik 😅 Doktorka mi hned pichla pregnyl a vecer mame naordinováno snažilkování 😉 Vím, že to ještě nemusí nic znamenat, že folik nemusí prasknout, nedostane se přes cysty atd., atd. Ale je to můj první malý úspěch, ze kterýho mám velkou radost. Clostil zafungoval, ani mi z něj nebylo zle, takže v tuto chvíli mám úsměv od ucha k uchu 😎 Jupiiiiiii 😉

ifulka
22. okt 2009

Můj grafík je takový nerozhodný. Tři desetiny nahoru - dolu každý den, moc se mi to nelíbí. Ale uvidíme co z toho vyleze... 😎

http://www.fertilityfriend.com/home/ifulka

hiva
autor
22. okt 2009

ahoj ifulka....tesim sa s tebou a drzim palce, nech to dopadne tak ako cakas 😉 😵 😵 😵

ifulka
22. okt 2009

Děkuji, Hiva 🙂 Já radši nic nečekám, abych nebyla zklamaná. Ale tajně doufám 😉

mireag
22. okt 2009

ifulka, tak ti silno drzim palce. Z grafu si nic nerob, este je skoro.
Citala som, ze ovu dokaze vyvolat aj orgazmus, takze sup sup do snazenia. 😎

tatranka111
22. okt 2009

baby urobila som si grafík ......čo vy na to?

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

mireag
22. okt 2009

tatranka, zajtra bud klesne alebo uz pojde hore... 😉 Rozhodne by som sa dnes a zajtra posnazilkovala. 😉
Podla velkosti tvojho foliku by mal zajtra prasknut...alebo v sobotu... A nepojdes zajtra pomerat folik..? Teda, ak tam este nejaky bude. 🙂
Drzim palce a duuuufam, ze moja sybilovska predpoved vyjde. 😀

tatranka111
22. okt 2009

mireag aj by som šla pomerat, ale nemožem.....dufam, že ta predpoved vyjde 🙂 a že vobec praskne....podla hlienu to nevyzera na ovu je hustý a krémový 😒 tak neviem

mireag
22. okt 2009

tatranka, neboj nic, praskne. 😉 V hlienoch zbehla nie som, lebo ja ten moj musim vzdy hladat... 😀
Ale ked si nebudes ista, sprav si ovu test. 😉

mireag
22. okt 2009

Dobre, babule. Idem ja. Dnes ideme s MM do divadla na nejaku novu hru, tak sa tesim. Vraj situacna komedia, tak dufam, ze sa budeme sulat. 😉
Pekny vecer a snazilkujte. 🙂 😎

tatranka111
22. okt 2009

mire uvidíme či už praskne alebo nie rozhodne budem snažilkovat a nie len preto, že chceme babo 😀 😀 😀

tatranka111
22. okt 2009

baby ešte ma napadlo, že ked folík praskne na utz vidno tekutinu v bruchu nie?
doktor povedal, že tam tekutinu vidí, ale že nevidí žeby folík praskol čo si o tom myslíte?

shaarka
22. okt 2009

tatranka, tak ja som dost skepticka voci nazorom lekarov, co vlastne na tom USG vidia 😀
cize tekutinu tam asi vidiet nemohol, pretoze ovulka este nebola. alebo videl nejaku inu tekutinu?? 😀 😀

tatranka111
22. okt 2009

shaari no kto vie 🙂 🙂 ale niečo tam vidno bolo ukazoval mi to.....preto mi to je čudné 😒

shaarka
22. okt 2009

moc? 😀 😀 😀

mireag
23. okt 2009

Dobre ranko, 🙂

Ja dnes takto. Hned som mala rano dobru naladu, lebo toto mega zle pocasie by
mi ju teda urcite nezlepsilo.... 🙄

www.fertilityfriend.com/home/29b1ac

mireag
23. okt 2009

tatranka, neviem, ci je vidno nejaku tekutinu... Ja som prvykrat videla den po ovu zlte teleso s perlovym nahrdelnikom (mam aj foto... 😀) a druhykrat tucnu sliznicu a ziadny folik... Mne stacilo, ked dr. povedal: ano, toto je ovu a nakazal mi zneuzit MM. 😀 Viac ma nezaujimalo. 😀

irsina83
23. okt 2009

caute,

tak mame srdiecko a 8 mm a sme 6tt+3 s termin nam dal na 11 juna. tesim sa 😀 len nechapem ako mozem byt v 6tt+3 a tu mi ukazuje 8tt....